Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
mach
Příspěvky: 4317
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

acrylic píše: 08 pro 2022 20:54 Kaut je na waiveru.
Kdy mu to letí?🤣🤣🤣
Georgre
Příspěvky: 4881
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

mach píše: 08 pro 2022 21:22 Kdy mu to letí?🤣🤣🤣
Tak hold místo Sedla budeme mít (S)Kauta
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tau píše: 08 pro 2022 19:36 tady souhlasim s manažerem Olomouce... tyhle různý "analýzy a predikce" jsou podle mě úplně k hovnu... stejně nakonec rozhoduje výkon hráčů na ledě a taky náhoda a štěstí jestli bek, když padá do střely nešťastně puk lehce netečuje do svý brány, jestli útočníkovi v rozhodující šanci neskočí puk na hrbolu na ledě....
Trochu citace Thea Fleuryho. Ten vždycky říkal, že je hokej většinou náhoda.. ;-)
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 123 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Orosená_desítka píše: 08 pro 2022 09:03 Máš tedy dva domácí úkoly kamaráde :
Na zápase s Třincem máš za ukol přesvědčit ty co málo fandí aby fandili víc - co osoba tebou přesvědčená to jeden "bludišťák"
A druhý úkol - přines ty nový chorály napsané, ty úderné a moderní, ať se na to můžem podívat a rozdat po stadionu na dalších zápasech noty !!!
To by bylo, aby jsi to nenastartoval dle svých představ - já ti věřím a fandím tobě a tvým kamarádům !!! Máte ideály, chuť... Jste budoucnost. Mládí vpřed !!!! ZA DYNAMO !!!
Máš můj obdiv.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

acrylic píše: 08 pro 2022 20:54 Kaut je na waiveru.
Uvidíme, ale pokud si ho nikde nevybere, tak si myslím, že i když skončí na farmě, tak tam zůstane a třeba ještě šanci v prvním týmu dostane.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Orosená_desítka píše: 08 pro 2022 12:55 Zdánlivě to nesouvisí s hokejem, ale ono to hodně souvisí... A to s dopravou a dopravní situací "nejen" kolem naší arény...
Zahájí se již brzy stavba severovýchodního obchvatu města ! :whistle: Dobrá zpráva pro Pardubice :dance:
"již brzy"

to Holeček tak nenechá
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Avalanche s tím furt všelijak čachrujou... hráče na rozhraní áčka a béčka posílají nahoru a dolů imrvére... Už to ale vypadalo, že Kauly z tohoto kolotoče vypadl a ten čtvrtej útok v NHL si uhájí.. Takže tohle je pro něj určitě zklamání... a až se postupně začnou vracet útočníci, kteří jsou na marodce, bude pro něj návrat nahoru hodně těžkej.... Pro jeho kariéru by bylo nejlepší dohrát sezonu, plus třeba odehrát i tu následujíci, tady... Vrátit se do repre a říct si o nějaký parádní angažmá třeba ve Švýcarech....
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tau píše: 09 pro 2022 08:05 Avalanche s tím furt všelijak čachrujou... hráče na rozhraní áčka a béčka posílají nahoru a dolů imrvére... Už to ale vypadalo, že Kauly z tohoto kolotoče vypadl a ten čtvrtej útok v NHL si uhájí.. Takže tohle je pro něj určitě zklamání... a až se postupně začnou vracet útočníci, kteří jsou na marodce, bude pro něj návrat nahoru hodně těžkej.... Pro jeho kariéru by bylo nejlepší dohrát sezonu, plus třeba odehrát i tu následujíci, tady... Vrátit se do repre a říct si o nějaký parádní angažmá třeba ve Švýcarech....
To už by asi s Kubou Koreisem švihlo. Dnes komentoval výměnu Vondrce.. :-)))

Ale jinak souhlas. I když pravda, i u nás by si musel místo na přesilovce uhrát. Paulo by ho asi nechtěl pustit. :-)
Birky
Příspěvky: 136
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

