Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
FOGLIK
Příspěvky: 5209
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Štenkovan píše: 30 bře 2023 15:18 K permoskam a možnému prodeji při neúčasti tohle umožňuje více klubů. Ovšem kredity naskakují jen když se místo prodá. Což se v reálu zase tak často neděje. Respektivě co se bavím s kamosema co to mohou využívat tak šance, že si někdo koupí jeden lístek někam mezi cizí se moc nestává. Co se týče klubové aplikace kde má člověk permosku případně vstupenku to má taky více klubů. Tady se šlo však jinou cestou a to k horšímu, ale pravděpodobně jen z důvodu, že to klub nepožadoval. Protože Třinec a Dynamo má stejnyho dodavatele prodeje. Takže by to neměl být problém udělat i u nás.
Mě spíše nejde do hlavy pro nemají aplikaci upravenou tak, aby neumožňovalo vynechat sedadlo. Asi by to bylo náročné, ale nechápu, že někdo nechá volné první sedadlo a koupí dvě až od druhého a pak někdo další ob sedadlo. Asi by to byla pakárna.
Plechy
Příspěvky: 87
Registrován: 04 říj 2021 18:46
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 27 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Plechy »

Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3327
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 556 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Plechy píše: 30 bře 2023 18:04 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... vezda.html
nemáte někdo celé?
Fanoušci Sparty mají ke spokojenosti daleko. Na jízdu druhou půlkou základní části dalo rychle zapomenout nepovedené play off. Po čtvrtfinálové blamáži by leckdo stávající mančaft rozprášil a postavil od základů znovu. Jenže to se čekat nedá. Naprostou většinu hráčů má pražský klub pod dlouhodobými smlouvami. Už teď je však jasných několik odchodů. Blízko je pak příchod hvězdného útočníka. O koho jde?



Sparta měla ve finiši základní části na soupisce celkem 28 hráčů. Smlouva však k poslednímu dubnu končí pouhým pěti z nich! Není vyloučeno, že dres převleče i někdo s aktuálně platným kontraktem, radikální přestavba se však stoprocentně očekávat nedá.

„Budeme si muset nejdřív zanalyzovat neúspěch této sezony. Pohovory budou probíhat nejen s hráči, ale také s námi. Hráči, trenéři i my ve sportovním vedení. Každý má na výsledku svůj podíl. V tuto chvíli je předčasné mluvit o budoucnosti nás všech,“ říkal den po vypadnutí s Oceláři sportovní manažer klubu Jaroslav Hlinka.

Deník Sport a web iSport.cz však už teď o několika změnách ví. Na odchodu je ofenzivně laděný obránce Martin Jandus, který v metropoli odehrál přes 150 zápasů. Nový domov by měl najít nedaleko severního polárního kruhu v Oulu, kde sídlí slavný Kärpät.

Kontrakt končí taky lednové švédské posile Stefanu Wargovi, na kterého může Sparta uplatnit opci. Není však jisté, zda to klub udělá. Bez smlouvy bude taky Adam Polášek, o jehož budoucnosti zatím není jasno. Jedenatřicetiletý bek by mohl Prahu opustit, zájem o odchovance Vítkovic má mít údajně Třinec.

Zajímavější budou pohyby útočníků. Pakovat se bude finský obr Olavi Vauhkonen. Mrzet může Spartu konec Davida Kašeho, který se už v průběhu ročníku dohodl na kontraktu v Litvínově. Šikovný a hbitý útočník doufá, že si ve žlutočerném zahraje po boku bratra Ondřeje.

Tolik k hráčům, jejichž smlouvy za pár týdnů zaniknou. Co ale další? Vyloučen není odchod bratrů Thorellů. Hlavně mladší Erik se ani zdaleka nepřiblížil výkonům z minulého ročníku. Jeho představení nekorespondovalo s vysokou gáží, kterou v české metropoli bere. Play off dohrával ve čtvrté lajně s ice timem kolem deseti minut.

