Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Já si myslím, že to o vzorku "B" vůbec není.
Antidopingovému výboru to byrokratické řízení zkrátka trvá. Vzpomeňte si na Romana Kreuzigera, až došla Tinkovovi trpělivost a nominoval ho do závodu. Regulérně mu WADA zničila kariéru. Čímž nechci obhajovat ty tři a ani Mechov-Kradec.
Vzpomeňte si na Plzeň a jejich nedostatky v administrativě, tam se taky odebíraly body v průběhu sezóny. Podle mého se nic nikam zametat nebude.
Do Lausanne se mohou obrátit provinilci, rozhodnutí APK, jejich orgánů, či Svazu, je pak přezkoumatelné u českých civilních soudů, kdyby do toho sporu vůbec chtěli jít.
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Kluci, vykašleme se na Mechov. Vcelku zamotaná kauza. Gentleman ctí presumpci neviny, vyčkejme co bude prokázáno. Namažeme si je na ledě.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Je úsměvné, jak Kmoníček okamžitě hledá náhrady za vyřazené hráče, když plodí moudra o osvobození těch provinilců.. :-)

Mimochodem to bude zase řevu, že nemají české reprezentanty.. :grinning:
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

TAdy je článek s Blümou: https://www.hokej.cz/blumel-o-dallasu-j ... ou/5074603

Místy jsem se docela pobavil. Když mu nevyjde hokejová kariéra, bude výborným politikem..... :)
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Vláďa Martinec proti Ondrovi Rohlíkovi.. :joy:

Ale solidní respekt, že se nikdo neozval. :thumbup:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 13 čer 2023 22:33 Je úsměvné, jak Kmoníček okamžitě hledá náhrady za vyřazené hráče, když plodí moudra o osvobození těch provinilců.. :-)

Mimochodem to bude zase řevu, že nemají české reprezentanty.. :grinning:
On to od začátku zlehčuje, jako by se nic nestalo, bude stačit kontumace jednoho prohraného zápasu, hráči můžou být osvobozeni. Ale tak je jasné, že je to taktika, aby klub vyvázl s co nejmenším trestem.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

co je to jako tady totok? Den bez příspěvku na tomhle fóru??

Tak nějaký téma.....baští někdo z v vás tu DMAA dobrůtku?

https://www.institutmodernivyzivy.cz/am ... uplementy/

Zkusil bych to večer, ale zase dneska už nepotřebuju dávat 5-6 prodlouženi..... :speak_no_evil:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Itchy píše: 15 čer 2023 11:28 co je to jako tady totok? Den bez příspěvku na tomhle fóru??
Taky jsem si říkal, že se mi to asi kouslo. :))
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

žumpa článek obsahem i formou
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Itchy píše: 15 čer 2023 11:28 co je to jako tady totok? Den bez příspěvku na tomhle fóru??

Tak nějaký téma.....baští někdo z v vás tu DMAA dobrůtku?

https://www.institutmodernivyzivy.cz/am ... uplementy/

Zkusil bych to večer, ale zase dneska už nepotřebuju dávat 5-6 prodlouženi..... :speak_no_evil:
To je přesně to o čem jsem psal. DMAA je evropskou legislativou už dlouho zakázané. V US preworkoutech je spoustu dalších dobrot - efedrin, amfetamin, clenbuterol apod. Nutno podotknout, že v US to dostanete naprosto běžně v každém fitku na baru. Tady je legislativa v některých věcech nesmyslně přísná. Nicméně zrovna v tomhle případě je to správně, protože to jsou sračky a v legálních suplementech a preworkoutech to nemá co dělat...
Tesla a Devils
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Neví někdo, do kdy tam kluci jsou? Krkonoše mám docela pečlivě prochozene a přesně vím v kterých místech jsou, když vidím fotky. V pondělí se chystáme s kamarádem na 50km pochod a půjdeme přes ty místa, tak bych na kluky mavnul :))
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

subris píše: 15 čer 2023 14:09 https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... .seznam.cz

