Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

kedar píše: 11 říj 2022 08:56 Anděl byl možná fajn,ale odchod hráče ze 4 lajny,neberu jako velkou ztrátu..
Nedělal moc bodů, ale své si ve čtvrté řadě odehrál. Aspoň nekončili každý zápas v mínusu. Ale tak tady berou jako náhradu asi Bambuse, bohužel není k
dispozici na každý zápas a pak to tak taky vypadá.

Ale aby to nevyznělo špatně, já jsem s týmem i výkony zatím spokojený. Nechci šířit paniku. Jen varovně zdvihám prst, že pokud bychom měli v play-off uspět, tahle sestava by asi nestačila. Hlavně ty nižší lajny.
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Sweník píše: 11 říj 2022 08:58 Nedělal moc bodů, ale své si ve čtvrté řadě odehrál. Aspoň nekončili každý zápas v mínusu. Ale tak tady berou jako náhradu asi Bambuse, bohužel není k
dispozici na každý zápas a pak to tak taky vypadá.

Ale aby to nevyznělo špatně, já jsem s týmem i výkony zatím spokojený. Nechci šířit paniku. Jen varovně zdvihám prst, že pokud bychom měli v play-off uspět, tahle sestava by asi nestačila. Hlavně ty nižší lajny.
S tím naprosto souhlasím - lajny 2,3,4 musí dost přidat ,zatím je to právě jen o 3 - 5 útočnících
Na titul mě tahle sestava taky zatím nepřipadá..
Dizzy
Příspěvky: 3583
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Kakanec dostal přes jeho zlaté buly prsticky. Potěšilo a moc….
Birky
Příspěvky: 137
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 78 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

Nějak nevím, na jakém fóru to jsem. Uvědomujete si, že jsme odehráli 10 zápasů ZČ a tady už někteří hodnotí, co by mohlo a co by nemohlo stačit v PO? Dokud to PO není (není alespoň závěrečná desítka zápasů ZČ), tak nikdo neví, co bude stačit a co ne. Rozhodně ne po deseti zápasech, po kterých jsme ještě ke všemu první.
Ano, Řeka nemá tolik branek, co měl minulý rok. Taky to bude tím, že hraje mnohem méně a mnohem méně času má v přesilovce. Ano Činel se hledá, to vidíme všichni, ale sakra, pamatujete si loňský rok a to, co jsme předváděli posledních pár zápasů ZČ? Tam se ukázalo, že tým na větší úspěch nemá. Rozhodně se to ale nedalo/nedá říct po 10 zápasech ve chvíli, kdy ještě vedeme ligu.

Což teda samozřejmě neznamená, že bych si tu Kauta nebo Sedláka nepřál. Bylo by to posílení jak prase.

Mě děsí jiná věc, která byla poslední zápas k vidění - flustrace Kousyho a hlavně Adama Musila. Kousy řinčel na beky od druhý třetiny (často dost po právu) a Musil zase neskutečně sjel Poulíčka poté, co mu na konci druhé třetiny neposlal přihrávku, když byl úplně volnej.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Birky píše: 11 říj 2022 10:38 Nějak nevím, na jakém fóru to jsem. Uvědomujete si, že jsme odehráli 10 zápasů ZČ a tady už někteří hodnotí, co by mohlo a co by nemohlo stačit v PO? Dokud to PO není (není alespoň závěrečná desítka zápasů ZČ), tak nikdo neví, co bude stačit a co ne. Rozhodně ne po deseti zápasech, po kterých jsme ještě ke všemu první.
Ano, Řeka nemá tolik branek, co měl minulý rok. Taky to bude tím, že hraje mnohem méně a mnohem méně času má v přesilovce. Ano Činel se hledá, to vidíme všichni, ale sakra, pamatujete si loňský rok a to, co jsme předváděli posledních pár zápasů ZČ? Tam se ukázalo, že tým na větší úspěch nemá. Rozhodně se to ale nedalo/nedá říct po 10 zápasech ve chvíli, kdy ještě vedeme ligu.

Což teda samozřejmě neznamená, že bych si tu Kauta nebo Sedláka nepřál. Bylo by to posílení jak prase.

