Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

cejtim, že Hyčmen tuhle sezonu nějakej velkej gól dá, nějakej postupovej, rozhodující... to bude story...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tau píše: 12 říj 2022 16:51 cejtim, že Hyčmen tuhle sezonu nějakej velkej gól dá, nějakej postupovej, rozhodující... to bude story...
A áčko u něj bude mít Mandát, ještě větší story.. ;-)
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

To jsem zas nasranej s tím termínem Sparty. Kokot zenitů si to zas dva týdny před zápasem změní. Idiot
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Dobrý, tak béčko dnes zápas asi vypustí. V bráně Nečas..
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Sweník píše: 12 říj 2022 17:13 A áčko u něj bude mít Mandát, ještě větší story.. ;-)
A fakt je návrat Mandáta hotová věc nebo jen zbožné přání? Při jeho vyhazovu byl pan majitel poměrně striktní a od plic opravdu naštvaný. Vůbec nedokážu v tomhle hledu odhadnout jeho pružnost v myšlení. Něco mi spíš říká, že s ohledem na image značky nebude možnost návratu podporovat. Nesázím, neb to neumím, a toto je spíš pocitová záležitost, ne racionální.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 12 říj 2022 17:43 A fakt je návrat Mandáta hotová věc nebo jen zbožné přání? Při jeho vyhazovu byl pan majitel poměrně striktní a od plic opravdu naštvaný. Vůbec nedokážu v tomhle hledu odhadnout jeho pružnost v myšlení. Něco mi spíš říká, že s ohledem na image značky nebude možnost návratu podporovat. Nesázím, neb to neumím, a toto je spíš pocitová záležitost, ne racionální.
No po Mandátovi půjde půlka týmů extraligy, ale stále sleduje nás. Tam jistou spojitost tuším. Chce se při návratu do ČR angažovat proti drogám, toho by mohl i majitel využít.. Druhá šance, blablabla... ;-)
havlitom
Příspěvky: 625
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Já s návratem Mandáta tedy problém mám. Tady už to jednou podělal a druhou šanci nechť dostane jinde. Nikdo mu nešlape po kariéře, ale za mě v Dynamu už ne!
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

lucas003 píše: 12 říj 2022 17:25 To jsem zas nasranej s tím termínem Sparty. Kokot zenitů si to zas dva týdny před zápasem změní. Idiot
.. taky meo pěkně štve. Měl sem radost, když mi říkal kámoš, že má 8 lístků pro tranzit, že pojedeme, a říkal super termín neděle od 16.00, plus necelé dvě hodiny cesta, tak sem říkal paráda... Do půl 9 doma, když člověk ráno vstává v 5 do práce, a teď tohle... Neříkám, že to je problém, že bych kvůli tomu nejel, ale nedelni začátky obzvlášť v zimním čase ideální...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Emil Havránek píše: 12 říj 2022 17:43 A fakt je návrat Mandáta hotová věc nebo jen zbožné přání? Při jeho vyhazovu byl pan majitel poměrně striktní a od plic opravdu naštvaný. Vůbec nedokážu v tomhle hledu odhadnout jeho pružnost v myšlení. Něco mi spíš říká, že s ohledem na image značky nebude možnost návratu podporovat. Nesázím, neb to neumím, a toto je spíš pocitová záležitost, ne racionální.
Jsou ve spojení. Tím neříkám, že je to upečený.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Nečas nechytne ani rýmu. :-)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

havlitom píše: 12 říj 2022 18:09 Já s návratem Mandáta tedy problém mám. Tady už to jednou podělal a druhou šanci nechť dostane jinde. Nikdo mu nešlape po kariéře, ale za mě v Dynamu už ne!
Odpouštět je vlastnost králů, tím momentálně náš šéf je. :-)

Já bych tady Honzu rád viděl. Nejlepší hokejové roky má možná stále před sebou, může se ještě zlepšovat. Pokud by šel na svou formu před tím průšvihem, nahradil by v pohodě Blümu.
Odolný hráč, ideální na play-off. K tomu hodně zkušeností a v hlavě už ho asi nic moc nerozhází..

Ale netuším. Je jasné, že kdyby v původní formě a hlavně kondici šel do týmů jako např. MHK, Kometa, Vary nebo Vítek, byl by pro ně velkým přínosem a bylo by to zbytečné posílení konkurence..
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

No koukám že Hrádek exceluje i v B týmu... Raději ať se tam pár zápasů ohřeje i ten Bučko hraje líp
🔴⚪
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pec92 píše: 12 říj 2022 19:25 No koukám že Hrádek exceluje i v B týmu... Raději ať se tam pár zápasů ohřeje i ten Bučko hraje líp
Bučko nádherná akce na náš druhý gól. Jenže pak to vždycky někdo podělá..

