Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

denyip píše: 29 lis 2022 10:49 Myslim, ze SPA je nase nejvetsi prekazka v ceste za titulem ...Urcite bych je nechtel driv nez ve finale nedej boze v 1/4finale... Dobre pro nas , ze maji tu ztratu a nas v tabulce daji jen velmi tezko...Vzhledem ke velke kvalite VIT idealne , kdyz by SPA byla 2-3. a v semifinale se pobila s VIT... Vim , vim myslim az moc dopredu , ale nemuzu si pomoct...
Tak budeme trochu kalkulovat.

Sparta po výborné druhé polovině ZČ se umístí na krásném 3. místě a vyzve 6. Kometu - výsledek této série je dopředu známý. :wave:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Avalanche vzali nahoru mladýho, vcelku slušnýho AHL bodovače Foudyho a Galchenyuka, kterej teda v posledních sezonách nicmoc, ale více než padesátibodový sezony má na pažbě... navíc hladovej, protože ještě cca před měsícem byl bez smlouvy a Avs mu dali laso....
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Libor celkem zostra

https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/ko ... hokej_coch

a pak kdyby byly.....
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Itchy píše: 29 lis 2022 11:58 Libor celkem zostra

https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/ko ... hokej_coch

a pak kdyby byly.....
Kometa bránila dobře. Nicméně jsme jim to dvěma námazy na druhý a třetí gól sakra usnadnili.. Zas bych z nich nedělal bohy. Jediné nebezpečí od nich šlo buď z přesilovky nebo rychlosti Horkého a Fleka..
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

lucas003 píše: 29 lis 2022 12:01 Kometa bránila dobře. Nicméně jsme jim to dvěma námazy na druhý a třetí gól sakra usnadnili.. Zas bych z nich nedělal bohy. Jediné nebezpečí od nich šlo buď z přesilovky nebo rychlosti Horkého a Fleka..
Z ostra směrem k Pešoutovi
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Itchy píše: 29 lis 2022 12:06 Z ostra směrem k Pešoutovi
Pro trenéra je fajn, když první důvod, proč majitel nepřemýšlí o změně, je ten, že nikdo vlastně není volnej.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Zábranský:

Dynamo má fantastické mužstvo, nákladné, a já mu to jako bývalý pardubický hráč strašně přeju, ale když jsme hráli dobře dozadu, tak Pardubice nevěděly, co s námi. Kdybychom si to nepokazili sami, tak si odtud odvezeme tři body, a to je potřeba říct, že odtud se body letos vozit nebudou.

Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

mechanik píše: 29 lis 2022 12:35 Zábranský:

Dynamo má fantastické mužstvo, nákladné, a já mu to jako bývalý pardubický hráč strašně přeju, ale když jsme hráli dobře dozadu, tak Pardubice nevěděly, co s námi. Kdybychom si to nepokazili sami, tak si odtud odvezeme tři body, a to je potřeba říct, že odtud se body letos vozit nebudou.

Diky Libore, že si použil slovo nákladné, kdo bude dnes ještě další?
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Stars píše: 29 lis 2022 12:39 Diky Libore, že si použil slovo nákladné, kdo bude dnes ještě další?
Vono ten hokej to je nakladnej konicek. Kolikrat nekomu ani nezbejva na dvere od hajzlu :wave:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Ať jdou s odpuštěním všichni do prdele. Být chytrej na internetu umí každý blbec. Jestli má někdo problém, Ať se zkusí vžít do kůže pana Dědka. Ten chlap zariskoval na maximální míru. A koupil klub, který byl před krachem, Nasypal do něj ohromné peníze a jeho podnikatelský záměr mu zatím vychází. Ale také mohl splakat nad výdělkem, protože ve sportu není nikdy nic jisté a peníze nejsou všechno.
Je to jenom takové připosrané čecháčkovské kňourání, kdy se úspěch neodpouští.
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Itchy píše: 29 lis 2022 12:06 Z ostra směrem k Pešoutovi
Jasný. Mi šlo jen o to, jak tam zmiňuje, že jsme si skoro neskrtli a díky chybám Komety. I když sami měli náskok díky dvěma namazům..
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Uz me ty reci o penezich , taky nebavi ....
Nasi odchovanci v tymu - Pardubaci nebo u nas od dorostu (Zohorna, Matys) ...skoro pulka hracu
Hradek, Kolar, Vala, Koffer, Kousal, Matys, Zohorna , Poulicek , Radil, Rakos
To ze k nam chodi a citi se tu dobre neni zalezitost jenom penez ..proste jsme dobra adresa... v soucasne dobe staci dorovnat nabidku konkurence
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

