Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 170
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

JirkaPCE píše: 21 úno 2023 19:37 Tak zrovna on se nemá co divit, pokud na něj jsou od fanoušků ty reakce negativní, když do nás v jednom kuse ryje.
To jsem mu psal na instači, že se do nás opírá víc než do jiných klubů a kolikrát škodolibě, tak ať se nediví, taková fans základna nemůže logicky zůstat zticha, když jde o hockeytown
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Pcehockeyfan25 píše: 22 úno 2023 11:54
zdá se, že pan Vlk se napapal a paní Koza z toho vyvázla bez ztráty plecka
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Itchy píše: 22 úno 2023 11:57 zdá se, že pan Vlk se napapal a paní Koza z toho vyvázla bez ztráty plecka
Zřejmě rozhodla ta "nižší nájezdová rychlost", takže vlastně všechno v pořádku.

Viky Kudlička by mohl místo vedení disciplinární komise uvádět možná tak Peříčko, ztělesňoval by hlavní nástroj a možná by u toho nevypadal tak blbě... :snooty:
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Dlapa za 1 zápas a D. Musil s Paulovicem dva, to jsou zákeřni hráči teda :D :wave:
.... #zadynamo
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Pcehockeyfan25 píše: 22 úno 2023 11:54
Humor ale co už je to ubozak a všichni to ví 🤣🤣 když si porovnám Paulovice a tohle kurva já se chechtám a nejde mě přestat 🤣🤣🤣
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Daniel Herčík v lednu juniorská extraliga

12 utkání 14 branek 6 asistencí
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Muf píše: 22 úno 2023 12:18 Zřejmě rozhodla ta "nižší nájezdová rychlost", takže vlastně všechno v pořádku.

Viky Kudlička by mohl místo vedení disciplinární komise uvádět možná tak Peříčko, ztělesňoval by hlavní nástroj a možná by u toho nevypadal tak blbě... :snooty:
Co takhe vzít Ujčíka na disciplinárku za nekompetetivnost a zaujatost a dát mu stopku. Je tam už definitivně určitá recidiva, viděl bych to do konce dubna... :wink:

PS: pro jistotu....v případě pobouření některých jedná se o nadsázku ;-)
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Itchy píše: 22 úno 2023 13:15 Co takhe vzít Ujčíka na disciplinárku za nekompetetivnost a zaujatost a dát mu stopku. Je tam už definitivně určitá recidiva, viděl bych to do konce dubna... :wink:

PS: pro jistotu....v případě pobouření některých jedná se o nadsázku ;-)
Já jsem s tím v pohodě :wave: , já už s příchodem Viktora na tuto pozici očekával, že bude "pracovat" v tomto duchu.

Přitom je taková spousta inteligentních bývalých hráčů, nebo rozhodčích... A oni to svěří Lumenovi s mindrákem.

Vůbec se nad jeho činností nerozčiluji, je to jistá forma zábavy :wave:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Je třeba mít radost z maličkostí. Viktorek z toho při troše snahy mohl vykouzlit i nějakou stopku pro Sedla. Třeba za to, že je až moc dobrej.

Jinak doufám, že pohár, co v pátek dostaneme, nikdo nezakope. To už by smrdělo titulkem "Pardubice zakopaly Pouzara na zahradě"... :rock:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Je to sympatak. Tesim se az si zvedne pohar. TEN pohar..
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Štenkovan píše: 22 úno 2023 08:54 Sáhneme si v pátek na pohár, nebo nesáhneme. Já jsem pro to si sáhnout a zvednout na hlavu. Ale uvidíme jak jsou hráči pověrčiví.
Urcite sahnout. Jednak je to cely picovina s tim nesahanim, jednak si ho zaslouzime tak si to uzijme a jednak dobry gesto pro soupere, ze se nepodelame a uhrat si to musej na lede
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

WalkingDude píše: 22 úno 2023 14:45 Urcite sahnout. Jednak je to cely picovina s tim nesahanim, jednak si ho zaslouzime tak si to uzijme a jednak dobry gesto pro soupere, ze se nepodelame a uhrat si to musej na lede
Videl jsem statistiky NHL sahnuti/nesahnuti a vysledek v play off v poslednich 20 let ... mirne prevazuje kombinace sahnuti = titul ..AKA je to samozrejme jedno ...Nechme to na hracich , jak se citi .. jake maji radi ritualy ... urcite se o to bavili
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 22 úno 2023 13:57 Je třeba mít radost z maličkostí. Viktorek z toho při troše snahy mohl vykouzlit i nějakou stopku pro Sedla. Třeba za to, že je až moc dobrej.

