Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Valda píše: 29 bře 2023 13:53 Jinak Robert Záruba má týdeník HOKEJ za plátek pardubického klubu?
Roberte, to je už poměrně dobrá demagogie!
Za mě osobně se jednalo v tu dobu jedno z mála (jediný?) periodikum, který o hokeji (a hokejbalu) podáválo dost podrobný informace a k tomu velmi zajívamý čtení!

A už tenkrát na Týdeníku bylo bohužel vidět to, co přetrvává v našem klubu (bohužel) do dnes - dost věcí je "děsně tajných" :) Takže spíš důkaz, že se o "hlásnou troubu" nejednalo.

Fakt toto má pan Záruba zapotřebí?
Raněná zvěř vždy kope kolem sebe :)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Věříme, že systematická práce s kádrem nás může opět vrátit tam, kde bychom se chtěli dlouhodobě pohybovat.

JUDr. Barbora Snopková Haberová
generální manažerka
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Koukám na highlighty Kácovic zákroků v sérii proti Sraltě a mi prijde, že ho spíše trefovali, než že by jeho každej druhej zákrok byl na zlatou helmu.

Káca je skvěle na tom pohybově, ale v součtu by měl Wilém tenhle minisouboj vyhrát.

Alfa a omega Kacovic čísel v PO je podle mýho obrana, jak obránců, tak i útočníků.
Vožuch, Marci a ostatní borci ze 3-4 lajny, jezdí nahoru dolu, celej zápas.
Snad je dáme, jejich poloviční vyčerpanost by nám mohla hrát do karet…..
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

PCE.MAN píše: 29 bře 2023 09:19 Můj názor je, že Kézr a Sára dělají daleko nejlepší podcast. Je to děláno s nadhledem a podle mě naprosto korektně. Kézr je Hradečák, ale nás vždycky vystihuje naprosto přesně. Pojmenuje slabý stránky, ale i ty silný. To samé u Hradce. Není to dement typu Šprynara. V jejich podcastech fakt slyším objektivitu a nadhled celkově. Ne jen k nám a Hradci. Navíc se vždycky vyvarují jak laciným útokům, tak trapnostem.

Stačí si to porovnat s jinými. Podcast na ČT, kde je Záruba, tak to je klasika. Ať řekne kdokoli cokoli, tak pravdu má jenom Záruba. Ten všechno ví, všude byl třikrát a všechno mu je dopředu jasný.
Zimák s Ryšavým, to je totální trapnost v úrovni základní školy, kde víc než hokej řeší dementní narážky, ideální myslím tak na šestou třídu základky. Zejména moderátor toho podcastu, to je teda extra materiál. Kdo neslyšel, tak vřele doporučuju. Jediný, kdo je tam schopen kloudně, souvisle a občas i logicky mluvit je právě Ryšavý, jen ho pohříchu ten přiblblý moderátor nenechá bez přerušení říct víc jak dvě holý věty.
No a Bomby k tyči jsem slyšel dvakrát nebo třikrát a už to nikdy neudělám. To je na můj vkus úplně marný.

Jestli existují i jiné zajímavé podcasty, tak mi kdyžtak napište jaký. Já bohužel o jiných nevím. .
Mně se líbí, jak to dělají kluci z puk pak pivo. Na ČT sport je fajn focus podcast, zvlášť z NHL, ale i extraligu od nich mám rád, zejména tedy NHL s Matějem Hejdou... Mně Kezr prostě nesedí, ale to je věc názorů.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Dizzy píše: 29 bře 2023 14:27 Koukám na highlighty Kácovic zákroků v sérii proti Sraltě a mi prijde, že ho spíše trefovali, než že by jeho každej druhej zákrok byl na zlatou helmu.

Káca je skvěle na tom pohybově, ale v součtu by měl Wilém tenhle minisouboj vyhrát.

Alfa a omega Kacovic čísel v PO je podle mýho obrana, jak obránců, tak i útočníků.
Vožuch, Marci a ostatní borci ze 3-4 lajny, jezdí nahoru dolu, celej zápas.
Snad je dáme, jejich poloviční vyčerpanost by nám mohla hrát do karet…..
Tak puky ho uspesne trefuji tretim rokem ;-)

Verim, ze unava rozhodne a ze je nakonec uvarime.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Nevíte komu bude tentokrát fandit Filip Zadina? :))
Adam Kašpar
Příspěvky: 43
Registrován: 04 pro 2022 21:19
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam Kašpar »

Jakub82 píše: 28 bře 2023 20:32 Proč ne? Nepsal jsem tam vůbec nic špatného.
prtože se ti to stokrát vráti blbe
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Tohle se někomu nebude líbit :))

av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1535 krát
Obdržel "To se mi líbí": 948 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

lucas003 píše: 29 bře 2023 15:14 Tohle se někomu nebude líbit :))

Jen radši doplním, že ten profil není náš bek Košťálek, ale pravděpodobně jeho táta.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

lucas003 píše: 29 bře 2023 15:14 Tohle se někomu nebude líbit :))

