Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Gumid píše: 07 pro 2022 19:02
valec.jpg
.... #zadynamo
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Caesar píše: 07 pro 2022 19:13 Samohul na známkách. To je hnus. Ten patří akorát do skříně! Mamlas.
... když se dočkal tenhle zkušený matador takového ocenění, nechci si domyslet, až budou jednou vyznamenavat předsedu NSA za přínos sportu... :)
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Salfa je tam za mistry 2012. Koukala tam dát nechtěli. Kolář I nikdy nebyl repre na úrovni MS. Kolář II a Zohy jsou ještě aktivní hráči.

Za sebe bych tam dal Kusýho...
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

tomaso25 píše: 07 pro 2022 19:49 Salfa je tam za mistry 2012. Koukala tam dát nechtěli. Kolář I nikdy nebyl repre na úrovni MS. Kolář II a Zohy jsou ještě aktivní hráči.

Za sebe bych tam dal Kusýho...

No, za mistry 2012 měli vybrat kohokoli jiného. Já osobně bych tam raději viděl kapitána mistrů a ne hráče, který měl na starosti děkovačky.
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Bambus je fakt borec, několik týdnů už jeden den za béčko, den na to za áčko, a každý střídání jde naplno a je jedno jestli hraje proti Třinci nebo v Sokolově :clap:
.... #zadynamo
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

mach píše: 07 pro 2022 22:05 To je ksindl ten Hořava 🤣🤣🤣
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... udela.html
Jsi četl jen nadpis ne? Já teda Hořavu dvakrát nemusím, ale tady s ním celkem souhlasím jak to tam vysvětluje..
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

tomaso25 píše: 07 pro 2022 19:49 Salfa je tam za mistry 2012. Koukala tam dát nechtěli. Kolář I nikdy nebyl repre na úrovni MS. Kolář II a Zohy jsou ještě aktivní hráči.

Za sebe bych tam dal Kusýho...
Nechápu proč Koukal tam prostě patří. I když on vlastně taky ještě hraje. Ať se stalo co se stalo, tak by měl bejt na oslavy a galavečer pozvanej za mě. Historii prostě nejde vymazat..
petan12314
Příspěvky: 123
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 23 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

Orosená_desítka píše: 07 pro 2022 12:34 Jestli jsi zastánce ultras, tak si myslím, že asi můžeme být velmi spokojeni jako Dynamo rodina :

CITUJI :
Ultras .... Toto slovo pocházející z latinského základu ultra, vyznačuje něco nad, přes, více, neobyčejně,...
Ultras jsou většinou sjednoceni okolo skupiny lidí, kteří podporují tým po celý zápas a sbližuje je myšlenka podpory klubu a to za jakékoliv situace. (jižní tribuna, někdy celý stadion) K podpoře vytvářejí různé choreografie a starají se tak o atmosféru zápasu. Příkladem může být mávání vlajkami, šálami, vyvěšování transparentů se symboly klubu. Někteří si vyrábějí svoje vlastní šály, čepice a oblečení. Tyto skupiny fandí po celý zápas a dokáží strhnout i ostatní publikum.
Za čtyři základní body mentality ultras lze považovat:
1.)Nepřestávají povzbuzovat během zápasu, nezáleží na výsledku (TAK jako křičet bez přestání 60 minut, nevím no..)
2.)Nikdy si nesedají (jižní tribuna) - sedící ti většinou sedí, to je pravda
3.)Vyrážejí povzbuzovat svůj tým ven, nehledě na cenu a vzdálenost - Dynamo fans to sedí, jezdí se
4.)Jsou loajální ke všem fanouškům svého týmu - SOUHLAS
Skupiny ultras mají většinou svého “vůdce“, zástupce, který komunikuje s vedením klubu.S tím jsou dohodnuti na určitých základních pravidlech a ono jim za oplátku pomáhá s rezervací vstupenek, v některých případech jim je platí, vyhrazuje a připravujeme pro ně sektor a pomáhá s uchováváním jejich potřeb. Zároveň jim pomáhají klubovými prostředky v jejich činnosti. Některé kluby zařizují pro Ultras místnost na vlajky, bubny a transparenty a umožňují jim dřívější příchod na stadion, pro přípravu jejich choreografie