Ve větší přínos v klubu doufali taky od Jana Buchteleho, o jehož služby má zájem Olomouc. V rudém dresu končil už desátou sezonu v řadě. Vloni byl na spadnutí jeho odchod do Plzně, ze kterého však nakonec na poslední chvíli sešlo. Teď by se i s platným kontraktem mohl stěhovat doopravdy.

A co příchody? Zatím velká neznámá. Do obrany by Sparta ráda získala starého známého Tomáše Pavelku, se kterým probíhaly námluvy už v lednu před uzavřením trhu. Zájem o beka, který tuhle sezonu odehrál ve finském Lukko Rauma, má mít mimo jiné taky hradecký Mountfield.

Do útočné vozby je jistý příchod Ondřeje Najmana z Mladé Boleslavi. V Praze obnoví spolupráci s parťákem Pavlem Kousalem.

Velkou peckou by mohl být comeback Filipa Chlapíka! Podle deníku Sport je dokonce velmi blízko. Nejproduktivnější hráč minulé extraligové sezony prožil ve švýcarském Ambri povedený ročník. Se čtyřiadvaceti góly se stal třetím nejlepším střelcem soutěže. V klubu má navíc ještě rok platnou dohodu. Ve hře je však její rozvázání.

Podle zdrojů Sportu nebyl Chlapík v klubu úplně spokojen. Roli v případném návratu může sehrát i očekávaný druhý přírůstek do rodiny.

Sparta rovněž touží po návratu Lukáše Rouska, kterého rovněž vábila už během této sezony. „Řešilo se to, nějaké oťukávačky proběhly. Agent i okolí mi říkali, ať to v Americe ještě zkusím vydržet. Byl jsem ale nalomený,“ přiznal Rousek před pár dny. S Buffalem mu končí smlouva. Co bude dál? „Uvidíme, co se kde objeví, jaké budou možnosti. Podle toho se pak rozhodnu.“

Naopak krachnul příchod forvarda Juhaniho Tyrväinena. Zkušený 32letý Fin působí od roku 2019 ve švédském Lulea. Že o něj Sparta měla zájem, potvrdil koncem února i kouč Pražanů Hans Wallson. „Diskutujeme o něm. Je to velmi dobrý hráč,“ říkal. Z angažování Tyrväinena však podle spolehlivých zdrojů Sportu nakonec sešlo.

Už dříve si Sparta uplatněním opce pojistila služby mladých hráčů Ostapa Safina (24), Michaela Krutila (20), Petra Hausera (19), Tomáše Tomka (20), Michala Vitoucha (19) a Ondřeje Hrabika (18). „Práce s kluky, kteří prošli naší akademií, je pro nás zásadní. Doufám, že se do áčka bude probojovávat čím dál více hráčů se vztahem k našemu klubu,“ hlásí Hlinka.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
fansDKnL
Příspěvky: 1677
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 220 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

No kdyby to bylo pro bengo 5:1 v 10 min tak nikdo nemůže říct ani popel.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4872
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 108 krát
Obdržel "To se mi líbí": 810 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

24cenda píše: 30 bře 2023 15:19 Tohle mi nedělejte, bulím jak želva když to čtu.
Za Dynamoooo
Letos to pohlida seshora :pivko:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Plechy
Příspěvky: 87
Registrován: 04 říj 2021 18:46
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 27 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Plechy »

Dynamík Jistič píše: 30 bře 2023 18:12 Fanoušci Sparty mají ke spokojenosti daleko. Na jízdu druhou půlkou základní části dalo rychle zapomenout nepovedené play off. Po čtvrtfinálové blamáži by leckdo stávající mančaft rozprášil a postavil od základů znovu. Jenže to se čekat nedá. Naprostou většinu hráčů má pražský klub pod dlouhodobými smlouvami. Už teď je však jasných několik odchodů. Blízko je pak příchod hvězdného útočníka. O koho jde?



