Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Lauko hrál velmi dobře v Bostonu a nechápu, že ho nechtějí. Vrána to samé, i když je to trochu magor, tak by se moc hodil.
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Nechce to mít krátkou paměť. Když vyhodili Pešána, tak o místo repre trenéra neměl z českých trenérů zájem vůbec nikdo. Ani ten Rulík. Pak přišel Zábranský s variantou zahraničního trenéra, opět od toho dali všichni ruce pryč, on musel jít z pozice viceprezidenta svazu dělat asistenta. A zvolil si k sobě lidi které zná. Tolik historie.
Lojzův tweed se mi vůbec nelíbí. Ač prezident svazu, vůbec není v jeho kompetenci předepisovat nároďáku jak má hrát. V tomto případě je jen jedním z mnoha ve výkonném výboru. Pokud to bude chtít Zábranský položit, pak to udělá i bez pana Aloise, pokud ne, tak z něj udělá trapnou a namalovanou figurku a s naším panem majitelem si jen a pouze vytře.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Emil Havránek píše: 26 kvě 2023 19:45 Nechce to mít krátkou paměť. Když vyhodili Pešána, tak o místo repre trenéra neměl z českých trenérů zájem vůbec nikdo. Ani ten Rulík. Pak přišel Zábranský s variantou zahraničního trenéra, opět od toho dali všichni ruce pryč, on musel jít z pozice viceprezidenta svazu dělat asistenta. A zvolil si k sobě lidi které zná. Tolik historie.
Lojzův tweed se mi vůbec nelíbí. Ač prezident svazu, vůbec není v jeho kompetenci předepisovat nároďáku jak má hrát. V tomto případě je jen jedním z mnoha ve výkonném výboru. Pokud to bude chtít Zábranský položit, pak to udělá i bez pana Aloise, pokud ne, tak z něj udělá trapnou a namalovanou figurku a s naším panem majitelem si jen a pouze vytře.
Člověk by si pomalu myslel, že tohle je fórum Komety, jak se tady neustále Zábranského zastáváš.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Vakr píše: 26 kvě 2023 19:12 Takový logistický dotaz, v čem je lepší pro Poláky Ostrava, než Praha. Do Varšavy jsem se nalétal dost a rozhodně mi přijde lepší spojení z 80% Polska do Prahy, než do Ostravy. Nebo mi něco uniká?
Ona jich většina nepoletí, ale pojede kousek za hranice.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Upřímně? Výsledky nároďáku mně jsou už nějaký ten rok víceméně jedno... EHT nesleduju vůbec, mistrovství světa jen zřídka... Hysterii kolem Dědkova tvítu se spíš směju... On prostě takovej je, často rychleji mluví než přemýšlí...Ale to je prostě on a já ho takovýho beru... Rádoby odborný rozbory a analýzy, popřípadě tvíty mistrů pera z bulváru sport nečtu vůbec... Hubou to jsou takoví odborníci, že trénovat nároďák dvojice Ryšavý - Kuchař s generálním manažerem Horákem, máme titul z každýho MS a a z olympiád minimálně finále.....
Už aby začla příprava na ligu, tréninky na ledě, přáteláky.. To mě zajímá, na to se těším... Každoroční brečení nad tím, že repre opět projebala MS a co jako s tím, to už mě unavuje....
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

JirkaPCE píše: 26 kvě 2023 19:53 Člověk by si pomalu myslel, že tohle je fórum Komety, jak se tady neustále Zábranského zastáváš.
Jestli si myslíš, že se ho zastávám, pak si v tom bludu zůstaň. Já jen píši své názory, jak si myslím, že to je. Jen ještě vezmi v potaz, že za nás hrál, posléze s námi i čile obchodoval. A nebyli jsme na tom vždy tratní. Ale onen štulec si beru k srdci.
Naposledy upravil(a) Emil Havránek dne 26 kvě 2023 20:56, celkem upraveno 1 x.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

tau píše: 26 kvě 2023 20:08 Upřímně? Výsledky nároďáku mně jsou už nějaký ten rok víceméně jedno... EHT nesleduju vůbec, mistrovství světa jen zřídka... Hysterii kolem Dědkova tvítu se spíš směju... On prostě takovej je, často rychleji mluví než přemýšlí...Ale to je prostě on a já ho takovýho beru... Rádoby odborný rozbory a analýzy, popřípadě tvíty mistrů pera z bulváru sport nečtu vůbec... Hubou to jsou takoví odborníci, že trénovat nároďák dvojice Ryšavý - Kuchař s generálním manažerem Horákem, máme titul z každýho MS a a z olympiád minimálně finále.....
Už aby začla příprava na ligu, tréninky na ledě, přáteláky.. To mě zajímá, na to se těším... Každoroční brečení nad tím, že repre opět projebala MS a co jako s tím, to už mě unavuje....
Ještě trenér gólmanů Kézr 😂
🔴⚪
Vakr
Příspěvky: 60
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 12 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

stará hokejka píše: 26 kvě 2023 19:54 Ona jich většina nepoletí, ale pojede kousek za hranice.
To je prave to co mi moc nedava smysl. Vzdyt vetsina Polaku, co na takovy vylet bude mit prachy fakt nebydli v pohranici s nami. Ale cca 4 hodiny a vic jizdy autem do Ostravy a nebo 1 hodinu letu do Prahy. Ale je to fakt spis takove teoreticke cviceni.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 278 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Kdepak jsou zdejší mravokárci?

