Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Růžička se potřebuje chytit chytat umí v Bolce to ukázal ... Věřím že mu naši obránci pomůžou a přepne mu hlava tím správným směrem
🔴⚪
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Emil Havránek píše: 01 úno 2023 06:48 Já bych řekl, že to platíme my v rámci balíčku kompenzací za Růžičku.
Jako že Kmoníček oficiálním podpisem Bartošáka a prodloužením Fina, a tím de facto odepsáním Růžičky nějak zvýšil jeho cenu? Tím dal jen veřejně najevo, že se ho chtějí zbavit. Ti jsou teď rádi, že se ho do dubna zbavili. Pokud by Dynamo mělo platit Machovskýho vyvázání, tak už si ho mohlo rovnou pořídit.
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Propulse píše: 01 úno 2023 10:13 Ja bych Ruzicku nechal chytat Olomouc, Budejky a Vary. Will at tyhle defakto playoff zapasy jako se Spartou chyta.
Asi máš pravdu, ale trošku se bojím, že do nás půjdou, tak aby to nedopadlo blbě, "když o nic prakticky nejde"
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Chlapi, kdo znáte O2 arénu. Sektor 411, 3. Řada. Budou od tamtud děti v pohodě vidět? Předpokládám, že tam je vidět odevsad, ale na balkoně jsem tam ještě nebyl
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

pepa píše: 01 úno 2023 10:48 Chlapi, kdo znáte O2 arénu. Sektor 411, 3. Řada. Budou od tamtud děti v pohodě vidět? Předpokládám, že tam je vidět odevsad, ale na balkoně jsem tam ještě nebyl
Uplne v klidku. Kdyz si pak moc nahore, tak na me to byla moc vysoko. Takhle v pohode :)
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.. já bych nechal chytat Ruzu už dnes za béčko a i v pátek.. Kloudy by si měl taky orazit...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 01 úno 2023 10:27 Jako že Kmoníček oficiálním podpisem Bartošáka a prodloužením Fina, a tím de facto odepsáním Růžičky nějak zvýšil jeho cenu? Tím dal jen veřejně najevo, že se ho chtějí zbavit. Ti jsou teď rádi, že se ho do dubna zbavili. Pokud by Dynamo mělo platit Machovskýho vyvázání, tak už si ho mohlo rovnou pořídit.
:-) ano, zní to poměrně logicky

ta extraliga je vždy od února do konce sezony něco jako výměna manželek. Machovský jde na pár týdnů mechu, a od května už bude běhat schody pod špilasem nebo kde. Machovský zmíněn jako příklad, taková je pochopitelně celá soutěž....
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Kdo vaha, zda jet v nedeli. Ted dali do prodeje balkon nad nasim sektorem. Tak kupujte :)))
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Aha tak už je jasný, proč Paulovič od listopadu do ledna netrefil ani vrata od stodoly :))

Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Propulse píše: 01 úno 2023 12:00 Kdo vaha, zda jet v nedeli. Ted dali do prodeje balkon nad nasim sektorem. Tak kupujte :)))
Jsem zvědavý kolik nás tam bude 💪
🔴⚪
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

tomaso25 píše: 01 úno 2023 10:27 Jako že Kmoníček oficiálním podpisem Bartošáka a prodloužením Fina, a tím de facto odepsáním Růžičky nějak zvýšil jeho cenu? Tím dal jen veřejně najevo, že se ho chtějí zbavit. Ti jsou teď rádi, že se ho do dubna zbavili. Pokud by Dynamo mělo platit Machovskýho vyvázání, tak už si ho mohlo rovnou pořídit.
Já už to tu psal včera. Ne každá role se pro každého hodí. Machovský jako potenciální trojka do PO by nebyla kvůli řevnivosti, spíše z venčí, než uprostřed brankářského mini týmu, dobrá volba. Naopak Růžička je mladší, dle rozhovoru ví, na jakou pozici přichází a pokud ty odpovědi jsou opravdu jeho a ne novinářský překlad různých ehm, jóó, hmmm, tak určitě, pak je to sympatický mladý kluk, který by se rád posunul dál.
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

lucas003 píše: 01 úno 2023 12:17 Aha tak už je jasný, proč Paulovič od listopadu do ledna netrefil ani vrata od stodoly :))

Už jsem to tady párkrát psal, ale tohle je jen další ukázka jak dává O2 strašlivě na prdel ČTčku. Zatímco na O2 se pořád snaží inovovat, přicházet s novými nápady, hezčími grafikami, zajímavými statistikami, mikroporty u rozhodčích nebo třeba i takovýmito kravinkami, tak ČT jede pořád to samé, navíc se zhoršující se kvalitou. Snaha posouvat ten produkt někam dál je úplně nulová. Hrozná škoda.
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

pepa píše: 01 úno 2023 10:48 Chlapi, kdo znáte O2 arénu. Sektor 411, 3. Řada. Budou od tamtud děti v pohodě vidět? Předpokládám, že tam je vidět odevsad, ale na balkoně jsem tam ještě nebyl
Mám taky strach taky beru kluka já jsem o sektor vedle 410 a 4 nebo 5 řáda myslím měl jsem kliku že jsem bral 3 místa jak jsou jenom´samotné tak snad budem vidět
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

