Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Krásná asistence Mušky....škoda, že toho Fleka není šance získat, ten by se mi u nás líbil...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Sali67 píše: 11 úno 2023 20:14 Ještě je 16 zápasů do konce, ale pokud je příští týden neporazíme a pak Teplice, tak je to asi na pováženou.
Tam už je hotovo dávno s tím losem. To ani výhra se Zlínem nebo Teplicema nezachrání. Jedině nějaké zázraky typu dnes vyhrát v Bolce, porazit Spartu, Slovácko atd. Konečná..
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Musím říct že tyhle podniky repre mě už dávno nebaví ale ten hokej co se hraje pod Jalonenem to mě nebaví už vůbec průměr 15 střel za zápas hnus
🔴⚪
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Pec92 píše: 12 úno 2023 13:28 Musím říct že tyhle podniky repre mě už dávno nebaví ale ten hokej co se hraje pod Jalonenem to mě nebaví už vůbec průměr 15 střel za zápas hnus
Prostě Finský hokej... mě osobně nebaví ani zápasy SUOMI
Ale zas hrajeme takový styl na který máme... je potřeba si přiznat že nemáme hráče na to rozdat si to s Kanadou,USA,Švédskem na ferovku kdo da víc bez obrany 🤷‍♂️
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

lucas003 píše: 11 úno 2023 13:11 No Vális, no party :)
Yes Vális, own goal :)
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

mach píše: 12 úno 2023 14:02 Prostě Finský hokej... mě osobně nebaví ani zápasy SUOMI
Ale zas hrajeme takový styl na který máme... je potřeba si přiznat že nemáme hráče na to rozdat si to s Kanadou,USA,Švédskem na ferovku kdo da víc bez obrany 🤷‍♂️
Pořád máme šikovné hráče vždycky jsme hráli technický hokej ... Tenhle hokej neumíme na Ms se to hrálo a moc to nefungovalo snad jen ve skupině 1:0 s USA... Paradox že z toho byl bronz když se hrál krásný hokej pod Pytlákem v Bratislavě byli čtvrtý ale ten turnaj mě bavil mnohem víc
🔴⚪
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Repre hokej na houby. Souhlas. Ale Jalonen rekne vyhra je vyhra. No nic. Jeste ze uz zacne zase liga. Ta me letos hodne ba
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Libor už má ale na přští sezonu v Brně vyzkušenou splupráci A. Musil - Flek :grinning:
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Pec92 píše: 12 úno 2023 14:30 Pořád máme šikovné hráče vždycky jsme hráli technický hokej ... Tenhle hokej neumíme na Ms se to hrálo a moc to nefungovalo snad jen ve skupině 1:0 s USA... Paradox že z toho byl bronz když se hrál krásný hokej pod Pytlákem v Bratislavě byli čtvrtý ale ten turnaj mě bavil mnohem víc
No zas takový paradox to není když si vezmeš kdo nás v boji o bronz porazil a kdo loni chyběl já se vsadím že kdyby tam ty kokoti z východu byli tak ten bronz není... ovšem je to kdyby na což se nikdo neptá...

Šikovné hráče sice máme, ale úrovně hráčů z top 4 podle mě nedosahují na to, aby si to mohli rozdat v otevřeném hokeji..
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

mach píše: 12 úno 2023 14:55 No zas takový paradox to není když si vezmeš kdo nás v boji o bronz porazil a kdo loni chyběl já se vsadím že kdyby tam ty kokoti z východu byli tak ten bronz není... ovšem je to kdyby na což se nikdo neptá...

Šikovné hráče sice máme, ale úrovně hráčů z top 4 podle mě nedosahují na to, aby si to mohli rozdat v otevřeném hokeji..
Pod Pytlákem jsme hráli parádní otevřený hokej s každým. Rusáky jsme o bronz mleli. Porazili jsme Švédy.. A zase tak dávno to není.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Normálně v Boleslavi teď o půlce zavlažujou hřiště..njn domácí se můžou jít tak akorát klouzat :pivko:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

čutálisti aktivně a zodpovědně, skvělý 3 body!!
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

No vida. Tak první zázrak jsem fotbalistům přivolal, tak teď seknout Vrbičku a mohla by být dole slušná čalamáda..
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

https://www.sport.cz/clanek/hokej-repre ... .seznam.cz

Vím, že podobných rozhovorů s Milanem teď vzniklo několik. Jen mne pobavilo, že tohle nikdo nekomentuje. Milan se tam ukazuje jako výborný táta, vedl kluky ke sportu, teď jim dopřeje Harvard.. Komentáře nula..
Ovšem kdyby se psalo něco negativního (nejlépe o dluzích a podnikání manželky), už by na něm v komentářích visely tuny hnoje..
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Upřímně, zaplať pánbůh, že jsou komentáře nula...
Tam snad nikdo normální nepiše, ne?
Uživatelský avatar
fredy10
Příspěvky: 94
Registrován: 21 zář 2016 16:58
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fredy10 »

Na sociálních sítích je v posledních dnech velkým tématem Dynamo fans, spíše teda jejich kritika. Jaký názor na jejich počínání máte vy?
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

fredy10 píše: 13 úno 2023 07:54 Na sociálních sítích je v posledních dnech velkým tématem Dynamo fans, spíše teda jejich kritika. Jaký názor na jejich počínání máte vy?
Radsi zadny :)
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

fredy10 píše: 13 úno 2023 07:54 Na sociálních sítích je v posledních dnech velkým tématem Dynamo fans, spíše teda jejich kritika. Jaký názor na jejich počínání máte vy?
Teď nerozumím co tím myslíš : Dynamo fans, fanoušci Dynama jsou jedna velká rodina, pravidelně plní arénu, fandí když se daří i když se nedařilo a hrálo se o udržení, dynamo fans jsou prckové od tří let až po dědečky. Já myslím, že super. Jsem na nás červenobílé fans pyšný !
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Předpokládám, že je myšlen ten "nápad" s choreem, prezentovaný na FB....🤔 Za mě tedy v tomto případě méně, znamená více 😁
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Sweník píše: 12 úno 2023 21:09 https://www.sport.cz/clanek/hokej-repre ... .seznam.cz

