Fotbal

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Pick »

Prej kopačky sehnali nějakýho silnějšího sponzora, tak snad by se příští sezónu ten klidnej střed třeba mohl podařit....
Btw: zvěsti, že sponzoři přecházejí od hokeje k fotbalu se mi nejeví moc věrohodně....nebo někdo něco ví? 🤔
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Sweník »

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1 ... icane.html

Omlouvám se, nežádám často, ale nemá pls někdo celé?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od tomaso25 »

Pick píše: 05 čer 2023 12:09 Prej kopačky sehnali nějakýho silnějšího sponzora, tak snad by se příští sezónu ten klidnej střed třeba mohl podařit....
Btw: zvěsti, že sponzoři přecházejí od hokeje k fotbalu se mi nejeví moc věrohodně....nebo někdo něco ví? 🤔
Zatím teda to, jak staví tým, nenapovídá o tom, že by měli nějak zásadně větší možnosti.

Jako jednička v útoku dál bude Černý. K měmu přijde na hostovačku mladej kluk ze Slavie, kterej tuhle sezonu byl ve Vlašimi. Stejně tak přijde ze Slavie gólman, kterej byl letos ve Vyškově. Slavie je chce posunout do první ligy. Kompletně odešli stopeři a zase se bude čekat, kdo z mladých se v bohatých klubech nedostane na soupisku. Zkusili Vydru ze Sparty, zatím bez úspěchu.
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od av69 »

Ovšem tohle je masakr. Asi je sere, že jim tam chodí hodně lidí.
permice.jpg
Janek
Příspěvky: 1
Registrován: 10 čer 2023 16:33

Re: Fotbal

Příspěvek od Janek »

Dynamík Jistič píše: 01 čer 2023 20:06 Koukám, že ta nová Mechovská aréna nakonec zase takovej skvost při pohledu z venku nebude. S tímto levnějším opláštěním to vypadá skoro jako nějaká věznice.

https://hradecky.denik.cz/zpravy_region ... 30601.html
No jo, ale stále to tam i tak vypadá líp než ten náš holobyt :-(
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Dynamík Jistič »

av69 píše: 09 čer 2023 17:24 Ovšem tohle je masakr. Asi je sere, že jim tam chodí hodně lidí.
permice.jpg
Tak za vysoké ceny může malá kapacita stadionu. Taky dobrý :think:

Dobrý den, fanoušků si velice vážíme. V ceně vstupenek se ale nutně musí odrážet vysoké náklady spojené s nájmem stadionu, náklady na energie a v neposlední řadě i náklady na realizaci a produkci samotného utkání. V kombinaci s relativně nízkou kapacitou stadionu musely být ceny nastavené takto. Ceny jsou rozvstvené tak, aby si každý mohl vybrat permici dle svých potřeb a možností. Věříme, že fanoušci toto pochopí. Budeme se probíranému tématu věnovat ještě v příštím týdnu.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Sweník »

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1 ... kapitola=6

Žije ještě vůbec Šprynďa? :-)
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Stars »

tak koukám, že euforie u fotbalu dlouho nevydržela, tam je prázdno....málo lidí
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od tomaso25 »

Stars píše: 29 črc 2023 15:03 tak koukám, že euforie u fotbalu dlouho nevydržela, tam je prázdno....málo lidí
S ohledem na cenu permic a stav kádru se to dalo trochu čekat.

Pitter říkal, že dva zápasy doma na začátek jsou výhoda. Je z toho jeden bod bez vstřelenýho gólu a dvě červený.

Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Sweník »

Ono dokud staví produktivitu na Černém, tak bude nula vstřelených gólů ve většině našich zápasů. Jako když nedokázali před dvěma lety koupit ani Klobásu z Jihlavy, neseženou do útoku nikoho. Jen se bude čekat na další zázrak v podobě Hufa, Chytila nebo Janoška (ten ani nebyl útočník). Za mne obrovská ostuda, že za existenci v první lize nedokázali sehnat na naše poměry pořádného útočníka na přestup..

Mimochodem vloni nás od sestupu zachránil hlavně Nita, letos tam osobnost chybí a sestupu se bojím asi nejvíce za ty poslední roky v 1.lize..
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od lucas003 »

Sweník píše: 29 črc 2023 23:54 Ono dokud staví produktivitu na Černém, tak bude nula vstřelených gólů ve většině našich zápasů. Jako když nedokázali před dvěma lety koupit ani Klobásu z Jihlavy, neseženou do útoku nikoho. Jen se bude čekat na další zázrak v podobě Hufa, Chytila nebo Janoška (ten ani nebyl útočník). Za mne obrovská ostuda, že za existenci v první lize nedokázali sehnat na naše poměry pořádného útočníka na přestup..

Mimochodem vloni nás od sestupu zachránil hlavně Nita, letos tam osobnost chybí a sestupu se bojím asi nejvíce za ty poslední roky v 1.lize..
Nic proti, ale úplně nevím jak si toho útočníka představuješ. Takového totiž hledá celá liga. Na druhou stranu Milan Škoda je volnej. Pokud by mu to uměli nahrát, tak by tam pár gólů nasypal. Chce ještě rok hrát ligu, takže by asi ani finančně nestál už tolik..Černý to už je vyloženě trapné, měl skončit lonijakž takž na vrcholu tohle už je trápení..
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Stars »

bránění kopaček to je parodie....to je :thumbdown: trhací kalendář na Letný, takhle jednoduše dostávat góly :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od JirkaPCE »

Hlavně že byli tak iniciativní s novou smlouvou pro Kováče, zatím je to v prvních kolech herně naprostá katastrofa.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od tomaso25 »

Hraješ-li s mateřskou školkou, proti silným to vypadá takhle.

