Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Forbit
Příspěvky: 89
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 61 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

PCE.MAN píše: 09 čer 2023 16:53 Také si myslím, že někteří tady mají velké oči..
Vidím to úplně stejně..
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) doping
Vyhráli jste, nechci se zbytečně hádat.
Ani nevím, jak tahle část sportu funguje přesně v hokeji. Ale není nic jednoduššího, než v týmu, kde byly pozitivní 3 ze 3 vzorků, udělat odběr všech. I kdyby to bylo s nějakým zpožděním. Pak by se vidělo přesně a bylo by to i silné řešení. A vystrašilo by to mnohé dopředu.
Na "kluky z Vítkovic" jsem ani nepomyslel, to se omlouvám, ale nevím, jestli by to pro ně bylo vyhovující řešení, nějak je bonifikovat (nevím, o jaké jde peníze jak v Hradci, tak v OVĚ...).
Znovu za sebe říkám - chlastej a žer, co uznáš za vhodné. Ona ti to nebesa sečtou.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Vrátit peníze, odebrat umístění a odeslat je do pralesa. To mi přijde jako úměrný trest za to, že mechovští zloději nejen kradli, ale i podváděli

Jsou ostudou lidstva :]

Jen technická...vzorky byly odebrány po čtvrtém zápase semifinále proti Vítkovicím...
Kdy se vyhodnotili? Až na konci května? To asi ne, nebo jo?
Tak si říkám, že by se dalo očekávat i testování ve finálové sérii, nebo ne?

Fakt by mě zajímalo, jak dlouho trvalo vyhodnocení vzorků z toho semifinále....
Tesla
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

woe píše: 09 čer 2023 19:40 Vrátit peníze, odebrat umístění a odeslat je do pralesa. To mi přijde jako úměrný trest za to, že mechovští zloději nejen kradli, ale i podváděli

Jsou ostudou lidstva :]

Jen technická...vzorky byly odebrány po čtvrtém zápase semifinále proti Vítkovicím...
Kdy se vyhodnotili? Až na konci května? To asi ne, nebo jo?
Tak si říkám, že by se dalo očekávat i testování ve finálové sérii, nebo ne?

Fakt by mě zajímalo, jak dlouho trvalo vyhodnocení vzorků z toho semifinále....
Jestli se ve finále testovalo je naprosto legitimní otázka. A pokud ano tak výsledky ještě 100% nejsou známy. Protože v případě negativních by to HK hned použil jako podpůrný argument, že se jednalo jen o selhání hráčů, které bylo vlastně jen souhrou nešťastných náhod atd. Pokud by byly výsledky pozitivní tak už by je média grilovala. Takže buď se netestovalo, nebo výsledky nejsou. Možnost utajení výsledků neberu v ČR jako reálnou.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

woe píše: 09 čer 2023 19:40 Vrátit peníze, odebrat umístění a odeslat je do pralesa. To mi přijde jako úměrný trest za to, že mechovští zloději nejen kradli, ale i podváděli

Jsou ostudou lidstva :]

Jen technická...vzorky byly odebrány po čtvrtém zápase semifinále proti Vítkovicím...
Kdy se vyhodnotili? Až na konci května? To asi ne, nebo jo?
Tak si říkám, že by se dalo očekávat i testování ve finálové sérii, nebo ne?

Fakt by mě zajímalo, jak dlouho trvalo vyhodnocení vzorků z toho semifinále....
To už někde psali. Bohužel u nás vyhodnocování zrušili, posílá se to do Německa a tam toho mají mraky.. Prý minimálně měsíc (důkazem viz náš Mandy - taky měsíc po odebrání..)..

