Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 252 krát
Obdržel "To se mi líbí": 218 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Muf píše: 08 lis 2022 18:48 Tam to vypadá, že pan majitel trochu opouští tu cestu, kterou se poslední roky ubírali. Jejich škoda :think:
nevim co je presne duvodem zmen, na druhou stranu, me vzdy prislo ze oba zminovani- Nedorost a hlavne Vrbata, byt s relativne velmi dobrym medialnim obrazem a podporou ve finale nikdy zadnou vetsi pravomoc a zodpovednost nechteli, coz je mozna skoda, ale na druhou stranu tento pristup a typ borcu nic moc nikdy neprinese..
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 767
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Tuším bude za chvíli taky volnej...

https://sport.aktualne.cz/hokej/filip-p ... n=Aktualne
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 767
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

A ještě k neděli. Byl se mnou fanda Litvajzu a když viděl všude kolem tu omladinu utrousil, že nám ten dorost závidí ještě víc než Dědka. Že to jinde neviděl v tom počtu. Ani já ne. Kéž to mladejm vydrží taky celej život.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

PL8 píše: 08 lis 2022 21:03 Chtěl to vzít mladý Hamrla (dnes HC Vyškov), ale nevím, jestli je to ten, o kterém mluvíš ty...
Teď čtu o pár postů výše o Hamrlovi.. Takže se omlouvám za opakování.
A já se omlouvám, bylo to tak že to někdo bohatý chtěl sponzorovat, ale nelíbilo se jim kdo ten klub vede. Bylo to ještě když byli v extralize.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Jaka je ta knizka Dynamo bez frazi? Me to zatim ze vsech upoutavek pripada jako jedna fraze za druhou. Ten web kde pisou sportovci svoje zivotni trable je vybornej, ale tohle mi pripada jako jeden velkej circle jerk na to nase vyroci. Abych si koupil knizku kde plno nasich legend bude rikat jak jsme hrali jako tym a ze Pardubice jdou nejlepsi hockeytown se mi uplne nechce
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Sedlo 1+0 :thumbup:
denyip
Příspěvky: 663
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Tak Vítkovice maji velký zájem o Mandata.
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1534 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Borek píše: 08 lis 2022 22:40 Tuším bude za chvíli taky volnej...
https://sport.aktualne.cz/hokej/filip-p ... n=Aktualne
Toho bych Spartě docela přál :-))
Propulse
Příspěvky: 6701
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

fansDKnL píše: 09 lis 2022 06:45 Tak Vítkovice maji velký zájem o Mandata.
Holan. Uz celkem dlouho. Vlastne hned co sel do Ameriky a vedelo se; kdy skonci trest Holan rikal, ze po navratu mu tu sanci da, pokud bude porad trener Vitek..

Nerealny neni ani navrat sem :)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Propulse píše: 09 lis 2022 08:26 Holan. Uz celkem dlouho. Vlastne hned co sel do Ameriky a vedelo se; kdy skonci trest Holan rikal, ze po navratu mu tu sanci da, pokud bude porad trener Vitek..

Nerealny neni ani navrat sem :)
ale Koreis přece řikal... :)
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 252 krát
Obdržel "To se mi líbí": 218 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Stars píše: 09 lis 2022 09:52 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... de-do.html

Někdo celé? Děkuji
Od pondělí začala v extralize reprezentační přestávka. Trejdy se rozjedou za tři, dva, jedna... A nic. Žádná tsunami. Deník Sport a web iSport.cz vykreslují pozadí extraligových obchodů, jak se (ne)domlouvají. Věci se mají často tak, že hodně klubů by rádo hráče měnilo. Jenže obchod se zasekne. Buď jde o neúměrný požadavek klubu, nebo hráčovo „NE“. Jinou kapitolou jsou příchody ze zahraničí. Brzy by se měl upéct zajímavý návrat, několik klubů brousí kolem Jana Mandáta.




Zrychlená doba se propisuje i do spekulací kolem hráčských přestupů. Fanoušci zkouší získat informace po vlastní ose. Čekat na spekulace z médií? Moc dlouhá doba. Čekat na kluby, až všechno oficiálně potvrdí? Jako když vyhlížíte Godota, všechno se ukrutně vleče. Někteří hráči jsou aktivní na sociálních sítích. Tak proč jim rovnou nenapsat?

Zaskočený hokejista občas odpoví a informace se šíří po diskusních fórech. Rychle se řeší, že hráč XY přestupuje, tutovka, sám to potvrdil. „Klukům lidi píší na Instagram i na Facebook, je to docela časté. Hráči se nás ptají, co s tím mají dělat. Radíme, ať neodpovídají,“ řekl pro deník Sport a web iSport.cz jeden z českých agentů.

