Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Vždy jsem chtěl za párek a pivo pracovat v Brně po boku pana Zábranského. Koukám, že svou šanci jsem, minimálně na pár týdnů, prošvihnul, tak se hlásím alespoň na post asistenta.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Valda píše: 12 pro 2022 09:46 K "B" tymu - nejsem jeho fanousek, to chce cas. Ale mit 1.ligu je naprosta bomba! Ne vsichni nasi kluci budou mit na extraligu a mohou hrat dobre o soutez nic a rict pri dobrem vykonu treba o smlouvu ve spicce 1.ligy nebo treba i hostovacky v extralize, pak treba Francie, Polsko, nizsi souteze v Nemecku, Rakousku, Madarsku treba.
Muze to nalakat spoustu kluku s vidinou prave i tohoto rustu, ne vsichni proste na tu extraligu maji a toto je vyborna alternativa. Chybi tomu cas a klid, a fanouskovska zakladna.
Docela by me zajimalo, ktery kluci nebudou mit na Extraligu a je pro ne dobre, ze muzou hrat 1 ligu. Tohle je naprostej nesmysl a kdo se pro tohle reseni rozhodne je naprostej a to myslim vazne blb. Timhle rozhodnutim si maximalne komplikujes zivot. Trenujes stejne jako v Extralize. Veskery omezeni a minimum osobniho volna stejny jako v Extralize. Dovolena jen v pevne danym terminu plus zadna jistota bydleni na jedny adrese, coz pak s detma je opruz. A vsechno tohle za mirne nadprumernou mzdu a v 35+ zacinat nekde znova. Bez moznosti neco nabidnout to je silenost. Kdyz se dostanes do junioru a nevyjde ti pak A coz je naprosta vetsina kluku. ( ovsem ona to neni zadna ostuda, protoze jsi se dokazal dostat mezi nejlepsich cca 200 kluku v rocniku a to se neporadi moc lidem) Tak je mnohem lepsi kdyz rovnou nechces zacit pracovat a hrat kraj pro zabavu vyrazit ven a rok dva hrat v nehokejovejch zemich. Naucis se cizi jazyk dokonale osamostatnis a pak se zapojis do procesu a hrajes kraj, nebo neregistrovanou soutez pro zabavu. Prvni a druha liga je pro ty co dohravaj kariery, nebo zijou jeste sen o Extralize ci nekde vejs. V tomhle to chce byt realista. Ja znam extrenmi mnozstvi kluku co to nechteli slyset, ale po letech ti reknou byl jsem vul.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Štenkovan píše: 12 pro 2022 17:59 Docela by me zajimalo, ktery kluci nebudou mit na Extraligu a je pro ne dobre, ze muzou hrat 1 ligu. Tohle je naprostej nesmysl a kdo se pro tohle reseni rozhodne je naprostej a to myslim vazne blb. Timhle rozhodnutim si maximalne komplikujes zivot. Trenujes stejne jako v Extralize. Veskery omezeni a minimum osobniho volna stejny jako v Extralize. Dovolena jen v pevne danym terminu plus zadna jistota bydleni na jedny adrese, coz pak s detma je opruz. A vsechno tohle za mirne nadprumernou mzdu a v 35+ zacinat nekde znova. Bez moznosti neco nabidnout to je silenost. Kdyz se dostanes do junioru a nevyjde ti pak A coz je naprosta vetsina kluku. ( ovsem ona to neni zadna ostuda, protoze jsi se dokazal dostat mezi nejlepsich cca 200 kluku v rocniku a to se neporadi moc lidem) Tak je mnohem lepsi kdyz rovnou nechces zacit pracovat a hrat kraj pro zabavu vyrazit ven a rok dva hrat v nehokejovejch zemich. Naucis se cizi jazyk dokonale osamostatnis a pak se zapojis do procesu a hrajes kraj, nebo neregistrovanou soutez pro zabavu. Prvni a druha liga je pro ty co dohravaj kariery, nebo zijou jeste sen o Extralize ci nekde vejs. V tomhle to chce byt realista. Ja znam extrenmi mnozstvi kluku co to nechteli slyset, ale po letech ti reknou byl jsem vul.
Ty jo, ale litovat muzes spousty veci. Jsem treba naivnejsi povaha, ale porad beru, ze ty kluci proste hokej hrat chteji, protoze ho maji radi. A z Chance ligy mohou mit prave do ciziny bliz nez z kraje - to si proste myslim (nemam cas na statistiku). To jestli to nekdo vse podstoupi, je ciste na nem. Jinak souhlasim s radou veci co pises, ja skoncil v odborarsky lize a nikdy jsem nemel ambice na vyssi soutez ..teda jsem asi rad, ze jsem si kdysi vyzkousel na necelou jednu sezonu kraj :)
Ale s tou cizinou jsem to prave psal schvalne, tam se shodujeme koukam. Pro me, jako hrat 3 roky ve Vsetine nebo 2 roky ve Francii? Jdu do Francie - ten jazyk a zkusenosti mi uz nikdo nevezme. A diky hokeji. Dumam ale, jestli se do ciziny dostanu spis z kraje nebo 1.ligy.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