Sparta měla ve finiši základní části na soupisce celkem 28 hráčů. Smlouva však k poslednímu dubnu končí pouhým pěti z nich! Není vyloučeno, že dres převleče i někdo s aktuálně platným kontraktem, radikální přestavba se však stoprocentně očekávat nedá.

„Budeme si muset nejdřív zanalyzovat neúspěch této sezony. Pohovory budou probíhat nejen s hráči, ale také s námi. Hráči, trenéři i my ve sportovním vedení. Každý má na výsledku svůj podíl. V tuto chvíli je předčasné mluvit o budoucnosti nás všech,“ říkal den po vypadnutí s Oceláři sportovní manažer klubu Jaroslav Hlinka.

Deník Sport a web iSport.cz však už teď o několika změnách ví. Na odchodu je ofenzivně laděný obránce Martin Jandus, který v metropoli odehrál přes 150 zápasů. Nový domov by měl najít nedaleko severního polárního kruhu v Oulu, kde sídlí slavný Kärpät.

Kontrakt končí taky lednové švédské posile Stefanu Wargovi, na kterého může Sparta uplatnit opci. Není však jisté, zda to klub udělá. Bez smlouvy bude taky Adam Polášek, o jehož budoucnosti zatím není jasno. Jedenatřicetiletý bek by mohl Prahu opustit, zájem o odchovance Vítkovic má mít údajně Třinec.

Zajímavější budou pohyby útočníků. Pakovat se bude finský obr Olavi Vauhkonen. Mrzet může Spartu konec Davida Kašeho, který se už v průběhu ročníku dohodl na kontraktu v Litvínově. Šikovný a hbitý útočník doufá, že si ve žlutočerném zahraje po boku bratra Ondřeje.

Tolik k hráčům, jejichž smlouvy za pár týdnů zaniknou. Co ale další? Vyloučen není odchod bratrů Thorellů. Hlavně mladší Erik se ani zdaleka nepřiblížil výkonům z minulého ročníku. Jeho představení nekorespondovalo s vysokou gáží, kterou v české metropoli bere. Play off dohrával ve čtvrté lajně s ice timem kolem deseti minut.

Ve větší přínos v klubu doufali taky od Jana Buchteleho, o jehož služby má zájem Olomouc. V rudém dresu končil už desátou sezonu v řadě. Vloni byl na spadnutí jeho odchod do Plzně, ze kterého však nakonec na poslední chvíli sešlo. Teď by se i s platným kontraktem mohl stěhovat doopravdy.

A co příchody? Zatím velká neznámá. Do obrany by Sparta ráda získala starého známého Tomáše Pavelku, se kterým probíhaly námluvy už v lednu před uzavřením trhu. Zájem o beka, který tuhle sezonu odehrál ve finském Lukko Rauma, má mít mimo jiné taky hradecký Mountfield.

Do útočné vozby je jistý příchod Ondřeje Najmana z Mladé Boleslavi. V Praze obnoví spolupráci s parťákem Pavlem Kousalem.

Velkou peckou by mohl být comeback Filipa Chlapíka! Podle deníku Sport je dokonce velmi blízko. Nejproduktivnější hráč minulé extraligové sezony prožil ve švýcarském Ambri povedený ročník. Se čtyřiadvaceti góly se stal třetím nejlepším střelcem soutěže. V klubu má navíc ještě rok platnou dohodu. Ve hře je však její rozvázání.

Podle zdrojů Sportu nebyl Chlapík v klubu úplně spokojen. Roli v případném návratu může sehrát i očekávaný druhý přírůstek do rodiny.

