Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Raduz
Příspěvky: 139
Registrován: 05 úno 2021 20:33
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Raduz »

fido píše: 07 pro 2022 00:11 Jak jsem říkal první útok netrhat, tak teď píšu roztrhat. Myslím že to přijde s Hykou.
Ale Hyka by ten první útok nechal :nene:
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... a-led.html
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Raduz píše: 07 pro 2022 09:26 Ale Hyka by ten první útok nechal :nene:
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... a-led.html
Přece nenapíše , že by je rozdělil. To jsou taková ta klišé , jako v kabině je super parta , všichni si rozumíme...
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

tau píše: 07 pro 2022 09:10 ....... Franta najednou největší fanoušek... a kdyby bylo po jeho, dneska to mlátíme s Přerovem a Sokolovem....
Ale já bych ho tak neodsuzoval - je dobře, že chválí (svou podporou a přítomností) nastoupenou cestu i ti, kteří jí nevěřili nebo byli proti ní...
Co je lepšího než přesvědčit oponenty činy a výsledky. A odpouštět je skvělá vlastnost - jsem rád že i oponenti z minulosti fandí našemu týmu a mají z něj radost. Tak to cítím já... :whistle: (dá se tomu říkat také jinými slovy "zakopávání příkopů" a to já mám rád)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Bylo vidět, jak moc chybí Koště. Snad nemá nic vážnýho.

Jank do něj šel tvrdě, ale asi ne nijak mimo rámec...

Já bych tohle každopádně nenechával na Ujčíka. Když investuju do drahejch hráčů, tak tam musí lítat někdo jako dřív Cecek, kde všichni ostatní budou vědět, že je lepší nedělat ptákoviny a radši si hlídat záda....

Kila a centimetry máme a máme tam určitě nejmíň pětku hráčů, kteří si to umí srovnat když bude potřeba, ale v play off je to pak vždycky otázka trestu, možnýho zranění ala Denis loni.....

Jestli na tuhle práci má být Bellus nevím, ale někoho ala Cecek nebo jak býval Kočí bych tam viděl rád. Takovej hráč bude stát almužnu v porovnání s herní špičkou. Prostě malej náklad, který vynaložím k ochraně svých investic....

Pak bych to bral tak, že si u nás Jank otevřel účet, kterej bude potřeba splatit.... . Ala NHL....

Mimochodem pěkná vzpomínka na Cecka pár dní zpět, "chodil jsem na něj" úplně stejně jako třeba na Sejčka....

Howgh.


https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... m-rad.html
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3277
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
petan12314
Příspěvky: 123
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 23 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

Orosená_desítka píše: 07 pro 2022 07:25 Milý kolego - jak rádi by byli v některých klubech, kdyby se naopak ultras nebo jak se to nazývá rozhodli radši na jejich zápasy nechodit.
Ono to spíš některým klubům dělá stálou ostudu, pár těchto jedinců.. Děkuji nechci !
Jsme super fanoušci, herní pokřiky se obměnily a obměňují, lidé chodí do areny a z areny spokojení, jsme jedna velká rodina.
Takže promiň, ale tvůj příspěvěk... no nechápu... Hockeytown, rozumní a věrní fanoušci, velká Dynamo rodina... Neměnil bych, jsem na nás pyšný !!! :whistle:
chápu jak to myslíš a respektuji to😄
spíš jsem myslel ze by to v tom kotli chtělo změnu nějakých pokřiků.. ale chápu že je tady něco zachovany a že jsou Pardubice srdeční záležitost.. já osobně zastánce ultras jsem ale samozřejmě v normální mezi.. petardy na hokej nepatří
petan12314
Příspěvky: 123
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 23 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

Itchy píše: 07 pro 2022 09:04 Myslím že to je ten "němec", kterej způsobuje zapomínání... Asi zapomněl že dal gól, jinej nepadnul a furt měl nervy. Na konci zápasu to mohl uzavřít a mohl být ještě slavnější.... ;-)

Je očividný, že je v křeči (více méně celou sezonu). Často dělá fakt nepochopitelný věci. Je ale taky očividný, že má šikovný ruce. Dokonce si myslím, že má jednu z nejlepších střel v týmu mezi útočníky a to jak příklepem, tak zápěstím... Umí nájezdy.

