Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

lucas003 píše: 03 pro 2022 18:54 Jak je to s tím startem hráčů v chance lize? Třeba Bambus nebo Maty až odehrají 26 zápasů za áčko, tak už vůbec nemůžou dol??. Nebo to je 26 zápasů a nějaké datum (pulka února) k tomu???
Matys a Bambus už asi za Áčko hrát moc nebudou ,Blíží se jim 26 zápasů. Jsem zvědavý s kým zítra naskočí v Hradci
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

fansDKnL píše: 03 pro 2022 19:33 Matys a Bambus už asi za Áčko hrát moc nebudou ,Blíží se jim 26 zápasů. Jsem zvědavý s kým zítra naskočí v Hradci
Přesně tohle pravidlo taky brzdí rozvoj klasických farem..
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Sweník píše: 03 pro 2022 19:40 Přesně tohle pravidlo taky brzdí rozvoj klasických farem..
Přijde mi, jestli to béčko nebo minulý rok Vrchlabí nepridelava akorát víc problémů, starostí. Pavlata, Hercik, Chabada tam ani pomalu nemůžou, protože zase juniorka je na hraně.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

fansDKnL píše: 03 pro 2022 19:33 Matys a Bambus už asi za Áčko hrát moc nebudou ,Blíží se jim 26 zápasů. Jsem zvědavý s kým zítra naskočí v Hradci
Tipnu si, že Bambuse si nechají nahoře - přeci jen svojí roli zvládá v ELH výborně, navíc to jeho pendlování mu také muselo ubírat dost sil.

B-tým má dle mého názoru prakticky sezónu rozhodnutou, navíc Rákos určitě není ten typ, který je z toho dostane.....
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

fansDKnL píše: 03 pro 2022 19:33 Matys a Bambus už asi za Áčko hrát moc nebudou ,Blíží se jim 26 zápasů. Jsem zvědavý s kým zítra naskočí v Hradci
A kdo jinej by asi měl hrát za áčko? Na nějaké béčko bych se vykašlal, tam je stejně rozhodnuto. Jestli si někdo myslí, že spadne Slavia, tak se musel zbláznit..Ted prohra v Sokolově a ende..
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Muf píše: 03 pro 2022 19:50 Tipnu si, že Bambuse si nechají nahoře - přeci jen svojí roli zvládá v ELH výborně, navíc to jeho pendlování mu také muselo ubírat dost sil.

B-tým má dle mého názoru prakticky sezónu rozhodnutou, navíc Rákos určitě není ten typ, který je z toho dostane.....
Souhlas, bavil jsem se po zápase ve Varech s Bambusem a modlil se aby nemusel jet druhý den do Zlina
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Nevím, kolik bylo uvolněno peněz na to béčko, ale i když to bylo celkem narychlo, jestli se to nedalo poskládat líp. A přivést do té první lajny třeba dva až tři na první ligu nadstandardní bodové hráče, kteří by v tu produktivitu táhli, s tím že by mohli dostat i šanci v áčku, když by přišla zranění. Konkrétně Rolas tady zažil všechny ty sezóny, kdy se věřilo a doufalo, tak musel tušit, že s tímhle kádrem můžou mít se záchranou problémy.
Naposledy upravil(a) JirkaPCE dne 03 pro 2022 20:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tvl ten Hanousek dneska......🙄🙏
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

