Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

JirkaPCE píše: 30 lis 2022 14:52 Určitě bych neměnil dva hráče za jednoho, byť jeden by se vrátil. A i když si myslím, že Šťastný je kvalitní hráč, tak za Ciencialu bych ho neměnil. Už několikrát ukázal, že je to hráč do playoff a třeba předminulou sezónu měl v Boleslavi její první polovinu základní části bodově podobnou jako letos tady. Navíc je taky potřeba vidět, u hráčů kteří to tady loni bodově táhli, tak kromě toho že nejsou v ideální formě, tak jim ubyl čas na ledě jak při hře 5 na 5 tak v přesilovkách. Cienciala posbíral polovinu ze svých osmi bodů ve třech zápasech, kdy se místo Zohorny dostal víc do hry.
Cienciela byl podle mě Králův omyl, svůj potenciál až na dva krátké záblesky nevyužívá. Připomíná mně Romana, nebo Marosze.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

OnPce píše: 30 lis 2022 15:38 Cienciela byl podle mě Králův omyl, svůj potenciál až na dva krátké záblesky nevyužívá. Připomíná mně Romana, nebo Marosze.
Dva krátké záblesky? Nejproduktivnější hráč v playoff a v základní části 39 bodů.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Prosim vás nechte už toho Činela na pokoji... Někdy to tak holt je, že se třeba půl sezony nedaří....Činelovy zkušenosti se zápasy playoff se nám podle mě ve vyřazovacích bojích mohou náramně hodit....Jsme první, hrajeme super a tady by se furt někdo vyhazoval, trejdoval...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jinak si myslím, i když by se místo v sestavě by se pro toho jednoho útočníka a možná i obránce našlo, tak zvlášť po loňské zkušenosti vezmou jenom hráče, u kterého budu přesvědčeni, že bude přínosem a ne jenom aby za každou cenu aspoň někoho přivedli.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jsem zvědavý na sestavu béčka. Největší motivací by dnes asi měli oba Muskové.. :-)

Ale předpokládám, že z áčka dnes pomůžou klasicky Hrádek, Válič, možná Bučko, Koffer, Matýs, Urban, možná Rákos..

No sázet dnes asi nebudu. :-))
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Škoda pro nás, že si ho ta Philadelphie vybrala, třeba už by tady opravdu byl. Samozřejmě pro něj je to super. Ale tímhle směrem už se nemá smysl vzhledem k případnému posílení koukat
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

To je zkrátka slabé renomé českého hokeje. Pár našich kluků na to doplácí a i přes talent z nich dělají hráče druhé kategorie. I když pravda, v časech největší slávy dělali obranáře z Dopity, Patery, Vůjtka nebo Procházky.. Asi jistá nabubřelost, jiná mentalita.. Těžko soudit.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Vida, v bráně sedmnáctiletý kluk, to jsem zvědavý. A držím palce při premiéře mezi dospělými. Třeba překvapí..

Edit: Tedy při prvním gólu mu obrana vůbec nepomohla. :thumbdown:
Jako to je přesně ono, kluk poprvé takový zápas a borci se vyserou na bránění, nechají ho úplně vykoupat hned v první minutě. A to by chtěli někteří trvale místo v áčku..
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »



... Dobrý retro...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Sweník píše: 30 lis 2022 17:39 Vida, v bráně sedmnáctiletý kluk, to jsem zvědavý. A držím palce při premiéře mezi dospělými. Třeba překvapí..

Edit: Tedy při prvním gólu mu obrana vůbec nepomohla. :thumbdown:
Jako to je přesně ono, kluk poprvé takový zápas a borci se vyserou na bránění, nechají ho úplně vykoupat hned v první minutě. A to by chtěli někteří trvale místo v áčku..
Ale co nedají :crazy:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Sali67 píše: 30 lis 2022 18:47 Ale co nedají :crazy:
Tak to víme celou dobu, že pokud nevezmou v pralese protřelého borce s bodem na zápas (stále nechápu smysl angažmá Kadlece), z posledního místa se nedostaneme. Koffer nebo Rákos mají své kvality, ale gólů dají tak tři za sezónu..

Vidět to bylo krásně na epizodě s Endálem. A ten šel dokonce z ještě nižší soutěže..

Edit: Tvl, ti hráči ať jdou do háje. Nechat se zase takhle vyškolit. Co sakra čekají? Že tam vedení pošle první lajnu a Čera?
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

když člověk vidí to zakončení kluků z A, kteří hrají za B....tak už se nedivím, té bídě v extralize
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Stars píše: 30 lis 2022 19:17 když člověk vidí to zakončení kluků z A, kteří hrají za B....tak už se nedivím, té bídě v extralize
Už jsem si po druhém golu slíbil, že na Bčko se dívat nebudu. Ten zmar mě připomíná nedávnou dobu temna, to prostě nechceš, takže v klidu koukám na ostatní zápasy.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Stars píše: 30 lis 2022 19:17 když člověk vidí to zakončení kluků z A, kteří hrají za B....tak už se nedivím, té bídě v extralize
Tam chybí někdo zkušený, kdo by je svou hrou zklidnil. Učený z nebe nespadl, Sejček kolem dvaceti let taky zazdil i nemožné. Jenže pak si ho k sobě vzal Ota Janecký..