Takže kdo ti vlastně chybí na stadionu ? Já to nepochopil...
pokřiky které by byly trochu víc promyšlený, něco na styl co má Hradec, Kometa, Mora.. to jsou chorály které ultras mají, nás klub neboli jejich fanoušci mi jako ultras tedy nepřijdou, spíš jsme právě jedna rodina a mame takové mírumilovné pokřiky.. a taky trocuu omladit kotel, máme tam hrozně nevyrovnany kategorie lidi.. ti mladí vždycky umí křičet víc..
dalsi věc jsou výjezdy, jezdí důchodci a právě to uplne atmosféru neudělá, jiné kluby, neříkám všechny, mají právě ty ultras co ten "bordel" a udělat umí.. ale časem až se doba posune tak my mladí ty ultras uděláme a pokřiky se obmeni 😅
dtaire
Příspěvky: 524
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 37 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

petan12314 píše: 07 pro 2022 23:31 pokřiky které by byly trochu víc promyšlený, něco na styl co má Hradec, Kometa, Mora.. to jsou chorály které ultras mají, nás klub neboli jejich fanoušci mi jako ultras tedy nepřijdou, spíš jsme právě jedna rodina a mame takové mírumilovné pokřiky.. a taky trocuu omladit kotel, máme tam hrozně nevyrovnany kategorie lidi.. ti mladí vždycky umí křičet víc..
dalsi věc jsou výjezdy, jezdí důchodci a právě to uplne atmosféru neudělá, jiné kluby, neříkám všechny, mají právě ty ultras co ten "bordel" a udělat umí.. ale časem až se doba posune tak my mladí ty ultras uděláme a pokřiky se obmeni 😅
Prosím tě, buď konkrétní, nebo mlč. Vždyť náš kotel také převzal i pokřiky, které používá právě třeba Olomouc, má tam nové chorály. Jestli se tobě líbí nějaký jiný, co má konkurence, tak ho přetextuj a pokud někdo usoudí, že to není trapný, možná se začne používat a budeš spokojený.
Mnohem důležitější je, kolik lidí tady chodí na hokej a jak si tým vede
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

petan12314 píše: 07 pro 2022 23:31 pokřiky které by byly trochu víc promyšlený, něco na styl co má Hradec, Kometa, Mora.. to jsou chorály které ultras mají, nás klub neboli jejich fanoušci mi jako ultras tedy nepřijdou, spíš jsme právě jedna rodina a mame takové mírumilovné pokřiky.. a taky trocuu omladit kotel, máme tam hrozně nevyrovnany kategorie lidi.. ti mladí vždycky umí křičet víc..
dalsi věc jsou výjezdy, jezdí důchodci a právě to uplne atmosféru neudělá, jiné kluby, neříkám všechny, mají právě ty ultras co ten "bordel" a udělat umí.. ale časem až se doba posune tak my mladí ty ultras uděláme a pokřiky se obmeni 😅
Jezisi sorry, ale to jsou slinty.
Cavalera
Příspěvky: 2334
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

petan12314 píše: 07 pro 2022 23:31 pokřiky které by byly trochu víc promyšlený, něco na styl co má Hradec, Kometa, Mora.. to jsou chorály které ultras mají, nás klub neboli jejich fanoušci mi jako ultras tedy nepřijdou, spíš jsme právě jedna rodina a mame takové mírumilovné pokřiky.. a taky trocuu omladit kotel, máme tam hrozně nevyrovnany kategorie lidi.. ti mladí vždycky umí křičet víc..
dalsi věc jsou výjezdy, jezdí důchodci a právě to uplne atmosféru neudělá, jiné kluby, neříkám všechny, mají právě ty ultras co ten "bordel" a udělat umí.. ale časem až se doba posune tak my mladí ty ultras uděláme a pokřiky se obmeni 😅
Kolik ti je tvl
petan12314
Příspěvky: 123
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 23 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

dtaire píše: 08 pro 2022 01:38 Prosím tě, buď konkrétní, nebo mlč. Vždyť náš kotel také převzal i pokřiky, které používá právě třeba Olomouc, má tam nové chorály. Jestli se tobě líbí nějaký jiný, co má konkurence, tak ho přetextuj a pokud někdo usoudí, že to není trapný, možná se začne používat a budeš spokojený.
Mnohem důležitější je, kolik lidí tady chodí na hokej a jak si tým vede
samozřejmě je důležité kolik lidí chodí, o tom žádná, jsme nejvernejsi klub v extralize.. ale prostě si nemyslím že mít vlastní ultras je taková sračka.. náš mladších by na to bylo dost, spolupráce s DF by byla ale samozřejmostí..
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