Jinak doufám, že pohár, co v pátek dostaneme, nikdo nezakope. To už by smrdělo titulkem "Pardubice zakopaly Pouzara na zahradě"... :rock:
... a to by hraničilo s poplašnou zprávou... přestože média jak dobře víme můžou plácat cokoliv ;-)
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Já vůbec nechápu, proč se ten pohár, co dostaneme v pátek, vůbec předává. Koho to bude zajímat v dubnu? Nikoho. Ať vítěz základní části potom titul získa nebo ne, tenhle pohár bude v obou případech každýmu úplně fuk.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

pepa píše: 22 úno 2023 15:38 Já vůbec nechápu, proč se ten pohár, co dostaneme v pátek, vůbec předává. Koho to bude zajímat v dubnu? Nikoho. Ať vítěz základní části potom titul získa nebo ne, tenhle pohár bude v obou případech každýmu úplně fuk.
Vyhráli v základní části? Asi proto...
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Stars píše: 22 úno 2023 15:45 Vyhráli v základní části? Asi proto...
No to jo, ale koho to zajímá? Základní část je jen "část" té soutěže, která se vyhrává někdy v dubnu. To by mohli za chvíli udělovat pohár pro vítěze první čtvrtiny základní části, potom pro vítěze druhé atd. .... :)) Ne, ber to s nadhledem, zlehčuju to, mě to fakt přijde jako úplně zbytečná cena. Kdo po vítězství v ZČ vyhraje celou ligu, tak mu to je úplně fuk a kdo ji potom nevyhraje a dopadne jako my kdysi, nebo Hradec vloni, tak se pohledem na ten pohár určitě nechlácholí. V takovém případě dokonce myslím, že ho někam dobře schovají, protože to musí být hodně hořký pohled....
Havlis
Příspěvky: 364
Registrován: 19 kvě 2021 16:21
Dal "To se mi líbí": 296 krát
Obdržel "To se mi líbí": 103 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Havlis »

Novotný první lajna za Budejky. Tam to taky lepí
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Havlis píše: 22 úno 2023 16:37 Novotný první lajna za Budejky. Tam to taky lepí
Jako že Jirka, sportovní ředitel???
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

pepa píše: 22 úno 2023 15:54 No to jo, ale koho to zajímá? Základní část je jen "část" té soutěže, která se vyhrává někdy v dubnu. To by mohli za chvíli udělovat pohár pro vítěze první čtvrtiny základní části, potom pro vítěze druhé atd. .... :)) Ne, ber to s nadhledem, zlehčuju to, mě to fakt přijde jako úplně zbytečná cena. Kdo po vítězství v ZČ vyhraje celou ligu, tak mu to je úplně fuk a kdo ji potom nevyhraje a dopadne jako my kdysi, nebo Hradec vloni, tak se pohledem na ten pohár určitě nechlácholí. V takovém případě dokonce myslím, že ho někam dobře schovají, protože to musí být hodně hořký pohled....
Tak za mě je to pohár za nejstabilnější formu.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Motor má dnes pěkné dresy.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Autobusák píše: 22 úno 2023 17:38 Motor má dnes pěkné dresy.
Hlavně koukej na Motor...víš, jak si na tom s naší Benfikou :wave:
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Stars píše: 22 úno 2023 17:47 Hlavně koukej na Motor...víš, jak si na tom s naší Benfikou :wave:
JJ, vím. Dnes to, ale smrdí moravskoslezskou výpomocí. :rofl:
Naposledy upravil(a) Autobusák dne 22 úno 2023 17:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

pepa píše: 22 úno 2023 16:43 Jako že Jirka, sportovní ředitel???
Jakože Jirka
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... zivot.html

Přehlédnout ho nejde, ani kdybyste se hodně snažili. Lukáš Sedlák v Pardubicích sbírá body, maká dozadu, umí tvrdě dohrát souboje. Komplexní hráč? Výstižná kolonka. A pro Dynamo taky hodně důležitý. Proto vzbudilo polemiku, že se on v Karlových Varech vydal mstít faul na Tomáše Hyku. Pustil se do bitky s mnohem větším a těžším Ondřejem Dlapou. „Chtěl jsem vyslat zprávu, že tohle se mým spoluhráčům dělat nebude,“ říká v rozhovoru pro deník Sport a web iSport.cz.