Stopeři mají dohromady tak třicet startů v lize, v záloze a ofenzivě to není o moc lepší.

Mrzet může prohra s Bohemkou, kde spalovali šance. S body ze Sparty těžko mohli počítat.
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Georgre »

JirkaPCE píše: 05 srp 2023 15:32 Hlavně že byli tak iniciativní s novou smlouvou pro Kováče, zatím je to v prvních kolech herně naprostá katastrofa.
Nejsem zastáncem výměn trenérů, Kováč má velký potenciál a jednou říkám já teď tady, že bude trénovat Spartu...takže já jsem rád, že ho prodloužili, nechme naše trenéry pracovat, a neměnit i když tým je poslední, bohužel je znát, že Vlček a Hranáč už tam nejsou, to byl klíčový zásah...ale myslím, že se nedalo počítat, že PCE budou hrát jinde, než spodek...bohužel asi Pitter tam ty prachy moc nelije...což je škoda, potenciál v týmu je
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Georgre »

Ještě bych dodal, že sestup a baráž se PCE týkat nebude, vidím tam Budějovice, Zlín a Karvinou....tyto tři týmy si to rozdají, Pardubice vidím na 11. místě
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Orosená_desítka »

Dnes fotbalisti cenné tři body, pocasí ideální. Hezké nedělní odpoledne !!! 4 body v tabulce, teď Liberec a pak Slovácko jestli se nepletu...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od tomaso25 »

Orosená_desítka píše: 13 srp 2023 17:55 Dnes fotbalisti cenné tři body, pocasí ideální. Hezké nedělní odpoledne !!! 4 body v tabulce, teď Liberec a pak Slovácko jestli se nepletu...
Na rozdíl od zápasu s Bohemkou se to včera přiklonilo k nim. Čtyři body jsou nakonec ze tří domácích zápasů s hratelnými soupeři takový povinný minimum, ale aspoň že tak.

Návštěvnost je ale docela tristní. Pitter a spol. přecenili jarní čísla. Poptávka není ani zdaleka taková, jak asi doufali. Teď se ještě snaží prodat nějaký zlevněný permice. Je to trochu vystřízlivění z malý jarní euforie. A ze mě prozatím i důkaz, že kapacita stadionu naprosto odpovídá zájmu.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Orosená_desítka »

tomaso25 píše: 14 srp 2023 07:59 Na rozdíl od zápasu s Bohemkou se to včera přiklonilo k nim. Čtyři body jsou nakonec ze tří domácích zápasů s hratelnými soupeři takový povinný minimum, ale aspoň že tak.

Návštěvnost je ale docela tristní. Pitter a spol. přecenili jarní čísla. Poptávka není ani zdaleka taková, jak asi doufali. Teď se ještě snaží prodat nějaký zlevněný permice. Je to trochu vystřízlivění z malý jarní euforie. A ze mě prozatím i důkaz, že kapacita stadionu naprosto odpovídá zájmu.
Ano Pitter and company nasadili ceny jako na boj o titul a ligu mistrů - lidé hlasují nohama, že takto teda ne. Myslím, že budou muset přehodnotit cenovou politiku.
Samozřejmě na Slavii, Spartu atd. se jim to za nastavené ceny zaplní - na Karviné a Budějice ne.... Hokus, pokus...
Škoda že hlasování "nohama" neplatí vždy i v jiných segmentech trhu v ČR..... Ale to již jsme někde jinde než ve sportu....
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Orosená_desítka »

Španělky světovými šampionkami ve fotbale.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Orosená_desítka »

Stále mne zní v uších jak Pitter v euforii snil o pohárové evropě... no další rok o záchranu, achjo... pane Pittr ona ta liga něco stojí - prostě tak to je. Je možné, že vstupné půjde příští rok rapidně dolů, ale bohužel to bude na jinou soutěž. Nejde pokoušet štěstí donekonečna... (díky pane Dědku, že v hokeji jste to vy, díky, díky !!! )
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Georgre »

Orosená_desítka píše: 27 srp 2023 09:00 Stále mne zní v uších jak Pitter v euforii snil o pohárové evropě... no další rok o záchranu, achjo... pane Pittr ona ta liga něco stojí - prostě tak to je. Je možné, že vstupné půjde příští rok rapidně dolů, ale bohužel to bude na jinou soutěž. Nejde pokoušet štěstí donekonečna... (díky pane Dědku, že v hokeji jste to vy, díky, díky !!! )
Tým není špatný, ale když nepromění tutovky, a nemá štěstí (ta střela Černého měla spadnout) tak je to těžký....chybí gólový útočník no...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Orosená_desítka »

Georgre píše: 27 srp 2023 09:20 Tým není špatný, ale když nepromění tutovky, a nemá štěstí (ta střela Černého měla spadnout) tak je to těžký....chybí gólový útočník no...
Tam je na tom nejhorší, v této ekonomické situaci, že když ho najdeš, probudíš tak po sezoně odejde... věčný koloběh, začarovaný kruh. A nic s tím neuděláš pokud ekonomicky neposílíš...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Pick »

Skutečnost, že stejný člověk chtěl mít i hokej mě nepřestává nadále děsit 🙈🙈🙈
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Fotbal

Příspěvek od Orosená_desítka »

Pick píše: 27 srp 2023 10:51 Skutečnost, že stejný člověk chtěl mít i hokej mě nepřestává nadále děsit 🙈🙈🙈
Šílená představa... brrr, uplně jsem se "orosil" hrůzou. Fuj...
Odpovědět