Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Dresy :modlitba:

Prvňaček by udělal hezčí..je to čirá katastrofa. To jsme si nezasloužili...
Tesla
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

av69 píše: 13 zář 2022 12:21 Já starý naiva jsem si říkal "je to 100 let, marketingově se zlepšili, výroční logo a grafika na sockách super, určitě nepodcení ani design dresů...". No, tak nic. Velká škoda, promarněná šance. Hokej na tom samozřejmě nestojí, ale doufal jsem, že výroční dres bude originální kousek, který si třeba rád koupím a bude mi unikátní sezonu připomínat.
Když ty dresy budou náhodou mít punc zlata, stejně si ho koupíš. ;-)
Takže bral bych to jako takový menší dluh fanouškům.. :-)
Uživatelský avatar
tokyno
Příspěvky: 197
Registrován: 20 pro 2016 12:05
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tokyno »

Ten dres je fakt ostuda, achjo. Čekal jsem, že udělají něco, co bych si chtěl k 100. výročí koupit, ale tohle obejdu obloukem.
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Pec92 píše: 13 zář 2022 12:25 Tak dresy velké zklamání už jenom znak je moc dole kvůli sponzorům... Opět žádný nápad v tom nevidím nevím kdo nám dresy navrhuje ale hned bych ho vyrazil 😃 i když je to těžké udělat hezký dres kvůli sponzorům ale určitě by se našel někdo kdo by je udělal lépe ... Důležitý bude dění na ledě ale dresy se nepovedly
Chtěl by jsi být grafik a pracovat se zadáním "je potřeba tam dát 8x logo D+D"? Já tedy ne, dres vychází od zadání, ne od grafika.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

in-spyder píše: 13 zář 2022 12:30 Chtěl by jsi být grafik a pracovat se zadáním "je potřeba tam dát 8x logo D+D"? Já tedy ne, dres vychází od zadání, ne od grafika.
Říkám nevím jak to je ale je to bída
🔴⚪
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

in-spyder píše: 13 zář 2022 12:30 Chtěl by jsi být grafik a pracovat se zadáním "je potřeba tam dát 8x logo D+D"? Já tedy ne, dres vychází od zadání, ne od grafika.
Ač jsem panu Dědkovi vděčný za záchranu klubu a za to jaký tým tu letos je, mohl si aspoň dvě místa na logo odpustit. Na větší číslo a na logo ke 100 letům. Tři...ten pruh po stranách na kalhotách.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7657
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Ještě si neodpustím poznámku, že při historii našich dresů napříč posledními 20 lety snad ani člověk nemůže být zklamán, ne?

Já teda nejsem. Jo líbil by se mi dres ve stylu Detroitu, ale...
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

tomaso25 píše: 13 zář 2022 12:34 Ještě si neodpustím poznámku, že při historii našich dresů napříč posledními 20 lety snad ani člověk nemůže být zklamán, ne?

Já teda nejsem. Jo líbil by se mi dres ve stylu Detroitu, ale...
Já zklamaný teda jsem. Měl jsem nadeji v tom, že je to přeci jen velké výročí a zaslouží si to něco speciálního….
Jak už někteří psali, člověk by si to koupil i na památku…ale tohle ?
Sorry, to je hrozná škoda a ostuda….takový potenciál v tom byl a zase nic…
#zpatkydosedla
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Taky jsem naštěstí nic moc nečekal, tak nejsem ani zklamaný. "Odéčkovaný" jsme ale pěkně.. :-))

Snad to kluci vynahradí na ledě.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

A to ještě nevíme co je na zádech přátelé 😂 ale když v nich budem vyhrávat zvykneme si rychle ale je to prostě škoda no ke sto letum
🔴⚪
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 737 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Gumid píše: 13 zář 2022 12:43
Plzeňský dresy se mi poslední roky hodně líbí ale zase málo sponzorů míň peněz....
🔴⚪
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3237
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 470 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Dresy jsou tak nějak pořád stejný. Ale taky jsem si myslel, že ke 100 letům tam bude něco speciálního. Na druhou stranu radši budu koukat na dres zmalovanej sponzory a boj o titul než na dres s osamoceným koněm a bojem o záchranu do posledního kola. Každopádně předpokládám, že nějaké speciální výroční dresy na jeden dva zápasy určitě budou. Ještě očekávám na Facebooku jako každý rok potoky slz a nářků ohledně pomalovaného ledu sponzory :-)
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adze »

Velebnosti jdu blejt.. dresy teda velky pruser.
Nadupany rozpocet, posily a hlavne 100 lete vyroci.. a vylezou s timle?
Na druhou stranu i miliardar nemusi mit vkus ze jo..
Tenle dres teda do skrine nepridam.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 13 zář 2022 12:43
Tam ale moc sponzorů nemají. I když Straka si to vlastně domluvil s BPA cestou na hlasování.. :-)

Třeba je to jen vtip a pravé dresy teprve představí. :grinning: Taky by mne zajímaly dresy pro béčko.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7657
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Gumid píše: 13 zář 2022 12:43
Kdybychom očesali naše reklamy, byl by design nějak zásadně jinej?