Mě děsí jiná věc, která byla poslední zápas k vidění - flustrace Kousyho a hlavně Adama Musila. Kousy řinčel na beky od druhý třetiny (často dost po právu) a Musil zase neskutečně sjel Poulíčka poté, co mu na konci druhé třetiny neposlal přihrávku, když byl úplně volnej.
Jen ať si to kluci vyříkají, to je v pořádku, i vynadají....důvod k panice neni, jsme teprve na začátku....

Kempný do Sparty? To bude někde breku a nadávek
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No hlavně, že nejde k nám. To by nas paní Obermajerova vyloučila z ligy hned, žádný až příští sezonu.... :)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Tak říká se, že prvních cca 10-15 zápasů je celkem jednom kdo s kým hraje. Tak nějak to asi i bude, viz třeba Kladno.

Co se týče Dynama, tak mně přijde, že výsledky jsou ještě trochu lepší než to, co kolikrát vidíme na ledě. Měli jsme několik dech beroucích třetin, ale taky spoustu plonkových. Poslední zápas jsem neviděl, ale třeba s Motorem jsme hráli tužku do poloviny zápasu. Pak se to zlomilo, všeobecný nadšení...., ale první půlka nás klidně mohla stát zápas.

Nijak to nekritizuju, síla na papíře je velká, všechno si musí jen sednout. Někteří borci mají trochu jiné role, noví kluci, nový trenér....Obavu z toho nemám.

Zvláštní je šíbování s gólmany. V současný formě tam jasná jednička vidět není, takže si myslím, že by si Frodo mohl zachytat klidně víc.

Jsem rád, že hrajeme mladý ve 4 lajně. Mají pár desítek zápasů na to se poprat o paly off, Těžko ale říct, jestli to co dneska hrají může v play off stačit. Jakmile se tam hodí třeba Bambus, má to hnedka větší šmrnc.

Tipoval jsem nás do trojky, a vidím to plus minus stejně.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

O Pánika usiluje Třinec
🔴⚪
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

🔴⚪
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Jirkaj
Příspěvky: 13
Registrován: 26 úno 2020 15:09
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirkaj »

Mám prosbu. Dnes se se mnou kolega z prace, hradecak pobytem i hokejem, hádal o vlastnictví a podilech v dynamu. Že město pořád má v tom polovinu. Prosim o upřesnění, ať se s ním můžu zitra už nehádat. Děkuji
killer46
Příspěvky: 87
Registrován: 14 lis 2018 15:31
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od killer46 »

Jirkaj píše: 11 říj 2022 16:32 Mám prosbu. Dnes se se mnou kolega z prace, hradecak pobytem i hokejem, hádal o vlastnictví a podilech v dynamu. Že město pořád má v tom polovinu. Prosim o upřesnění, ať se s ním můžu zitra už nehádat. Děkuji
Dědek by měl mít nadpoloviční většinu a zbytek město a nejspíše nějací soukromý akcionáři
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

killer46 píše: 11 říj 2022 16:41 Dědek by měl mít nadpoloviční většinu a zbytek město a nejspíše nějací soukromý akcionáři
Zatím nemá, leží to stále u soudu jak to tuším Petruška napadl, většinu má podlé mého stále město, pak ji bude mít Dědkova společnost HokejPce 2020 s.r.o., se sídlem Vančurova 407, 543 01 Vrchlabí. Nějaká procenta tam má Salfa, Časlava je tuším prodal. Možná ještě někdo další, on se o to někdo zajímal.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Dědek (přes společnost HokejPce sro) 53,32%, město 45,87 %, Salfický 0,85%, Čáslava 0,85%, spolek HC Pardubice 0,11%....
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Jirkaj píše: 11 říj 2022 16:32 Mám prosbu. Dnes se se mnou kolega z prace, hradecak pobytem i hokejem, hádal o vlastnictví a podilech v dynamu. Že město pořád má v tom polovinu. Prosim o upřesnění, ať se s ním můžu zitra už nehádat. Děkuji
Hádat se s hradečákem je úchylný, úplná ztráta času :)

Sweníku, já ti rozumím, na druhou stranu KKP byla fakt velká anomálie, to není běžně k vidění