Edit: S Hrádkem souhlas. Vždyť on už hrál hodně zápasů dobře i v extralize. Ale letos jak když utne. Stejně jako ostatní. To jim Rulík zakázal v létě trénovat? Nebo co to s nimi sakra je? Už by se měli konečně probrat.. Jinak fakt bude muset místo nich hrát Rákos, Endál, Zdráhal apod.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Autobusák píše: 12 říj 2022 19:19 Nečas nechytne ani rýmu. :-)
Chvíli koukám, nakonec to není tak hrozné, dnes jsem mu křivdil a omlouvám se.

I ostatní kluci nehrají vůbec zle. Bohužel střídačka to nakonec zařízla.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

Autobusák píše: 12 říj 2022 19:19 Nečas nechytne ani rýmu. :-)
Nevím no, dnes jsem se byl podívat a nic mi nepřišlo jako jeho gól. Bohužel celková hra tragédie, ve třetí třetině jsem snad neviděl ani jednu naší střelu.
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Gumid píše: 12 říj 2022 21:01
Aby tam vůbec vydržel do konce sezóny, kromě slabé slovenské ligy se jinde ani nechytil.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Sweník píše: 12 říj 2022 19:24 Odpouštět je vlastnost králů, tím momentálně náš šéf je. :-)
Chybovat je lidské, odpouštět je božské :]

Miluji lidi, kteří jsou tak úžasně zásadoví, to jsou ti přesně oni, co upalujou mouchám křidýlka a týraj malý děti...

Prošel si údolím stínů, podél temných skal ... já bych mu tu šanci dal. Bude to nakonec hodnej kluk. Bude to hezký příběh na titulní stránky

Těším se, že Opa prokáže jistou lidskost. Apropo, Opa zraje, už není tak nesmyslně uhulákanej na sociálkách, nesleduji to, ale jeho všichni pisálci rádi citují a už je celkem dlouho klid

Konečně se z něj stává ten pravý boss, šedá eminence. A tak to má být!
Tesla
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Ten Buček se podle mě chytí... Kdyby byl Hyka zdravý tak to nepíšu ale 2-3 měsíce je dost dlouhá doba... Musíme zkusit sehnat jednoho útočníka určitě ne jen na doplnění a na trhu toho asi moc není ale nedej bože aby vypadl někdo z elitního útoku a jsme v prdeli Řeka i Činel hledají formu z loňska a ve třetí nám hraje Koffer neříkám snaží se bruslí všechno ale produktivní není vůbec po loňském play-off jsem čekal že bude větším přínosem... Kéž by ten Kaut vyšel
🔴⚪
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Sweník píše: 12 říj 2022 14:03 Hlavně ať ho léčí v pořádné nemocnici a ne v Pardubicích..
K tomuto bych si dovolil vyjadřovat jako lehký znalec situace. V Pardubicích jsou týmy či lékaři, kteří patří ke špičce nejen v ČR, ale někteří jedinci i ke světové!! Bohužel na některých oddělení (dětské a porodní) to tak není. Jediné co je tristní je místo a stav samotné nemocnice.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Pec92 píše: 12 říj 2022 22:10 Ten Buček se podle mě chytí... Kdyby byl Hyka zdravý tak to nepíšu ale 2-3 měsíce je dost dlouhá doba... Musíme zkusit sehnat jednoho útočníka určitě ne jen na doplnění a na trhu toho asi moc není ale nedej bože aby vypadl někdo z elitního útoku a jsme v prdeli Řeka i Činel hledají formu z loňska a ve třetí nám hraje Koffer neříkám snaží se bruslí všechno ale produktivní není vůbec po loňském play-off jsem čekal že bude větším přínosem... Kéž by ten Kaut vyšel
Jurco.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jakub82 píše: 12 říj 2022 22:48 K tomuto bych si dovolil vyjadřovat jako lehký znalec situace. V Pardubicích jsou týmy či lékaři, kteří patří ke špičce nejen v ČR, ale někteří jedinci i ke světové!! Bohužel na některých oddělení (dětské a porodní) to tak není. Jediné co je tristní je místo a stav samotné nemocnice.
V pohodě, tak snad se o něj starají právě tihle. Já mám nejen v rodině tedy mnohem horší zkušenosti. Od špatné diagnostiky až po nesmyslnou léčbu..
A porodnice? V pohřebním ústavu nám říkali, že tam je věčný kšeft.. Kamarád gynekolog z FNHK rovnou říkal "dům hrůzy".. Pokud se něco nezměnilo..
Ale tomu moc nevěřím, nemají peníze, natož kvalitní vedení..

Fakultka v HK je jinde, tam jsou lepší odborníci, dokonce asi i vystudovaní v ČR.. Mimochodem na játra tam je jeden nejmenovaný profesor. Snad se Tomáš dostal aspoň k němu, pokud nejezdí do Prahy.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jinak Třinec dobrá facka extralize, pokud se to potvrdí. Chudáci jejich fanoušci. :-(
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Krejčí to je prostě démon 👍😂😂
Odpovědět