Tož takhle si APK "zajistila regulérnost" soutěže. A v podobném duchu nejspíše budou trestat, pokud se neozvou vyšší instance nebo sponzoři extraligy..
PCE.MAN
Příspěvky: 1625
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Nevím jestli to tak je, ale obávám se, že ve finále nikdo žádné odběry nedělal. V naší lize se, pokud vím, systematicky netestuje, tudíž dávám 99% na to, že v průběhu finále neproběhnul ani jeden odběr.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tak prej za všechno může vitkovickej Pavlík. Nejdřív těm třem bobulářům něco podstrčil a pak se postaral o to, že budou vylosováni na dopingovku..... :crazy: :modlitba: :clap:
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Pick píše: 10 čer 2023 15:00 Tak prej za všechno může vitkovickej Pavlík. Nejdřív těm třem bobulářům něco podstrčil a pak se postaral o to, že budou vylosováni na dopingovku..... :crazy: :modlitba: :clap:
Tak Pavlík za to může :ruleta:
To si žádá exemplární trest navrhoval bych vyřadit Pavlíka a Mechov doživotně z EHL :dance:
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pick píše: 10 čer 2023 15:00 Tak prej za všechno může vitkovickej Pavlík. Nejdřív těm třem bobulářům něco podstrčil a pak se postaral o to, že budou vylosováni na dopingovku..... :crazy: :modlitba: :clap:
Tak takových je tam většina, co za tím hledají nějaké spiknutí. Fakt bych jim přál, aby je vyloučili, to by pak teprve bylo kňučení, ale to se těžko stane.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Jen dílčí statistika. A zároveň.
Někomu hrají vychovaní mladí za louží, někomu ne. Ale jako srovnávací kritérium, kdo dává větší šanci těm odloženým, nedraftovaným, to sloužit může. Třeba to pro ně bude i motivační.
maggot.87
Příspěvky: 59
Registrován: 10 zář 2021 22:20
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od maggot.87 »

Zdravím všechny a chci se ještě jednou zeptat, zda by někdo měl zájem o permici do sektoru 414, kategorie C, místo je zhruba proti brankové čáře. Já si budu kupovat, nicméně kolega by příští sezonu kvůli práci nestíhal. Je tam sleva 10% pro stávající permanentkáře. V případě zájmu jsem na WhatsAppu 608 466 746 nebo tady. Díky moc....
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

https://www.hokej.cz/velky-presun-v-ext ... SHGYTNUVuA

To zase něco pro Repre ale ne naší 😂
🔴⚪
Pce_lukas
Příspěvky: 307
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 16 krát
Obdržel "To se mi líbí": 90 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Nevite někdo něco nového ohledně Špačka?
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Pce_lukas píše: 11 čer 2023 16:45 Nevite někdo něco nového ohledně Špačka?
To nebude jen tak ze dne na den
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Třeba se mýlím, ale jména tohoto kalibru vidím na červenec. Stejně se většinou připravují individuálně, takže až před částí letní přípravy na ledě. Nebo až se to bude marketingově nejvíce hodit - jestli bude třeba doprodat permice - což si nemyslím zároveň - či bude nachystaná nějaká akce, jejíž součástí ten příchod bude oznámen.
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 843
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Tak kopačky můžou uvolnit svoji permosšku do prodeje když na zápas nejdou.
Proč nám hokejky tuhle službu nechtěj nabídnout pořád nechápu. Náklady s tím spojené by člověk klidně vzal na sebe. Peníze by ani nechtěl hotově, ale jako slevu na další nákup permanatky na další sezónu a stejně to klub nechce. Zvláštní přístup protože by to mělo dva efekty spojenějši majitel permice a méně prazdných míst na zimaku.
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Štenkovan píše: 12 čer 2023 10:10 Tak kopačky můžou uvolnit svoji permosšku do prodeje když na zápas nejdou.
Proč nám hokejky tuhle službu nechtěj nabídnout pořád nechápu. Náklady s tím spojené by člověk klidně vzal na sebe. Peníze by ani nechtěl hotově, ale jako slevu na další nákup permanatky na další sezónu a stejně to klub nechce. Zvláštní přístup protože by to mělo dva efekty spojenějši majitel permice a méně prazdných míst na zimaku.

