Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2995
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 362 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Stars píše: 08 pro 2022 10:48 na známce chybí Zbyněk Kusý, ten pro pce hokej udělal neskutečně moc, klub zvedl z úplných sraček, a povýšil na společenskou událost

jinak nápad super, ale tohle je kaňka....ještě, když tam je Salfický :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Holt Salfa je takovej ten typ samozvaný legendy :think:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Stars píše: 08 pro 2022 10:48 na známce chybí Zbyněk Kusý, ten pro pce hokej udělal neskutečně moc, klub zvedl z úplných sraček, a povýšil na společenskou událost

jinak nápad super, ale tohle je kaňka....ještě, když tam je Salfický :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Podepisuji, to je hodne cerna parodie se Samohulem...
jak jsem rikal, samozvana legenda, co ani tech zapasu za HCPCE zas tak moc neodehrala..
Z. Kusy rozhodne chybi, nejen na znamkach...
Laky29
Příspěvky: 121
Registrován: 07 dub 2016 08:43
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Laky29 »

Danik23 píše: 08 pro 2022 11:15 Podepisuji, to je hodne cerna parodie se Samohulem...
jak jsem rikal, samozvana legenda, co ani tech zapasu za HCPCE zas tak moc neodehrala..
Z. Kusy rozhodne chybi, nejen na znamkach...
Ono taky nesmíme zapomínat, kdo je dalším největším akcionářem klubu, město. A tam vládne dále ANOparta.Tak se není čemu divit, že se tam Legenda dostala, namísto jiných, kteří by si to zasloužili více. Ale muselo to dát hodně práce, najít ten správný rok :think:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2995
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 362 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Itchy píše: 08 pro 2022 11:00 To, že Hořák prcá svého hráče za to, že odvolal faul a dělá to veřejně, je podle mně spíš ostuda.

Jestli je zrovna tohle pro něj tak důležitý, tak si to mají nechat v kabině.

Já jsem ten veřejnej exhibicionismus nepochopil.
Přesně, nemusí se mu to líbit, ale neměl by to takhle říkat veřejně. Tím ho strašně degraduje a dělá celou situaci trapnou. Navíc tím odrazuje další hráče.. Ono možná v play-off přijde chvíle kdy se bude Hořák v nějaký situaci odvolávat na fair-play a nebude vyslyšen. To se bude moct posrat. Je to nanejvýš hnusný, že to řekl takhle veřejně. Děti a mladý hráči se učí fair-play hře a pak vidí jak to funguje v dospělým hokeji . Já Tomáškovi teda tleskám, je vidět že prošel nějakým vývojem a je to hráč, který nemá v hlavě nasráno. Já myslím že on už v minulosti nějakej faul odvolal, jakej to rozdíl třeba proti hráčům typu Ďaloga.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Laky29 píše: 08 pro 2022 11:25 Ono taky nesmíme zapomínat, kdo je dalším největším akcionářem klubu, město. A tam vládne dále ANOparta.Tak se není čemu divit, že se tam Legenda dostala, namísto jiných, kteří by si to zasloužili více. Ale muselo to dát hodně práce, najít ten správný rok :think:
No nevim, zase do toho tahat ANO.... nebýt Charváta, tak tu hokej možná ani není, nebo jako ve Zlíně....tenhle výběr jde za klubem
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1083 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Zdánlivě to nesouvisí s hokejem, ale ono to hodně souvisí... A to s dopravou a dopravní situací "nejen" kolem naší arény...
Zahájí se již brzy stavba severovýchodního obchvatu města ! :whistle: Dobrá zpráva pro Pardubice :dance:
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