denyip píše: 12 pro 2022 14:00 Tak vcera hral za Indy v Toledu .. neni velke umeni si to najit
Děkuji za upozornění, zařadím mezi sledované weby. Anžto nesázím, hledám obvykle jinde. Třeba dost možná přes ruku a pro ostaní nepochopitelně.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Štenkovan píše: 12 pro 2022 17:59 Docela by me zajimalo, ktery kluci nebudou mit na Extraligu a je pro ne dobre, ze muzou hrat 1 ligu. Tohle je naprostej nesmysl a kdo se pro tohle reseni rozhodne je naprostej a to myslim vazne blb. Timhle rozhodnutim si maximalne komplikujes zivot. Trenujes stejne jako v Extralize. Veskery omezeni a minimum osobniho volna stejny jako v Extralize. Dovolena jen v pevne danym terminu plus zadna jistota bydleni na jedny adrese, coz pak s detma je opruz. A vsechno tohle za mirne nadprumernou mzdu a v 35+ zacinat nekde znova. Bez moznosti neco nabidnout to je silenost. Kdyz se dostanes do junioru a nevyjde ti pak A coz je naprosta vetsina kluku. ( ovsem ona to neni zadna ostuda, protoze jsi se dokazal dostat mezi nejlepsich cca 200 kluku v rocniku a to se neporadi moc lidem) Tak je mnohem lepsi kdyz rovnou nechces zacit pracovat a hrat kraj pro zabavu vyrazit ven a rok dva hrat v nehokejovejch zemich. Naucis se cizi jazyk dokonale osamostatnis a pak se zapojis do procesu a hrajes kraj, nebo neregistrovanou soutez pro zabavu. Prvni a druha liga je pro ty co dohravaj kariery, nebo zijou jeste sen o Extralize ci nekde vejs. V tomhle to chce byt realista. Ja znam extrenmi mnozstvi kluku co to nechteli slyset, ale po letech ti reknou byl jsem vul.
Po mém soudu, zatím na první prales v dospělých pro mladé a nadějné nemáme základnu. Ale zároveň říkám, ne kvůli panu majiteli - jsou to jeho vyhozené peníze, abychom se ji snažili udržet do budoucna. Za každou cenu. Vyjma titulu samozřejmě. Tedy pokud budeme pokračovat v linii hledání talentů doma. On ji ostatně opustil i Kusý, ke konci svého angažmá, jelikož mu přišlo levnější kupovat hotové hráče. Totiž hrát stále na vrcholu v mládeži stojí spoustu peněž a ještě větší úsilí, a mnohdy přijde vniveč ze zcela malicherných důvodů. A nikdy to finance od státu, municipalit a rodičů nejsou schopny pokrýt. Nejsme první, kdo tuhle cestu zkusil, ale byli bychom první, komu by se třeba povedla. Ale to opravdu stojí balík peněz, spoustu energie, dohodu mnoha stran - škola, ubytování, trénink. Ve výsledku se do extraligy dostane třeba jeden z ročníku, ostatní propadnou výkonnostním sítem.
Moje otázka zní - máme na to a jsme nachystaní? Doba se sakra změnila, takže si oslími můstky z minulosti moc nepomůžeme. Každopádně díky za tenhle post.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Gumid píše: 12 pro 2022 18:35 ...
jj, hokejový rodiče, kapitola samma pro sebe... pamatuju jednu šílenou mámu z Moravský Třebový. Měla syny ročníku 03 a 05... a v tý době se hrálo tak, že odehrál zápas ročník 03 a hned nato se hrál zápas r. 05..... Celý dva zápasy řvala a řvala a řvala... na sudí, na kluky soupeřova týmu... sprostá jak dlaždič...Styděl se za ni její manžel i rodiče spoluhráčů jejích kluků....
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Koukám, jak je ten svět škodolibý. Rulík nevzal na dvacítky nějakého Haase z Poruby a on nahrál včera Hrňovi na první gól u nás. A to odehrál celkem 4 minuty. Jestli ta ne-nominace není pomsta. :)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