Laky29 píše: 08 pro 2022 11:25 Ono taky nesmíme zapomínat, kdo je dalším největším akcionářem klubu, město. A tam vládne dále ANOparta.Tak se není čemu divit, že se tam Legenda dostala, namísto jiných, kteří by si to zasloužili více. Ale muselo to dát hodně práce, najít ten správný rok :think:
Město do známek absolutně nemluvilo, tak nelži!
Birky
Příspěvky: 136
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

Sweník píše: 09 pro 2022 08:22 To už by asi s Kubou Koreisem švihlo. Dnes komentoval výměnu Vondrce.. :-)))

Ale jinak souhlas. I když pravda, i u nás by si musel místo na přesilovce uhrát. Paulo by ho asi nechtěl pustit. :-)
Kde to najdu? :thumbup: Chtěl bych se na Kubu a jeho erudovaný komentář podívat :)
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Birky píše: 09 pro 2022 08:59 Kde to najdu? :thumbup: Chtěl bych se na Kubu a jeho erudovaný komentář podívat :)
Poslední Bomby, ráno to tuším vyšlo..
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

tau píše: 09 pro 2022 08:05 Avalanche s tím furt všelijak čachrujou... hráče na rozhraní áčka a béčka posílají nahoru a dolů imrvére... Už to ale vypadalo, že Kauly z tohoto kolotoče vypadl a ten čtvrtej útok v NHL si uhájí.. Takže tohle je pro něj určitě zklamání... a až se postupně začnou vracet útočníci, kteří jsou na marodce, bude pro něj návrat nahoru hodně těžkej.... Pro jeho kariéru by bylo nejlepší dohrát sezonu, plus třeba odehrát i tu následujíci, tady... Vrátit se do repre a říct si o nějaký parádní angažmá třeba ve Švýcarech....
Na druhou stranu je otazka, jestli Kautik na tu NHL ma.
Letos 18 zapasu a bodoval v podsstate jen v jendom ve Finsku s Columbusem. Jinak bez bodu a herne taky nic extra. A to diky tomu, ze za Colorado momentalne s jejich marodkou hrajou pomalu i kustodi dostaval sanci vic nez dost. Hral pravidelne druhou a treti lajnu, i na presilovku se dostal....letos tech sanci dostal fakt dost, takze sem fakt zvedavej jestli to jeste bude na NHL nebo "jen" nadprumerny evropsky hrac..
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Pida11 píše: 09 pro 2022 09:16 Na druhou stranu je otazka, jestli Kautik na tu NHL ma.
Letos 18 zapasu a bodoval v podsstate jen v jendom ve Finsku s Columbusem. Jinak bez bodu a herne taky nic extra. A to diky tomu, ze za Colorado momentalne s jejich marodkou hrajou pomalu i kustodi dostaval sanci vic nez dost. Hral pravidelne druhou a treti lajnu, i na presilovku se dostal....letos tech sanci dostal fakt dost, takze sem fakt zvedavej jestli to jeste bude na NHL nebo "jen" nadprumerny evropsky hrac..
Přesně tak.
Větší šanci už snad ani dostat nemohl. Colorado má momentálně ahl sestavu. Ta marodka je obrovská. Když tu šanci zařadit se konečně na stálo do sestavy nevyužil ani teď, tak se opravdu nabízí otázka, jestli je NHL pro něho reálná štace. Minimálně ne v Coloradu.
Ale vůbec nejlepší pro něj by byl scénář jako píše Tau. Extraliga a tam ukázat, že je mu malá a následně přesun například do Švýcarska.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Pida11 píše: 09 pro 2022 09:16 Na druhou stranu je otazka, jestli Kautik na tu NHL ma.
Letos 18 zapasu a bodoval v podsstate jen v jendom ve Finsku s Columbusem. Jinak bez bodu a herne taky nic extra. A to diky tomu, ze za Colorado momentalne s jejich marodkou hrajou pomalu i kustodi dostaval sanci vic nez dost. Hral pravidelne druhou a treti lajnu, i na presilovku se dostal....letos tech sanci dostal fakt dost, takze sem fakt zvedavej jestli to jeste bude na NHL nebo "jen" nadprumerny evropsky hrac..
právě tak jsem to myslel... je na čase si přiznat, že na NHL to prostě není... je tam už dlouho, šancí dostal několik a prostě to nevyšlo... vrátit se do Pardubic, tady dostane pěknou smlouvu a měl by být tahounem...časem třeba Švýcarsko...
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 123 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