... přece se jen o nás píše :)
a tohle jim dnes stačí na článek? .....
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Davejar
Příspěvky: 197
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Ukořistil jsem v aukci ten hrannej dres z naší bronzový sezóny. To bude zlatej grál sbírky :)))
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Zůstal v Bostonu. Tomáš Nosek (30) podstoupil za mořem roky odkládanou operaci nosu. Ale prožil i větší muka. Máte pocit, že víc trpěl při finále Stanley Cupu. O nejslavnější hokejovou trofej světa se rvala Florida, která jeho Bruins vystřihla hned v prvním kole play off. A vítěz z Vegas? Český útočník ho dva roky zpátky opustil, klub neměl pod stropem prostor, aby ho podepsal. Tak si Nosek zamiloval Boston, chtěl vyhrávat s ním. Neklaplo to. „Pořád je to čerstvý,“ komentuje vyřazení svého týmu. Rozpovídal se i o trenérech. V čem je unikátní kouč vítězů Stanley Cupu?

Bavit se teď s hráčem Bostonu o finále Stanley Cupu, když tam každý tipoval právě Bruins? Pro zpovídaného muka. Tomáš Nosek přesto kývl, i když jako bývalý hráč Vegas má pocity teď hodně temné. Za Golden Knights nastupoval hned při začátku klubu NHL, v roce 2018 s nimi prohrál finále proti Washingtonu. Schválně, tušíte, čím vás české prostředí nachystá na zámoří?

Když hokejista vypadne z play off, snaží se asi většinou zbytek soutěže vypnout, nic nesledovat, nevracet si blbé zážitky. Ale šlo to ve vašem případě vůbec?
„Snažil jsem se to taky udělat. Jenže když je ve finále jeden tým, který vás vyřadil, a druhý, kde jsem předtím hrál? Stejně vás to nějak doběhne. Takže jsem finále sledoval. Příjemný to nebylo, ale nevydržel jsem být stranou.“

Patřil jste do původní sestavy Vegas, do první party, která došla senzačně do finále 2018. Dalo by se říct, že jste Golden Knights přál Stanley Cup?
„Mám hrozně moc rád město, takže kvůli Vegas... Narodili se mi tam i oba synové, i proto je město pro mě srdeční záležitostí, druhý domov a pro celou rodinu taky. Tohle v sobě budu mít navždycky. Ale zase už ve Vegas dva roky nehraju, takže jsem měl trochu jiný plány, kdo by měl Stanley Cup vyhrát. No a Florida? Jsem pořád přesvědčený, že nás neporazil lepší tým, měli jsme sérii zvládnout, jít dál. Jen takhle to někdy ve sportu chodí. Chybí maličkosti, rozhoduje štěstí. Finále jste asi viděl, co?“

Ano, ve výsledku jednoznačná záležitost Vegas, Florida byla zralá na odchod do nemocnice.
„Právě, Florida neměla šanci. Asi už jí došlo štěstí... (usměje se) Pojďme od toho, pořád je to čerstvý. Jsou věci, o kterých se mi mluví těžko.“

Ne, že bych se vám v těch ránách chtěl vrtat. Ale zkusme jednu vzpomínku. Vedli jste 3:1 na zápasy, měli jste Floridu na lopatě i v sedmém zápase, a stejně šla dál ona. Uplynul ale víc než měsíc. Pořád se nepodařilo tenhle nezdar v sobě uzavřít?
„Ne, tohle bude mít asi každý v hlavě delší dobu. Najednou je tady dlouhé léto, které vůbec dlouhé být nemělo. Nechcete, ať se vám všechno vrací... Ale zase když to otočím, jde i o hnací motor, abyste se posunuli dál. Říkám si, že je potřeba být prostě lepší, být lépe nachystaný na příští ročník, ať se takové věci neopakují. Příčiny naší porážky bych rozebírat asi nechtěl. Radši ne.“

Nebudeme, jen dovolte postřeh z Česka. Bylo to tak, že se celému Bostonu dostal do hlavy absolutní bad boy Matthew Tkachuk?
„Ani si nemyslím. Celá série byla vyloženě o nás, že jsme ji nezvládli. Florida nás hokejově nepřehrála, jen v rozhodujících okamžicích zapracovala psychika. Ale to už asi nemá cenu rozebírat.“

