Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 14 pro 2022 20:16 REAKCE JANY OBERMAJEROVÉ, ŠÉFKY BPA

"K závěrům auditu se bohužel nemůžeme detailně vyjádřit, protože jej nemáme k dispozici. Nicméně dovolujeme si reagovat na některá vyjádření pana prezidenta Hadamczika. Měsíc před zahájením reprezentační sezony 2008/2009 jsme byli požádáni o pomoc se zajištěním financí pro nadcházející období. Spolupráce trvá 15. sezonu, stabilizovali jsme za tuto dobu porfolio dlouhodobých partnerů a zajistili víc než jednu miliardu korun. Pro český lední hokej šlo o maximálně výhodnou a přínosnou spolupráci. V úterý na jednání s vedením ČSLH a Pro-hockey jsme se finálně nedohodli na pokračování spolupráce s hokejovou reprezentací od sezony 23/24. Průběžně navyšované požadavky nového vedení svazu na cenu neodpovídají rozsahu a hodnotě postupovaných práv a servisu pro partnery. Jednání trvala dlouho, z naší strany jsme učinili maximum vstřícných kroků k dohodě. Současnou situaci vnímáme jako pokračování boje o marketingová práva a dosažení vlivu na dění v hokeji, zvýrazněného blížícím se MS 2024 v Česku."
Mimochodem tohle je krásná ukázka reakce na to, že už se nebude chrochtat jako dřív. :clap:

Anebo vůbec, i když tomu moc nevěřím.. :-/
Uživatelský avatar
JJenda
Příspěvky: 381
Registrován: 15 lis 2018 08:04
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JJenda »

Gumid píše: 14 pro 2022 20:16 REAKCE JANY OBERMAJEROVÉ, ŠÉFKY BPA

"K závěrům auditu se bohužel nemůžeme detailně vyjádřit, protože jej nemáme k dispozici. Nicméně dovolujeme si reagovat na některá vyjádření pana prezidenta Hadamczika. Měsíc před zahájením reprezentační sezony 2008/2009 jsme byli požádáni o pomoc se zajištěním financí pro nadcházející období. Spolupráce trvá 15. sezonu, stabilizovali jsme za tuto dobu porfolio dlouhodobých partnerů a zajistili víc než jednu miliardu korun. Pro český lední hokej šlo o maximálně výhodnou a přínosnou spolupráci. V úterý na jednání s vedením ČSLH a Pro-hockey jsme se finálně nedohodli na pokračování spolupráce s hokejovou reprezentací od sezony 23/24. Průběžně navyšované požadavky nového vedení svazu na cenu neodpovídají rozsahu a hodnotě postupovaných práv a servisu pro partnery. Jednání trvala dlouho, z naší strany jsme učinili maximum vstřícných kroků k dohodě. Současnou situaci vnímáme jako pokračování boje o marketingová práva a dosažení vlivu na dění v hokeji, zvýrazněného blížícím se MS 2024 v Česku."
Něco přes miliardu za 15 let. Miliarda a kousek na 15 let je cca 70 mega ročně (plus minus). Tím se jako chlubí? Já chápu, že shánět prachy není žádný med, ale tyhle prachy musí dát do kupy každý rok všechny kluby v lize a některé dají dokupy ještě víc... Byť jim část peněz přiteče právě od BPA.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »



Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Gumid píše: 15 pro 2022 07:23

Chytrolín nemá Hada rád....to se ví, kdyby radši prodával hrníčky a mikiny svého trapného pořadu
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Gumid píše: 15 pro 2022 07:23

Chytrolín nemá Hada rád....to se ví, kdyby radši prodával hrníčky a mikiny svého trapného pořadu
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

PL8 píše: 14 pro 2022 22:53Prcat?
Píča...tady jedou slova
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Stars píše: 15 pro 2022 07:41 Chytrolín nemá Hada rád....to se ví, kdyby radši prodával hrníčky a mikiny svého trapného pořadu
Tady ale musím dát Koresiovi za pravdu. Jestli je to tak závažné, tak z principu musí Hadamcik na základě informací, které má podat trestní oznámení a nemůže se odvolávat na nějaký podnět p. Dědka.....

Pokud se choval svaz nehospodárně, tak to nutně neznamená, že porušoval zákony této země.

Je mi naprosto jasné, že vychcánkové typu Král měli vše dobře ošetřené a pohybovali se na samotné hraně, ale přeci si nikdo nemůže myslet, že tihle gauneři jsou úplní dementi.

Na nic zásadního se nepřijde a nikdo nebude potrestán a jak píše výše Gumid, možná více než polovina týmů ELH a část týmů 1.ligy je do této "Chobotnice" zapletena a ráda bude za držhubné Královi přikyvovat ......

Nejsmutnější na tom pro mne je, že ve výkonném výboru byli a jsou lidé, kteří neměli potřebu ojebávat český hokej, ale přesto tak zaručeně učinili :thumbdown:
Birky
Příspěvky: 137
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 78 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

Prosím, můžete mi někdo vysvětlit, kde bere Koreis tu drzost se vyjadřovat k ekonomickým věcem a vlastně ke všemu, co se kde hne? A taky by mě zajímalo, kdo ještě sleduje ten jejich hroznej pořad.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Muf píše: 15 pro 2022 07:58 Tady ale musím dát Koresiovi za pravdu. Jestli je to tak závažné, tak z principu musí Hadamcik na základě informací, které má podat trestní oznámení a nemůže se odvolávat na nějaký podnět p. Dědka.....

Pokud se choval svaz nehospodárně, tak to nutně neznamená, že porušoval zákony této země.

Je mi naprosto jasné, že vychcánkové typu Král měli vše dobře ošetřené a pohybovali se na samotné hraně, ale přeci si nikdo nemůže myslet, že tihle gauneři jsou úplní dementi.

Na nic zásadního se nepřijde a nikdo nebude potrestán a jak píše výše Gumid, možná více než polovina týmů ELH a část týmů 1.ligy je do této "Chobotnice" zapletena a ráda bude za držhubné Královi přikyvovat ......

Nejsmutnější na tom pro mne je, že ve výkonném výboru byli a jsou lidé, kteří neměli potřebu ojebávat český hokej, ale přesto tak zaručeně učinili :thumbdown:
Já tě trochu poopravím. Trestněprávní předpisy jsem sice už asi 25 let nečetl, ale oznamovací povinnost trestného činu (trestní oznámení) je povinná jen u nejzávažnějších trestných činů typu vražda a pod. Hadamczik je člen statutárního orgánu právnické osoby (svaz je zapsaný spolek) a jako takový má zákonnou povinnost postupovat vždy s péčí řádného hospodáře. Takže získat pokud možno promrhané prostředky zpět nejčastěji od lidí, kteří jejich promrhání způsobili. K tomu trestní oznámení nepomůže, tam je potřeba postupovat přesně tak, jak Had píše - náhrada škody od Krále a spol. To, že je na základě trestního oznámení možná zavřou, to svazu moc nepomůže, ten od nich potřebuje peníze, které rozfofrovali. A tím přecházíme k druhému bodu - pokud se svaz choval nehospodárně, tak to automaticky znamená, že došlo k porušení zákonů ČR, a to ze strany těch, kteří svaz vedli z pozice statutárního orgánu, jelikož ti mají ze zákona přikázáno postupovat loajálně a s péčí řádného hospodáře! Pokud tak nečinili, porušili zákon a musí nahradit škodu.
Nechci poučovat, spíš to jen uvést na pravou míru, že Hadamczik opravdu není hloupý a postupuje správně. Koreis kydá do věcí, kterým nerozumí a mate lidi. Jediné, v čem Had nemá pravdu je to, že lidé, kteří dřív byli ve výboru "za nic nemůžou", že "o ničem nevěděli". To je ale jejich chyba, výbor je tím statutárním orgánem svazu a každý, kdo v něm seděl, tu péči řádného hospodáře činit měl. Takže v tom jsou společně s Králem, pokud zavírali oči a říkali, že o ničem nevědí, jejich chyba, peníze by se měli vymáhat i od nich.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

No, ta konstrukce, že lidi ve VV o ničem nevěděli a o nic se nestarali, je bohužel tristní. Hadamczik zdědil VV, bez něj neprosadí nic a tak se hledá cesta "selhání jednotlivců". Ve VV přitom třeba furt sedí ten šikovnej pán z Litoměřic.