Asi je velký pokušení ho vyměnit, možná to je i plán klubu. Já bych to ale nedělal....
mně se zase líbí střela Paulovice.. ten když se trefí do brány tak je to dobrá jedovka 👌
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

digitalmouse píše: 07 pro 2022 11:29
Ach jo jsem se těšil 🤦
🔴⚪
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.. tak dnes poslat co nejvíce hracu za béčko...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 252
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 175 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Tak Radiožurnálu Kmoníček brééčí, že nejlepší fanoušci na světě prcaj zloděje a nechodí na ty svoje super plejery.. Že se v podstatě na zimáku trochu bojí…. Prostě blbý a blbější
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Rokytnice píše: 07 pro 2022 12:15 Tak Radiožurnálu Kmoníček brééčí, že nejlepší fanoušci na světě prcaj zloděje a nechodí na ty svoje super plejery.. Že se v podstatě na zimáku trochu bojí…. Prostě blbý a blbější
A to ještě může očekávat, že až jim Dědek postaví stadion, část se jich vrátí k fotbalu...
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

petan12314 píše: 07 pro 2022 11:34 mně se zase líbí střela Paulovice.. ten když se trefí do brány tak je to dobrá jedovka 👌
Jenze problem je v tom, ze takova strela mu vyjde jednou ze sta... Jinak to vidim stejne.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

petan12314 píše: 07 pro 2022 11:32 chápu jak to myslíš a respektuji to😄
spíš jsem myslel ze by to v tom kotli chtělo změnu nějakých pokřiků.. ale chápu že je tady něco zachovany a že jsou Pardubice srdeční záležitost.. já osobně zastánce ultras jsem ale samozřejmě v normální mezi.. petardy na hokej nepatří
Jestli jsi zastánce ultras, tak si myslím, že asi můžeme být velmi spokojeni jako Dynamo rodina :

CITUJI :
Ultras .... Toto slovo pocházející z latinského základu ultra, vyznačuje něco nad, přes, více, neobyčejně,...
Ultras jsou většinou sjednoceni okolo skupiny lidí, kteří podporují tým po celý zápas a sbližuje je myšlenka podpory klubu a to za jakékoliv situace. (jižní tribuna, někdy celý stadion) K podpoře vytvářejí různé choreografie a starají se tak o atmosféru zápasu. Příkladem může být mávání vlajkami, šálami, vyvěšování transparentů se symboly klubu. Někteří si vyrábějí svoje vlastní šály, čepice a oblečení. Tyto skupiny fandí po celý zápas a dokáží strhnout i ostatní publikum.
Za čtyři základní body mentality ultras lze považovat:
1.)Nepřestávají povzbuzovat během zápasu, nezáleží na výsledku (TAK jako křičet bez přestání 60 minut, nevím no..)
2.)Nikdy si nesedají (jižní tribuna) - sedící ti většinou sedí, to je pravda
3.)Vyrážejí povzbuzovat svůj tým ven, nehledě na cenu a vzdálenost - Dynamo fans to sedí, jezdí se
4.)Jsou loajální ke všem fanouškům svého týmu - SOUHLAS
Skupiny ultras mají většinou svého “vůdce“, zástupce, který komunikuje s vedením klubu.S tím jsou dohodnuti na určitých základních pravidlech a ono jim za oplátku pomáhá s rezervací vstupenek, v některých případech jim je platí, vyhrazuje a připravujeme pro ně sektor a pomáhá s uchováváním jejich potřeb. Zároveň jim pomáhají klubovými prostředky v jejich činnosti. Některé kluby zařizují pro Ultras místnost na vlajky, bubny a transparenty a umožňují jim dřívější příchod na stadion, pro přípravu jejich choreografie

Takže kdo ti vlastně chybí na stadionu ? Já to nepochopil...
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Vožuch v repre. Solidně tu kariéru nakopnul. Kdyby tu někdo dva, tři roky zpět napsal, že bude hrát první lajnu Třince a v repre, tak by si tu 99% lidí asi klepalo na hlavu :))
Naposledy upravil(a) lucas003 dne 07 pro 2022 13:25, celkem upraveno 1 x.
Havlis
Příspěvky: 319
Registrován: 19 kvě 2021 16:21
Dal "To se mi líbí": 248 krát
Obdržel "To se mi líbí": 86 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Havlis »

Čtyři pardubáci do repre.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Pardubak1923 píše: 07 pro 2022 12:19 Jenze problem je v tom, ze takova strela mu vyjde jednou ze sta... Jinak to vidim stejne.
Stejně jako třeba Říčka letos. Buďme spravedliví :)
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Není Jalonen blbej, dyť Košťálek má poranění hlavy a na eliteprospects je zapsanej jako dlouhodobě zraněnej, vůbec bych ho nepustil, ......???? Na co zkoušet Radila se Zohym? Měli by si spíš odpočnout

Aha, tak prej Jalonen s Košťálkem mluvil, a vypadá to že by to nemuselo být tak vážné, dobrá zpráva i pro nás, třeba bude už v neděli proti Třinci :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Mohl Jalonen zkusit vzít Adama Musila, když mu to minule uteklo, třeba by se tam dobře rozehrál..škoda no..