Před play off psali v Hockey News, na The Athletic i na ESPN, že Boston je tým, který v podstatě nemá chyby. Zato Vegas jich mělo hodně. Dokonalý důkaz krásy i krutosti sportu, když si promítneme, jak všechno skončilo?
„Přesně, my měli rekordní sezonu a udělali jsme nejvíc výher v základní části. Možná se na všechno podívám za dvacet let a řeknu si, jaká to byla paráda. Jenže ve výsledku je to pořád jen základní část, která nikoho nezajímá. Důležitý je Stanley Cup, tam se všechno maže, jede se od nuly. Nebyli jsme první ani poslední, komu se něco podobného stalo. V tom je krása sportu. Je to ale děsně krutý, když jste zrovna v týmu, který takhle skončil. Pro fanoušky je to ale zajímavé, dostanete se do play off klidně na poslední chvíli a stejně vyhrajete.“

Je i určitý paradox, že vyhrálo Vegas, které vedl bývalý trenér Bostonu Cassidy? Před rokem u vás skončil a zdálo se, že přesně tak to mělo být, protože se obě strany vzájemně vyčerpaly. Najednou je král.
„Tak to chodí. Nikdy nemůžete vědět, co se stane dopředu. Nás vedl trenér, pod kterým jsme měli 65 výher, nikdo by vám neřekl, že to byla chyba. Znal jsem předchozí trenéry ve Vegas a někdo jako Cassidy tam ještě nebyl.“

Někdo tak drsný?
„Je trochu drsnější, což tady za mořem celkem vymizelo. Z českého hokeje na to jsem třeba zvyklý, takových trenérů je u nás hodně, někdy je potřeba hráče dostat do psychické nepohody a vyždímat z něj maximum, co se dá. Cassidy tohle dělá, před rokem jsme to v Bostonu zažili. Někomu to pomůže, jenže někomu taky ne. Máte kluky, kteří se posunou, riziko ale je, že se může někdo sesypat.“

Vy jste ve které skupině?
„Nevadí mi to, jsem z Česka vážně zvyklý. Pro mě to není žádná novinka.“ (usměje se)

Rozumím, kdo dovedl hrát pod Milošem Říhou starším, zvládne všechno. Je to tak?
„Nejen pod ním, Pavel Hynek a spousta dalších trenérů jsou podobní. Nemyslím to ale nijak špatně, spíš jde o to, že si z každého trenéra snažím v průběhu let něco vzít. Vždycky se snažím posunout zase o něco dál. Nemusíme být vždycky kamarádi, ale ať jako hráč chcete, nebo ne, ve výsledku má každý trenér něco do sebe. Hráč by si vždycky měl vzít to nejlepší, co se dá, a posunout se díky tomu.“

Vidím ten náborový slogan. Milí Kanaďané, mazejte do extraligy, nachystá vás na NHL!
(usměje se) „Po psychické stránce mě extraliga připravila ale vážně dobře. Na mladé hráče jsou trenéři doma přísnější, což je někdy potřeba. Když poznáte některé mladé v Americe? Vůbec nepodporuju mazáctví, nemám ho rád ani trochu. Na druhou stranu, mě české prostředí vychovalo a dalo mi ještě větší drajv.“

Vybavím si moment ze začátku sezony, kdy trenér Toronta veřejně kritizoval svoje hvězdy po prohře s Arizonou. Nebyl sprostý, spíš tvrdý. A za pár dní se kál, jak hráčům musel svá slova vysvětlovat. Z našeho pohledu to působilo až bizarně. Liší se tolik zámořská kultura?
„Určitě a je taky jiná doba, dnes si každý bere věci hodně osobně. Zase je ovšem potřeba vidět, že trenér taky má emoce, je pod tlakem. Takže někdy řekne věci, jak je cítí. Tak to je.“

Pojďme ještě k vaší situaci. Vy se nerad stěhujete, rodinu máte pořád v Bostonu. Je šance, že pod napěchovaným platovým stropem dojde řada i na vás a s klubem se domluvíte na prodloužení smlouvy?
„Tady pro vás vůbec nic nemám.“ (usměje se)

