Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

mach píše: 13 říj 2022 07:32 Krejčí to je prostě démon 👍😂😂
To byla hustá souhra a rychlé přenesení hry.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Sedlák necelých 9 minut, 1 střela, 2 hity, 3 zblokovaný střely... Z playmakera hráč na černou práci... Ale s tím počítal, když tam podepisoval smlouvu...
Pida11
Příspěvky: 608
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 128 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

tau píše: 13 říj 2022 08:28 Sedlák necelých 9 minut, 1 střela, 2 hity, 3 zblokovaný střely... Z playmakera hráč na černou práci... Ale s tím počítal, když tam podepisoval smlouvu...


Já myslím, že ho tam lidi budou mít rádi za podobnou bojovnost a jako fanoušek Colorada mu strašně přeju, aby se tam uchytil (i když je samozřejmě škoda, že takovýho hráče neuvidíme letos v Pardubicích). Nicménně jsem přesvědčenej, že si ho Colorado nechá a jestli přijde pár zranění, tak se posune sestavou i výš.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Tohle by pro me byla adekvatni nahrada za Hyku. Cenove +- stejne.

https://www.eliteprospects.com/player/34751/tomas-jurco
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

UPLNE KAZDOU sezonu tu slychame jak jsme skvela parta, skvela tymova kabina a bla bla bla. Storky s Maxwellem, Camarou nebo odchovancema co si urcuji s kym budou hrat a s kym ne pak kolulji jeste behem sezony. Vzdycky se to proste rika.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

WalkingDude píše: 13 říj 2022 08:51 UPLNE KAZDOU sezonu tu slychame jak jsme skvela parta, skvela tymova kabina a bla bla bla. Storky s Maxwellem, Camarou nebo odchovancema co si urcuji s kym budou hrat a s kym ne pak kolulji jeste behem sezony. Vzdycky se to proste rika.
Tak většinou je to tak, že když se daří a je pohoda, "jsme skvělá parta, tým, kabina super".... Když se nedaří, je to tak jak píšeš....
lada1219
Příspěvky: 9
Registrován: 10 bře 2021 10:16
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lada1219 »

Ještě k Béčku , včera velké chyby v obraně (Zdráhal, Hrádek,) to by se těmto nemělo stávat. Stále se mění sestavení hráčů a přicházející z Ačka
žádná sláva . Chápu ,že asi musí hrát , ale jejich přístup tomu neodpovídá(Hrádek,Kolář atd).Je na nich vidět , že je to nebaví, nechodí do soubojů a čekají rychle na konec zápasu. A útoky? Starší hráči mněli být tahouny pro mladé a ale chvílemi je to naopak. Zápasy proti Kolínu a Frýdku odehrali
bez posil a byla tam úplně jiná bojovnost a nasazení . Na to by se mněli trenéři podívat. Doufám , že se hra zlepší .
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

WalkingDude píše: 13 říj 2022 08:51 UPLNE KAZDOU sezonu tu slychame jak jsme skvela parta, skvela tymova kabina a bla bla bla. Storky s Maxwellem, Camarou nebo odchovancema co si urcuji s kym budou hrat a s kym ne pak kolulji jeste behem sezony. Vzdycky se to proste rika.
Nikdo před sezonou neřekne, že má problém v kabině nebo špatně natrénováno, to je jasný.

Na druhou stranu přece jen dají najít i z pohledu zvenčí indicie, že by to mohlo/nemohlo fungovat.

Když se tu skládal tým mezi lety 2015 a 2019, tak jsme se více či méně vědomě na sílu přesvědčovali, že by to snad mohlo fungovat. Většinově přicházeli hráči, kteří zrovna nebyli z různých důvodů nejžádanější zboží na trhu.