Koreis vs Antoš.....jeden větší chytrolín než druhý..... :crazy: :crazy: :crazy:
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

lucas003 píše: 29 bře 2023 15:07 Nevíte komu bude tentokrát fandit Filip Zadina? :))
;)

Jak si řekne Papá….
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Stars píše: 29 bře 2023 15:40 Koreis vs Antoš.....jeden větší chytrolín než druhý..... :crazy: :crazy: :crazy:
JJ potkali se dvě nepříliš ostré tužky :)
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Mimojiné zase Adam Musil potká svého největšího ligového kámoše Marcinka. Nevím co si konkrétně udělali, ale ty se řežou sotva se vidí na ledě..
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 170
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

PCE.MAN píše: 29 bře 2023 09:19 Můj názor je, že Kézr a Sára dělají daleko nejlepší podcast. Je to děláno s nadhledem a podle mě naprosto korektně. Kézr je Hradečák, ale nás vždycky vystihuje naprosto přesně. Pojmenuje slabý stránky, ale i ty silný. To samé u Hradce. Není to dement typu Šprynara. V jejich podcastech fakt slyším objektivitu a nadhled celkově. Ne jen k nám a Hradci. Navíc se vždycky vyvarují jak laciným útokům, tak trapnostem.

Stačí si to porovnat s jinými. Podcast na ČT, kde je Záruba, tak to je klasika. Ať řekne kdokoli cokoli, tak pravdu má jenom Záruba. Ten všechno ví, všude byl třikrát a všechno mu je dopředu jasný.
Zimák s Ryšavým, to je totální trapnost v úrovni základní školy, kde víc než hokej řeší dementní narážky, ideální myslím tak na šestou třídu základky. Zejména moderátor toho podcastu, to je teda extra materiál. Kdo neslyšel, tak vřele doporučuju. Jediný, kdo je tam schopen kloudně, souvisle a občas i logicky mluvit je právě Ryšavý, jen ho pohříchu ten přiblblý moderátor nenechá bez přerušení říct víc jak dvě holý věty.
No a Bomby k tyči jsem slyšel dvakrát nebo třikrát a už to nikdy neudělám. To je na můj vkus úplně marný.

Jestli existují i jiné zajímavé podcasty, tak mi kdyžtak napište jaký. Já bohužel o jiných nevím. .
Souhlasím s Tebou co se týče podcastů, mám to nastaveno podobně. Já ještě občas poslouchám čistou hru Martina Procházky, nebo nově vychzí podcast Obsajd, jsou dvě epizody a jeví se to docela dobře, jeden z moderátorů,nebo jak to nazvat je Varaďa.
Příklep taky není špatný podcast
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Aby řeč nestála. Jaký máte názor?

Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Adam Kašpar píše: 29 bře 2023 15:09 prtože se ti to stokrát vráti blbe
Jestli chtěl, jeho věc. A proč hned blbe?
Obrázek Za Dynamo!
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Adam Kašpar píše: 29 bře 2023 15:09 prtože se ti to stokrát vráti blbe
Ty jsi roztomilej. Myslíš, že se mně to vrátí tím, že mně tam někdo pošle do hajzlu? To mě vážně netrápí. Už dlouho jsem tam chtěl napsat názor, tak jsem to udělal a je mně tak nějak jedno co si o tom myslíš.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Gumid píše: 29 bře 2023 16:33 Aby řeč nestála. Jaký máte názor?

Na to, že tři zápasy vyhráli o gól a jeden o dva mají teda sebevědomí až do prdele. Hlavně, že my jsme je výkony nepřesvědčili :speak_no_evil:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

V případě Kacetla přesně platí to, že gólman je tak dobrý, jak dobrá je obrana před ním...
Adam Kašpar
Příspěvky: 43
Registrován: 04 pro 2022 21:19
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam Kašpar »

jakub 82 : promin.umřel mi dnes kamarád,tak mám kurva blbý den.omlouvám se ti.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

tau píše: 29 bře 2023 17:05 V případě Kacetla přesně platí to, že gólman je tak dobrý, jak dobrá je obrana před ním...
Uvařit je na hřišti i v hledišti. V roce 2018 jsme je v domácích zápasech ve čtvrtfinále tady doslova uvařili. A hlavně hrát co nejvíce čistě. Jejich přesilovky jsou opravdu smrtící. Ty mají dotažený k dokonalosti.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Kezr nas tipuje na finale s Hradcem. Ajajaj.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Jakub82 píše: 29 bře 2023 16:48 Ty jsi roztomilej. Myslíš, že se mně to vrátí tím, že mně tam někdo pošle do hajzlu? To mě vážně netrápí. Už dlouho jsem tam chtěl napsat názor, tak jsem to udělal a je mně tak nějak jedno co si o tom myslíš.
Neřeš to on má furt nějaký problém:)
🔴⚪
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Adam Kašpar píše: 29 bře 2023 17:10 jakub 82 : promin.umřel mi dnes kamarád,tak mám kurva blbý den.omlouvám se ti.
To mě moc mrzí a neřeš to. Jsem v klidu.
Davejar
Příspěvky: 197
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Všude teď řešej Lakatoše a narážky na něj z publika v Brně....no a teď ho čeká další vydařené publikum....
Odpovědět