pepa píše: 12 pro 2022 19:37 Koukám, jak je ten svět škodolibý. Rulík nevzal na dvacítky nějakého Haase z Poruby a on nahrál včera Hrňovi na první gól u nás. A to odehrál celkem 4 minuty. Jestli ta ne-nominace není pomsta. :)
Až to dá v prvním střídání jako Chabada, může jet. :grinning:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Gumid píše: 12 pro 2022 20:16 Až to dá v prvním střídání jako Chabada, může jet. :grinning:
A taky musi vědět, proti komu si to (ne)může dovolit. Žejo
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Výborně kluci, to jsem se zase pobavil. Skoro víc, než že Martinec chce Libora na střídačku. To mi přišlo jako hloupý vtip, dokud jsem neviděl rozhovor s Martincem. Mimochodem už i kolega tau je na jejich fóru populární, když mu zveřejnili příspěvek.. :-)
Naštěstí tohle fórum fakt nemá chybu. :thumbup:
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Štenkovan píše: 12 pro 2022 17:59 Docela by me zajimalo, ktery kluci nebudou mit na Extraligu a je pro ne dobre, ze muzou hrat 1 ligu. Tohle je naprostej nesmysl a kdo se pro tohle reseni rozhodne je naprostej a to myslim vazne blb. Timhle rozhodnutim si maximalne komplikujes zivot. Trenujes stejne jako v Extralize. Veskery omezeni a minimum osobniho volna stejny jako v Extralize. Dovolena jen v pevne danym terminu plus zadna jistota bydleni na jedny adrese, coz pak s detma je opruz. A vsechno tohle za mirne nadprumernou mzdu a v 35+ zacinat nekde znova. Bez moznosti neco nabidnout to je silenost. Kdyz se dostanes do junioru a nevyjde ti pak A coz je naprosta vetsina kluku. ( ovsem ona to neni zadna ostuda, protoze jsi se dokazal dostat mezi nejlepsich cca 200 kluku v rocniku a to se neporadi moc lidem) Tak je mnohem lepsi kdyz rovnou nechces zacit pracovat a hrat kraj pro zabavu vyrazit ven a rok dva hrat v nehokejovejch zemich. Naucis se cizi jazyk dokonale osamostatnis a pak se zapojis do procesu a hrajes kraj, nebo neregistrovanou soutez pro zabavu. Prvni a druha liga je pro ty co dohravaj kariery, nebo zijou jeste sen o Extralize ci nekde vejs. V tomhle to chce byt realista. Ja znam extrenmi mnozstvi kluku co to nechteli slyset, ale po letech ti reknou byl jsem vul.
Tohle řešení má - v Chance lize by neměli hrát staří hráči, ale samí mladí hráči (až na pár míst, to je samozřejmé), nejlépe junioři. Pokud český hokej nezruší sestupy ve druhé lize a v Chance lize, pokud neposune juniory do 21 let (minimálně), nezlepší se výchova hráčů. V zásadě souhlasím se <Štenkovanem>.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

PL8 píše: 13 pro 2022 00:25 Tohle řešení má - v Chance lize by neměli hrát staří hráči, ale samí mladí hráči (až na pár míst, to je samozřejmé), nejlépe junioři. Pokud český hokej nezruší sestupy ve druhé lize a v Chance lize, pokud neposune juniory do 21 let (minimálně), nezlepší se výchova hráčů. V zásadě souhlasím se <Štenkovanem>.
Mně se tahle myšlenka líbí už dlouho. Jenže ví tohle třeba Hadamczik? Podle všech odborníků to zatím vypadá, že bez sestupů se nic hrát nedá, sestupy jsou pravděpodbně gró veškerého hokeje. Jinak by ti hráči údajně nechtěli hrát.. Neměli by, chudáci, motivaci.. :crazy:

V Chance lize bych rád viděl hlavně hráče ve věku 22-26 let. Zkrátka u nás zrají kluci pomaleji. Jak už bylo mnohokrát zmíněno, nemají ve 20 letech tělesnou konstituci Švédů nebo mnoha Američanů.