petan12314 píše: 08 pro 2022 07:29 samozřejmě je důležité kolik lidí chodí, o tom žádná, jsme nejvernejsi klub v extralize.. ale prostě si nemyslím že mít vlastní ultras je taková sračka.. náš mladších by na to bylo dost, spolupráce s DF by byla ale samozřejmostí..
Ne, že bych se považoval za starého, ale když vidím tvoje příspěvky, tak těmi mladými myslíš tak 15 let? Co já si kolikrát všímám, tak dnes tato kategorie fanoušků převážně během zápasů kouká do mobilů a maximálně si fotí momenty zápasu na instagram a do fandění se zapojí převážně u pokřiku 'piskej pi.o pískej " :)).
Není nic vtipnějšího, než když si 50 kilovej puberťák vezme černou teplakovku s nápisem ultras a hraje si na zabijáka. :wave: Jsem rád, že u nás nic takového není. Můžeš vzít kamarády a zapojit se v Brně, tam to určitě ocení.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Caesar píše: 07 pro 2022 19:13 Samohul na známkách. To je hnus. Ten patří akorát do skříně! Mamlas.
tak konečně se vecpal mezi legendy... :-)
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Lukáš Sedlák: 0+0, 3 střely, 2 hity, 2 bloky, úspěšnost na vhazování: 25%, čas na ledě: 12:06, 2 TM, +/-: -1.
.... #zadynamo
petan12314
Příspěvky: 123
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 23 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

acrylic píše: 08 pro 2022 07:58 Ne, že bych se považoval za starého, ale když vidím tvoje příspěvky, tak těmi mladými myslíš tak 15 let? Co já si kolikrát všímám, tak dnes tato kategorie fanoušků převážně během zápasů kouká do mobilů a maximálně si fotí momenty zápasu na instagram a do fandění se zapojí převážně u pokřiku 'piskej pi.o pískej " :)).
Není nic vtipnějšího, než když si 50 kilovej puberťák vezme černou teplakovku s nápisem ultras a hraje si na zabijáka. :wave: Jsem rád, že u nás nic takového není. Můžeš vzít kamarády a zapojit se v Brně, tam to určitě ocení.
hele myslím třeba i ty 15lety, to je vlastně jedno.. jde o to jestli fandí, to vlastně bohate stačí úplně.. ale dost mladých jak ty říkáš kouká do mobilu, proto je taky dost těžký něco nového organizovat v dnešní době 😄
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

tomaso25 píše: 07 pro 2022 19:49 Salfa je tam za mistry 2012. Koukala tam dát nechtěli. Kolář I nikdy nebyl repre na úrovni MS. Kolář II a Zohy jsou ještě aktivní hráči.

Za sebe bych tam dal Kusýho...
Jo, na tom titulu měl "lví podíl"... V základní části 4 zápasy, v playoff tři... To tam klidně mohl být Honza Semorád nebo Jarda Markovič, kteří toho v tý sezoně odehráli víc... Anebo tehdejší gólmanská jednička Růža... :-)
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1083 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Kolego Petan :
Asi jsem starý (podle tvé kategorizace určitě velmi starý !!! ) :whistle:
Ale já to tedy shrnu : Vzorem nám mají být ti blázínci z těch tří čtyř klubů co jsi napsal ? Tedy trhat dveře od záchodů, zaměstnat všude celý policejní sbor kamkoliv přijedou ? To je fakt uplně mimo... Fakt totál...
Podle Petana tedy : vstup na jih - jsi starší než xy roků, sorry... nesmíš... nás tu zůstane deset rádoby ultras nebo jak se to nazývá...
Máš toho ještě spoustu před sebou kamaráde, dlouhou životní cestu.... Sleduj svět okolo sebe a budeš získávat zkušenosti...

Dám ti kontrolní otázku : Proč nový majitel vstoupil do našeho klubu, co dost důležitého ho k tomu posunulo ??? Určitě na to přijdeš.
Takže já ti odpovím - věk si nevymažu, budu zpívat s celým stadionem naše Dynamo pokřiky a užívat si hokej jako už dlouhé desítky let.