Emoční zkratka z tiskovky je taková, že si na svazu bafuňáři koupili za svazový peníze Porsche a pravidla nastavili tak, že nikdo už se nedozví, kdo tím jezdil atd. A celkově si žili nad poměry. To lidi sice na chvíli nasere, ale za týden už to nebudou vědět.

Že by si z opuchlíka z Plzně něco dostali, tomu moc nevěřím. Ten to bude mít ošéfovaný. Řada klíčových dokumentů neexistuje nebo se ztratila, zainteresovaní si nebudou nic pamatovat. A amorální nebo neetický chování nerovná se automaticky protizákonný. Pokud spolku nevadí, že si prezident spolku půjčuje z peněz spolku nebo dělá riskantní investice, který když nevyjdou, tak se bez mrknutí oka škrtnou. Tak není moc o čem.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No, pokud si nechají udělat nějaký právní audit, jak postupovat dál v náhradách vzniklých škod, nebo to zadají nějaké dobré kanceláři, asi se budou muset soudruzi z minulých výborů trochu klepat a Had je už nebude moci omluvit. Aby pak takového Mgr Břízu nemuseli vyndat ze Síně slávy ..:)

To, že BPA a i Koreis píšou, že jde o přístup k právům na MS, to může být pravda. A o co jde BPA? O lásku k hokeji? Ne, o přístup ke stejným právům aby z nich co nejvíc ukradli a co nejmíň dai do hokeje. Takže pokud si na tom někdo vydělá (a to bude muset, jinak to nikdo dělat nebude) a do hokeje z toho přitečou pořádné peníze, tak ať se zájemci perou. Ale nemůže to být tak, že jeden zájemce to má posichrované na svazu , to dá rozum. Doteď to někdo posichrované měl a teď se zlobí, že to možná bude mít někdo jiný....
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

pepa píše: 15 pro 2022 09:22 Já tě trochu poopravím. Trestněprávní předpisy jsem sice už asi 25 let nečetl, ale oznamovací povinnost trestného činu (trestní oznámení) je povinná jen u nejzávažnějších trestných činů typu vražda a pod. Hadamczik je člen statutárního orgánu právnické osoby (svaz je zapsaný spolek) a jako takový má zákonnou povinnost postupovat vždy s péčí řádného hospodáře. Takže získat pokud možno promrhané prostředky zpět nejčastěji od lidí, kteří jejich promrhání způsobili. K tomu trestní oznámení nepomůže, tam je potřeba postupovat přesně tak, jak Had píše - náhrada škody od Krále a spol. To, že je na základě trestního oznámení možná zavřou, to svazu moc nepomůže, ten od nich potřebuje peníze, které rozfofrovali. A tím přecházíme k druhému bodu - pokud se svaz choval nehospodárně, tak to automaticky znamená, že došlo k porušení zákonů ČR, a to ze strany těch, kteří svaz vedli z pozice statutárního orgánu, jelikož ti mají ze zákona přikázáno postupovat loajálně a s péčí řádného hospodáře! Pokud tak nečinili, porušili zákon a musí nahradit škodu.
Nechci poučovat, spíš to jen uvést na pravou míru, že Hadamczik opravdu není hloupý a postupuje správně. Koreis kydá do věcí, kterým nerozumí a mate lidi. Jediné, v čem Had nemá pravdu je to, že lidé, kteří dřív byli ve výboru "za nic nemůžou", že "o ničem nevěděli". To je ale jejich chyba, výbor je tím statutárním orgánem svazu a každý, kdo v něm seděl, tu péči řádného hospodáře činit měl. Takže v tom jsou společně s Králem, pokud zavírali oči a říkali, že o ničem nevědí, jejich chyba, peníze by se měli vymáhat i od nich.
Děkuji za upřesnění nechám se rád poučit. :thumbup:

Ohledně povinností členů výkonného výboru, toto samozřejmě vím.