Jinak Plzeň mívá na český poměry fajn dresy.

Budu-li parafrázovat hodnotitele z dresblogu, méně reklam estetičnosti dresu jistě prospívá.
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... me je jedno v čem ten titul vyhrajeme, klidně ať to jsou retro dresy se šňůrkou kolem krku klidně :D :D

... jinak trenér to řekl naprosto přesně

Radim Rulík o otázkách na titul: „Do ligy přišlo sto nových hráčů a bude úplně jiná, než byla. Nějaké papírové předpoklady vůbec neexistují. Tlačíte Pardubice do něčeho, do čeho je tlačeno osm týmů v lize. Sparta, Třinec, Brno, Liberec a další. Jsme v maximální pokoře a nejsme jediný tým, který posílil. Konkurence nelenila a posílala taky. Bude to o milimetrech a bude to bitva od prvního zápasu do posledního. A kdo si to neuvědomuje, tak na to hodně brzo přijde.
.... #zadynamo
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Gumid píše:
Tam kromě Skodovky jsou snad jen BPA sponzoři.

Tohle je prostě dvousečné. Buď budeme mít takovou marketingovou sílu a sponzoři nebudou klást podmínky a jen jejich spojení s Dynamem bude vnímáno nadstandardně. Anebo to budu vypadat tak jak nyní anebo to budeme takhle jako Plzeň což v našem případě by znamenalo boj o záchranu (vzpomeňme na legendárního sponzora No Logo). Ja jen doufám ze jsme na cestě k tomu prvnímu … mne ty naše dresy neuráží, vlastně jsem nic jiného nečekal.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Říkejte si co chcete, ale naše dresy jsou a vždycky byly nejhezčí :wave:

Pro mne je nehezčí ten co mám doma od E.Musila ze sezóny 1986/1987, bílá varianta :thumbup: , bojím se ho však dotknout, neboť ta síťovina se už skoro sama rozkládá.... (dlouho špatně skladovaný, teď je pěkně v kufru jen jako vzpomínka na titul).
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »



Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7657
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

av69 píše: 13 zář 2022 13:34

To je tak nějak mnohem zajímavější a důležitější než dres plnej reklam...
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

av69 píše: 13 zář 2022 13:34

No, řekl bych, že tentokrát Dědek už nebude jen terčem posměchu a nenávisti. Možná mu bude dost lidí i držet palce..
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Sweník píše: 13 zář 2022 13:40 No, řekl bych, že tentokrát Dědek už nebude jen terčem posměchu a nenávisti. Možná mu bude dost lidí i držet palce..
Držet palce asi budou, ale současně budou držet i ústa a nevydají hlásku.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1081 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Takže krátce :
1. Představeny dresy - snad medailové !!! A třeba i víc... Těším se na novou sezonu... :dance:
2. To s tím BPA - to jako vážně ? Tohle se fakt děje ?? Tak moc děkujeme těm klubům co tenkrát podpořili BPA a posíláme zlaté bludišťáky ..... :grr:
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) dresy
Podle mého není v klubu přesvědčovací a vysvětlovací síla. Před chvílí někdo dal do kontrastu (švédský?) dres. Mně připadá zcela stejný jako "D" - jen je v modrém. Sto let. Pokud nejde použít originál z počátku hokeje (ještě jsem schopen pochopit), mým cílem by bylo mít dres všemožných log a nápisů prostý. Bylo třeba vysvětlit sponzorům, že sto let nemá nikdo v současnosti v lize (asi kromě Sparty???), že je to tak obrovská událost, že by neměla být znesvěcená ničím... Nechápu, proč DD Real musí mít na břichu hned dvojici log. Všechno chápu - majitel, prezentace, daně (to se dá přece vyřešit jinak)... Já bych letos dbal i na ústroj plajerů v utkáních. Žádné omotané nohy šustivkami a nic podobného. Ze současníků už takové výročí nikdo nezažije. I Fortuna by to měla pochopit.
Dnes má klub obrovské možnosti, jak prezentace "dohonit" jinak. A důstojně. Třeba hcpcefans Tipovačku by mohla jako svoji "sponzorovat" právě Fortuna... A to je jen jedna z možností... Určitě se dají vymyslet desítky příkladů. Možná mohl klub hned v dubnu po skončení ligy vyzvat fandy a veřejnost k nějakým nápadům. Určitě by se sešlo hafo námětů...
Tak doufám, že alespoň hokej bude "stoletý"...
Odpovědět