denyip píše: 29 lis 2022 13:32 Uz me ty reci o penezich , taky nebavi ....
Nasi odchovanci v tymu - Pardubaci nebo u nas od dorostu (Zohorna, Matys) ...skoro pulka hracu
Hradek, Kolar, Vala, Koffer, Kousal, Matys, Zohorna , Poulicek , Radil, Rakos
To ze k nam chodi a citi se tu dobre neni zalezitost jenom penez ..proste jsme dobra adresa... v soucasne dobe staci dorovnat nabidku konkurence
Perfektně napsané
🔴⚪
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Ze mame v tymu odchovance, je super. Ukazuje to na fakt, ze umime dlouhodobe z mladeze nejake talenty vychovat.
Ale ze takovy odchovanec musi byt nutne levnejsi nez kluk odjinud uz pravda byt nemusi.
Me uz ty reci o penezich taky nebavi. Proste pokud chce clovek kvalitu, tak to stoji penize. Je dobre ze se to meni a ze predstavy typu "kvalita zadarmo" uz ustupuje i ze spolecnosti.

Myslim, ze hodnota tohoto tymu patri mezi 2-4 misto v lize. A hlavne - verim, ze v tabulce dle bodu a vyher proste budeme letos jeste vys!
Nevadi mi to, proste na to ted mame. Ten tym navic neni skladan jen dle ceny hracu, poradilo se udelat dobrej kolektiv - nejezdi spolu asi na dovolenou, ale funguje to.
V minulych sezonach jsme casto byly dle penez 5-8, ale v tabulce o mnoho niz :)

Tenhle tym je fakt neskutecnej, uzivejme si to.
Co Rulik rekl o trenincich, kdyz se dari - toto mohlo lehce stat za neuspechy v sezonach po navratu Oty, kdy jsme v PO vzdy bohuzel vyhoreli ...
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Nenechte se otrávit těmi články a narážkami...
Ti samí co to píší tak fandí také třeba Tampě, Las Vegas, Barceloně, Bayernu, Realu atd.... A nevadí jim jaký mají rozpočet, jaké mají jejich hráči platy...
Tohle je fakt úsměvné. A na odlehčení : "A ta částka taky nesouhlasí..." Takže klííííd. Pana Dědka by všichni z nich brali, všemi deseti... :whistle: :dance:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Řeči "o penězích" mě nachávají klidným... To je holt daň za úspěch... Když jsme brousili dno a byli zbytku ligy jen vítaným sparingpartnerem a odkladištěm nechtěných hráčů, nikdo o nás ani nezakopl. Maximálně se jen posmívali... Teď je tady nějaký dílčí úspěch. A to ti donedávna úspěšní nemohou překousnout... Samozřejmě je jasný, že zadarmo tady naši plejeři nehrají. Mají se tady nadstandardně dobře. Ale nejen díky kvalitní odměně. Je to taky díky kvalitnímů zázemí, fanouškovský základně, vysokým klubovým ambicím. Díky kvalitnímu fungování celýho klubu...To, že se sem hráči vracejí, nebo sem přestupují, je zkrátka mozaika více střípků. Není to "jen o penězích"....
dáda74
Příspěvky: 244
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

mechanik píše: 29 lis 2022 12:35 Zábranský:

Dynamo má fantastické mužstvo, nákladné, a já mu to jako bývalý pardubický hráč strašně přeju, ale když jsme hráli dobře dozadu, tak Pardubice nevěděly, co s námi. Kdybychom si to nepokazili sami, tak si odtud odvezeme tři body, a to je potřeba říct, že odtud se body letos vozit nebudou.