Třeba někdo zase brzy pojede do USA a všimnou si této revoluční záležitosti. :)
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Štenkovan píše: 12 čer 2023 10:10 Tak kopačky můžou uvolnit svoji permosšku do prodeje když na zápas nejdou.
Proč nám hokejky tuhle službu nechtěj nabídnout pořád nechápu. Náklady s tím spojené by člověk klidně vzal na sebe. Peníze by ani nechtěl hotově, ale jako slevu na další nákup permanatky na další sezónu a stejně to klub nechce. Zvláštní přístup protože by to mělo dva efekty spojenějši majitel permice a méně prazdných míst na zimaku.
Aby spíše nekalkulovali , že pak raději někdo koupí lepší místo od permanentkáře něž zbylé horší místo od nich. :think: Vyprodáno je jen na pár zápasů.
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

Dal by jste sem někdo celý článek?
Předem děkuji
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... hci-chytat#
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Pořád u něj máte pocit, že jeho vrchol nepřišel. Dominik Frodl odešel z Pardubic proto, že v bráně bylo prostě plno a on nechtěl zakrnět. Ve 27 letech toho má pořád dost před sebou. Takže? Dynamo ho nakonec poslalo do Karlových Varů, kde podepsal novou smlouvu na další tři roky. „Motaly se tam asi čtyři týmy,“ popisuje jednání o odchodu z Pardubic. V minulé sezoně odchytal jen 12 zápasů. Hlavní podíl na tom má jeho současný spoluhráč Lukáš Pulpán. Zavařil mu.


Jeho nákup je dalším důkazem, že Karlovy Vary chtějí vyrůst. Chuďas, kterého chválíte, že dobře bruslí, ale nic extra z toho? Bývávalo. Energie postupně buší tým, aby z ní šel větší respekt. Daří se. Dominik Frodl by měl být stabilní jedničkou, v extralize pořád platí za silně nadstandardní značku. Klub mu taky na jaře ušil na míru představovačku posil. Frodo do akce!

Pamatuji si správně, že vám Lukáš Pulpán minulou sezonu zrušil paradoxně zápas s Karlovými Vary?
„Bylo to tak. Běžela asi pátá sekunda zápasu, Vary vyhrály buly, Pupík (Lukáš Pulpán) chtěl puk nastřelit do pásma a ulítlo mu to k nám na střídačku. Já si kryl obličej a skončil jsem se zlomenou rukou.“

S nadsázkou, Vary si vás vystřelily jak na pouti?
„Jo, pan trenér Bruk mi hned říkal, že je vlastně rád, že mi zlomili ruku. Jinak bych tady nebyl.“ (usměje se)

Stihl jste novým spoluhráčům už poděkovat, že vás vyškrtli ze sezony?
„Pupíkovi jsem volal, hráli jsme spolu v Plzni, známe se. Asi po dvou týdnech jsem se ho ptal, co dělá, jestli má volno. Říkal, že on má, ale kluci ne... Divný. Tak se ho ptám, jestli proto, že je starej. A kdepak, hned mi oznámil, že si urval koleno. Tak mu říkám, že karma.“ (usměje se)

Vypadalo to, že Karlovy Vary si váš příchod užily. Postavily jarní kampaň s posilami na Pánovi prstenů a Frodovi. Vycházel jste z toho jako hlavní hrdina. Líbilo se?
„Jasně, super! Myslím, že i z toho bylo znát, jak mi věří, a když to řeknu možná blbě, chtějí ze mě udělat jednoho z lídrů týmu. Zatím je to tady moc fajn, lidi jsou skvělí. Nemyslím jen kluky v týmu, ale i všichni kolem mužstva, trenéři. Ještě jsem nenašel negativní věc.“