A další Cecek nám roste v zámoří. Nosek se zas porval :D Nevím beru, že má ten klukovskej sen hrát NHL. Ale on měl být něco úplně než nějaký bitkař a plácal ve čtvrté lajně. Měl hrát hlavně hokej klidně někde v Evropě. Jsem zvědavej jestli vůbec bude ještě umět hrát hokej/přesilovky/první dvě lajny atd. Jinak teoreticky kdyby přišel v létě Sedlák a chtěl se vrátit Nosek, tak co budeme s tolika centry dělat??
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Stars píše: 08 pro 2022 12:12 No nevim, zase do toho tahat ANO.... nebýt Charváta, tak tu hokej možná ani není, nebo jako ve Zlíně....tenhle výběr jde za klubem
Jistě, výběr jde za klubem. Ale v klubu má velkej majetkovej podíl dál město. Vždycky to byly od roku 99 někdy více, někdy méně propojený světy. Salfa je v současnosti takovej styčnej důstojník. Sedí v klubu i na radnici (tam za nejsilnější partaj). Politický figury zasedaly historicky v představenstvu všelijaký. A jako je fér napsat, že Šebek dělá manažerskou kariéru přes legitimaci u modrých ptáků, tak Salfa se k manažerování hokeje dostal přes vstup k anoistům, což sám bezelstně přiznal. Zajímavostí regionálního rybníčku je, že Charvát má dobrý vztahy s oběma. Viz Šebkova umetená cesta nejdřív zpátky do Dynama a pak na Městskej rozvojovej fond, když byl vždy chvilku bezprizorní.

Salfa dostal trochu dáreček, to se tak dělává. Bylo mu pade, přečkal zlý chvíle. Klub, pokud by vůbec měl potřebu, si to obhájí šikovně nastavenými kritérii. S výjimkou "otce zakladatele" pardubickýho hokejovýho vzestupu Sekery jde o lidi, kteří to dotáhli do reprezentace a s výjimkou Sejka, kterej je zase top klubovej kanonýr, vyhráli nějakou světovou medaili a všichni mají vazbu na východočeskej region a jejich kariéry se v Pardubicích nastartovaly. Může se nám to nelíbit, ale on tyhle kritéria Salfa splňuje. Mně osobně je víceméně fuk, trochu jsem pousmál a viděl bych tam radši Kusaje. Ale jinak jsou ty známky hezkej a důstojnej počin.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 820 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

lucas003 píše: 08 pro 2022 13:01 A další Cecek nám roste v zámoří. Nosek se zas porval :D Nevím beru, že má ten klukovskej sen hrát NHL. Ale on měl být něco úplně než nějaký bitkař a plácal ve čtvrté lajně. Měl hrát hlavně hokej klidně někde v Evropě. Jsem zvědavej jestli vůbec bude ještě umět hrát hokej/přesilovky/první dvě lajny atd.
Každej hokejista bude radši hrát čtvrtou lajnu v NHL, než v Evropě.... a nemám strach, notabene u Noska, že by zapoměl post playmakera....
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4731
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Valda píše: 08 pro 2022 10:38 Az Tomasek, nebo kdokoliv ze Sparty, v playoff toto udela, tak by se mu mel Horava omluvit. Jinak ma asi pravdu. Jen jsem v rychlosti projel historii a na zadny takovy pripad z play-off jsem nenarazil (a v pameti to take nemam); tim nerikam, ze se nestal.

Znamky - super napad. Cena tedy dost vysoka. Ze je tam Samohul ma proste svou pachut. Pro nas jasny signal, jakou ma Salfa v klubu pozici.


Chybi tam dalsi kluci, treneri nebo Zbynek, ale vyber uz probehl (ja bych treba ocenil nejaky hlasovani fanousku, alespon pro cast znamek). Takhle je to kancelarsky produkt a fanousci - kupujte. Ale znovu dodavam, napad je to dobry.
Se stava casto ne? I v PO. Napr. jeden ten Plzenak to udelal v 7. finale se Zlinem za rozhodnuteho stavu tesne pred koncem 3. tretiny. To byl frajer
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4731
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

WalkingDude píše: 08 pro 2022 13:53 Se stava casto ne? I v PO. Napr. jeden ten Plzenak to udelal v 7. finale se Zlinem nekdy ke konci. To byl frajer
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 820 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