tomaso25 píše: 08 pro 2022 17:36 Fürst z Olmiku nemá úplně rád analytika Hudce... :smile:

Já neberu predikce. Nezajímají mě. Zásadní je to, co děje na ledě. Ale samozřejmě to vnímám. Není mi jedno, že před každým kolem extraligy vychází na - dá se říct oficiálním webu českého hokeje - článek o tom, jak zákonitě musíme prohrát. Jejich autor je sportovní analfabet. Každý rok nás posílá do baráže a nyní vykládá, že naše třetí místo je náhoda a omyl, že jsme v půlce soutěže na třetím místě díky zbloudilé střele z dálky. Jinak si ale nemyslím, že by kromě tohoto člověka k nám takto přistupovala jakákoli jiná média. Je mi ale líto, že hokej.cz zaměstnává takovéto nazdárky.
Já taky ne.
A souhlasím.
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

denyip píše: 08 pro 2022 21:14 No hele myslím, ze platí , ze hráč , který nebyl na soupisce k datumu původního zápasu nesmí hrát .. Byly i kvůli tomu nějaké kontumace v minulosti ….Vem si totiž , ze bychom do ledna získali někoho z týmu , který hraje zítra , tak by v zítřejším kole hrál za dva týmy za současný a pak odložený zápas za nás …a kdyby odehrál všechny zápasy v sezóně měl by 53 zápasu …S Mandym je to trochu jiná situace, ale řekl bych ze to pravidlo se na tento případ taky vztahuje
Tohle byl myslim pripad kdysi Martince, kterej takhle odehral o zapas vic - nejdriv na "vojne" za jihlavu a pak za Teslu, takze mel v sezone o zapas vic.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
fansDKnL
Příspěvky: 1673
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

tau píše: 09 pro 2022 09:46 právě tak jsem to myslel... je na čase si přiznat, že na NHL to prostě není... je tam už dlouho, šancí dostal několik a prostě to nevyšlo... vrátit se do Pardubic, tady dostane pěknou smlouvu a měl by být tahounem...časem třeba Švýcarsko...
Teď otázka, jestli by byl tady tahounem. Před dvěma roky toho tady moc neukázal a ve druhé švédské taky ne. Ale třeba se trochu posunul.
Popp26
Příspěvky: 41
Registrován: 15 led 2022 09:06
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Popp26 »

fansDKnL píše: 09 pro 2022 11:01 Teď otázka, jestli by byl tady tahounem. Před dvěma roky toho tady moc neukázal a ve druhé švédské taky ne. Ale třeba se trochu posunul.
Souhlas, za mě teda Kaut rozhodně momentálně není nadprůměrným hráčem Evropy. Tím neříkám, že bych ho nechal jít jinam, ale mega star bych z něho teda určitě momentálně nedělal..... On toho zatím moc nepředvedl nikde ani v Americe ani v Evropě..... A když už bych chtěl posilovat tým, tak nás teda spíš tlačí bota v obraně, než v útoku.....
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Chtěl jsem taky ke Kaulymu něco říct, ale v podstatě už tu vše padlo.

Neříkám že je to špatný hráč, ale teď měl šanci se ukázat a bohužel mu to úplně nešlo. Nemyslím si že by se něco změnilo kdyby šel do jiného týmu NHL.