Vím, že podobných rozhovorů s Milanem teď vzniklo několik. Jen mne pobavilo, že tohle nikdo nekomentuje. Milan se tam ukazuje jako výborný táta, vedl kluky ke sportu, teď jim dopřeje Harvard.. Komentáře nula..
Ovšem kdyby se psalo něco negativního (nejlépe o dluzích a podnikání manželky), už by na něm v komentářích visely tuny hnoje..
Tak jako rodic jeho pristup povazuju za ne uplne nejlepsi. Protoze to co zatim v hokeji dokazali muselo stat ohromny usili a cas. Studium na Harvardu bude taky stat velke usili a cas takze se z me strany jedna trosku o nesytemovy postup pri vychove. Obe aktivity jdou proti sobe. To nezname, ze rikam nesportovat a soucasne nestudovat. Tahle kombinace je nejlepsi mozna. Ovsem dostat se do hledacku reprevyberu znamena obrovskou kvalitu a to znamena spousta driny. Studovat na Harvardu povazuji za extremne prestizni a taky super narocne coz jde podle me proti sobe. Protoze se nemuzes venovat obemu na 100%. Ale ma druhou stranu je to muj uhel pohledu z moji socialni bubliny. Takze je jasny, ze pri jine situaci bych to asi hodnotil jinak.
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Štenkovan píše: 13 úno 2023 10:35 Tak jako rodic jeho pristup povazuju za ne uplne nejlepsi. Protoze to co zatim v hokeji dokazali muselo stat ohromny usili a cas. Studium na Harvardu bude taky stat velke usili a cas takze se z me strany jedna trosku o nesytemovy postup pri vychove. Obe aktivity jdou proti sobe. To nezname, ze rikam nesportovat a soucasne nestudovat. Tahle kombinace je nejlepsi mozna. Ovsem dostat se do hledacku reprevyberu znamena obrovskou kvalitu a to znamena spousta driny. Studovat na Harvardu povazuji za extremne prestizni a taky super narocne coz jde podle me proti sobe. Protoze se nemuzes venovat obemu na 100%. Ale ma druhou stranu je to muj uhel pohledu z moji socialni bubliny. Takze je jasny, ze pri jine situaci bych to asi hodnotil jinak.
To je důvod, proč se asi sám pokusím udělat seriózní rozbor problematiky univerzitního hokeje v USA. Ten hokejový program totiž není tak náročný (především časově), jak si asi myslíme. Utkání v sezóně je také méně, než bychom čekali. A stejně z toho "lezou výsledky". U nás by se to mělo začít tomuto způsobu také přizpůsobovat. Není na tom nic zázračného. Chce to jen poctivost z obou stran. To tady prostě (doufám, že zatím) není.
Proto nevěřím "elitním soutěžím", "výběrům nejlepších" a "úzkým soutěžím". Zejména když to navrhují odborníci typu Mikeše...
Myslím, že to, co dovedou dnes bratři Hejdukovi, je především dílem jejich otce. Otec jejich otce, Milan sr. byl v sedmdesátých letech na vysoké sportovní úrovni. Sám Máťa říká, že byl lepší než on sám, ale Hejduk praděda řekl, že pokud nebude nejdřív škola (asi maturita...), nebude žádný hokej. Tak nebyl hokej, ale myslím, že Milan sr. ani žádnou univerzitu nestudoval (nerad bych mu křivdil, pokud je to jinak). Máťa sám nakonec udělal maturitu i pedák při vrcholovém hokeji a vyhrál všechno, co šlo. Klobouk dolů.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Štenkovan píše: 13 úno 2023 10:35 Tak jako rodic jeho pristup povazuju za ne uplne nejlepsi. Protoze to co zatim v hokeji dokazali muselo stat ohromny usili a cas. Studium na Harvardu bude taky stat velke usili a cas takze se z me strany jedna trosku o nesytemovy postup pri vychove. Obe aktivity jdou proti sobe. To nezname, ze rikam nesportovat a soucasne nestudovat. Tahle kombinace je nejlepsi mozna. Ovsem dostat se do hledacku reprevyberu znamena obrovskou kvalitu a to znamena spousta driny. Studovat na Harvardu povazuji za extremne prestizni a taky super narocne coz jde podle me proti sobe. Protoze se nemuzes venovat obemu na 100%. Ale ma druhou stranu je to muj uhel pohledu z moji socialni bubliny. Takze je jasny, ze pri jine situaci bych to asi hodnotil jinak.
Zámořský univerzity mají skvěle propracovaný systém skloubení sportu a studia... Třeba v této sezoně hraje NCAA za tým Harvard University patnáct hráčů draftovaných do NHL... A to nemluvím o basketbalistech, amerických fotbalistech a další sportovcích... Samozřejmě záleží kus od kusu, jak je který sportovec/student schopnej a svědomitej.... Ale na počtech je jasně vidět, že se díky systému oboje dá bez problémů skloubit....
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... bengo dobrá sestava, jen chybí tam Zdrahal, nehrál už před repre pauzou, ví někdo co mu je?
.... #zadynamo
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Odpovědět