Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
frysta
Příspěvky: 3424
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 52 krát
Obdržel "To se mi líbí": 272 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Tak Slováci zaslouženě ptoti Amíkům. Nečekal jsem, že budou regulérně šikovnejší a bojovnější. Gratulace.
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

A to jsme zase u toho teď když toho Rulíka docela potřebujeme aby ten tým nějakým směrem uklidnil a ustálil tak si jede za mořem jinou práci a nechá se to tady na těch dvou amatérech
Můžete se na mě zlobit či ne ale Král a Zadina tady nemají co dělat !!!!!

Add k panu Dědkovi „Nikdy neříkej nikdy“
Stars
Příspěvky: 6716
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Stars
Příspěvky: 6716
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

madik madik
+13 / 0
VČERA 22:49
[234361]
Aby to za měsíc nebylo...
Fanoušek Komety: "Situace je kritická, hráči musí konečně vyhrát! Doma mám od všech dresy, lokty, kalhoty, helmy, plnej sklep hokejek a od gólmanů dvoje betony. Už se nemůžu doma ani pohnout, takto to dál nejde!"*5*

tohle mě pobavilo :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1695
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Koho budete menit dnes? At je nejaka zabava?
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1195
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Dnes opět v akci náš pan trenér se svým mladým týmem a zítra už na značkách v naší hale. Hraje lídr tabulky, po střechu narvaná aréna, bude to skvělá zábava !!! Nikoho neměňte a užívejte jubilejni sezonu v hockeytownu... Zítra odšpuntujem i střeleckou potenci, hodně si zatočíme šálami !!!!!
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5821
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 161 krát
Obdržel "To se mi líbí": 867 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Stars píše: 29 pro 2022 09:16 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... ibune.html

v čem budou hrát kuci....
Jak už někdo psal včera, muselo v tom jet vedení klubu... Není možný, aby si fanoušek jen tak došel do kabiny, sbalil dresy a v klídku zase odešel...Na stadionech jsou všude kamery, pořadatelé... A obzlášť okolí kabiny a kabina samotná je přísně hlídaný....
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5339
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 156 krát
Obdržel "To se mi líbí": 460 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tau píše: 29 pro 2022 09:44 Jak už někdo psal včera, muselo v tom jet vedení klubu... Není možný, aby si fanoušek jen tak došel do kabiny, sbalil dresy a v klídku zase odešel...Na stadionech jsou všude kamery, pořadatelé... A obzlášť okolí kabiny a kabina samotná je přísně hlídaný....
Nejlepsi cesta, jak to cely uplne rozesrat.

Ale je to za deset bludistaku, fakt bizar….

Rodina…. :clap:
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 212 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

tau píše: 29 pro 2022 09:44 Jak už někdo psal včera, muselo v tom jet vedení klubu... Není možný, aby si fanoušek jen tak došel do kabiny, sbalil dresy a v klídku zase odešel...Na stadionech jsou všude kamery, pořadatelé... A obzlášť okolí kabiny a kabina samotná je přísně hlídaný....
Videli jste vyvesene cervene trenky na Prazskem hrade? Kdo by tomu veril, ze je to mozne..:) Zeman ani Vrata v tom nejel..
Ja neverim, ze Zabransky nebo nekdo z vedeni klubu by takovou vec- bejkarnu zamarne pripustilo, nerozumim vubec proc?..
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

tau píše: 29 pro 2022 09:44 Jak už někdo psal včera, muselo v tom jet vedení klubu... Není možný, aby si fanoušek jen tak došel do kabiny, sbalil dresy a v klídku zase odešel...Na stadionech jsou všude kamery, pořadatelé... A obzlášť okolí kabiny a kabina samotná je přísně hlídaný....
Pry jim to Zabransky povolil s tim, ze po zapase jim to vrati, ale jen jsem to nekde cetl.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5821
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 161 krát
Obdržel "To se mi líbí": 867 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Modrý do Brna...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7693
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 767 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Jiný kluby řeším málo, ale postupnej úpadek Brna mě teda dost zaráží. Oni snad čtvrtej rok po sobě furt klesají. Letos tam po několika letech vypouštění insider balonků, jak půjde po velkých hráčích, Zábranský fakt několik větších ryb přivedl a ono je to zatím zase horší. Pešout vypadal na lávce jak zmoklá slepice. Martinec řečí těla působí submisivně. Vedla něj sfinga. Já je letos dával na hranu top4 a oni jsou po 30 zápasech šest bodů od baráže. A do toho takový komedie s dresy...
Stars
Příspěvky: 6716
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

tau píše: 29 pro 2022 10:47Modrý do Brna...
včera tam seděl ve vip...tam je slušný průtokáč, jsem rád, že se to u nás zastavilo :thumbup:
in-spyder
Příspěvky: 1740
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

tau píše:Modrý do Brna...
“Moji jedinou podmínkou bylo, ze až skončí Jarda Modrý, tak ho klub angažuje na stridacku” řekl Martinec, toho casu jeden z deseti lidi na střídačce Komety …


Sent from my iPhone using Tapatalk
lada1219
Příspěvky: 9
Registrován: 10 bře 2021 10:16
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Dynymo B

Příspěvek od lada1219 »