Sparta rovněž touží po návratu Lukáše Rouska, kterého rovněž vábila už během této sezony. „Řešilo se to, nějaké oťukávačky proběhly. Agent i okolí mi říkali, ať to v Americe ještě zkusím vydržet. Byl jsem ale nalomený,“ přiznal Rousek před pár dny. S Buffalem mu končí smlouva. Co bude dál? „Uvidíme, co se kde objeví, jaké budou možnosti. Podle toho se pak rozhodnu.“

Naopak krachnul příchod forvarda Juhaniho Tyrväinena. Zkušený 32letý Fin působí od roku 2019 ve švédském Lulea. Že o něj Sparta měla zájem, potvrdil koncem února i kouč Pražanů Hans Wallson. „Diskutujeme o něm. Je to velmi dobrý hráč,“ říkal. Z angažování Tyrväinena však podle spolehlivých zdrojů Sportu nakonec sešlo.

Už dříve si Sparta uplatněním opce pojistila služby mladých hráčů Ostapa Safina (24), Michaela Krutila (20), Petra Hausera (19), Tomáše Tomka (20), Michala Vitoucha (19) a Ondřeje Hrabika (18). „Práce s kluky, kteří prošli naší akademií, je pro nás zásadní. Doufám, že se do áčka bude probojovávat čím dál více hráčů se vztahem k našemu klubu,“ hlásí Hlinka.
díky
mach
Příspěvky: 4368
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 271 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Dynamík Jistič píše: 30 bře 2023 18:12 Fanoušci Sparty mají ke spokojenosti daleko. Na jízdu druhou půlkou základní části dalo rychle zapomenout nepovedené play off. Po čtvrtfinálové blamáži by leckdo stávající mančaft rozprášil a postavil od základů znovu. Jenže to se čekat nedá. Naprostou většinu hráčů má pražský klub pod dlouhodobými smlouvami. Už teď je však jasných několik odchodů. Blízko je pak příchod hvězdného útočníka. O koho jde?



Sparta měla ve finiši základní části na soupisce celkem 28 hráčů. Smlouva však k poslednímu dubnu končí pouhým pěti z nich! Není vyloučeno, že dres převleče i někdo s aktuálně platným kontraktem, radikální přestavba se však stoprocentně očekávat nedá.

„Budeme si muset nejdřív zanalyzovat neúspěch této sezony. Pohovory budou probíhat nejen s hráči, ale také s námi. Hráči, trenéři i my ve sportovním vedení. Každý má na výsledku svůj podíl. V tuto chvíli je předčasné mluvit o budoucnosti nás všech,“ říkal den po vypadnutí s Oceláři sportovní manažer klubu Jaroslav Hlinka.

Deník Sport a web iSport.cz však už teď o několika změnách ví. Na odchodu je ofenzivně laděný obránce Martin Jandus, který v metropoli odehrál přes 150 zápasů. Nový domov by měl najít nedaleko severního polárního kruhu v Oulu, kde sídlí slavný Kärpät.

Kontrakt končí taky lednové švédské posile Stefanu Wargovi, na kterého může Sparta uplatnit opci. Není však jisté, zda to klub udělá. Bez smlouvy bude taky Adam Polášek, o jehož budoucnosti zatím není jasno. Jedenatřicetiletý bek by mohl Prahu opustit, zájem o odchovance Vítkovic má mít údajně Třinec.

Zajímavější budou pohyby útočníků. Pakovat se bude finský obr Olavi Vauhkonen. Mrzet může Spartu konec Davida Kašeho, který se už v průběhu ročníku dohodl na kontraktu v Litvínově. Šikovný a hbitý útočník doufá, že si ve žlutočerném zahraje po boku bratra Ondřeje.

Tolik k hráčům, jejichž smlouvy za pár týdnů zaniknou. Co ale další? Vyloučen není odchod bratrů Thorellů. Hlavně mladší Erik se ani zdaleka nepřiblížil výkonům z minulého ročníku. Jeho představení nekorespondovalo s vysokou gáží, kterou v české metropoli bere. Play off dohrával ve čtvrté lajně s ice timem kolem deseti minut.