fansDKnL píše: 03 pro 2022 19:50 Přijde mi, jestli to béčko nebo minulý rok Vrchlabí nepridelava akorát víc problémů, starostí. Pavlata, Hercik, Chabada tam ani pomalu nemůžou, protože zase juniorka je na hraně.
To jsou pro změnu ty všemi tak chtěné sestupy. Talent se musí držet dole, aby ti kluci zachraňovali soutěž, kterou již možná převyšují. Další nonsens našeho hokeje v ČR.. :-/
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Václav Baďouček (HC Dynamo Pardubice): „Měli jsme špatný vstup do utkání, prohrávali jsme 0:1. Poté jsme se zvedli a od druhé třetiny, byť jsme po ní prohrávali 1:2, jsme byli jednoznačně lepší. Ve třetí třetině jsme otočili na 3:2, ale bohužel v závěru nepochopitelné řešení situace v našem obranném pásmu nás nakonec stálo tři body. To je hrozně špatně, protože my musíme být daleko zodpovědnější co se individuálního výkonu týká. Abychom se takto sami o ty body nepřipravovali.“
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Při vší úctě. Náš klub nevychovává pro Béčko hráče. Naše juniorka i dorost jsou odrazem dob minulých, tedy průměr, spíše podprůměr. Navíc, když ti nejlepší mohou bez náhrady odejít do Ameriky nebo na sever. Ale u mladých je třeba nejdříve vytvořit podmínky - což je škola + ubytování + hraní v extralize dorostu/juniorů. O něco takového se poslední dobou pokouší Plzeň.
Ale. Prales, tedy chance liga je na pokračování těch nejlepších dobrý mezistupeň. Vím kdo mi tu bude oponovat, ale dodám zároveň, že pro 17 - 18 letého kluka moc dospělá extraliga není, u mantinelu ho totiž každý rozmázne a ještě si na něm smlsne. Jen pár kluků to zvládne. Chci tím říct, že pokud bude pan Dědek stavět profesionální klub v našich podmínkách se vším všudy, tak musí mít v ruce ty trumfy na lákání zázemí už jako základ, to je ono trio podmínek z prvního odstavce. nebo to postavit ještě trochu jinak. Nechat mládež stranou a lanařit až junky, ale opět na extraligu, chance ligu a áčko. Ovšem to síto bude mít stejně hodně velká oka a velký propad. Když ročně dopadne jeden hráč pro áčko, tak to bude moci být považováno za úspěch.
A malý ekonomický dodatek mé plachty závěrem. Před drahnou dobou Syrovátko podotkl, že jej Benátky, co by béčko, stojí 15 mio ročně. Však ten projekt taky odpískal. I když je náš pan majitel movitější, tak jej to letos taky stálo dozajista ranec.
Já nechci, aby béčko sestoupilo, ale udrželo se v chance lize všem navzdory. Věřím, že ony trejdy budou pokračovat. A to jak do A tak do B. V obou týmech už je víceméně po dvaceti kolech snad jasné, kdo na to má a kdo ne.
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Emil Havránek píše: 03 pro 2022 21:17 Při vší úctě. Náš klub nevychovává pro Béčko hráče. Naše juniorka i dorost jsou odrazem dob minulých, tedy průměr, spíše podprůměr. Navíc, když ti nejlepší mohou bez náhrady odejít do Ameriky nebo na sever. Ale u mladých je třeba nejdříve vytvořit podmínky - což je škola + ubytování + hraní v extralize dorostu/juniorů. O něco takového se poslední dobou pokouší Plzeň.
Ale. Prales, tedy chance liga je na pokračování těch nejlepších dobrý mezistupeň. Vím kdo mi tu bude oponovat, ale dodám zároveň, že pro 17 - 18 letého kluka moc dospělá extraliga není, u mantinelu ho totiž každý rozmázne a ještě si na něm smlsne. Jen pár kluků to zvládne. Chci tím říct, že pokud bude pan Dědek stavět profesionální klub v našich podmínkách se vším všudy, tak musí mít v ruce ty trumfy na lákání zázemí už jako základ, to je ono trio podmínek z prvního odstavce. nebo to postavit ještě trochu jinak. Nechat mládež stranou a lanařit až junky, ale opět na extraligu, chance ligu a áčko. Ovšem to síto bude mít stejně hodně velká oka a velký propad. Když ročně dopadne jeden hráč pro áčko, tak to bude moci být považováno za úspěch.
A malý ekonomický dodatek mé plachty závěrem. Před drahnou dobou Syrovátko podotkl, že jej Benátky, co by béčko, stojí 15 mio ročně. Však ten projekt taky odpískal. I když je náš pan majitel movitější, tak jej to letos taky stálo dozajista ranec.
Já nechci, aby béčko sestoupilo, ale udrželo se v chance lize všem navzdory. Věřím, že ony trejdy budou pokračovat. A to jak do A tak do B. V obou týmech už je víceméně po dvaceti kolech snad jasné, kdo na to má a kdo ne.
Já bych to neviděl tak, že v áčku potřebujeme nějaké trejdy. Spíš se pokusit ten kádr posílit a pokud nikdo vhodný nebude, tak to nechat, tak jak to je.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