Zkrátka koncovka vyžaduje klid. A ta zkušenost časem přijde. Bohužel v béčku nevidím teď útočníka, který by hru zpomalil, uklidnil a pak dal dobrou nahrávku.

Mimochodem Matěcha zatím bez žádné boty typu Kloudyho..
Naposledy upravil(a) Sweník dne 30 lis 2022 19:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Kdepak, béčku už nepomůže ani svěcená voda, ztráta zase naroste, smířil bych se s druhou národní radši hned
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Sweník píše: 30 lis 2022 19:35 Tam chybí někdo zkušený, kdo by je svou hrou zklidnil. Učený z nebe nespadl, Sejček kolem dvaceti let taky zazdil i nemožné. Jenže pak si ho k sobě vzal Ota Janecký..

Zkrátka koncovka vyžaduje klid. A ta zkušenost časem přijde. Bohužel v béčku nevidím teď útočníka, který by hru zpomalil, uklidnil a pak dal dobrou nahrávku.
nebrání jim, aby donekonečna trénovali střelbu, je to jejich práce....a hezká práce, za mě jenom výmluvy, asi jim to stačí, buď chceš nebo ne, Matýs, Urban, Machač, Koffer..... už chvíli hrají dospělý hokej
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Tady je o Sedlakovi další clanek, ale přiznám se že nevím co v něm je nemám premium 🤣🤣🤣

https://www.idnes.cz/hokej/nhl/lukas-se ... oj=galerie
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jirka. píše: 30 lis 2022 19:39 Kdepak, béčku už nepomůže ani svěcená voda, ztráta zase naroste, smířil bych se s druhou národní radši hned
To by byl solidní provar, s tím se dle mne Dědek nesmíří..

To Stars (tvl, predikce byla Stará:-)):

Chápu, jak to myslíš, ale takhle snadné to asi není. Viz právě Sejček nebo v poslední době Blüma. Trénovali, a šlo to pomalu.. Ovšem to byl/je borec pro NHL. Těmhle současným našim klukům logicky bude trvat zlepšení asi delší čas, tak to zkrátka je a bude..
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Jo můžu za to ja, hned jak jsem to zapnul tak prask a 2:3🤦‍♂️
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

mach píše: 30 lis 2022 20:01 Jo můžu za to ja, hned jak jsem to zapnul tak prask a 2:3🤦‍♂️
Ale kdepak.
Lhali panu majiteli všichni našeptávači již při převzetí licence. Že to půjde, máme skvělé mladé, jen je všichni ostatní včetně reprezentací opomíjeli.
Pokud to nemají být vyhozené prachy jen tak z okna, pak bude potřeba pořádně zainvestovat. To už asi vidí každý. Teď je na stole jen ta otázka o zlomení hole - jestli jo nebo ne?
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Emil Havránek píše: 30 lis 2022 20:30 Ale kdepak.
Lhali panu majiteli všichni našeptávači již při převzetí licence. Že to půjde, máme skvělé mladé, jen je všichni ostatní včetně reprezentací opomíjeli.
Paradox je, že ty našeptávače by právě potřeboval.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

🔴⚪
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

subris píše: 30 lis 2022 18:46

... Dobrý retro...
Paráda mám rád tyhle starý sestřihy Frolo magor už v juniorech 😃
🔴⚪
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Emil Havránek píše: 30 lis 2022 20:30 Ale kdepak.
Lhali panu majiteli všichni našeptávači již při převzetí licence. Že to půjde, máme skvělé mladé, jen je všichni ostatní včetně reprezentací opomíjeli.
Pokud to nemají být vyhozené prachy jen tak z okna, pak bude potřeba pořádně zainvestovat. To už asi vidí každý. Teď je na stole jen ta otázka o zlomení hole - jestli jo nebo ne?
Opa se:

a) nechal napálit našeptávači

b) opravdu věří, že může mit Extraligu a 1. Ligu

To nikdo dlouhodobě neměl, nemá a asi to nevyjde ani tady

Mě to nechává chladným, alespoň Pardubice nezlikvidovaly hokej v Chrudimi... vzpomeňte, co jsme skrz Salfu vyvedli Šumperku. Chrudim svůj tým má, tuším, že tam hraje na žížu i Tomáš Linhart...

Naivismus v plné síle... stále je se co učit. Držím Opovi palce

Ad stále omýlaný Činel. Nevyháněl bych ho, ale někde problém je .... snažil jsem se ho na ledě víc sledovat... momentálně je to bída. Je potřeba na něm zapracovat. Hokejista to je, ale teď to fakt není dobrý

Budu doufat

Včera Rulda první lajnu úplně utavil...i proto inkasovali...po tlaku jim ujeli a bylo. Už jste to tu psali, prohra vždy mrzí ale ten rekord fakt svazoval. Pisálci to mleli furt jak pošuci... čas na důležité výhry teprv přijde
Koberec měl i kliku a držel je gólman...my jsme tak nějak nevěděli pořádně, jak do nich...

Nikdo nemá nic jistého, snad jen spodek tabulky se možná začne zvolna trhat... koukám, že i sousedi nějak haprujou, panu Krásnému už došly prostředky? :) Kádr, jak když jim ho rychtoval Salfa se Šebkem 😂
Tesla
Odpovědět