Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

kedar píše: 15 zář 2022 05:58 Chtěl jsem se zeptat co s Kaplanem je,nezasáhnul ani do přípravy,nebo ano ?
Měl by být po operaci, bude to ještě trvat
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Nevím, jak to je náročné finančně, ale po sportovní stránce je naše benfika , pro kluky a klub velké plus....otázka, jak to dlouho vydrží, mě se včera líbila lajna Rouha Herčík Puhoný, prvni dva slušný pohyb.....a další plus je pro nás skoro, každý den je hokej
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Stars píše: 15 zář 2022 07:05 Nevím, jak to je náročné finančně, ale po sportovní stránce je naše benfika , pro kluky a klub velké plus....otázka, jak to dlouho vydrží, mě se včera líbila lajna Rouha Herčík Puhoný, prvni dva slušný pohyb.....a další plus je pro nás skoro, každý den je hokej
Kdysi Petr Syrovátko prozradil, že Benátky stojí ročně klub 15 miliónů. Ale je už to delší doba, takže počítej víc. A oni jezdili do Benátek jenom hrát, trénovali v Liberci.
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Stars píše: 15 zář 2022 07:05 Nevím, jak to je náročné finančně, ale po sportovní stránce je naše benfika , pro kluky a klub velké plus....otázka, jak to dlouho vydrží, mě se včera líbila lajna Rouha Herčík Puhoný, prvni dva slušný pohyb.....a další plus je pro nás skoro, každý den je hokej
.... já sem zvědav na Jirku Puhonyho, jak mi to půjde ve vyšší soutěži. Poslední sezony sem ho sledoval ve Dvoře a na II. ligu nadstandardní hráč, vyhraval bodování, a ty přihrávky pastva pro oči. Občas se to vypadalo, že se mu nechtělo hrabat do obrany a dozadu se spíš klouzal.. .
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4734
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Cau vsem
vypadl nam kolega na patecni vyprodanej zapas s Kladnem. Nabizim listek do sektoru 8, rada 8, sedadlo 18, za 350K. Cca naproti kruhum u pardubickyho kotle. Okolo toho mista jen Pardubaci ;-)

Kdyby byl zajem napiste mi do soukromy zpravy

Diky
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Stars píše: 15 zář 2022 07:05 Nevím, jak to je náročné finančně, ale po sportovní stránce je naše benfika , pro kluky a klub velké plus....otázka, jak to dlouho vydrží, mě se včera líbila lajna Rouha Herčík Puhoný, prvni dva slušný pohyb.....a další plus je pro nás skoro, každý den je hokej
Jedine dobre. Hraci jako Kastanek, Oliva, Urban, Kaplan, Hercik, Lichtag, Rouha budou hrat pravidelne hodne minut v chlapech a do budoucna je to urcite prislib.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Stars píše: 15 zář 2022 07:05 Nevím, jak to je náročné finančně...
Můj tip 15-20 milionů... Spíš k těm 15. Hráčský kádr béčka bude patřit k těm levnějším. Většinou mladí kluci... a ti starší, zkušenější, tak drazí nebudou... Víc pěnez než kádr podle mně spolkne samotný chod, pronájem ledu a nájem kabiny v Chrudimi, cestování....
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

subris píše: 15 zář 2022 07:45 .... já sem zvědav na Jirku Puhonyho, jak mi to půjde ve vyšší soutěži. Poslední sezony sem ho sledoval ve Dvoře a na II. ligu nadstandardní hráč, vyhraval bodování, a ty přihrávky pastva pro oči. Občas se to vypadalo, že se mu nechtělo hrabat do obrany a dozadu se spíš klouzal.. .
To je právě jeden z těch, kterého silně klub poškodil... Škoda, že se musí vyhrabávat ze sraček... Už je asi pozdě.
Birky
Příspěvky: 136
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

PL8 píše: 15 zář 2022 11:14 To je právě jeden z těch, kterého silně klub poškodil... Škoda, že se musí vyhrabávat ze sraček... Už je asi pozdě.
Jeho nikdo nepoškodil. Nikdy na áčko neměl už kvůli životosprávě.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Birky píše: 15 zář 2022 11:56 Jeho nikdo nepoškodil. Nikdy na áčko neměl už kvůli životosprávě.
Pochybuji, že jako starší žák, který přišel z Chocně (doufám, že se nepletu) a byl plný nadšení do hokeje, "skončil" kvůli životosprávě...
P.S. Ale to je právě ten pohled na "nadání", "schopnosti" a "dovednosti". Každý z nás se na to dívá svým pohledem...
Birky
Příspěvky: 136
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