Karlovy Vary působí jako klub, který se nadechuje, udržely Černocha s Beránkem, klub chce růst. Působí organizace takhle i na vás?
„Působí. Měl jsem nejdřív i nějaké telefony, třeba s panem Tobolkou (spolumajitel a jednatel), představili mi svoji vizi. Druhá věc je, že jsem si ani nemohl moc vybírat, kam půjdu. Byl jsem pod smlouvou v Pardubicích. Všem nám je asi jasný, že teď se Vary nemohou rozpočtem rovnat Spartě, Pardubicím nebo Třinci. Je to regionální klub, který má tříletou vizi, chce se zlepšovat, což se mi zamlouvalo.“

Máte za sebou teď dva roky v Dynamu. Daly by se nějak popsat jedním slovem?
„Dvěma, hrozně krásný. Hráli jsme před skvělými fanoušky, nejlepšími v republice. Málokde se vidí, aby na vás chodilo zápas co zápas deset tisíc lidí. Celé město žilo hokejem a my navíc měli parádní partu. Navíc jsme obě sezony hráli parádní hokej. Vážně to bylo fajn.“
Dominik Frodl

Narozen: 16. dubna 1996 (27 let) v Praze
Výška/váha: 180 cm/84 kg
Pozice: brankář
Klub: Karlovy Vary
Kariéra: Slavia (2015-18), Plzeň (2018-21), Pardubice (2021-23)
Největší úspěchy: 3. místo v extralize (2019 a 2023)

Nezněl původně i plán, že sice podepíšete smlouvu na tři roky, ale pomůžete Pardubicím k titulu, po dvou odejdete třeba do zahraničí? Po dvou letech odcházíte, ale bez titulu a ne do zahraničí.
„Bylo by moc hezký, kdyby všechno dopadlo vždycky tak, jak si nalajnujete. Co na to říct? První rok jsme skončili ve čtvrtfinále, bohužel. Ten druhý jsme měli vyhrát, nic jiného nepřipadalo v úvahu. Vliv samozřejmě najednou měla situace, která se stala na Ukrajině, můžeme rozjet takové kdyby, kdyby, kdyby.“

Tak to aspoň lehce zkusme. Kdyby nebyla válka, tak v extralize...
„Tak v Pardubicích nebyl Willda (Roman Will), protože takový brankář by domů prostě nešel. Nebo já mohl být taky venku, kdo ví. Tady je život zkrátka hrozně zajímavej, že nikdy nevíte, co na vás čeká, co přijde.“

Než vás Lukáš Pulpán sestřelil, vaše gólmanská čísla v druhé pardubické sezoně vypadala jak z jiného vesmíru. Fungovala na vás ta silná konkurence?
„Jo, ale já se cítil hodně dobře i v první sezoně. Hráli jsme dost ofenzivní hokej a měl jsem i tak dost chycených gólů nad očekávání. Nebo kecám?“

Nekecáte, byl jste čtvrtý nejlepší.
„Na první pohled třeba čísla tak ohromující nebyla, cítil jsem, že je to ale skvělá sezona. V další to pokračovalo, jen jsme zkrátka byli na jednom místě dva kohouti. No a když jsem si zlomil ruku, bylo po sezoně. Oba ročníky pro mě byly hodně slušný s tím, že celý tým byl pak ve druhé sezoně o několik levelů výš.“

Taky i díky Lukáši Sedlákovi . Když vynechám výlukové sezony a návštěvu Davida Krejčího , nepamatuju si, kdy naposledy jsem v extralize viděl tak dominantního hokejistu. Opravíte mě?
„No, hrál jsem ještě s Milanem Gulašem a Honzou Kovářem . To byli taky neskuteční hráči. Ale jasně, v porovnání se Sedlem jsou typově úplně rozdílní. On je kluk do čtvrté lajny i do první, komplexní hokejista, který dá gól, vymyslí ho, přitvrdí hru, je zodpovědný po taktický stránce. Tady vyniká. Asi nejvíc komplexní hokejista u nás za nějakou dobu. Ale těžko se takové věci srovnávají, Guli s Kovim měli zase třeba úplně jiné styly.“