av69 píše: 01 úno 2023 12:34 Už jsem to tady párkrát psal, ale tohle je jen další ukázka jak dává O2 strašlivě na prdel ČTčku. Zatímco na O2 se pořád snaží inovovat, přicházet s novými nápady, hezčími grafikami, zajímavými statistikami, mikroporty u rozhodčích nebo třeba i takovýmito kravinkami, tak ČT jede pořád to samé, navíc se zhoršující se kvalitou. Snaha posouvat ten produkt někam dál je úplně nulová. Hrozná škoda.
Blbý je, že ČT si stále myslí, že její extraligový produkt je nějaký hogofogo... Přitom přesně jak píšeš, nic novýho, spousty let totéž. Stejný ksichty, stejná, nebo lehce obměňovaná grafika, stejný scénář... Jakoby zůstali zastydlí v roce 2008....
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tau píše: 01 úno 2023 13:01 Blbý je, že ČT si stále myslí, že její extraligový produkt je nějaký hogofogo... Přitom přesně jak píšeš, nic novýho, spousty let totéž. Stejný ksichty, stejná, nebo lehce obměňovaná grafika, stejný scénář... Jakoby zůstali zastydlí v roce 2008....
Ti už jsou zralí na "Vyprávěj".... CT sice chytne jako rýmu každej, což je zřejmá výhoda pro sledovanost, ale zajímala by mně celková čísla sledovanosti v porovnání.

Jakkoliv nemám soc media, zašel jsem před pár týdny na zenitův twitter. Sportu jsem tam ale moc nenašel. Zřejmě se ten všeználek chystá do politiky
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Itchy píše: 01 úno 2023 13:15 Ti už jsou zralí na "Vyprávěj".... CT sice chytne jako rýmu každej, což je zřejmá výhoda pro sledovanost, ale zajímala by mně celková čísla sledovanosti v porovnání.

Jakkoliv nemám soc media, zašel jsem před pár týdny na zenitův twitter. Sportu jsem tam ale moc nenašel. Zřejmě se ten všeználek chystá do politiky
jemu prostě jeblo z toho čísla jeho sleďů, kdy to jeho ego a auru nafouklo do astronomických výšin
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Zemrel golman Lacky. R.I.P.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Tak koukám, že už všem otrnulo a chtějí vrátit Rusáky a Bělorusové na Olympiádu a MS v hokeji, za mě moralní dno....nebudou brát ohledy na morální hledisko, ano sportovci za to nemohou, ale za mě toto je špatně....měli je tam vrátit, až po válce (speciální operaci), ne když umírají civilisté
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Georgre píše: 01 úno 2023 14:04 Tak koukám, že už všem otrnulo a chtějí vrátit Rusáky a Bělorusové na Olympiádu a MS v hokeji, za mě moralní dno....nebudou brát ohledy na morální hledisko, ano sportovci za to nemohou, ale za mě toto je špatně....měli je tam vrátit, až po válce (speciální operaci), ne když umírají civilisté
Za me Rusko v zadnem pripade NE.. dokud se nestahnou z Ukrajiny a nezaplati repatriace... pokud se do te doby budou ucastnit sportovnich akci , tak je budu ignorovat a verim , ze i olympijske vybory civilizovanych zemi
Naposledy upravil(a) denyip dne 01 úno 2023 14:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Georgre píše: 01 úno 2023 14:04 Tak koukám, že už všem otrnulo a chtějí vrátit Rusáky a Bělorusové na Olympiádu a MS v hokeji, za mě moralní dno....nebudou brát ohledy na morální hledisko, ano sportovci za to nemohou, ale za mě toto je špatně....měli je tam vrátit, až po válce (speciální operaci), ne když umírají civilisté
Tohle bude taky o sponzorech... Pokud Rusáka a Bělorusáka MOV či další pořadatelé na svý akce pustí, měli by se ozvat sponzoři a s takovou akcí pak nechtít mít nic společnýho... viz. když mělo být MS v Bělorusku poté, co tam Lukašenko tvrdě potlačil protivládní demošky... Škodovka a další sponzoři pohrozili, že tam MS sponzorvat nebudou... a IIHF to přehodila jinam.. Oficiálně teda kvůli nejistý bezpečnostní situaci, ve skutečnosti ale díky nátlaku sponzorů....
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Georgre píše: 01 úno 2023 14:04 Tak koukám, že už všem otrnulo a chtějí vrátit Rusáky a Bělorusové na Olympiádu a MS v hokeji, za mě moralní dno....nebudou brát ohledy na morální hledisko, ano sportovci za to nemohou, ale za mě toto je špatně....měli je tam vrátit, až po válce (speciální operaci), ne když umírají civilisté
Na tohle snad raději ani nereagovat :red: :sick:

Jinak mně osobně výše uvedené reprezentace v mezinárodním sportu nechybí, spíše naopak. Ono od té politiky ten sport nejde úplně odstřihnout a jsem si 100% jistý, že v případě úspěchu některých sportovců těchto národnosti bychom se dočkali nějaké patřičné provokace.
Vakr
Příspěvky: 60
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 12 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

denyip píše: 01 úno 2023 14:45 Za me Rusko v zadnem pripade NE.. dokud se nestahnou z Ukrajiny a nezaplati repatriace... pokud se do te doby budou ucastnit sportovnich akci , tak je budu ignorovat a verim , ze i olympijske vybory civilizovanych zemi
Vždyť by to bylo o hubu pro fanoušky - stačí trocha alkoholu a rázem je průser, že vedle toho i derby, nebo zápas Baník - Sparta vypadá jak sraz hippies.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Vždyť ti blbečci na MS v Kodani 2018 chodili do hlediště i s vlajkami SSSR a s vlajkami i maskami s Putinem.
Obrázek Za Dynamo!
Odpovědět