Je spíš otázka, jak to sehrát s low cost týmy, kterými jsou údajně jak Bolka, tak Vary. Normálně nás ujezdili, co si budem.... takový tým nás v PO může opět klidně poslat na dovolenou. Za mě je to práce pro trenérský tým, aby si s tím poradil... já jsem tam viděl bezradnost. I na takové soupeře musíme umět. Vydrželi jezdit v pohodě celé zápasy, dnes už to není problém skoro u nikoho
Tesla
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

woe píše: 11 říj 2022 17:49 Hádat se s hradečákem je úchylný, úplná ztráta času :)

Sweníku, já ti rozumím, na druhou stranu KKP byla fakt velká anomálie, to není běžně k vidění

Je spíš otázka, jak to sehrát s low cost týmy, kterými jsou údajně jak Bolka, tak Vary. Normálně nás ujezdili, co si budem.... takový tým nás v PO může opět klidně poslat na dovolenou. Za mě je to práce pro trenérský tým, aby si s tím poradil... já jsem tam viděl bezradnost. I na takové soupeře musíme umět. Vydrželi jezdit v pohodě celé zápasy, dnes už to není problém skoro u nikoho
Tak Boleslav špatný tým nemá, ale nemyslím si, že by nás přehrávali, možná trochu ve druhé třetině, ale ve třetí byli pod takovým tlakem, že snad ani nevystřelili na bránu. Že by nás vyřadily Vary, toho bych se nebál vůbec. V neděli to bylo jenom o tom, že jsme to podcenili a pak už se zpátky nedostali do tempa. A playoff je hlavně jiná soutěž. Ostatně bilance z posledních dvou sezón v něm šest našich výher a jedna jejich a to jsme tak kvalitní kádr jako letos neměli.
Naposledy upravil(a) JirkaPCE dne 11 říj 2022 18:04, celkem upraveno 1 x.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

woe píše: 11 říj 2022 17:49 Hádat se s hradečákem je úchylný, úplná ztráta času :)

Sweníku, já ti rozumím, na druhou stranu KKP byla fakt velká anomálie, to není běžně k vidění

Je spíš otázka, jak to sehrát s low cost týmy, kterými jsou údajně jak Bolka, tak Vary. Normálně nás ujezdili, co si budem.... takový tým nás v PO může opět klidně poslat na dovolenou. Za mě je to práce pro trenérský tým, aby si s tím poradil... já jsem tam viděl bezradnost. I na takové soupeře musíme umět. Vydrželi jezdit v pohodě celé zápasy, dnes už to není problém skoro u nikoho
Bolka low cost fakt neni... Jinak chapu jak to myslis.
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 45 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Jak se z brankářské gumy stane hokejový fanatik :-(.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

To se asi dalo čekat, že to tam hned nezabalí.
Propulse
Příspěvky: 6701
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

JirkaPCE píše: 11 říj 2022 18:17 To se asi dalo čekat, že to tam hned nezabalí.
To co rika Volek je ve finale jedno. Hlavni slovo ma Kaut. A jak se pise v clanku. 4 rok hraje za 90k mesicne. To maji borci vic u v Polsku :)
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Propulse píše: 11 říj 2022 19:07 To co rika Volek je ve finale jedno. Hlavni slovo ma Kaut. A jak se pise v clanku. 4 rok hraje za 90k mesicne. To maji borci vic u v Polsku :)
Tak samozřejmě by bylo výborné, kdyby přišel hned. Nevím, jak moc je to reálné.
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 45 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Kaut je sympaťák, v dresu Dynama by mu to slušelo :-)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 252 krát
Obdržel "To se mi líbí": 218 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Propulse píše: 11 říj 2022 19:07 To co rika Volek je ve finale jedno. Hlavni slovo ma Kaut. A jak se pise v clanku. 4 rok hraje za 90k mesicne. To maji borci vic u v Polsku :)
Asi nechtej hrat Polskou ligu, za vice zlotych, ale mozna by se radi prosadili v NHL, nemyslis? :thumbup:
A me osobne se to libi, Kautik je chytrej kluk a zkusi to, ja mu fandim a treba se opravdu do zakladu dostane.., vratit se muze vzdycky...
Navic je to jeho opravdu posledni sance, vic jich nebude..(velmi pravdepodobne..)
Odpovědět