Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Sweník píše: 03 lis 2022 22:24 Hrádek obrazně ve stopách Vály (tedy krom tělesných parametrů), akorát není v USA, vidíme ho.. :-)

Edit: A Vála i přes tu občasnou nešikovnost v soubojích (tu ho trenéři brzy odnaučí) bude top bek soutěže. Jak jsem vždy psal, ideální následovník Naklyho, Količe nebo dříve Časyho.. ;-)

Nemůžou být s pukem všichni šikovní jako Koště nebo Čero.. On svou roli zná a pracuje na sobě. :thumbup:
S Válou souhlasím ale Hrádkovi nevěřím tam není rozehrávka nic... Naopak Chabada nemá taky nějak velkou postavu ale je vidět že to má v rukou z něj bude kvalitní obránce
🔴⚪
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 343 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Shodou nepravděpodobných náhod jsem se včera ocitnul na Slavii, hokej jsem viděl až teď. K tý cikánský férovce na konci jen tolik - David z toho vyváznul bez zranění jen zázrakem, takže jedině dobře, že už všichni vědí, co si doteď třeba jen mysleli. Že si s náma už nikdo nebude vytírat prdel. Konečně.

Jinak naše dominance v týhle části sezony - bez tří opor a bez fungující přesilovky - je až znepokojující. Či ne?
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 863 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Borek píše: 04 lis 2022 10:50 Shodou nepravděpodobných náhod jsem se včera ocitnul na Slavii, hokej jsem viděl až teď. K tý cikánský férovce na konci jen tolik - David z toho vyváznul bez zranění jen zázrakem, takže jedině dobře, že už všichni vědí, co si doteď třeba jen mysleli. Že si s náma už nikdo nebude vytírat prdel. Konečně.

Jinak naše dominance v týhle části sezony - bez tří opor a bez fungující přesilovky - je až znepokojující. Či ne?
:goodpost:

Taky si říkám, co by to bylo za hukot - v plné síle a s vyladěnýma přesilovkama :rock: :pivko:
Život jde dál...
Forbit
Příspěvky: 96
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Koukal jsem na zpomalený záběr té dohry po faulu na Musku. Docela slušně dostal naloženo i rozhodčí, který se snažil udržet Adama mimo dosah Klimka :))
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Forbit píše: 04 lis 2022 11:01 Koukal jsem na zpomalený záběr té dohry po faulu na Musku. Docela slušně dostal naloženo i rozhodčí, který se snažil udržet Adama mimo dosah Klimka :))
Včera to rozhodčí vůbec nezvládali, takže dobře mu tak
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Forum Bolky docela řeší trejd Šťastnýho a jsme tam dost zmiňovaní... Výměnu za Adama bych si vážně nepřál.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

tomaso25 píše: 04 lis 2022 11:22 Forum Bolky docela řeší trejd Šťastnýho a jsme tam dost zmiňovaní... Výměnu za Adama bych si vážně nepřál.
Tak nevim no, Stastny je dle me hodne dobry hokejista na ELH, nicmene nejak zacal stagnovat.., vymena za A. Musila by me osobne smysl moc nedavala, pokud se neresil Cincila, tak bych treba tomuto kroku ted ja vubec nerozumel, ja bych do toho nesahal, pokud ovsem sam A. Musil neni nastaven na to, ze by to rad zkusil jinde, kde to na nem postavi..to uz tu jednou po jeho prichodu bylo...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pec92 píše: 04 lis 2022 10:38 S Válou souhlasím ale Hrádkovi nevěřím tam není rozehrávka nic... Naopak Chabada nemá taky nějak velkou postavu ale je vidět že to má v rukou z něj bude kvalitní obránce
Chabada působí hodně dobře. Situace řeší většinou hlavou, takoví obránci jsou vzácní. Uvidíme, jak se mu bude dařit dál. Ale potenciál tam vidím vysoký.

Hrádek musí přidat. Když už není moc platný v ofenzivě, musí na něj být spolehnutí aspoň vzadu. A to teď rozhodně není.

ad trejd: My k němu nemáme ani ten nejmenší důvod. Snad jim na nic nepřistoupíme.
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Souhlas s temi mladymi. Hlavne obranci potrebuji cas, vzdy tu vzpominame jak nam v Jihlave "dekovali" za hostovacku Casyho, a jaky z nej vyrostl bek. Myslim, ze on, Vala i Kolic maji jedno spolecny - skromnost a spolehlivost, az nekdy je to pak vuci nim nespravedlivy.

Ten faul Klimka byl silenej a vubec nehodlam resit jestli to bylo nebylo fer od nas - tohle mel byt rad, ze se na nej nesesypala cela stridacka!
Jedno mi neni jasny, Adam je mladsi a vzdy rikal, jak je bracha velkej - ale v podstate maji stejne skoro - 97kg Adam loni, David letos 96kg. V kazdym pripade jejich geny jsou asi dost "problematicky", tam je toho proste hodne :) Ale jsem desne rad, ze je v tymu mame oba!!
Tedy ...k Adamovi by urcite po odchodu Mateje nekdo typove podobny prijit mohl - padaji tu jmena bez zaruky jako Mandat, Lenc. Myslim, ze jsou to ti, co nam tu "chybi".

Souhlas s tim, ze uz si s nama nikdo nemuze delat co chce. To je obrovsky posun oproti minulym sezonam a to je podle meho i ten zasadni zvrat/obrat.

Jedna statistika, ktera se tu moc neresi: hitu mame 8 na zapas, spolu s Vitkama a Kladnem nejvic. Podobne si vedeme ve zblokovanych strelach.
To je taky obrovska zmena.

Samozrejme ty PP/SH by bylo fajn zlepsit :)
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... já bych se Adama nezbavoval. Potřebuje čas po zranění. Spíše ten druhý, třetí útok trochu hapruje. Adam je bojovník, ale i hráč, s kterým si dá zahrát kombinační hokej. Spíše potřebuje k sobě hráče podobného typu. Věřím, že s Matysem to časem půjde, ale za mě Cinel a Paulovic jsou letos hráči s občasnými zablesky, ale pokud jim to nejde, shodí celý útok. To by byli za mě dva adepti, kteří jsou zrali i na krátkodobý na trejd, ale osobně bych do mužstva směrem ven nesahal, pokud by nepřišla výrazná posila
.... #zadynamo
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

když se podívám na výsledky naším juniorů a dorostu....tak nic moc, junci budou hrát o udržení....tak pořád dokážem tahat z klobouku zajímavé mladíky, viz. teď Chabada, Rouha....

výměny prosím ne, není k tomu žádný důvod, mužstvo šlape
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Forbit píše: 04 lis 2022 11:01 Koukal jsem na zpomalený záběr té dohry po faulu na Musku. Docela slušně dostal naloženo i rozhodčí, který se snažil udržet Adama mimo dosah Klimka :))
Muska imho v techhle situacich nevidi nic nez ten cíl, tentokrát Kilmek. Všechno ostatní je v tu chvíli v hustý mlze. Velmi hustý mlze!
FOGLIK
Příspěvky: 5280
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 392 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Dnes Pastrňák gól jako blázen :) Bekendem z rohu pod víko :)
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