JirkaPCE píše: 03 pro 2022 21:31 Já bych to neviděl tak, že v áčku potřebujeme nějaké trejdy. Spíš se pokusit ten kádr posílit a pokud nikdo vhodný nebude, tak to nechat, tak jak to je.
Ode mě je to myšleno tak, že kdo se v A neukázal a neuchytil, myšleno z mladých, tak ať vyrazí do Béčka zachraňovat prales. Vondrc by neměl být osamocený trejd. Můj názor. Můžou přijít zranění a je třeba mít zálohu, takže první, druhá lajna ok a pak další konkurenceschopné tři. To samé v obraně.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Emil Havránek píše: 03 pro 2022 21:17 Při vší úctě. Náš klub nevychovává pro Béčko hráče. Naše juniorka i dorost jsou odrazem dob minulých, tedy průměr, spíše podprůměr. Navíc, když ti nejlepší mohou bez náhrady odejít do Ameriky nebo na sever. Ale u mladých je třeba nejdříve vytvořit podmínky - což je škola + ubytování + hraní v extralize dorostu/juniorů. O něco takového se poslední dobou pokouší Plzeň.
Ale. Prales, tedy chance liga je na pokračování těch nejlepších dobrý mezistupeň. Vím kdo mi tu bude oponovat, ale dodám zároveň, že pro 17 - 18 letého kluka moc dospělá extraliga není, u mantinelu ho totiž každý rozmázne a ještě si na něm smlsne. Jen pár kluků to zvládne. Chci tím říct, že pokud bude pan Dědek stavět profesionální klub v našich podmínkách se vším všudy, tak musí mít v ruce ty trumfy na lákání zázemí už jako základ, to je ono trio podmínek z prvního odstavce. nebo to postavit ještě trochu jinak. Nechat mládež stranou a lanařit až junky, ale opět na extraligu, chance ligu a áčko. Ovšem to síto bude mít stejně hodně velká oka a velký propad. Když ročně dopadne jeden hráč pro áčko, tak to bude moci být považováno za úspěch.
A malý ekonomický dodatek mé plachty závěrem. Před drahnou dobou Syrovátko podotkl, že jej Benátky, co by béčko, stojí 15 mio ročně. Však ten projekt taky odpískal. I když je náš pan majitel movitější, tak jej to letos taky stálo dozajista ranec.
Já nechci, aby béčko sestoupilo, ale udrželo se v chance lize všem navzdory. Věřím, že ony trejdy budou pokračovat. A to jak do A tak do B. V obou týmech už je víceméně po dvaceti kolech snad jasné, kdo na to má a kdo ne.
Jaké trejdy proboha? Vedeme ligu, kabina ok, tak to všechno rozjebeme?
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

lucas003 píše: 03 pro 2022 22:42 Jaké trejdy proboha? Vedeme ligu, kabina ok, tak to všechno rozjebeme?
No ono z kostry týmu asi nebudou nikoho trejdovat..

Ale na jednu lajnu se to fakt hrát nedá. Uvidíme, jak Mandy a hlavně Hyčmen. I když to už bude téměř po přestupovém období. Ovšem Rulík není žádný blbec. Ví, co tým čeká, a nechce nezkušené hráče v nižších řadách. To dává smysl..
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Sweník píše: 03 pro 2022 22:55 No ono z kostry týmu asi nebudou nikoho trejdovat..

Ale na jednu lajnu se to fakt hrát nedá. Uvidíme, jak Mandy a hlavně Hyčmen. I když to už bude téměř po přestupovém období. Ovšem Rulík není žádný blbec. Ví, co tým čeká, a nechce nezkušené hráče v nižších řadách. To dává smysl..
Tak na jednu lajnu. Jde o to, že Paulovič není hráč do přesilovky nebo druhé lajny a Cienciala je z formy, Musil měl trest atd. Problém není, že máme ve druhé, třetí lajně špatné hráče, problém je, že k sobě nepasují, což jsem tvrdil už v létě. Teď jde o to až se vrátí Hyka a Mandát dát to do kupy, aby to k sobě typologicky šlo. Ale k tomu nejsou třeba trejdy.
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

stará hokejka píše: 03 pro 2022 15:38 Pořadatel neorganizoval parkování, není to jeho povinnost, navíc s připomínkou, že 4000 návštěvníků proti hokeji, kde je návštěvnost násobná, neměl být problém.