„Jdeš do Pardubic? Do Sparty? Ti kluci většinou výměnu nemají ani ve své moci, nevědí, spíš jsou překvapeni, že fanoušci mají takové informace. Zkušenější hráči ovlivnit situaci mohou, navíc můžete mít ve smlouvě, kam vás klub může poslat, nebo že musíte dát souhlas. Ale třiadvacetiletý kluk taky jen čeká,“ pokračoval anonymně jeden ze dvou agentů, které jsme oslovili.

Třeba nedávno bylo prakticky jisté, že se narýsovala výměna na trase Plzeň – Mladá Boleslav. Vyměnit místa si měli Tomáš Mertl s Davidem Šťastným. Ovšem vše se zastavilo na poslední chvíli, údajně právě na přání Mertla – zkušený hráč, který má slovo.

V zákulisí se řešilo, že by o Šťastného mohla stát i Sparta, ovšem to je ve chvíli, kdy teprve vybírá nového trenéra, nesmysl. Prioritu má kouč, až pak se řeší zbytek.

Aktivní byl třeba Litvínov, měl na trhu nabízet křídla Matěje Chalupu s Jindřichem Abdulem. Jenže když zkoušel domlouvat trejd, poptávka byla spíš po jeho středních útočnících, které zase nechtěl obětovat. Proto oba zůstávají Vervě.

Liberec by se měl snažit vymyslet výměnu, která obsahuje obránce Mislava Rosandiče. Hráče shání Kladno, aktivní by měl být v těchto dnech Mountfield, který potřebuje střelce. Plzeň se snaží posilovat, zatím se velmi dobře trefila do Adriána Holešínského z Nitry, který ve třech zápasech posbíral 5 bodů (3+2), touží kádr oživit dál.

O Mandáta je zájem
Celkově je trejdů v extralize ale málo, víc se o nich mluví. Větší blázinec se týká hráčů, kteří z ciziny míří do Česka, šrumec by měl nastat kolem Jana Mandáta.

Bývalý útočník Pardubic je pořád v trestu za doping (pozitivní na kokain). V Evropě hrát nesmí, takže už druhou sezonu nastupuje za mořem v ECHL. Od ledna se může vrátit, je mu teprve 26 let, jde pořád o lákavé jméno. Těsně před pozitivním nálezem se dostal do reprezentace, kariéru měl nakopnutou slušně.

V Pardubicích dosněžilo? Mandátův test na kokain byl pozitivní, klub s ním rozvázal smlouvu
Teoreticky se mu nabízí možnost sezonu dohrát na farmě v AHL, kde by mohl hrát od ledna. Ale současně o něm přemýšlí i několik extraligových klubů. V tuhle chvíli se jako nejvážnější adept jeví Vítkovice. Do stylu týmu by se hodil, navíc ho z Pardubic dobře zná trenér Miloš Holaň.

Premium
OSTATNÍ LIGY
Mandát zase válí. Promluvil o restartu, shazování „vany“ i pravdě v kabině
Mandát zase válí. Promluvil o restartu, shazování „vany“ i pravdě v kabině
Pro kluby jde o nejpohodlnější akci, když najdete hráče, za kterého nemusíte nikoho obětovat. Pouze 300 tisíc za hostování, pokud jeho práva drží v extralize někdo jiný, víc není potřeba.

Případně můžete lovit i cizince ze zámoří. Ale potřebujete dobré reference, protože přesunem hráče z Ameriky do Česka trochu riskujete. „Pořád tam taková možnost je, že můžete chytit evropského kluka z farmy, kterému běží poslední rok smlouvy a nedostal se do NHL. Jenže tihle hráči se primárně dívají po Švédsku a Švýcarsku, které už začíná být ale hodně plné. Slušné peníze dostanete i v Německu,“ říká další oslovený hráčský agent.

Český trh se ale zatím celkově moc nehýbe, i když by hodně klubů měnilo rádo. Důvod? Oba hráčští zástupci se shodují: přemrštěné požadavky. „Ano, často to tak je. Máte třeba hráče, se kterým klub není spokojený, nevejde se mu do sestavy. Ale protihodnotou má být někdo z elitního útoku. Nesmysl,“ tvrdí první agent.

„Nedělají to všichni, ovšem ano, dá se říct, že někdy to problém je, za osmého beka si řeknete hráče z první lajny. Málokdy se trejdují úplně ti dobří hráči, každý se snaží z výměny dostat spíš to nejlepší, vydělat,“ přikyvuje druhý.