Když se pan Dědek odprezentuje jako xenofobní ubožák, žádná připomínka? Nic? Ticho?

Kari to podle mého nezvládl, ale hráči ho mají rádi a berou to na sebe. Had se bude ptát, to tu máme dalšího ubožáčka, místo osobního pohovoru nejdřív hrozí přes média pěstičkou.
Vlastně se Karimu divím, že se mu chce pokračovat. S jeho náturou musí asi koukat, jak to tady funguje. Ten Havlát, to je taky něco 🫢

Je to celé takové dojemné, to by mohl někdo i zfilmovat :]
Tesla
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

woe píše: 27 kvě 2023 06:37 Kdepak jsou zdejší mravokárci?

Když se pan Dědek odprezentuje jako xenofobní ubožák, žádná připomínka? Nic? Ticho?

Kari to podle mého nezvládl, ale hráči ho mají rádi a berou to na sebe. Had se bude ptát, to tu máme dalšího ubožáčka, místo osobního pohovoru nejdřív hrozí přes média pěstičkou.
Vlastně se Karimu divím, že se mu chce pokračovat. S jeho náturou musí asi koukat, jak to tady funguje. Ten Havlát, to je taky něco 🫢

Je to celé takové dojemné, to by mohl někdo i zfilmovat :]
Tak jsou 2 varianty podle mě, buď to Kari položí sám a d ním i realizak ..nebo vydrží do MS 24..Petr Nedvěd mě byl sympatictejsi nebo Ruza, než Havlát.. ten se mi nelíbí na poštu GM..

Jednou bych chtěl vidět na lavičce třeba s Radimem Patricka Eliáše v roli asistenta..ten by mohl být vynikající trenér..
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
OnPce
Příspěvky: 232
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Jalonen si ten mančaft poskládal, připravil a hrál nějakej hokej. Za mě nezvládl ani jedno. Z hokeje mně bylo smutno, prostě na to neměli a oči z toho bolely.
dtaire
Příspěvky: 524
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 37 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Vakr píše: 26 kvě 2023 21:03 To je prave to co mi moc nedava smysl. Vzdyt vetsina Polaku, co na takovy vylet bude mit prachy fakt nebydli v pohranici s nami. Ale cca 4 hodiny a vic jizdy autem do Ostravy a nebo 1 hodinu letu do Prahy. Ale je to fakt spis takove teoreticke cviceni.
Tak drahé to nebude, ne?
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

OnPce píše: 27 kvě 2023 06:56 Jalonen si ten mančaft poskládal, připravil a hrál nějakej hokej. Za mě nezvládl ani jedno. Z hokeje mně bylo smutno, prostě na to neměli a oči z toho bolely.
Souhlasím, a nevěřím, že s těmi brankáři to byl plán Orcta....určitě ten by 3 gólmany nestřídal...je to celé divné, ta komunikace, výsledky, složení týmu....polovina hráčů tam neměla co dělat....viz Jordán, absolutně na repre úroveň už nemá nestíhal, Kundrátek....i ten Košťe moc nehrál dobře, co si budeme povídat...naopak Dvořka mě nezklamal....to samé Tomášek, Chlapík, taky tam neměli co dělat....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Měním názor bez emocí...
vyhodit GM Havláta + asistenty Zábranského a Erata, nechat Kariho do MS v Praze

Hlavní Kari Jalonen
Asistenti: Radim Rulík, Patrik Eliáš, Miloš Holaň nebo Tomáš Martinec....3 z nich nebo 2...
GM: Petr Nedvěd (autorita, něco dokázal, umí komunikovat)

GM zodpovídá za nominaci....poradní hlas Kari Jalonen + asistenti

Od roku 2025 Hlavní kouč: Radim Rulík....

ideální scénář
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

https://isport.blesk.cz/clanek/muj-ispo ... -kadr.html

Ten Janda je fakt chodící mindráček s obrovským egem. Nemusím Hadamczika, ale takhle tendenčně psaný blog jsem dlouho nečetl. I Had měl neúspěchy. Ale když napsal Janda "A", mělo by zaznít i "B". Aneb Had měl sice silnější týmy, jenže na OH i na MS měli mnohem silnější týmy i soupeři. Ty soupisky skutečně vypadaly jinak. A hráli tam i Rusáci..
Vakr
Příspěvky: 60
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 12 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

dtaire píše: 27 kvě 2023 06:56 Tak drahé to nebude, ne?
Pocitam, ze to bude 2000-2500 za hraci den v zakladni skupine na cloveka - ty nejlevnejsi listky.
Ted ty nejhorsi listky, na nejmene zajimave zapasy, staly 700 na jeden zapas. Cili 1400 na dvojzapas.

Ale je to jen muj odhad. Vime, jaky boj se o tohle rejzovani deje, takze to určitě napálí.
A argumenty jako inflace, zafixovane energie ve spatnem obdobi se nabizi.
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Loni byl Kari hvezda, kdyz udelal na MS (bez Rusu a Belorusu) placku. Mel dobrou jednu lajnu a me byl jeho pristup sympatickej, minimalne s nim prisla i nejaka kultura vystupovani a min bratrickovani mi prislo. Ale nesleduju to do detailu. Za me neni problem aby pokracoval. Letos se balila ve ČTF spousta tymu (snad se tim nebudou hajit nekteri lide) a taky tech zraneni bylo hodne. Chyba byla brat kluky bez formy, prehlizet pripadny nahrady a neurceni jesny jednicky. To lze asi takto pojmenovat a dle toho postupovat dal.

Pokud ale ted Radim opravdu narodak chce, tak s tim problem taky nemam. Jen opet doufam, ze bude mit volnou ruku pro realizacni tym. Ma ty hre co dat, ale asi si vsichni musi uvedomit, ze nasledny 2-3 MS budou testovaci a budou se tocit hraci atd. Jen holt zrovna do toho spadne MS v Praze a to musi vydelat ...!

Nejlepsi hokej jsme hrali pod Pytlakem - pak velka chyba "proslapana" cesticka pro Pesana. V Ceskym prostredi to bude asi jeste dlouho komplikovany, hlavni trener je jen jeden clovek - musi k sobe mit asistenty, realizacni tym atd. - kdo mu ho vybira a dle ceho je vec druha.

K tomu "hrozeni" Aloise pres media - nelibi se mi to. K nazum Petra Dedka se vyjadrovat je tezky :) Mam rad pestrobarevnost a "Ceska" cesta je jedna z veci, u ktere s nim nesouhlasim. Ze ale dava do hokeje penize mu dava velkou kompetenci veci komentovat. A ze si lidi, kteri umi vydelat penize nevazime - to je opet na dekady menit pristup v mysleni lidi (a to uz je na debatu na jinem foru :) ).
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Tohle je taková obrovská sranda číst, protože když Roberta z Dynama vyhodili tak to byl největší lúzr, ničemu nerozuměl a nehodil se do nové koncepce. Odborníci s vizí a patentem na rozum zůstali. Teď se když dokázal, že opravdu věděl co chce a je ochoten jít tvrdě za svým cílem se situace mění a názorový proud otáčí.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

nemusím toho pána, ale dobrý rozhovor...

https://www.hokej.cz/jalonen-sice-odved ... ni/5074310
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Baví mě, kolik má Jalonen najednou zastánců. Nedalo se na to dívat ani loni, i když je ten kádr byl lepší. Akorát jsme měli štěstí, že na nás ve čtvrtfinále vyšli Němci. I v tom zápase o třetí místo jsme byli dvě třetiny proti USA úplně marní, i když jim chyběla prakticky celá obrana, ve třetí jim pak došly síly. Jinak k té jedné poznámce tady napsat, že by chtěl k reprezentaci českého trenéra, snad majitel může, zvlášť po tomhle nepovedeném experimentu.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 27 kvě 2023 14:07 Baví mě, kolik má Jalonen najednou zastánců. Nedalo se na to dívat ani loni, i když je ten kádr byl lepší. Akorát jsme měli štěstí, že na nás ve čtvrtfinále vyšli Němci. I v tom zápase o třetí místo jsme byli dvě třetiny proti USA úplně marní, i když jim chyběla prakticky celá obrana, ve třetí jim pak došly síly. Jinak k té jedné poznámce tady napsat, že by chtěl k reprezentaci českého trenéra, snad majitel může, zvlášť po tomhle nepovedeném experimentu.
Koreis má pravdu v tom, že být tam po tomto MS český trenér, tihle Jandové a další by se mohli posrat, aby trenér okamžitě skončil. Tak by ho lynčovali..
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Pospec se Zárubou se diví, že Lotyš nedostal vyšší trest. 5 podobných zákroků ano, ale tenhle jen za 2 minuty. V květnu už neplatí, že PO je JINÁ SOUTĚŽ. :))
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Moc bych těm Lotyšům přál prožít naše Nagano....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

woe píše: 27 kvě 2023 06:37 Kdepak jsou zdejší mravokárci?

Když se pan Dědek odprezentuje jako xenofobní ubožák, žádná připomínka? Nic? Ticho?

Kari to podle mého nezvládl, ale hráči ho mají rádi a berou to na sebe. Had se bude ptát, to tu máme dalšího ubožáčka, místo osobního pohovoru nejdřív hrozí přes média pěstičkou.
Vlastně se Karimu divím, že se mu chce pokračovat. S jeho náturou musí asi koukat, jak to tady funguje. Ten Havlát, to je taky něco 🫢

Je to celé takové dojemné, to by mohl někdo i zfilmovat :]
👍 asi tak…
Odpovědět