Zatím velké rozčarování nad herním projevem a přístupem hráčů , zvláště těch starších , kteří mněli být tahouny a pomocníci se adaptovat mladým do dospělého hokeje. Obrana -nejvíce chyb dělají ti nejzkušenější (Zdráhal , Nedbal ) a jako posila není ani Hanousek (nikde se pořádně nechytil tak ho vzali do Pardubic) velká chyba sportovního manažera to ještě koupil vyhozeného Bukače ze Zlína ???? a naši mladí sedí nebo jsou na hostování ,tomu moc nerozumím . Další je hra příchozích hráčů z A týmu , jejich motivace je hlavně se nezranit , odehrát zapas a rychle domů (viz. otrávený Hrádek a na půl plynu hrající Bučko),. Hráč hrající v NHL , když jde na farmu tak maká , aby se dostal opět nahoru. Tady mají hráči své jisté tak jsou asi v pohodě .Útočníci -velká chyba vedení -Belluš a Vildumetz . Belluš si musí mnout ruce jakou dostal smlouvu (kdo za to nese odpovědnost????)
Výkony těchto posil jsou tragické, myslím , že útočníků máme dost a ještě je tu Mandát. Bývalo zvykem , že hráči na hostování jsou vzatí na zkoušku a pak teprve se podepíše smlouva (u nás sportovní manažer to má jinak????). Pohled na tabulku říká , že už pouze zázrak nás udrží v Chance lize .Uvidíme s čím nás ještě vedení překvapí .
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Orosená_desítka píše: 29 pro 2022 09:41 Dnes opět v akci náš pan trenér se svým mladým týmem a zítra už na značkách v naší hale. Hraje lídr tabulky, po střechu narvaná aréna, bude to skvělá zábava !!! Nikoho neměňte a užívejte jubilejni sezonu v hockeytownu... Zítra odšpuntujem i střeleckou potenci, hodně si zatočíme šálami !!!!!
Já bych vyměnil Zohornu už 6 zápasů nebodoval
🔴⚪
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1195
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

K té Kometě : já vím, že to vše působí komicky... ale třeba si to tam sedne a budou černým koněm playoff...

Sparta v jednu chvíli vypadala na ručník a vybírali trenéra spoustu dní... Ale už je tam, kde se předpokládalo s ohledem na kvalitu kádru... Mají formu... Taky by to před časem nikdo neřekl, ale je to tak...

Ono u těhle týmů může být špatné období, ale to se pak přežene... a jsou zase nahoře...

Naopak ty týmy jako Vary, ty vylítnou nahoru, sedne jim to ..... ale pak se usadí zase níže v tabulce... Je to o penězích a kvalitě kádru, dlouhodobě, tak to prostě je... Letos lítá nahoře Olomouc, klobouk dolů před nimi... ale zase jim to v dalších sezonách nemusí tak sednout... viz Bolka, Motor, Plzeň...

Jen prosím buďme trochu pokorní, važme si toho jaké podmínky tu máme teď a jaké hráče, ale namachrujme a nekopejme do těch týmů které se třeba trápí momentálně a hlavně nemají takové možnosti jako my, Sparta či Třinec... Vzpomeňme na naše špatné až kritické období... stačí přečíst kapitolu Rolase v knize Bez Frází a uvědomíme si jak blízko bylo k propasti a velkému průšvihu....

Když jsi nahoře, neposmívej se těm co jsou zrovna dole pod tebou - kór když ještě nemají stejné finanční podmínky...

Tak to mám v životě nastavené já....
mach
Příspěvky: 4367
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 271 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Pec92 píše: 29 pro 2022 11:41 Já bych vyměnil Zohornu už 6 zápasů nebodoval
Já zas Willa nechytne ani Taxík 🙈
av69
Příspěvky: 2564
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1474 krát
Obdržel "To se mi líbí": 907 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Něco na odlehčení neradostné situace v Brně:
Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3966
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 62 krát
Obdržel "To se mi líbí": 513 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tau píše: 29 pro 2022 10:47Modrý do Brna...
Předpokládám, že Modrý tam jde jen pod podmínkou, že Libor s ním bude na lávce :wave:
frysta
Příspěvky: 3424
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 52 krát
Obdržel "To se mi líbí": 272 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Muf píše: 29 pro 2022 12:50 Předpokládám, že Modrý tam jde jen pod podmínkou, že Libor s ním bude na lávce :wave:
Chtěls napsat "po něm"...:)
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1695
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Co noveho ohledne stavby haly?
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1195
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Caesar píše: 29 pro 2022 14:24 Co noveho ohledne stavby haly?
Tam už si to místo přece zabrala dvojice Benýšek s Váňou ! Tam vznikne další dostihový super stadion, tři nové taxisovy příkopy, časem tam chtějí přesunout i Velkou Liverpolskou steplechease ....
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1134
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 455 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »



Jsou opravdu chvíle, kdy si člověk musí říct, že řeší kolikrát hrozný nesmysly. Klučinovi co nejvíc zdraví a snad se z toho dostane.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3347
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 359 krát
Obdržel "To se mi líbí": 588 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

To samé měla manželka Adama Pineaulta. Proto tu předčasně skončil.

Samozřejmě držím palce aby to dobře dopadlo.
Obrázek Za Dynamo!
Odpovědět