Možná hodiny teď rozhodují o tom, kam zamíří z Hradce obránce Richard Nedomlel, který si sám řekl o trejd. Ten samý případ je českobudějovický mlčící střelec Zdeněk Doležal, jenž by měl skončit právě v Mountfieldu.

A ještě jedna věc zdobí přestupové spekulace. Prakticky vždycky se někde zaručeně objeví, že o hráče stojí Pardubice. „Kolikrát to ale vůbec není pravda, o hráči nejednáme. Spíš nás někde využívají, aby se zvýšila hráčova cena,“ poznamenal s úsměvem majitel klubu Petr Dědek.

Přestupový klid se ale prý rozboří. „Překvapuje mě, jak se všechno táhne, že se ještě nikdo neměnil. Ale během reprezentační pauzy se stoprocentně něco stane,“ je přesvědčen jeden z oslovených agentů.

I když. Dokud není nic podepsané? Vždycky akce může padnout. „Spekulací slyšíte hrozně moc, klidně každý týden. Náš hráč na tuty někam jde, je to jistota, hotovo, ale pak všechno padne, protože někdo na poslední chvíli trejd shodil,“ dodal zástupce renomované české agentury.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Borek píše: 08 lis 2022 22:40 Tuším bude za chvíli taky volnej...

https://sport.aktualne.cz/hokej/filip-p ... n=Aktualne
Se to Fildovi nejak droli….

Mozna by mel neco zmenit. Treba si nabarvit hlavu na modro…..
Birky
Příspěvky: 137
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 78 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

Itchy píše: 09 lis 2022 11:17 Se to Fildovi nejak droli….

Mozna by mel neco zmenit. Treba si nabarvit hlavu na modro…..
A možná si ji vytáhnout z prdele...
zdendik
Příspěvky: 143
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nh ... padne.html

co by na to asi tak řekl náš vojín z Jihlavy Viki a jak by to ztrestal?
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

zdendik píše: 09 lis 2022 13:19 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nh ... padne.html

co by na to asi tak řekl náš vojín z Jihlavy Viki a jak by to ztrestal?
Vojín Viki? Že to Luff asi trošku přihrál
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1534 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

zdendik píše: 09 lis 2022 13:19 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nh ... padne.html

co by na to asi tak řekl náš vojín z Jihlavy Viki a jak by to ztrestal?
Já tam vidím jasně distanc 4 zápasy pro Luffa.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

zdendik píše: 09 lis 2022 13:19 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nh ... padne.html

co by na to asi tak řekl náš vojín z Jihlavy Viki a jak by to ztrestal?
Pan Kudlička by dal Slafkovskému 1 zápas a Luffovi 3 zápasy
🔴⚪
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Povolene uvolneni s klukama co delali knihu Dynamo bez frazi a hlavne filmovy dokument hodne fajn. Do knizky jdu teda urco. Akorat jsem se po pul roce co to vime stale nedozvedel jakou formou ten film v lednu vypustej. Bude to do kin, stream platformy, placeny medium na webu nebo youtube? Kurva tohle by snad zaznit mohlo/melo
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Když si dá člověk dohromady sestavu za předpokladu, že budeme kompletní, tak je tam místo pro jednoho kvalitního útočníka k Musilovi s Hykou. Mandát by byl spíš jenom doplnění kádru, nějakou dobu vůbec nehrál a ta soutěž co hraje teď, asi moc velká kvalita nebude.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 252 krát
Obdržel "To se mi líbí": 218 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Itchy píše: 09 lis 2022 11:17 Se to Fildovi nejak droli….

Mozna by mel neco zmenit. Treba si nabarvit hlavu na modro…..
Ja bych mu znovu nabidl vest CR repre plus nejakou tu funkci na svazu (k tomu co dela ve Svajcu), je videt, ze jsme si nechali utect opravdu extratridu..
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Danik23 píše: 09 lis 2022 14:43 Ja bych mu znovu nabidl vest CR repre plus nejakou tu funkci na svazu (k tomu co dela ve Svajcu), je videt, ze jsme si nechali utect opravdu extratridu..
Sparta prej nekoho shani :whistle:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Jsem v archivech vyhrabal jednu zajímavost - před sezonou 1966/67 tady byl na letní přípravu Josef Beránek... Ačkoliv o něj Tesla měla zájem, koncem srpna se vrátil do Litvínova....
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1534 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Hokej

Příspěvek od av69 »

Z TW: Liberec traduje s našimi sousedy ze severu. Rosadinc za Nedomlela, ani jeden letos nic extra, těžko říct kdo na tom vydělal.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpovědět