Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Stars píše: 30 kvě 2023 17:04 už to není problém, už je to skandál :wave: :wave: :wave: :wave:
Je to známka punku!
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Dynamík Jistič píše: 30 kvě 2023 17:03 A já myslel, že v Hradci to dělají levně a dobře. Jinak zdravím pingvina od vedle :grinning:

Obrázek
Tak ono se asi fakt víc vyplatí koupit pilule než drahé hráče..

Ne, to byl samozřejmě vtip. Na mne to působí spíš jako chyba lékaře. Celý tým byl prolezlý virózou a trenéři ty hráče fakt potřebovali. Tak to risknul a dal jim možná něco, kde zakázané látky netušil nebo doufal, že se nenajdou. Ale je to jen má teorie.. Časem určitě vše vyplave na povrch.
dtaire
Příspěvky: 541
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Sweník píše: 30 kvě 2023 17:19 Tak ono se asi fakt víc vyplatí koupit pilule než drahé hráče..

Ne, to byl samozřejmě vtip. Na mne to působí spíš jako chyba lékaře.
Vždyť i hákáč píše, že doktor nevěděl nic.
Hráčská smlouva ukládá hráčům povinnost složení veškerých léků a doplňků stravy před jejich užíváním konzultovat s klubovým lékařem, což se pravidelně děje, v tomto případě se to však, z neznámého důvodu, nestalo.
Jsou to chlapáci, tak se léčili vlastní medicínou
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Z fóra Mrchova:
Vysvětlete mi jedno… proč když nefetovali, :
„Jedná se o látky patřící mezi stimulanty, které podporují srdeční činnost a podobně. Nejedná se o drogy," potvrdil pro ČTK ředitel Antidopingového výboru Martin Čížek.

Se prostě za ně nepostaví náš klub, kor pokud je tomu tak, že to ve složení stimulantu nebylo… i kdyby o tom řekli klubovému lékaři, tak by o tom asi věděl prd… pokud to tam doopravdy nebylo… nedává mi to smysl, hned je defacto kopnout do prdele a ať se o sebe staraj, kor když je Štohy odchovanec a je NÁŠ…
Pokud je to tak, co se výrobce nějakého doplňku týče, jedna věc. Ale sakra, pokud nevím co to je a co v tom je, tak to zkrátka zatrhnu. To někdo může riskovat? V profesionálním sportu, kde jsou pak mastný postihy? Pro hráče, pro organizaci špatná pověst 🤷
Pokud to tak je, je to něco jiného než případ Mandát, ale stále je to selhání na více místech (hráč - klub - doktor) - další.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Mirek věděl, proč jde vod válu :)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

digitalmouse píše: 30 kvě 2023 17:39 Z fóra Mrchova:

Vysvětlete mi jedno… proč když nefetovali, :


Pokud je to tak, co se výrobce nějakého doplňku týče, jedna věc. Ale sakra, pokud nevím co to je a co v tom je, tak to zkrátka zatrhnu. To někdo může riskovat? V profesionálním sportu, kde jsou pak mastný postihy? Pro hráče, pro organizaci špatná pověst 🤷
Pokud to tak je, je to něco jiného než případ Mandát, ale stále je to selhání na více místech (hráč - klub - doktor) - další.
Vždyť ten trouba, kterýho cituješ, ani neví, co je to doping. On si viditelně myslí, že je to jen užívání rekreačních drog. Že je doping o odhalování užití zakázaných stimulantů, v tý svý hodně emotivně nastavený mozkovně už nedokáže zpracovat.

Každopádně bych řekl, že z toho má nově povýšenej Kmoníček dost zamotanou palici. Tři ze tří, to je asi rekord...
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Babička říkávala: “moje malá Rokytnice, podvádět a krást se nemá.” Já z těch debilů mám jenom prdel, ale fandit Vítkovicím, tak bych se zbláznil. Rád bych věřil, že Pavlík po nich půjde jak po uzeným. Podváděli a finále mu ukradli. Ovšem to druhé už je takový folklór
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

tomaso25 píše: 30 kvě 2023 17:46 Vždyť ten trouba, kterýho cituješ, ani neví, co je to doping. On si viditelně myslí, že je to jen užívání rekreačních drog. Že je doping o odhalování užití zakázaných stimulantů, v tý svý hodně emotivně nastavený mozkovně už nedokáže zpracovat.