A neber to prosím nijak jízlivě... Fandi, choď na hokej a jezdi na všechny výjezdy jako doposud, organizuj, skládej chorály !!! Držím ti palce !!!!
Jsme přece jedna Dynamo rodina. Slušná, věrná, početná, milující hokej... :dance:
petan12314
Příspěvky: 123
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 23 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

Orosená_desítka píše: 08 pro 2022 08:30 Kolego Petan :
Asi jsem starý (podle tvé kategorizace určitě velmi starý !!! ) :whistle:
Ale já to tedy shrnu : Vzorem nám mají být ti blázínci z těch tří čtyř klubů co jsi napsal ? Tedy trhat dveře od záchodů, zaměstnat všude celý policejní sbor kamkoliv přijedou ? To je fakt uplně mimo... Fakt totál...
Podle Petana tedy : vstup na jih - jsi starší než xy roků, sorry... nesmíš... nás tu zůstane deset rádoby ultras nebo jak se to nazývá...
Máš toho ještě spoustu před sebou kamaráde, dlouhou životní cestu.... Sleduj svět okolo sebe a budeš získávat zkušenosti...

Dám ti kontrolní otázku : Proč nový majitel vstoupil do našeho klubu, co dost důležitého ho k tomu posunulo ??? Určitě na to přijdeš.
Takže já ti odpovím - věk si nevymažu, budu zpívat s celým stadionem naše Dynamo pokřiky a užívat si hokej jako už dlouhé desítky let.

A neber to prosím nijak jízlivě... Fandi, choď na hokej a jezdi na všechny výjezdy jako doposud, organizuj, skládej chorály !!! Držím ti palce !!!!
Jsme přece jedna Dynamo rodina. Slušná, věrná, početná, milující hokej... :dance:
spíš jsem se blbě vyjádřil.. ultras fanoušci můžou být v pohodě i starší lidé, ale musí fandit zejo.. což mi u nás přijde jako obrovský problém, na jihu fandí polovina z těch lidí co tam chodí a to je proste špatně..
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1083 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

petan12314 píše: 08 pro 2022 08:38 spíš jsem se blbě vyjádřil.. ultras fanoušci můžou být v pohodě i starší lidé, ale musí fandit zejo.. což mi u nás přijde jako obrovský problém, na jihu fandí polovina z těch lidí co tam chodí a to je proste špatně..
Máš tedy dva domácí úkoly kamaráde :
Na zápase s Třincem máš za ukol přesvědčit ty co málo fandí aby fandili víc - co osoba tebou přesvědčená to jeden "bludišťák"
A druhý úkol - přines ty nový chorály napsané, ty úderné a moderní, ať se na to můžem podívat a rozdat po stadionu na dalších zápasech noty !!!
To by bylo, aby jsi to nenastartoval dle svých představ - já ti věřím a fandím tobě a tvým kamarádům !!! Máte ideály, chuť... Jste budoucnost. Mládí vpřed !!!! ZA DYNAMO !!!
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

lucas003 píše: 07 pro 2022 22:32 Jsi četl jen nadpis ne? Já teda Hořavu dvakrát nemusím, ale tady s ním celkem souhlasím jak to tam vysvětluje..
Nečetl a hráč podle mě až moc dobře ví jestli byl faulovan nebo ne a když jdu zrušit vyloučení tak si jsem jako hráč stoprocentně jistý že nebylo a ne že jdu ze sebe dělat Františka Dobrotu
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Az Tomasek, nebo kdokoliv ze Sparty, v playoff toto udela, tak by se mu mel Horava omluvit. Jinak ma asi pravdu. Jen jsem v rychlosti projel historii a na zadny takovy pripad z play-off jsem nenarazil (a v pameti to take nemam); tim nerikam, ze se nestal.

Znamky - super napad. Cena tedy dost vysoka. Ze je tam Samohul ma proste svou pachut. Pro nas jasny signal, jakou ma Salfa v klubu pozici.


Chybi tam dalsi kluci, treneri nebo Zbynek, ale vyber uz probehl (ja bych treba ocenil nejaky hlasovani fanousku, alespon pro cast znamek). Takhle je to kancelarsky produkt a fanousci - kupujte. Ale znovu dodavam, napad je to dobry.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

na známce chybí Zbyněk Kusý, ten pro pce hokej udělal neskutečně moc, klub zvedl z úplných sraček, a povýšil na společenskou událost

jinak nápad super, ale tohle je kaňka....ještě, když tam je Salfický :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

To, že Hořák prcá svého hráče za to, že odvolal faul a dělá to veřejně, je podle mně spíš ostuda.

Jestli je zrovna tohle pro něj tak důležitý, tak si to mají nechat v kabině.

Já jsem ten veřejnej exhibicionismus nepochopil.
Odpovědět