Ve větší přínos v klubu doufali taky od Jana Buchteleho, o jehož služby má zájem Olomouc. V rudém dresu končil už desátou sezonu v řadě. Vloni byl na spadnutí jeho odchod do Plzně, ze kterého však nakonec na poslední chvíli sešlo. Teď by se i s platným kontraktem mohl stěhovat doopravdy.

A co příchody? Zatím velká neznámá. Do obrany by Sparta ráda získala starého známého Tomáše Pavelku, se kterým probíhaly námluvy už v lednu před uzavřením trhu. Zájem o beka, který tuhle sezonu odehrál ve finském Lukko Rauma, má mít mimo jiné taky hradecký Mountfield.

Do útočné vozby je jistý příchod Ondřeje Najmana z Mladé Boleslavi. V Praze obnoví spolupráci s parťákem Pavlem Kousalem.

Velkou peckou by mohl být comeback Filipa Chlapíka! Podle deníku Sport je dokonce velmi blízko. Nejproduktivnější hráč minulé extraligové sezony prožil ve švýcarském Ambri povedený ročník. Se čtyřiadvaceti góly se stal třetím nejlepším střelcem soutěže. V klubu má navíc ještě rok platnou dohodu. Ve hře je však její rozvázání.

Podle zdrojů Sportu nebyl Chlapík v klubu úplně spokojen. Roli v případném návratu může sehrát i očekávaný druhý přírůstek do rodiny.

Sparta rovněž touží po návratu Lukáše Rouska, kterého rovněž vábila už během této sezony. „Řešilo se to, nějaké oťukávačky proběhly. Agent i okolí mi říkali, ať to v Americe ještě zkusím vydržet. Byl jsem ale nalomený,“ přiznal Rousek před pár dny. S Buffalem mu končí smlouva. Co bude dál? „Uvidíme, co se kde objeví, jaké budou možnosti. Podle toho se pak rozhodnu.“

Naopak krachnul příchod forvarda Juhaniho Tyrväinena. Zkušený 32letý Fin působí od roku 2019 ve švédském Lulea. Že o něj Sparta měla zájem, potvrdil koncem února i kouč Pražanů Hans Wallson. „Diskutujeme o něm. Je to velmi dobrý hráč,“ říkal. Z angažování Tyrväinena však podle spolehlivých zdrojů Sportu nakonec sešlo.

Už dříve si Sparta uplatněním opce pojistila služby mladých hráčů Ostapa Safina (24), Michaela Krutila (20), Petra Hausera (19), Tomáše Tomka (20), Michala Vitoucha (19) a Ondřeje Hrabika (18). „Práce s kluky, kteří prošli naší akademií, je pro nás zásadní. Doufám, že se do áčka bude probojovávat čím dál více hráčů se vztahem k našemu klubu,“ hlásí Hlinka.
Blbci zapomněli napsat, že všichni příchozí budou hrát za párek v rohlíku jen Chlapík za to rozvázání ve Švýcarsku dostane ty parky v rohlíku dva...
lucas003
Příspěvky: 2736
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 136 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Buchta by byl do béčka možná dobrej ne? :))
lucas003
Příspěvky: 2736
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 136 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Tohle je prostě klasická Sparta pod sportovním vedením Hlinky a Tona neboli Pata a Mata. Ti dva nemají absolutně žádnou koncepci a neustále ten plán za chodu mění a každý den jiná koncepce. Na konci roku slíbili Najmanovi s Kousalem, že tam budou hrát druhou lajnu. No a teď si usmysleli, že by chtěli Chlapíka s Rouskem a tak Kousal s Najmanem se nehnou ze třetí lajny a budou hodně rádi, když se dostanou na druhou přesku. Jejich agent bude nadšenej :) Pat a Mat přivedou další superstar a za rok až vyletí jim zas dojde, že je nějak moc superstar a nejsou dělníci a žrouti puků. Furt dokola...
FOGLIK
Příspěvky: 5209
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

mach píše: 30 bře 2023 18:34 Blbci zapomněli napsat, že všichni příchozí budou hrát za párek v rohlíku jen Chlapík za to rozvázání ve Švýcarsku dostane ty parky v rohlíku dva...
Může se stát, že místo dvou párků nabídnou jednu klobásu :) :think:
Georgre
Příspěvky: 4912
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