Každopádně bych řekl, že z toho má nově povýšenej Kmoníček dost zamotanou palici. Tři ze tří, to je asi rekord...
Hele, neříkám nic a sám na to nejsem odborník. Jen chci říct bůhví jak to bylo. Každopádně pokud tak jak se to zatím popisuje, tak jsou hloupí hráči a doktor nezodpovědnej a hloupej zároveň. Nehledal bych v tom (možná) úmysl, ale zkrátka jen velkou blbost. Ale za blbost se zkrátka platí.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1707
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

hehe Mecho(v)f:D
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 767
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Ve světle nových informací se omluvám za dezinformaci, když jsem tu napsal, že ty vandráci se dostali do finále omylem. Nebyl to omyl, byl to podvod.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Tohle nebude problém hráčů, ale klubu. 3 ze 3 značí, že to posral někdo jinej. Tyhle kluci to sice odnesou, ale jen díky nešťastnýmu losu. A bude zajímavý jak se budou v tyhle kauze bránit a jak se k tomu bude stavět klub. Ten se k tomu zatím postavil tak, že je stopnul. Ale podle mě to bude mnohem zajímavější. Než si nyní myslíme. Protože hráčům jde o kariéry a loajalita ke klubu půjde brzo stranou.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Vedlejsi forum nabizi pod tlakem neotrele napady. Jako treba, ze okamzite zazalovat výrobce sracek, ze vyrabi sracky. Udeluji deset bludistaku.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Itchy píše: 30 kvě 2023 18:32 Vedlejsi forum nabizi pod tlakem neotrele napady. Jako treba, ze okamzite zazalovat výrobce sracek, ze vyrabi sracky. Udeluji deset bludistaku.
Jednou stranou bych to udělal taky, druhou stranou mají nějaká pravidla ohledně užívání léčiv a potravinových doplňků a ty jim dají pěkně přes držku. Takže žaloby k hovnu.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jen pro zajímavost, dnešní návštěvnost hokejových webů...stačí jedna zpráva.
forum-navstevnost.png
Obrázek Za Dynamo!
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

digitalmouse píše: 30 kvě 2023 19:29 Jen pro zajímavost, dnešní návštěvnost hokejových webů...stačí jedna zpráva.

forum-navstevnost.png
Lidé rádi přehání. Už se objevují i výroky, že dostaneme stříbro a Vítci bronz.. :grinning:
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Děkuji sousedům za zpříjemnění okurkové sezóny.
Vaše blbost, naše radost!
Dassty
Příspěvky: 1052
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Cert vem Mechov, ale co Vítkovice, ti hráči pak hráli dál....jasnej podvod, a stříbro ztrácí hodnotu....měly by být zápasy kontumovány a Vítkovice mít stříbro....Mechov vyřazen....ale to se nestane...takže podvodníci oslavují stříbro....jo ty zákony....Holaň musí být slušně nasratý...ale karma je zdarma....oni to jednou poznají...a doufám, že sestoupí do 2 ligy, za tento podvod a už se z ní nevyhrabou jako Zlín...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

digitalmouse píše: Hele, neříkám nic a sám na to nejsem odborník. Jen chci říct bůhví jak to bylo. Každopádně pokud tak jak se to zatím popisuje, tak jsou hloupí hráči a doktor nezodpovědnej a hloupej zároveň. Nehledal bych v tom (možná) úmysl, ale zkrátka jen velkou blbost. Ale za blbost se zkrátka platí.
Však podstata dopingu je zlepšení výkonnosti, do téže kategorie spadají i léčiva, protože když jsi nemocný, tak jsi nemocný (příroda), ale ty to nějakými látkami prejdes, čili jdeš přes čáru. Ne nadarmo jsou tyhle doplňky zakázané, protože oni ti vlastně zlepšují stav, nemusíš být tak unavený, svalová odolnost je lepší, apod. Ja neříkám ze to byl úmysl, to asi ne, jen je někdo totální jelito, buď ti hraci, neměli stavu, někdo z nich přišel, hele tohle pomůže, nebo doktor a nevšiml si toho, a teď to hodí na tři hráče. Ať tak nebo tak, je to doping. Drogy jsou morálně špatně, vykon neovlivňují (kokain), doping je sportovně špatně. Tady by žádný pardon přijít neměl, samozřejmě bych slezl na tu spodní hranici. Berou za to hoši dost peněz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Takže krajskej přebor bude? 🤣🤣
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Dusík má pravdu, ty hráči to užili v před zápasem, tady by měli být výsledky anulovány a potrestat jasně i klub....být Vítkama, klidně bych to hnal i k soudu, ale to už assi plácám...ale je to jasnej podvod....atd...okamžitě odebrat stříbrné medaile....ale to bychom nesměli být v Cechach
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

No. 100% namátková kontrola dokazuje, že to nebyli jenom oni a jsem zvědavej co to bude za látku. Aby nakonec odchod prasopsa nebyl z tohohle důvodu :thumbup:
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »


....v Mechově bude asi fakt mrzeníčko mrzení...🤔✌️
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

A dál?

speedmetal
Příspěvky: 1178
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Trvám na opakování ceremoniálu.
Odpovědět