Vám se vedle Romana Willa pak pracovalo tedy jak? Působilo to tak, že jste vedle něj brankář kategorie dva plus a i kdybyste se přetrhl, tahle to prostě bude.
„Do sezony jsem šel s tím, že dobře vím, co přišlo za brankáře. Najednou mám vedle sebe frajera, který má za sebou NHL, olympiádu, mistrovství světa, roky v Rusku a ve Švédsku. Říkal jsem si, že chci ukázat, jak umím chytat třeba na stejné úrovni taky. Fungovalo nám to, myslím. Nechci, aby to vyznělo špatně, ale postupem času bylo vidět, že Willda je jednička. Přes něj cesta nebyla, i kdybych chytal sebelíp. Víc zápasů bych stejně asi nedostal, takže se to ve mně pak trochu zlomilo. Když víte, že můžete dělat jedničku? Tak ji chcete dělat. I když mě to stálo krásné angažmá v Pardubicích, pořád ale nejsem tak starý, abych mohl někde dělat dva roky po sobě dvojku.“

Když má klub dva brankáře, oba vypadají dobře, nakonec asi stejně dostane větší prostor ten zkušenější. Pro vás těžké, ale ve výsledku logické uvažování Pardubic?
„Je to tak. Kdybych byl manažer, udělám to samý. Když jsem před chvílí vyjmenoval, co má Willda za sebou? Pokud máte takového kluka v týmu, necháte ho chytat víc. Je to výborný gólman, já mám za sebou pět sezon v extralize, taky bych víc věřil jemu, tím spíš, když jsme všechno tlačili k titulu. Nemám nikomu nic za zlý. Jen ve mně prostě uzrálo, že chci chytat taky.“

Tohle si ve Varech rádi přečtou, že přišel zdravě naštvaný a pořád hodně soutěživý brankář, ne?
„Proto ten sport přece hrajeme, ne? Zlomil jsem si ruku, ale strašně mě užíralo, že nechytám. V kariéře se mi nestalo, že bych nechytal třeba čtyři zápasy po sobě. Neznal jsem to. Když se tohle opakovalo, bylo to děsný.“

Přestával vás pak hokej bavit?
„To zase ne, jen z něj nemáte takovou radost. Chcete být na ledě, být v akci, chytat.“

Asi by se teď hodilo klišé, jak si ze spolupráce se zkušenějším brankářem dá něco do kariéry odnést. Nebo to nebude jen slušnost?
„Nebude. A víte proč?“

Povídejte.
„Musím vyzdvihnout trenéra brankářů Františka Brázdila. Dva roky se mnou v Pardubicích pracoval, ohromný profík. Pořád se vzdělává, trénink co trénink přicházel s novými věcmi a pořád jsme je hrozně drilovali. Cítím, že jsem se pod ním za dva roky posunul dál a za to mu patří obrovský dík. Fakt jsem na sobě cítil, že mě naše tréninky zlepšovaly.“

Zajímavé že, podobně mluvil i Roman Will. Brázdil přitom do Pardubic přicházel vyloženě jako no name, chlap, který pracoval v Americe, ale ne v TOP soutěžích.
„A to si vezměte, že Willda má za sebou ještě zajímavější adresy než já. No, svědčí o něčem, když to samé říká o Frantovi i takový borec.“

Kolem vás se motal i Liberec, chtěly vás další kluby. Prožívá hráč hodně spekulace, když ví, že se bude stěhovat, ale neví kam?
„Motaly se tam asi čtyři týmy. Situace byla ale nějak daná, že záleželo na Pardubicích, s kým se domluví. V jednu chvíli jsem byl v Liberci, za den se to změnilo a pak jsem šel do Varů. Rychlé to bylo dost, ale zase když něco nemůžete ovlivnit?“