Ono při hokeji je to s parováním rovněž bída, když vidím ty kolony aut které hledají parkování okolo plných parkovacích ploch. Na hokej ale jedou většinou lidé, kteří už tu neutěšenou situci při hokeji znají, to je pravda, tak to stavění do nesmyslných míst z nouze není tak markantní.

Pousmál jsem se trpce nad prohlášením MP, kdy fotkami dokládají 20 (podivme se, opravdu celých dvacet) volných míst v AFI.
Připomínka, že mohou návštěvníci nechávat auta na okraji a jezdit ke stadionu ještě navíc místní dopravou, no pane.

Dobrých minimálně 15, 20? let to na radnici řeší s mizerným výsledkem.

Ten kdo musí dojíždět si připlatí na plácku na jatkách 100,- No potěš koště dojíždějící rodiny.

V dnešních dobách si píšeme ostudné příběhy.
Ve čtvrtek to bylo za pade :)
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 03 pro 2022 22:55 No ono z kostry týmu asi nebudou nikoho trejdovat..

Ale na jednu lajnu se to fakt hrát nedá. Uvidíme, jak Mandy a hlavně Hyčmen. I když to už bude téměř po přestupovém období. Ovšem Rulík není žádný blbec. Ví, co tým čeká, a nechce nezkušené hráče v nižších řadách. To dává smysl..
Uvidíme, jak na tom bude Mandát. Říkal jsem si, že ta liga co teď hraje, asi moc velkou úroveň nemá, na druhou stranu Estephan co je teď v Litvínově, ji hrál taky, protože v AHL se pořádně nechytil a tam si vede velmi dobře. Jinak to téma že to hrajeme na jednu lajnu, asi už nemá smysl řešit. Jsou tady na to různé názory a je to pochopitelné, že to všichni nebudou vidět stejně
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Ten výsledek béčka je vševypovídající.. Vyhrát by se třeba i dalo, ale čím dál víc tam rozhodují neskutečné individuální chyby různých jednotlivců, který snad ani nejsou proto, že by na to ty hráči neměli, ale spíš že na to v nějakých chvílích jednoduše serou. Pak se zase snaží to honit.. Já nevím, to jim nikdo nevysvětlil ještě, že pokud chcou hrát profi hokej v chance lize, tak jí taky musej udržet? Ale rozhodlo se asi už dávno.. Tím jak Dědek teď nasháněl nějaký posily, tak je to pro něj jen čím dál větší provar, kterej ale asi tolik nebolí finančně, spíš jinak. To skoro vypadá, že aby udělali tři body, musela by naskočit první lajna z áčka, pak už by určitě vyhráli. :grr:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Sedlák další gól v NHL,gratulace, ale pro nás to znamená že ho tady nejspiš neuvidíme. :modlitba:
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1707
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

kedar píše: 04 pro 2022 06:55 Sedlák další gól v NHL,gratulace, ale pro nás to znamená že ho tady nejspiš neuvidíme. :modlitba:
To je trapny s tim.Sedlakem. jasne,ze tu nebude hrat.
Vždy jen Dynamo!
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

"Mám nějaké kořeny po tátovi. Spíše chci ale vyhrát kvůli našim skvělým fanouškům. Celé Dynamo je s fanoušky a je hezké, že oni jsou s námi. Jezdí na všechny naše zápasy. Nebojujeme sami za sebe či za tým, ale za klub, fanoušky i celé město. Člověk si oblékne dres a ví, že má velkou zodpovědnost. A že musí dát svému výkonu sto procent. Jestli to vyjde, nebo ne, je věc osudu. Jmenovka Musil na zádech, to je až to poslední"

.. Adam :clap:... tohle by si měli přečíst někteří hráči hlavně z benga

https://pardubicky.denik.cz/hokej_regio ... 21202.html
.... #zadynamo
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Tak onanisti od vedle mají samé F.O.P uvidime vecer.Můžeme být v klidu máme nahráno .Tam začínají být velké sracky,tak Doufam,ze je pošleme ke dnů tabulky
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/pa ... _hokej_hlt

Koukám, Votke má celkem jasno. Za mne škoda. Od další sezóny bych je tu bral klidně oba.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Tak koukám vedle už se slaví výhra...tak doufám, že dostanou bůra a půjdou domů s brekem :-) Frodo to zavře dneska....a doufám, že súsedi padnou konečně kam patří na dno...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Odpovědět