A jak píšeš správně by měla být způsobená škoda vymáhána i od nich a odpovědnost mají jednotliví členové i vzájemně vůči sobě.

Pokud se pamatuji tak se ta odpovědnost rozdělí rovným dílem mezi zůčastněné. :think:
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Količ zpět v tréninku
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 862 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

:goodpost:

:clap: Terminátor!! :clap:
Život jde dál...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Ve světle finačního eldoráda hokejovýho svazu jsou o dva míče předražený lodě za vlády Šebkovic Ondry vlastně k smíchu....
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 343 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Pcehockeyfan25 píše: 15 pro 2022 09:59 Količ zpět v tréninku
Nic jinýho si k Vánocům už nepřeju. Borec je to.

Obrázek
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 954 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

tau píše: 15 pro 2022 11:07 Ve světle finačního eldoráda hokejovýho svazu jsou o dva míče předražený lodě za vlády Šebkovic Ondry vlastně k smíchu....
Měšec veslařského svazu je přeci jen o poznání skromnější. Ale Ondru bych nepodceňoval, s rozpočtem NSA mu věřím, že Krále dokáže s přehledem překonat.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Má pravdu, předsedo! Respektive prezidente.. :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Jen pro zajímavost: Americký obránce Bailen má tuto sezonu přerušenou smlouvu v Čeljabinsku stejně jako Will a Hyka. Teď hraje v Německu a Čeljabinsk vyměnil práva na něj do Spartaku Moskva.... Takže Čeljabinsk už asi ani nepočítá s jeho návratem....
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Gumid píše:

Aneb když si ti zášť k někomu nedá spát i po konci tvé “slavné” hokejové kariéry. Jinak to ani komentovat nejde. Nevím co nerozumí na tom, že ti auditorská společnost dá seznam věci s nestandardním hospodařením, ty ty věci předneseš, prezentuješ na VV, řekneš že celou zprávu má VV k dispozici a budou ji mít k dispozici i delegáti a ty kritizuješ, že nemluví detailně, ne konkrétně pze konkrétně had mluvil.

K VV souhlas, nicméně vidím slyším podtext hada, ze má s tím pochybnosti, ale auditoři nic konkrétního nenašli, co by VV schválil. Celkem logicky, přeci nákup Cayenne asi nebude schvalovat VV. Mají to hoši dobře schovaný a had nechce vynášet nepodložené věci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No, výkonný výbor je kolektivní orgán, který by měl vlastně projednat vše a to, že prezident, víceprezident a sekretář jednají navenek samostatně, to nezbavuje ostatní členy výboru odpovědnosti, takže to, že o něčem není záznam, ještě neznamená, že za to výbor nenese odpovědnost. No a nesmíme zapomínat, že ČSLH má taky dozorčí radu! A ta měla všechno tohle zjistit, výboru nahlásit a ten to měl řešit. Takže máslo na hlavě tam má ještě mnohem víc lidí....
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

jsem moc zvědavej jak, a jestli vůbec, tahle kauza dopadne... evidentně jedinej, kdo s tím chce něco dělat, je Dědek... a to je bohužel málo..... propletenec kamarádšoftů, jánabráchovismu a rukarukumytí....
parta vychcanejch gaunerů si z českýho hokeje udělala dojnou krávu a zbytek za občasnej drobek a brebendičku držel hubu....
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Aby toho nebylo málo náhodou, řeší se i jiné věci

Dynamo nyní intenzivně spolupracuje s majitelem extraligových práv, společností BPA sport marketing na zablokování všech podvodných serverů. Proti nim také podává trestní oznámení.

https://hcdynamo.cz/clanek.asp?id=HC-Dy ... metu-12575
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
David007
Příspěvky: 209
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

Dnes Koště bohužel nejhorší na ledě. Snad si formu nepřiveze zpět. Na co sáhne to je špatně.
Odpovědět