Teď tam naopak jsou předpoklady, že by to fungovat mohlo a že by si to jádro týmu mohlo a snad i mělo kabinu pohlídat. Že ani to samo o sobě negarantuje špičkovej výsledek sezony, to však taky jasný.
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 953 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Jinak myslím, že šanci v áčku by si zasloužil Endál. Pořád tady u našich mladých hráčů opakujeme, že musí v Chance lize vynikat, aby ukázali, že na áčko mají, ale já bych vůbec neřešil, jestli je někdo mladý nebo starý, ale prostě pokud tady máme hráče, který v Chance lize za 5 zápasů udělá 6+1, tak asi nějakou kvalitu má a zkoušku si zaslouží. Ostatně není co ztratit, v nejhorším se ukáže, že na áčko to už není a vrátí se zase zpátky.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Propulse píše: 13 říj 2022 08:48 Tohle by pro me byla adekvatni nahrada za Hyku. Cenove +- stejne.

https://www.eliteprospects.com/player/34751/tomas-jurco
toho bych se trochu bal. Koukam, ze poslední 4 sezony odehral vzdy tak 20-30 zapasu rocne 🤔
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

av69 píše: 13 říj 2022 10:10 Jinak myslím, že šanci v áčku by si zasloužil Endál. Pořád tady u našich mladých hráčů opakujeme, že musí v Chance lize vynikat, aby ukázali, že na áčko mají, ale já bych vůbec neřešil, jestli je někdo mladý nebo starý, ale prostě pokud tady máme hráče, který v Chance lize za 5 zápasů udělá 6+1, tak asi nějakou kvalitu má a zkoušku si zaslouží. Ostatně není co ztratit, v nejhorším se ukáže, že na áčko to už není a vrátí se zase zpátky.
Souhlasím máme nějaké zraněné viděl bych ho klidně do třetí lajny k Poulovi
🔴⚪
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Pida11 píše: 13 říj 2022 08:39

Já myslím, že ho tam lidi budou mít rádi za podobnou bojovnost a jako fanoušek Colorada mu strašně přeju, aby se tam uchytil (i když je samozřejmě škoda, že takovýho hráče neuvidíme letos v Pardubicích). Nicménně jsem přesvědčenej, že si ho Colorado nechá a jestli přijde pár zranění, tak se posune sestavou i výš.
Presne tak jak rikate, ten se tam udrzi a muze jit sestavou pouze nahoru, protoze je to navic vyborny hokejista,
jak bylo receno, presne s tim tam sel, sam rikal, ze je pro nej dulezite, aby videl svou roli a pokud bude defenzivni a bude mit trebas oslabeni, tak to s radosti prijme, protoze vi proc tam je..
Jestli prijde par zraneni, tak tam budou dva- i Kautik :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

av69 píše: 13 říj 2022 10:10 Jinak myslím, že šanci v áčku by si zasloužil Endál. Pořád tady u našich mladých hráčů opakujeme, že musí v Chance lize vynikat, aby ukázali, že na áčko mají, ale já bych vůbec neřešil, jestli je někdo mladý nebo starý, ale prostě pokud tady máme hráče, který v Chance lize za 5 zápasů udělá 6+1, tak asi nějakou kvalitu má a zkoušku si zaslouží. Ostatně není co ztratit, v nejhorším se ukáže, že na áčko to už není a vrátí se zase zpátky.
Endál je hráčem Tábora, v béčku je na časově omezeném hostování... Takže si ho asi jen tak mírnix dýrnix nemůžeme přetáhnout do áčka....
Pida11
Příspěvky: 608
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 128 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

av69 píše: 13 říj 2022 10:10 Jinak myslím, že šanci v áčku by si zasloužil Endál. Pořád tady u našich mladých hráčů opakujeme, že musí v Chance lize vynikat, aby ukázali, že na áčko mají, ale já bych vůbec neřešil, jestli je někdo mladý nebo starý, ale prostě pokud tady máme hráče, který v Chance lize za 5 zápasů udělá 6+1, tak asi nějakou kvalitu má a zkoušku si zaslouží. Ostatně není co ztratit, v nejhorším se ukáže, že na áčko to už není a vrátí se zase zpátky.
Já teda osobně v Chrudimi viděl jen 2 zápasy, ale kdo se mě celkem líbil byl mladej Herčík. Jasný, dva zápasy jsou celkem slabej vzorek a víc jsem jich neviděl, ale v obou zápasech mě přišlo, že byl jeden z mála, kdo se nebál s pukem jet až před bránu, udělat kličku, zavíst puk atd...on a Tomáš Zeman. Ale Herčík mě přišel přeci jen o něco lepší...
Endál hrál jen v jednom tom zápase na kterým jsem byl, ale popravdě mě nepřišlo, že by nijak vynikal během hry. Jen umí narozdíl od ostatních využít šanci, když se do ní už dostane :)
Uživatelský avatar
misterx889
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2015 20:08
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od misterx889 »

necham stranou vykon naseho becka vcera, ale co me trochu prekvapilo, ze Zlin nebyl tak dominantni, jak bych od mancaftu co se chce rychle vratit do extraligy cekal; nevim jak hrali jine zapasy, ale takhle rozhodne ctyri zapasy v barazi proti komukoliv z extraligy neuhrajou
1950 - forever :whistle:
Uživatelský avatar
misterx889
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2015 20:08
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od misterx889 »

Pida11 píše: 13 říj 2022 12:33 Já teda osobně v Chrudimi viděl jen 2 zápasy, ale kdo se mě celkem líbil byl mladej Herčík. Jasný, dva zápasy jsou celkem slabej vzorek a víc jsem jich neviděl, ale v obou zápasech mě přišlo, že byl jeden z mála, kdo se nebál s pukem jet až před bránu, udělat kličku, zavíst puk atd...on a Tomáš Zeman. Ale Herčík mě přišel přeci jen o něco lepší...
Endál hrál jen v jednom tom zápase na kterým jsem byl, ale popravdě mě nepřišlo, že by nijak vynikal během hry. Jen umí narozdíl od ostatních využít šanci, když se do ní už dostane :)
ja bych pridal jeste Lichtaga s Rouhou
1950 - forever :whistle:
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 343 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Propulse píše: 13 říj 2022 08:48 Tohle by pro me byla adekvatni nahrada za Hyku. Cenove +- stejne.

https://www.eliteprospects.com/player/34751/tomas-jurco
No, ve finále Calder Cupu '19 porazil Hyku 4:1... ale to k sobě měl Nečase.
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

tau píše: 13 říj 2022 08:28 Sedlák necelých 9 minut, 1 střela, 2 hity, 3 zblokovaný střely... Z playmakera hráč na černou práci... Ale s tím počítal, když tam podepisoval smlouvu...
Jasně, máš pravdu, počítal, ale přesto je mně jeho rozhodnutí lidsky líto, měl někde zářit...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

OnPce píše: 13 říj 2022 12:55 Jasně, máš pravdu, počítal, ale přesto je mně jeho rozhodnutí lidsky líto, měl někde zářit...
To je těžké. Zase kdyby se jim náhodou povedla obhajoba SC, tak bude mít zážitek, na který do konce života nezapomene. To se možná vyplatí jeden rok se trochu uskromnit s časem na ledě a přijmout svou roli.
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 953 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

OnPce píše: 13 říj 2022 12:55 Jasně, máš pravdu, počítal, ale přesto je mně jeho rozhodnutí lidsky líto, měl někde zářit...
Já jeho rozhodnutí chápu. Kdybych si měl vybrat, jestli budu hvězdou v extralize nebo součástí týmu NHL, navíc aktuálně toho nejlepšího, tak bych si vybral tu druhou možnost. I za cenu výrazně nižší role v týmu a i kdyby to bylo za méně peněz.

Navíc osobně odmalička v NHL fandím právě Coloradu, takže ať už bude Sedlák řádit v Dynamu nebo v Avalanche, tak hraje v "mém" týmu :-)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Hvězda extraligy vs. "nosič vody" v NHL by snad každý normálně uvažující hokejista bral NHL... Sedlákovi se vůbc nedivím, že tu roli vzal. A podle prvního mače bych řekl, že svý místo v kádru mít bude...
Forbit
Příspěvky: 96
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Dnes má svátek bývalý prezident svazu Tomáš Král. Přejeme vše nejlepší! :)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

WalkingDude píše: 13 říj 2022 08:51 UPLNE KAZDOU sezonu tu slychame jak jsme skvela parta, skvela tymova kabina a bla bla bla. Storky s Maxwellem, Camarou nebo odchovancema co si urcuji s kym budou hrat a s kym ne pak kolulji jeste behem sezony. Vzdycky se to proste rika.
Možná to mají ve smlouvách ;-)
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Itchy píše: 13 říj 2022 14:05 Možná to mají ve smlouvách ;-)
No ja myslim, ze zcela urcite, bez legrace, jjsem presvedceny, ze tam maji nejaky eticky kodex a specificaci vystupovani atd.., takze dle meho nazoru, oni opravdu musi byt dobra parta at chteji nebo ne :))
Odpovědět