Stačí se podívat na našeho Chabadu, který snad pojede na MS U20. A pozor, to je zrovna kluk, který už hraje mezi dospělými, takže jeho předpokladem je zatím “jen” talent. Stejně je jasné, že právě ti Švédi a spol ho jednoduše v souboji přetlačí.

Nebo draftovaný Svozil, toho rovnou poslali zpátky mezi “děti”. Nezkusili ani AHL, když ho viděli..

Zkrátka naši kluci nejsou většinou v náctiletém věku žádní svalovci, co mohou do soubojů s dospělými chlapy. Chance liga by jim dala “šanci” se do velkého hokeje dostat. Je přece nesmysl myslet si, že pokud kluk není ve 20 borec se stejným počtem bodů v extralize, tak na vrcholový hokej nemá. Stačí se podívat na Vožucha, Poulu, Řeku, ale i mraky dalších.. V ČR snad většinu, a to i na spoustu bývalých hráčů “zlaté generace”..

A právě tihle “opozdilci” by měli někde dostat možnost vyrůst pro profi hokej..
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No, Vozuchovi fandím moc, ani nevím proč. On si myslím už žádný velký vztah k našemu klubu neuchovává. Ale třeba se pletu. Pletl bych se rád. V pátek jsem se díval na závěr zápasu (poslední třetinu) Tři x Ceb. Vozuch je takový zvláštní úkaz. Pohybem působí jako Jarda Jágr v sedmdesáti, na začátku třetiny měl několik střídání, kdy v každém minimálně jednou spadl, no fakt působil zvláštně. Ale pak kde se vzal, tu se vzal, byl v šanci.. má fakt prazvláštní styl a asi ne každý v počátcích jeho kariéry byl schopen identifikovat jeho přínos mužstvu.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Kometa zacina byt opravdu zajimavy orisek:) Tak, jak si dle me L. Zabransky zaslouzil respekt v pocatku renesance klubu (ale i hokeje) v Brne (mozna take nekdo pamatuje Ytong, Techniku atd...a zadny poradny klub v tak velkem meste), tak ted to bere opravdu divnej konec, ten system mikromanagementu a zpusobu rizeni mohl a dle me fungoval prave na zacactku a az do doby kdy zacali byt opravdu na spici, ale ted je vylozene kontraproduktivni,
rekl bych, ze nastavene prostredi ten klub uz nikam nemuze posunout, pro me, jak to pojal Pesout je prekvapeni, mel jsem ho celkem za borce, kterej vi kam jde a co chce (nebyl tam poprve) a myslim, ze se dle toho mohl zaridit,
ted uz to opravdu vypada, ze Zabransky vlasne vsem prichozim trenerum svym zpusobem maze schody a skutecne je vyuziva jako uzitecne idioty pro pripadny neuspech (skoda jen, ze kdyz sestoupi Libor zachranovat sezonu- a deje se to cim dal tim drive v jejim prubehu, zadne zlepseni nenastava), do toho opravdu presne sedi i introvert Martinec..
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Český veslařský svaz čelí podezření, že v letech 2019 až 2021 zaplatil za závodní lodě víc, než bylo nezbytně nutné. Podle informací Radiožurnálu, který na případ upozornil, nakupovali veslaři lodě prostřednictvím své dceřiné společnosti a oproti ceníkům výrobců zaplatili o 1,8 milionu korun více. Případ bude nyní prošetřovat i Národní sportovní agentura (NSA).

Takže za šéfování Šebka průser s předraženýma loděma.... a šetřit to teď bude NSA, které šéfuje tentýž Šebek...

Jak to asi dopadne... :-)
Vakr
Příspěvky: 63
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

tau píše: 13 pro 2022 09:32 Takže za šéfování Šebka průser s předraženýma loděma.... a šetřit to teď bude NSA, které šéfuje tentýž Šebek...