WalkingDude píše: 08 pro 2022 13:53 Se stava casto ne? I v PO. Napr. jeden ten Plzenak to udelal v 7. finale se Zlinem za rozhodnuteho stavu tesne pred koncem 3. tretiny. To byl frajer
Byl to Tomáš Slovák a nebylo to za rozhodnutého stavu. Plzeň vedla 3:2 a Slovák přiznal tečování puku vyhozeného do hlediště. Tím pádem se vhazoval v obranný třetině Plzně a nikoliv ve středním pásmu... A Zlín za těch 14 vteřin stihl vyrovnat... Finále pak rozhodl v prodloužení Stračena....
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Kluci tak na Tomase Slovaka jsem zapomel ...to byl kloboucek! Ze srandy jsme tenkrat rikali, ze to prave spachal kvuli tomu, aby mohl tu "tecku" udelat Stracena :) To se holt fakt omlouvam, ta pamet se nejak zacina orientovat na jiny veci.
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

k tem znamkam - dobrej počin. Vyber-holt vsichni se tam vejit nemuzou. Proc si je ale nekoupim neni ani tak cena, jako Salficky. Mozna je to muj osobni problem, ale proste na tech nekolik let sra.ek ma on obrovskej podil a proste nemuzu zapomenout na jeho opakovane davani hlavy na spalek a vyvozeni osobni zodpovednosti (to mi odpovedel i verejne na muj dotaz i soukrome mailem-mam ho schovanej :-) ) .... Sebereflexe nula...Na tohle proste nezapomenu...
P.S.: nastesti jsme prezili a o to vic si nyni vychutnavam soucasnost.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

tomaso25 píše: 08 pro 2022 13:01 Jistě, výběr jde za klubem. Ale v klubu má velkej majetkovej podíl dál město. Vždycky to byly od roku 99 někdy více, někdy méně propojený světy. Salfa je v současnosti takovej styčnej důstojník. Sedí v klubu i na radnici (tam za nejsilnější partaj). Politický figury zasedaly historicky v představenstvu všelijaký. A jako je fér napsat, že Šebek dělá manažerskou kariéru přes legitimaci u modrých ptáků, tak Salfa se k manažerování hokeje dostal přes vstup k anoistům, což sám bezelstně přiznal. Zajímavostí regionálního rybníčku je, že Charvát má dobrý vztahy s oběma. Viz Šebkova umetená cesta nejdřív zpátky do Dynama a pak na Městskej rozvojovej fond, když byl vždy chvilku bezprizorní.

Salfa dostal trochu dáreček, to se tak dělává. Bylo mu pade, přečkal zlý chvíle. Klub, pokud by vůbec měl potřebu, si to obhájí šikovně nastavenými kritérii. S výjimkou "otce zakladatele" pardubickýho hokejovýho vzestupu Sekery jde o lidi, kteří to dotáhli do reprezentace a s výjimkou Sejka, kterej je zase top klubovej kanonýr, vyhráli nějakou světovou medaili a všichni mají vazbu na východočeskej region a jejich kariéry se v Pardubicích nastartovaly. Může se nám to nelíbit, ale on tyhle kritéria Salfa splňuje. Mně osobně je víceméně fuk, trochu jsem pousmál a viděl bych tam radši Kusaje. Ale jinak jsou ty známky hezkej a důstojnej počin.
Ano, mas pravdu, touto optikou a kriterii si to leckdo zduvodni a my muzeme vydavat postovni arsiky znamek kazdy rok (legend mnoho..), Samohul toho pro stranu a klub udelal opravdu mnoho..nicmene ja verim, ze snad se najde dost lidi, kterym tahle legenda vadi a vadit bude..(ne ze by to na situaci neco menilo, to je mi jasne:)
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Zápas 27. kola extraligy mezi Rytíři Kladno a HC Dynamo Pardubice, který byl kvůli rozsáhle marodce domácího týmu odložen, se odehraje ve středu 18. ledna od 18:00 na ČEZ stadionu.
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Dobre zpravy

Otázkou ale je, zda do Helsinek (a potom do Fribourgu) odletí i pardubický bek Jan Košťálek, který je aktuálně na marodce.Zrovna dopoledne jsem s ním mluvil. Říkal, že bude v pohodě. Zítra bude lehce trénovat a o víkendu by měl nastoupit v extralize. Každopádně spolu budeme dál v kontaktu. A pokud bude mít problémy, povoláme náhradníka," prozradil Jalonen
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Fürst z Olmiku nemá úplně rád analytika Hudce... :smile:

Já neberu predikce. Nezajímají mě. Zásadní je to, co děje na ledě. Ale samozřejmě to vnímám. Není mi jedno, že před každým kolem extraligy vychází na - dá se říct oficiálním webu českého hokeje - článek o tom, jak zákonitě musíme prohrát. Jejich autor je sportovní analfabet. Každý rok nás posílá do baráže a nyní vykládá, že naše třetí místo je náhoda a omyl, že jsme v půlce soutěže na třetím místě díky zbloudilé střele z dálky. Jinak si ale nemyslím, že by kromě tohoto člověka k nám takto přistupovala jakákoli jiná média. Je mi ale líto, že hokej.cz zaměstnává takovéto nazdárky.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

tomaso25 píše: 08 pro 2022 17:36 Fürst z Olmiku nemá úplně rád analytika Hudce... :smile:

Já neberu predikce. Nezajímají mě. Zásadní je to, co děje na ledě. Ale samozřejmě to vnímám. Není mi jedno, že před každým kolem extraligy vychází na - dá se říct oficiálním webu českého hokeje - článek o tom, jak zákonitě musíme prohrát. Jejich autor je sportovní analfabet. Každý rok nás posílá do baráže a nyní vykládá, že naše třetí místo je náhoda a omyl, že jsme v půlce soutěže na třetím místě díky zbloudilé střele z dálky. Jinak si ale nemyslím, že by kromě tohoto člověka k nám takto přistupovala jakákoli jiná média. Je mi ale líto, že hokej.cz zaměstnává takovéto nazdárky.
V Olomouci toho mají na seznamu více a ta částka také nesouhlasí.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 820 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

tady souhlasim s manažerem Olomouce... tyhle různý "analýzy a predikce" jsou podle mě úplně k hovnu... stejně nakonec rozhoduje výkon hráčů na ledě a taky náhoda a štěstí jestli bek, když padá do střely nešťastně puk lehce netečuje do svý brány, jestli útočníkovi v rozhodující šanci neskočí puk na hrbolu na ledě....
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

tau píše: 08 pro 2022 14:04 Byl to Tomáš Slovák a nebylo to za rozhodnutého stavu. Plzeň vedla 3:2 a Slovák přiznal tečování puku vyhozeného do hlediště. Tím pádem se vhazoval v obranný třetině Plzně a nikoliv ve středním pásmu... A Zlín za těch 14 vteřin stihl vyrovnat... Finále pak rozhodl v prodloužení Stračena....
Takhle degradovat práci rozhodčích. Ten hráč patří do hokejového pekla. :)
mach
Příspěvky: 4318
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Pcehockeyfan25 píše: 08 pro 2022 16:53 Zápas 27. kola extraligy mezi Rytíři Kladno a HC Dynamo Pardubice, který byl kvůli rozsáhle marodce domácího týmu odložen, se odehraje ve středu 18. ledna od 18:00 na ČEZ stadionu.
Chaa chtějí vidět Mandata tak to mají říct hned 🤣🤣
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Kaut je na waiveru.
Tesla a Devils
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

mach píše: 08 pro 2022 20:28 Chaa chtějí vidět Mandata tak to mají říct hned 🤣🤣
No hele myslím, ze platí , ze hráč , který nebyl na soupisce k datumu původního zápasu nesmí hrát .. Byly i kvůli tomu nějaké kontumace v minulosti ….Vem si totiž , ze bychom do ledna získali někoho z týmu , který hraje zítra , tak by v zítřejším kole hrál za dva týmy za současný a pak odložený zápas za nás …a kdyby odehrál všechny zápasy v sezóně měl by 53 zápasu …S Mandym je to trochu jiná situace, ale řekl bych ze to pravidlo se na tento případ taky vztahuje
mach
Příspěvky: 4318
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

denyip píše: 08 pro 2022 21:14 No hele myslím, ze platí , ze hráč , který nebyl na soupisce k datumu původního zápasu nesmí hrát .. Byly i kvůli tomu nějaké kontumace v minulosti ….Vem si totiž , ze bychom do ledna získali někoho z týmu , který hraje zítra , tak by v zítřejším kole hrál za dva týmy za současný a pak odložený zápas za nás …a kdyby odehrál všechny zápasy v sezóně měl by 53 zápasu …
No to že nemůže hráč hrát jedno kolo dvakrát chápu, ale proč by nemohl hrát odložený zápas když vlastne kolo nehral a přichází z jine soutěže to nechápu..🤷‍♂️
Odpovědět