Vážně žádné zprávy?
„Čekám, že tohle se začne řešit až po draftu, až se otevře trh s volnými hráči. Boston potřebuje podepsat asi osm hráčů. Nevím, co klub zamýšlí. Sice mi manažer i trenér říkali, že by si mě rádi nechali, ale bude to hodně těžký. Doufám, že zůstanu, ale vážně netuším, co bude.“

Není to ale podobné jako před dvěma roky ve Vegas? Tam o vás taky nechtěli přijít, na druhou stranu jak se podepisovali hráči do prvních formací, už na váš podpis nezbýval nakonec prostor.
„Dost je to podobné. Pod stropem není místo. Když nemáte smlouvu, je přelom června a července celkem stresové období. Snažím se být v klidu, ale žádné indicie nemám. Nám se tady líbí, v Bostonu je krásně, v kabině super parta. Není si na co stěžovat, kdyby byla možnost, rád bych zůstal. Doufám, že se domluvíme, ale to jsem čekal i ve Vegas a nedopadlo to. Víc říct nejde.“

Jen si pamatuju, že jste říkal, jak do Bostonu jdete vyhrávat. No a teď to vypadá, že okno se zavírá, potenciál se vyčerpal a Bruins začnou tým zase přestavovat. Těžká otázka, ale opravdu má tenhle tým šanci vítězit?
„Těžká je. Ale zase se podívejte na play off a zápasy tři a čtyři. Měli jsme sestavu bez Krejči a Patrice Bergerona, zase tak by se od příští sezony lišit nemusela. Byli jsme pomlácení, kluci zranění a stejně jsme na Floridě dvakrát vyhráli.“

Dobrá odpověď.
„Nikdy nevíte, co se stane.“

Kolik procent dáváte, že byste začal hrát od příští sezony extraligu za Pardubice?
„Ale já fakt nic nevím, jen mojí prioritou je zůstat v NHL. Všechno se řeší, takže strašně těžké dávat nějaké šance, jak všechno skončí.“

V Americe jste teď zůstal, abyste rovnou za mořem podstoupil operaci nosu, jak o ní mluvil agent Volek?
„Přesně tak, ještě trochu huhlám. (usměje se) Ale dobře se to hojí. Někdy ve dvanácti jsem si zlomil nos a zhoršovalo se to každý rok. Na operaci jsem měl jít před deseti lety, jenže mi zavolali z dvacítky a pak už nikdy nebyl čas. Teď se naskytla ideální chvíle. Syn tady v Bostonu začal navíc chodit do školky, takže jsme si řekli, že tady zůstaneme déle. Zapadlo to do sebe.“

Počkejte, vy jste takhle dlouho fungoval se zlomeným nosem?
„Jo, problém byl, že jednu nosní dírku mi blokovala kost a druhou chrupavka. Všechno se dostalo pak do bodu, že jsem nosem skoro nedýchal, už bylo potřeba opravdu něco udělat. Najednou mi po operaci vyndali tampóny a řeknu vám, že neskutečný. Po patnácti letech jsem začal normálně dýchat.“

Vidíte, tak máme aspoň pozitivní konec povídání.
„Je to tak. Najednou začínám žít úplně jinak.“ (usměje se)
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Tvl., je hustej. 15 let dělat vrcholový sport s ucpaným nosem, to se nevidí. Ten bude letos na kempu jezdit jak drak, když bude moct konečně dýchat. :)

Sport.cz to taky "medium" : " ruský hokej pláče", " Fetisov zuří". Už chybí jen Ovečkin. Nevím, co v těch článcích je, protože na ně že zásady neklikam, ale jejich filozofii nerozumím...
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

acrylic píše: 15 čer 2023 14:37 Neví někdo, do kdy tam kluci jsou? Krkonoše mám docela pečlivě prochozene a přesně vím v kterých místech jsou, když vidím fotky. V pondělí se chystáme s kamarádem na 50km pochod a půjdeme přes ty místa, tak bych na kluky mavnul :))
Dnes poslední den
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Libor má smůlu Jordán podepsal Finsko... Ligu kde se nejvíc bruslí 😂
🔴⚪
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Odpovědět