Takže sedmnáctkrát denně kouká hokejista nervózně na telefon, jestli už?
„Ani právě ne. Nechci říct, že bychom měli vyloženě nějakou domluvu, ale bavili jsme se v Pardubicích o různých možnostech, co dál. No a kdyby Willda odešel do zahraničí, tak by mě Dynamo neuvolnilo. Celou minulou sezonu nikdo moc nevěděl, co přijde, jestli se kluci třeba nebudou muset vracet do KHL. Ale pak se situace hnula, nějakou dobu před play off, a pak se začala situace řešit. Ne, že bych na telefon koukal pořád, agent mi pak jen volal, co se děje.“

To vám ale v jednu chvíli musel volat, že je upečeno a jdete do Liberce, ne? Vážně to prý vypadalo prakticky jako hotová věc.
„No a za chvíli volal, že jdu do Varů.“ (usměje se)

Hodně znamená, že ve Varech jste znovu protáhl smlouvu a původní pardubický dojezd jedné sezony se mění na tříletý kontrakt?
„Vary o mě stály dlouho, ozvaly se taky jako první už někdy v lednu. Chtěl bych jim poděkovat, byly ochotné na mě čekat a čekaly dlouho. Co vím, tak asi taky dostaly zprávu, že to nejspíš nedopadne, tak rychle začaly shánět jiného brankáře. Když se to změnilo, že jsem volný pro ně, tak hned souhlasily a vrátily se zpátky ke mně. Pro mě ohromně cenný důkaz, jak velký měly zájem. Cítím velkou důvěru, za což jsem strašně rád. Moc se těším, co vám budu povídat. Nezříkám se role lídra, kterou bych měl mít.“

Výhody angažmá ve Varech ve stylu, že se můžete vyvalit do termálního bazénu a pozorovat kolonádu, jste si už osahal?
„To jsem poznal hned! Nějak se mi prodloužilo hledání bytu, takže jsem bydlel čtyři týdny v hotelu Thermal, což mi zařídil klub. Vřídelní bazén jsem využíval dost, to bylo hodně fajn. Výhody jsem tedy už objevil, ale hlavně ty kolonády kolem. Protože takhle jsem tady opravdu poprvé. Když jsme sem jezdili hrát hokej, vždycky jsem byl maximálně na zimáku. Těším se, až si všechno projdu. Slyšel jsem, že v okolí je tady nádherná příroda.“

Náramné vyhlídky, jasně. A vánoční dům už jste navštívil?
„Kolem něj jsme jezdili do haly právě z Plzně. Vím, kde je. Ale v létě to asi nebude úplně to pravý, ne?“

Právě naopak, v červenci si připadáte jak Santův brácha najednou.
„Jo? Tak já si počkám stejně radši na zimu.“ (směje se)

Chápu. A co kopce pro vášnivého cyklistu, stačí?
„Kopce? Vždyť ty právě dobrý nejsou! Cyklistika je fajn, ale po rovince. Kdo má jezdit pořád nahoru?“ (směje se)

Lehounký cyklista nahoru nejede, ten letí, ne?
„Mám osmdesát čtyři kilo. To není žádná sranda náhodou.“

Co by měl říkat metrákový spoluhráč Ondřej Dlapa?
„Nic, ten by moje kolo rozsedl. Proto jezdí na motorce.“ (směje se)
Sezony Dominika Frodla v Pardubicích

2021/2022

zápasy 38
výhry 19
úspěšnost zákroků 91,4 %
průměr gólu na zápas 2,32

2022/2023

zápasy 12
výhry 10
úspěšnost zákroků 94,6 %
průměr gólu na zápas 1,37

Chycené góly nad očekávání

2021/2022

Kašík 22,9
Kváča 13,8
Kacetl 10,84
Frodl 9,86
Svoboda 9,84

2022/2023

Kváča 18,47
Kovář 14,36
Will 13,55
Furch 11,67
Kiviaho 10,82
Frodl 9,65
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Frodo skvelej gólman, ale i jako člověk mimo led, přejme mu prostor.
Odpovědět