FOGLIK píše: 30 bře 2023 19:50 Může se stát, že místo dvou párků nabídnou jednu klobásu :) :think:
A kamion horčice či kečupu pro celý tým :think:
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4872
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 108 krát
Obdržel "To se mi líbí": 810 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Ty kravo film Navzdy za Dynamo je tak skvelej. Diky vsem autorum!!!!
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2036
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3593 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

FOGLIK píše: 30 bře 2023 19:50 Může se stát, že místo dvou párků nabídnou jednu klobásu :) :think:
Ale jedině z Billy!
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2036
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3593 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

fansDKnL píše: 30 bře 2023 18:17 No kdyby to bylo pro bengo 5:1 v 10 min tak nikdo nemůže říct ani popel.
Ne, že by to bylo nějak důležitý nebo rozhodující, ale jen pro info/statistiku: Frodo dnes 5 fikusů.
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2036
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3593 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

„Při vyjednáváních jsem tvrdá. Jsem žena, ale mezi ostatními manažery nejsem holčičkou, říká Snopková Haberová.“
#tvrdáBára :muscle: :muscle:

https://www.nhl.com/cs/news/barbora-sno ... -342891020
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8483
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 492 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1118 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Holly833 píše: 30 bře 2023 20:34 „Při vyjednáváních jsem tvrdá. Jsem žena, ale mezi ostatními manažery nejsem holčičkou, říká Snopková Haberová.“
#tvrdáBára :muscle: :muscle:

https://www.nhl.com/cs/news/barbora-sno ... -342891020
ta by se vyjímala v Na stojáka :)
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3090
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 710 krát
Obdržel "To se mi líbí": 395 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Holly833 píše: 30 bře 2023 20:34 „Při vyjednáváních jsem tvrdá. Jsem žena, ale mezi ostatními manažery nejsem holčičkou, říká Snopková Haberová.“
#tvrdáBára :muscle: :muscle:

https://www.nhl.com/cs/news/barbora-sno ... -342891020
Jo jo tvrdá Bára.. podle člověka ze sparťanskýho fóra je tam dosazena ze známosti, jinak by se tam nikdy nedostala.. Marketing jí jde dobře.. ale doufám právě že tam vydrží co nejdýl!!! Báro nedej se!!!!! :innocent: :rofl: :rofl:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3090
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 710 krát
Obdržel "To se mi líbí": 395 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Holly833 píše: 30 bře 2023 20:27 Ale jedině z Billy!
A když klobásu, tak jedině ostravskou!!! :rofl: :rofl: :rofl:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Seva
Příspěvky: 49
Registrován: 06 úno 2022 18:32
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Seva »

Kdyby se našel někdo, kdo by prodával jednu vstupenku na stání na neděli, beru ji. Díky
:pivko: :pivko: :rock: :rock: :rock:
dtaire
Příspěvky: 534
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 38 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