jimmypop píše: 04 lis 2022 12:33 Muska imho v techhle situacich nevidi nic nez ten cíl, tentokrát Kilmek. Všechno ostatní je v tu chvíli v hustý mlze. Velmi hustý mlze!
Tak geny prostě nepředěláš :wave: Především děda Holík by z něj měl velkou radost, tam se prostě zajiskří a saze jsou v luftě.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Kteří hráči jsou nesmírně potřeba v play-off (kromě "kanonýrů", kvalitních golmanů a třeba i "hračičků"), s jakými vlastnostmi a přednostmi ?
Zkusme si odpovědět.... A poté hned najít v té odpovědi konkretní jména z našeho kádru... :whistle: :whistle:
zeno
Příspěvky: 766
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Nevim, co je pravdy na uvahach o trejdu Adama, ale doufam ze jde pouze o famu. Osobne k nemu nevidim jediny duvod a bylo by mi strasne lito, kdyby k nemu opravdu doslo. V kazdym zapase maka nadoraz, u mantinelu je supertrida. Jasne, koncovka celkem bida, ale od toho jsou tu jini. Do PO naprosto nepostradatelnej hrac.
Spis mne zarazi Ciencala - i kdyz se posledni zapasy zvednul herne, produktivita zatim nic moc.
Nevim-do tymu bych vubec nehrabal. Jsme prvni a to mame od zacatku na marodce neustale par klicovych hracu. Do PO zlepsit hru v nerovnovaznych stavech a verim letos v medaili.
A hrozne je videt, co udela s tymem, kdyz ma vzadu golmana, kterej to umi zavrit (a je jedno, kdo z nasich dvou tam je).
P.S.: Strasne se mi libi "mladi" - Chabada, Urban, Koffer i Matys zvedl se i Vala (jo, ten uz nepatri mezi uplny mladiky) - uvidime, jak budou stihat v playoff
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Musku určitě nechat ... Nedoceněný hráč tolik černé práce dělá málokdo.. určitě se od něj čeká více bodů ale to může přijít klidně až v playoff on je přesně typ do playoff... Ono kdyby třeba hrál s Hykou až se uzdraví tak věřím že by ho v produktivitě zvednul.... Navíc by to trochu mohlo zamávat s kabinou a hlavně Davidem.... Kabina je vidět že funguje na jedničku
🔴⚪
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 863 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Propulse píše: 03 lis 2022 15:21 Byla moznost Adama vytrejdovat. Nebyli s nim spokojeny.. smetlo se to ze stolu...
Mně to vychází - nebojím se to říct - že můžeme být v klidu :wave:
Život jde dál...
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Pec92 píše: 04 lis 2022 13:00 Musku určitě nechat ... Nedoceněný hráč tolik černé práce dělá málokdo.. určitě se od něj čeká více bodů ale to může přijít klidně až v playoff on je přesně typ do playoff... Ono kdyby třeba hrál s Hykou až se uzdraví tak věřím že by ho v produktivitě zvednul.... Navíc by to trochu mohlo zamávat s kabinou a hlavně Davidem.... Kabina je vidět že funguje na jedničku
Adam ma na sebe velky naroky. Pamatuju si jak mu to v loni neslo na zacatku a on zacal rikat, jak mu to tady nesedlo, ze vsechno spatne.. a nakonec udelal slusnych 38 bodu.. on se rozjede. Hlavne jeho prednosti jsou uplne jinde nez technicky hokej a gol za golem..

Kazdopadne kdyby se trejdovalo, tak napr do 31.1. a na zaver a PO by byl zpet. Ale ja bych ho nemenil..

Jak pises, kdyby mel vedle sebe treba Hyku, treba b to bylo jiny.. kazdopadne za me nejidealnejsi sestava do zaveru a PO:

Radil - Zohorna - Kousal
Hyka - Sedlak - Musil
Ricka - Poulicek - Cienciala
Matys - Rakos - Koffer/Mandat

:)
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Propulse píše: 04 lis 2022 13:25 Adam ma na sebe velky naroky. Pamatuju si jak mu to v loni neslo na zacatku a on zacal rikat, jak mu to tady nesedlo, ze vsechno spatne.. a nakonec udelal slusnych 38 bodu.. on se rozjede. Hlavne jeho prednosti jsou uplne jinde nez technicky hokej a gol za golem..

Kazdopadne kdyby se trejdovalo, tak napr do 31.1. a na zaver a PO by byl zpet. Ale ja bych ho nemenil..

Jak pises, kdyby mel vedle sebe treba Hyku, treba b to bylo jiny.. kazdopadne za me nejidealnejsi sestava do zaveru a PO:

Radil - Zohorna - Kousal
Hyka - Sedlak - Musil
Ricka - Poulicek - Cienciala
Matys - Rakos - Koffer/Mandat

:)
Tak takové složení útoků by bylo hodně slušný.. :goodpost:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Cool vyjádření Petra Dědka. Dopodepisuju.... :-)

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... i-apk.html
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Jakože olomoucaci nebudou po včerejšku happy to celkem chápu, ale ty nesoudny blitky na jejich fóru, to je fakt síla..... horší než mechov 🙄 👎
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

D. Musil poranění hlavy?
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Pick píše: 04 lis 2022 15:18 Jakože olomoucaci nebudou po včerejšku happy to celkem chápu, ale ty nesoudny blitky na jejich fóru, to je fakt síla..... horší než mechov 🙄 👎
Syrečky a Vomeleta, tam lepší vůbec nechodit.
Obrázek Za Dynamo!
Odpovědět