No jasný, proto chceme hráče jordana z khl který bude hrát případně v kometě za nižší desetisice korun, chtěli jsme kempneho který chtěl hrát zadarmo, jen zla manželka ho odtáhla do holešovic.je normální, že dělám repre asaka a kdo chce nominaci musí podepsat do komety... a samozřejmě vstup do politiky za modrou partaj, kde jsem se stal správcem haly ve které hrajeme je taky transparentní.... kvalita něco stojí. (Viz mueller).Tak to bylo, je a bude.
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

denyip píše: 29 lis 2022 13:32 Uz me ty reci o penezich , taky nebavi ....
Nasi odchovanci v tymu - Pardubaci nebo u nas od dorostu (Zohorna, Matys) ...skoro pulka hracu
Hradek, Kolar, Vala, Koffer, Kousal, Matys, Zohorna , Poulicek , Radil, Rakos
To ze k nam chodi a citi se tu dobre neni zalezitost jenom penez ..proste jsme dobra adresa... v soucasne dobe staci dorovnat nabidku konkurence
A jeste dodam , ze hraji po svete nasi cistokrevni TOP odchovanci ... Nosek , Zadina, Spacek, Blumel , Kaut..
Preji vsem zavistivym komentatorum at se hokej u nich dela tak dobre , jako u nas...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

denyip píše: 29 lis 2022 14:59 A jeste dodam , ze hraji po svete nasi cistokrevni TOP odchovanci ... Nosek , Zadina, Spacek, Blumel , Kaut..
Preji vsem zavistivym komentatorum at se hokej u nich dela tak dobre , jako u nas...
Plus v Plzni Budík, kterého bych u nás taky ještě někdy rád viděl. Jinak Kautík spíše Žďár, ale jasné, do dospělého hokeje jsme ho uvedli my. Jako Kometa Nečase..
Havlis
Příspěvky: 364
Registrován: 19 kvě 2021 16:21
Dal "To se mi líbí": 296 krát
Obdržel "To se mi líbí": 103 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Havlis »

Nová posila bengora. Tomáš Hanousek.

denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Havlis píše: 29 lis 2022 15:38 Nová posila bengora. Tomáš Hanousek.

Skoro 200 zapasu v Extralize... slusna posila
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7565
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 610 krát
Obdržel "To se mi líbí": 820 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Nevíte, kdo koupil celou pětku z KHL, aby se nějaký titul v Brně udělal? A nevíte, co to bylo za nízkonákladové hráče?
Pedro9937
Příspěvky: 75
Registrován: 29 pro 2020 15:31
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pedro9937 »

Na dnešní zápas se mně nečekaně uvolnili dvě VIP vstupenky do sektoru 207 řada 12 místo 3 a 4, je v tom občerstvení Dynamo Lounge vstup je vchodem VIP sever, takže pokud má někdo zájem můžeme se domluvit.
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

denyip píše: 29 lis 2022 14:59 A jeste dodam , ze hraji po svete nasi cistokrevni TOP odchovanci ... Nosek , Zadina, Spacek, Blumel , Kaut..
Preji vsem zavistivym komentatorum at se hokej u nich dela tak dobre , jako u nas...
Bucko přišel ze Slovače taky ještě jako mladší dorostenec..
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Sweník píše: 29 lis 2022 15:05 Plus v Plzni Budík, kterého bych u nás taky ještě někdy rád viděl. Jinak Kautík spíše Žďár, ale jasné, do dospělého hokeje jsme ho uvedli my. Jako Kometa Nečase..
Ještě teda Vožuch v Třinci.. a určitě by se někdo ještě našel, kdyby se víc přemýšlelo... Buchtele třeba, i když ho nemusíme
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Odpovědět