WalkingDude píše: 30 bře 2023 20:16 Ty kravo film Navzdy za Dynamo je tak skvelej. Diky vsem autorum!!!!
Já jsem naopak horší film o hokeji ještě neviděl, bohužel :( Nemělo to žádné tempo, drama, emoce, Martinec tam vypisoval lístek ve Fortuně, vlastně to ani nebylo o hokeji, když se tam třeba řešili vánoční kapři. Zasloužili jsme si aspoň to, co dostal Litvínov
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5829
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 163 krát
Obdržel "To se mi líbí": 870 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Docela jsem překvapenej, jak všichni dupou do Sparty, jako že totální neúspěch, katastrofa, hrůza a děs. Samozřejmě byli velkej favorit, chtěli titul. Čtvrtfinále je neúspěch, o tom žádná. Na druhou stranu Sparta po průserovým začátku byla pod Hořavou hodně silná a nebýt toho začátku, šlape nám v základní části na paty. do playoff šli ze třetího fleku a kdo by čekal, že jeden ze spolufavoritů Třinec skončí až šestej a bude hrát předkolo...čtvrtfinále SPA-TRI bylo soubojen gigantů a žhavých favoritů na titul, tam to fakt bylo o drobnostech a momentální formě týmových lídrů...Třinec je pro mě obrovskej favorit na titul a podle mě z těch tří semifinalistů ten nejtěžší soupeř...
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3972
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 520 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tau píše: 31 bře 2023 04:33 Docela jsem překvapenej, jak všichni dupou do Sparty, jako že totální neúspěch, katastrofa, hrůza a děs. Samozřejmě byli velkej favorit, chtěli titul. Čtvrtfinále je neúspěch, o tom žádná. Na druhou stranu Sparta po průserovým začátku byla pod Hořavou hodně silná a nebýt toho začátku, šlape nám v základní části na paty. do playoff šli ze třetího fleku a kdo by čekal, že jeden ze spolufavoritů Třinec skončí až šestej a bude hrát předkolo...čtvrtfinále SPA-TRI bylo soubojen gigantů a žhavých favoritů na titul, tam to fakt bylo o drobnostech a momentální formě týmových lídrů...Třinec je pro mě obrovskej favorit na titul a podle mě z těch tří semifinalistů ten nejtěžší soupeř...
V Třinci dokonale pochopili o co v celé základní části jde. Za mne si prostě v klidu na začátku sezóny zvolnili, k tomu nově příchozí Moták a nějaká adaptace nových hráčů.
Nastavení na mód playoff již v sobě mají zakódované, tohle bude těžký soupeř, oni prostě vědí jak na to.
V sérii se Spartou podali životní výkon Kacetl s Voženílkem, ale jinak jel Třinec až strojově přesné šablony, tam není téměř žádný slabý článek.
V této sérii nikdo nikoho nepodcení a rozhodne skutečně aktuální forma, stejně jako v sérii Třince a Sparty.
Na sérii se těším, měl by to být hokej a ne sumo nebo MMA, řezat se to bude u druhé dvojice :think:
fansDKnL
Příspěvky: 1677
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 220 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Holly833 píše: 30 bře 2023 20:32 Ne, že by to bylo nějak důležitý nebo rozhodující, ale jen pro info/statistiku: Frodo dnes 5 fikusů.
2 góly z dorazky, 2 góly tecovany, v obraně hráli kluci Kastanek 20 roků, Kubíček 20 roků, Tvrdík 19, Koudelka 18 , Koudelka a Tvrdík žádný zkušenosti s dospelim hokejem. Jeden gól z úniku že strany na vyrazecku to asi mohl mít. Jinak od béčka velmi dobrý výkon, dost to chtěli hrát do prázdný. Naskocili z juniorky Hercik, Pavlata, Paleček a za mě dobrý výkony od nich.
pepa
Příspěvky: 2084
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 435 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Koukal jsem na tu soupisku béčka a s tím počtem mladých kluků asi dobrý, ne? Vrásky by měl mít spíš Jaroušek Jágrů, než my z výkonu frodla, ne?
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5829
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 163 krát
Obdržel "To se mi líbí": 870 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Kauly v San Jose řekl bych si říká o smlouvu. 9 zápasů, 3+2 s průměrným icetime 13 minut to podle mě je vcelku slušný... San Jose má na další sezonu pod smlouvou 7 útočníků......
Odpovědět