PL8 píše: 15 zář 2022 12:13 Pochybuji, že jako starší žák, který přišel z Chocně (doufám, že se nepletu) a byl plný nadšení do hokeje, "skončil" kvůli životosprávě...
P.S. Ale to je právě ten pohled na "nadání", "schopnosti" a "dovednosti". Každý z nás se na to dívá svým pohledem...
U něho se ale kariéra lámala cca v roce 2012. Nezvládl přechod do dospělého hokeje. Moc nerozumím tomu, jak ho Pardubice zabrzdily jako staršího žáka, když tady ještě jako junior dělal víc než bod na zápas.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

PL8 píše: 15 zář 2022 12:13 Pochybuji, že jako starší žák, který přišel z Chocně (doufám, že se nepletu) a byl plný nadšení do hokeje, "skončil" kvůli životosprávě...
P.S. Ale to je právě ten pohled na "nadání", "schopnosti" a "dovednosti". Každý z nás se na to dívá svým pohledem...
Jirkův strop je spíše 1. liga.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Doufám že dnes shoří večer Kometa a Libor už bude přemýšlet jestli nejít na střídačku
🔴⚪
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Vždyť před cca deseti lety sehrál i pár utkání za "A" tým, ne? Pokud si to mlhavě vybavuji, přišlo mi u něj tenkrát, že je šikovný, myslí mu to, ale na to, že mu bylo kolem dvacet měl takové divné bruslení, jako bez dynamiky, nebo nevím, jak bych to popsal....
PCE.MAN
Příspěvky: 1625
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Zase sem kouknu a zase se tady brečí. Už se zase někomu ubližuje. Když je Půhoný takový megatalent, tak proč už roky nezáří v jiném klubu a mastil třetí ligu za Dvůr Králové? Koukám, že na 2 zápasy si ho do Chance ligy vzaly Litoměřice a potom zase mazal na dva roky do Dvora. Tady mu zase někdo strašně ubližoval, proto se potom neprosadil ani v Prostějově, ani ve Frýdku, ani ve Slavii, ani v Šumperku, až zakotvil ve Dvoře.
Ti všichni mu taky ubližovali nebo už na něj konečně byli někde hodní?

Nemohli bychom se raději dohadovat nad tím, ve kterém kole bude Zábrana na lavičce? Nebo jestli dá v sezóně víc gólů Hyka, Říčka nebo Radil. Témat je ohledně začínající sezóny je jak naseto. Raději si pojďme dělat srandu z Mechováků než pořád brečet.

Místo toho se fňuká nad reklamami na ledě, na dresech, teď zase Půhoný. Omlouvám se za tento výlev.
Kula
Příspěvky: 2010
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 661 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Tak ahoj po nějaké době! :pivko:
Forum paráda tipovačka taky! :whistle:
Dresy hnusný jako vždy moc bych to neřešil je to stejný jsem zvyklej chápu digitalmouse jak to myslí a co chtěl říct tím srovnáním co zde dával dokonce na jednom logu na našem dresu bílá varianta/červená varianta je vidět , že by to šlo...
Jen bych chtěl napsat, že celá hokejová rodina ví kdo vlastní Dynamo a že pan Dědek snad netrpí napoleonským komplexem. Je jasný co ho to stojí , ale třeba mohl dát prostor k lepšímu uspořádání či zviditelnit sponzora, který by časem třeba přispěl více.
Jiní majitelé kluů ani na dresech nejsou.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Odlišný názor či jen domněnka není brečení...Jak to Půhoný měl či má, a proč hraje tam co hraje, ví nejlíp on a též by se k tomu asi mohli fundovaně vyjádřit i trenéři, pod kterými hrál. Každopádně ale furt platí, že i v hokeji musí bejt hokejista "ve správnej čas na správným místě". Koneckonců i takovej Poulíček v tom dnešním rozhovoru narovinu přiznává, že je tam kde je, protože měl štěstí na souběh okolností. Jistě, jde tomu maximálně naproti, ale nechybělo moc, a klidně mohl teď bejt místo kapitánem Dynama, hráčem třetí lajny třeba v Sokolově..... :shifty:
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Jinak jsem včera koukal na O2 klasicky se řešily peníze zdá se za ně dá koupit titul 🙄 Koreis opět nešetřil Hada jako všude třeba v bombách.... Tlustý to je taky expert jak noha... A byl tam zajímavý rozhovor s Růžou Litvínov prý bude hrát klasický ofenzivní hokej jako hrál vždycky to aby ale zastavil objednávku betonu
🔴⚪
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Pick píše: 15 zář 2022 15:01 Odlišný názor či jen domněnka není brečení...Jak to Půhoný měl či má, a proč hraje tam co hraje, ví nejlíp on a též by se k tomu asi mohli fundovaně vyjádřit i trenéři, pod kterými hrál. Každopádně ale furt platí, že i v hokeji musí bejt hokejista "ve správnej čas na správným místě". Koneckonců i takovej Poulíček v tom dnešním rozhovoru narovinu přiznává, že je tam kde je, protože měl štěstí na souběh okolností. Jistě, jde tomu maximálně naproti, ale nechybělo moc, a klidně mohl teď bejt místo kapitánem Dynama, hráčem třetí lajny třeba v Sokolově..... :shifty:
Je to tak. I to je na Poulovi sympatický. Ví, že byl blízko tomu, aby se mu zlomila kariéra někam do ztracena. Zareagoval na to tím, že se kousnul, začal hodně makat a měl kliku. Tak to chodí.