Jinak nevím, proč brát Sobotku jako...to mohli zkusit někoho mladšího nadějnýho
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Jirka. píše: 07 pro 2022 13:28 Není Jalonen blbej, dyť Košťálek má poranění hlavy a na eliteprospects je zapsanej jako dlouhodobě zraněnej, vůbec bych ho nepustil, ......???? Na co zkoušet Radila se Zohym? Měli by si spíš odpočnout

Aha, tak prej Jalonen s Košťálkem mluvil, a vypadá to že by to nemuselo být tak vážné, dobrá zpráva i pro nás, třeba bude už v neděli proti Třinci :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party:
Naopak si myslím, že zápasy za národní tým Zohymu a Radilovi můžou trochu pomoct. Vyčistí si tam hlavu, zahrají si ve větším tempu a hlavně oni prostě do té repre aktuálně svými výkony patří. Dvořák a Košťálek tam je to to samé.

A pro mne navíc důvod po letech zase na tu repre koukat. :thumbup:

Jen ten Lakatoš zase nic :wave:
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Itchy píše: 07 pro 2022 10:10 Bylo vidět, jak moc chybí Koště. Snad nemá nic vážnýho.

Jank do něj šel tvrdě, ale asi ne nijak mimo rámec...

Já bych tohle každopádně nenechával na Ujčíka. Když investuju do drahejch hráčů, tak tam musí lítat někdo jako dřív Cecek, kde všichni ostatní budou vědět, že je lepší nedělat ptákoviny a radši si hlídat záda....

Kila a centimetry máme a máme tam určitě nejmíň pětku hráčů, kteří si to umí srovnat když bude potřeba, ale v play off je to pak vždycky otázka trestu, možnýho zranění ala Denis loni.....

Jestli na tuhle práci má být Bellus nevím, ale někoho ala Cecek nebo jak býval Kočí bych tam viděl rád. Takovej hráč bude stát almužnu v porovnání s herní špičkou. Prostě malej náklad, který vynaložím k ochraně svých investic....

Pak bych to bral tak, že si u nás Jank otevřel účet, kterej bude potřeba splatit.... . Ala NHL....

Mimochodem pěkná vzpomínka na Cecka pár dní zpět, "chodil jsem na něj" úplně stejně jako třeba na Sejčka....

Howgh.


https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... m-rad.html
Však v béčku už novej Cecek roste :))

https://www.hokej.cz/lichtag-budi-pozor ... em/5069825
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Muf píše: 07 pro 2022 13:52 Naopak si myslím, že zápasy za národní tým Zohymu a Radilovi můžou trochu pomoct. Vyčistí si tam hlavu, zahrají si ve větším tempu a hlavně oni prostě do té repre aktuálně svými výkony patří. Dvořák a Košťálek tam je to to samé.

A pro mne navíc důvod po letech zase na tu repre koukat. :thumbup:

Jen ten Lakatoš zase nic :wave:
JJ ten Lakatoš by asi byl dobrej hráč do kabiny, tak ho nevzali, je plnej net údivu, že Domča nejede :slight_smile: :upside_down: :slight_smile: :upside_down: :rofl: :rofl:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

lucas003 píše: 07 pro 2022 14:00 Však v béčku už novej Cecek roste :))

https://www.hokej.cz/lichtag-budi-pozor ... em/5069825
dobrý :-) , on Pohl se prát umí....
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Lakatoš má hodně bodů z přesilovek, při hře 5 na 5 zase až tak nevyčnívá, takže to může být ten důvod.
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Si říkám jak ten Kari skládá tu nominaci, Will nejlepší brankář a nejede, Lakatoš nejlepší z extraligy nejede, za to Kempný hovno hraje a jede...stejná chyba jako loni s Chlapíkem
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Muf píše: 07 pro 2022 13:52 Naopak si myslím, že zápasy za národní tým Zohymu a Radilovi můžou trochu pomoct. Vyčistí si tam hlavu, zahrají si ve větším tempu a hlavně oni prostě do té repre aktuálně svými výkony patří. Dvořák a Košťálek tam je to to samé.

A pro mne navíc důvod po letech zase na tu repre koukat. :thumbup:

Jen ten Lakatoš zase nic :wave:
Lakatoš pozvánku odmítl kvůli zranění.
Odpovědět