Můj názor je, že pokud si ho někdo nestáhne z waivers, tak nás asi posílí. Uvidíme.
Obrázek Za Dynamo!
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

digitalmouse píše: 09 pro 2022 11:36 Chtěl jsem taky ke Kaulymu něco říct, ale v podstatě už tu vše padlo.

Neříkám že je to špatný hráč, ale teď měl šanci se ukázat a bohužel mu to úplně nešlo. Nemyslím si že by se něco změnilo kdyby šel do jiného týmu NHL.

Můj názor je, že pokud si ho někdo nestáhne z waivers, tak nás asi posílí. Uvidíme.
Půjdu proti proudu. Sezónu dohraje v Coloradu a dostane i nabídku na novou smlouvu. Za minimální plat ovšem d vylepšenými bonusy za AHL. Když se jeden zadívá na jejich soupisku a statistiky, tak je čtvrtým až pátým mužem mužstva na svém postu. Navíc bych řekl, že to sezónu bude chtít ještě zkusit.
Georgre
Příspěvky: 4881
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

digitalmouse píše: 09 pro 2022 11:36 Chtěl jsem taky ke Kaulymu něco říct, ale v podstatě už tu vše padlo.

Neříkám že je to špatný hráč, ale teď měl šanci se ukázat a bohužel mu to úplně nešlo. Nemyslím si že by se něco změnilo kdyby šel do jiného týmu NHL.

Můj názor je, že pokud si ho někdo nestáhne z waivers, tak nás asi posílí. Uvidíme.
PD už určitě chystá letadlo, a Poulu připravuje na tiskovku :-)
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Kautik je velmi dobrej hokejista, a byl to fakt talentovany klucina. Z meho pohledu to vypada spis na hlavu - chce a nejde to.
Pak je tu i otazka kvality.
Ano, mozna na to opravdu nema. Bohuzel - v NHL neuspeli z ruznych duvodu jini plejeri. Jemu sedla ta Skandinavie ...
Jako ostatni, zacinam se priklanet k planu jak ho tu popsal tau.

Otazkou je, jestli v soucasne situaci chce mit klub v tymu kluka, ktery bude posmutnely a mit vykyvy ve hre (viz tweet).
Otazkou taky je, s jakymi predstavami by se on vracel - na prvni dve lajny to v soucasnosti neni, musel by se i tady prat o misto "na slunci". Pokud uz ted hledaji nekde kluka do prvnich dvou rad, Pardubice proste nemusi byt jeho (ani nasi) volbou.

My bychom ted asi v tymu privitali snad uz jen jedine, a v obou pripadech je to velmi vzdalene realite: Sedlaka + jednoho stabilniho beka pro play-off. Nevim proc letos nevysel ten Linhart pro "B" i pro play-off, fakt uz nemel zdravi, motivaci, vykonnost?

Uvidime - me mrzi, ze to Kaulymu zrejme na tim morem nevyslo a rad ho v nasem dresu uvidim protoze to je dobrej hokejista. Ale ma to hodne "ale".
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2988
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 652 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Popp26 píše: 09 pro 2022 11:17 Souhlas, za mě teda Kaut rozhodně momentálně není nadprůměrným hráčem Evropy. Tím neříkám, že bych ho nechal jít jinam, ale mega star bych z něho teda určitě momentálně nedělal..... On toho zatím moc nepředvedl nikde ani v Americe ani v Evropě..... A když už bych chtěl posilovat tým, tak nás teda spíš tlačí bota v obraně, než v útoku.....
Však to se nevylučuje. Kdyby jsme získali Kautíka, tak můžeme vytrejdovat nějakého jiného útočníka za obránce
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2988
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 652 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Budeme mít celkem 6 hráčů v reprezentacích. Čerešňák a Bučko nominováni za slováky. Doufám že hlavně Bučka nechají hodně hrát, ať se kouká zlepšovat vedle zkušených obránců
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Odpovědět