Jak to asi dopadne... :-)
Dopadne to tak, že někteří naši reprezentanti z méně prioritních sportů budou reprezentovat jiné země. Hold přijdeme o pár mistrů světa a Evropy. Ale tak nikdy jsem neměl problém fandit Slovákům, když naši vypadli. Do budoucna to bude jediná varianta.
Sorry za nehokejove téma, týká se to vodních a vzdušných sportů.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Danik23 píše: 13 pro 2022 08:51 Kometa zacina byt opravdu zajimavy orisek:) Tak, jak si dle me L. Zabransky zaslouzil respekt v pocatku renesance klubu (ale i hokeje) v Brne (mozna take nekdo pamatuje Ytong, Techniku atd...a zadny poradny klub v tak velkem meste), tak ted to bere opravdu divnej konec, ten system mikromanagementu a zpusobu rizeni mohl a dle me fungoval prave na zacactku a az do doby kdy zacali byt opravdu na spici, ale ted je vylozene kontraproduktivni,
rekl bych, ze nastavene prostredi ten klub uz nikam nemuze posunout, pro me, jak to pojal Pesout je prekvapeni, mel jsem ho celkem za borce, kterej vi kam jde a co chce (nebyl tam poprve) a myslim, ze se dle toho mohl zaridit,
ted uz to opravdu vypada, ze Zabransky vlasne vsem prichozim trenerum svym zpusobem maze schody a skutecne je vyuziva jako uzitecne idioty pro pripadny neuspech (skoda jen, ze kdyz sestoupi Libor zachranovat sezonu- a deje se to cim dal tim drive v jejim prubehu, zadne zlepseni nenastava), do toho opravdu presne sedi i introvert Martinec..
No, já nevím, jak se kam Libor postupem času zamotal a jak hodně poslední dobou řeší hokej. Tím myslím hru, ne politiku a čachry okolo. Mám ho rád, když tenkrát musel skončit, bylo mi to fakt lito. Ale nevím, jestli se potom nezapletl s divnými lidmi, když na ten hokej shanel peníze. Teď jsem viděl nějaký sestřih z Brna, některé na ledě a mantinelech inzerují firmy jsou více než podivné
dáda74
Příspěvky: 244
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

tau píše: 13 pro 2022 09:32 Český veslařský svaz čelí podezření, že v letech 2019 až 2021 zaplatil za závodní lodě víc, než bylo nezbytně nutné. Podle informací Radiožurnálu, který na případ upozornil, nakupovali veslaři lodě prostřednictvím své dceřiné společnosti a oproti ceníkům výrobců zaplatili o 1,8 milionu korun více. Případ bude nyní prošetřovat i Národní sportovní agentura (NSA).

Takže za šéfování Šebka průser s předraženýma loděma.... a šetřit to teď bude NSA, které šéfuje tentýž Šebek...

Jak to asi dopadne... :-)
Aneb NSA Federální kriminální ústředna pátrá, radí, informuje .... vivat odborník z ods na vedení čehokoliv.... no logo
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

dáda74 píše: 13 pro 2022 10:39 Aneb NSA Federální kriminální ústředna pátrá, radí, informuje .... vivat odborník z ods na vedení čehokoliv.... no logo
Signalista říkal, že to je odborník na sport, několik let se v něm úspěšně pohybuje...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tau píše: 13 pro 2022 09:32 Český veslařský svaz čelí podezření, že v letech 2019 až 2021 zaplatil za závodní lodě víc, než bylo nezbytně nutné. Podle informací Radiožurnálu, který na případ upozornil, nakupovali veslaři lodě prostřednictvím své dceřiné společnosti a oproti ceníkům výrobců zaplatili o 1,8 milionu korun více. Případ bude nyní prošetřovat i Národní sportovní agentura (NSA).

Takže za šéfování Šebka průser s předraženýma loděma.... a šetřit to teď bude NSA, které šéfuje tentýž Šebek...

Jak to asi dopadne... :-)
Chlapi nehazejte Ondrovi furt ty klacky pod nohy, podivejte jak pak chudak vypada.
zdendik
Příspěvky: 143
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... -sobe.html

Kýhos na rovinu, to se Liborovi asi nebude líbit :clap: :clap:
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

dáda74 píše: 13 pro 2022 10:39 Aneb NSA Federální kriminální ústředna pátrá, radí, informuje .... vivat odborník z ods na vedení čehokoliv.... no logo
Odborník na řízení čehokoli, to sedí :thumbup:
Laky29
Příspěvky: 124
Registrován: 07 dub 2016 08:43
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Laky29 »

Stars píše: 13 pro 2022 10:59 Signalista říkal, že to je odborník na sport, několik let se v něm úspěšně pohybuje...
A nechtěl náhodou říct:... že to je odborník na sport, několik let v něm úspěšně tuneluje... :think:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

zdendik píše: 13 pro 2022 11:37 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... -sobe.html

Kýhos na rovinu, to se Liborovi asi nebude líbit :clap: :clap:
Někdo celé prosím?
Tesla a Devils
Odpovědět