Půhonýho si už vůbec nepamatuju, když to tady zkoušel. Samozřejmě i on byl z ročníků, který tady chytly postupnej úpadek. To je na jednu stranu pro mladýho kluka nepříjemný, ale i to se nakonec dá využít v pozitivním slova smyslu. V roce 14 v létě nabral Salfa x různých odpadlých mladých Pardubáků v létě na zkoušku. Na soupisku se nakonec dostal snad jen Láďa Havlík. Další rok přišla ta hrozně nepovedená přestavba, fleky v sestavě byly volný. Zrovna Půhonýmu bylo 23. Šancí se dostat nahoru nebylo málo. Nakonec se propadl do druhýho pralesa, kde dělal hromadu bodů. Díky založení béčka nakonec ještě jednu šanci, aspoň na Chance ligu dostal. Je na něm, jak s ní naloží.

A taky je holt třeba říct, že do extraligy se z mládeže dostane a usadí se v ní zlomek hráčů. Drtivá většina spoluhráčů Poulíčka a Půhonýho z juniorky už dávno hokej nehraje.
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Koukám na tu O2 včerejší a to řešení peněz je směšné. To je samozřejmost, že potřebuješ k silnému týmu hodně peněz.
Jinak tento pořad mně chybí ve slavné ČT. Diskuzní pořad přes sezónou, po polovině ZČ a před play off. Nechápu, že to neudělají a bude je to stát 00 nic.
fansDKnL
Příspěvky: 1674
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

kedar píše: 15 zář 2022 05:58 Chtěl jsem se zeptat co s Kaplanem je,nezasáhnul ani do přípravy,nebo ano ?
Zlomená ruka
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Jakub82 píše: 15 zář 2022 15:50 Koukám na tu O2 včerejší a to řešení peněz je směšné. To je samozřejmost, že potřebuješ k silnému týmu hodně peněz.
Jinak tento pořad mně chybí ve slavné ČT. Diskuzní pořad přes sezónou, po polovině ZČ a před play off. Nechápu, že to neudělají a bude je to stát 00 nic.
Jasně, neustálé omílání peněz je směšné a vlastně vůbec nechápu, co tím chce autor říci. Profesionální sport prostě funguje tak, že vyšší šanci na vítězství mají ekonomicky silnější kluby, ale peníze jsou jen jeden z faktorů a nehrajeme rozhodně ekonomicky samostatnou ligu, týmů s budgetem na úrovni našeho je hned několik. Navíc si opravdu nevybavuju, že by v předchozích letech někdo zpochybňoval úspěchy Třince tím, že "si to koupili".

Jinak ale předsezónní pořad O2 chválím a je sympatické, že se snaží něco dělat. Celkově musím říct, že zpočátku mi sport na O2 svým zpracováním nevyhovoval, ale hodně na tom zapracovali a v mnoha ohledech už předběhli spící ČT. Mají lepší studio, často netradiční zajímavé statistiky, dávají tomu víc péče, každý rok to posouvají. Vždycky jsem byl velký fanoušek a obhájce ČT, ale loni jsem se sám přistihl, že si přenos z extraligy i já už raději dám na O2, smutné vysvědčení pro ČT.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak hlavně Koreis to o těch penězích a koupeném titulu zmíní snad v každém rozhovoru o nás.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

JirkaPCE píše: 15 zář 2022 16:54 Tak hlavně Koreis to o těch penězích a koupeném titulu zmíní snad v každém rozhovoru o nás.
Plus si neustále stěžuje všude na Hada jaký je to dement adt. Jako já se Hada nezastávám sám ho moc nemusím ale Koreis si hraje na největšího odborníka a sám nikdy nic nedokázal zrovna od něj bych si věčnou kritiku nenechával líbit
🔴⚪
Odpovědět