Jaký je tedy váš pohled na bitku s Ondřejem Dlapou teď, pár dní po akci?
„Myslím, že je dobře, že jsem se do ní pustil. Ale zaznamenal jsem reakce, že jsem to dělat neměl.“

Ano, blíží se play off, riskoval jste v obyčejném zápase, že po bitce s karlovarským obrem skončíte na marodce.
„Jenže to by mě pak tady měli zabalit do bublinkový fólie a rozbalit až v play off. (usměje se) Ne, to nejde. Nemohl bych hrát pak hokej vůbec. Blokujete střelu, což je běžná zápasová věc, a zlomíte si třeba ruku. Vždycky může nějak zasáhnout blbá náhoda, že ani nevíte jak. Tady jsem dobře věděl, do čeho jdu. Svým způsobem můžu všechno ještě kontrolovat.“

Bitka se dá kontrolovat?
„Je to menší nebezpečí, než když na mě někdo vystrčí v souboji loket nebo mě sekne pod koleno. Když jsem viděl, že nemám helmu, tak jsem to vzdal a o nic dál se nepokoušel. Vím, že jsem proti takhle silnému hráči asi neměl šanci, nejsem bitkař. Nemaloval jsem si, že ho nějak slavně přeperu. Spíš jsem chtěl vyslat zprávu, že tohle se mým spoluhráčům dělat nebude. Je jedno, že on (Dlapa) takhle trefil Tomáše (Hyku), to samé bych udělal, i kdyby to schytal třeba někdo z juniorky.“

V jednu chvíli vám kolem hlavy hvízdl dost tvrdý pravý hák. Stačil jste se ještě vyhnout. Dobrý reflex?
(usměje se) „Ani jsem neviděl, že něco letí. Jen jak mi chyběla helma, čekal jsem, že něco asi přijde. Sklonil jsem hlavu, aby případně rána přistála zezadu, tam se mi nic moc stát nemůže. Samozřejmě, že mě taky na moment napadlo, abych se nezranil. Jenže kdybyste s tímhle nastupovali ke každému střídání, zranění přijde na sto procent. Takže když to shrnu, bylo to podle mě správné rozhodnutí.“

Váš hokej je dost o emocích, tvrdých soubojích. Občas mi přijde, že po vás soupeř vyloženě jde, chce vás dostat z komfortní zóny, kdy se přestanete usmívat, ale začnete zuřit. Jaký máte pocit vy?
„Asi jo. Já takhle hraju celý život, mně fyzický styl vyhovuje, přijde mi, že dostanu takovou extra energii navíc. Myslím, že z míry mě to vyvedlo asi jen v jednom zápase základní části. Jinak jsem nic neoplácel, nedostal jsem tresty za nějaká hloupá sekání. Navíc většinu gólů jsem dal ve třetí třetině, takže bych neřekl, že by mě někdo vykolejil ze zápasu a já pak nehrál nebo hrál špatně.“

Přijmout umíte taky?
„Ať si mě někdo klidně najde, s tím nemám vůbec problém. Jen ať jde o čistý hit, já u toho taky nedělám žádný blbosti. Co jsem slyšel, tak si Dlapa myslel, že to jsem já, když trefil Tomáše.“

Vážně?
„Jo, kluci mi to říkali. Pokud někoho štve moje dohrávání, ať si mě najde s pukem a trefí mě taky. To je hokej. Ale sekání pod koleno a další takový věci já prostě nedělám. Měl jsem jedno vyloučení za loket, což byla spíš blbá náhoda. Soupeř mě trochu držel, já zavrávoral a dal mu rukou. Ven jsme šli oba. Nikoho neosekávám. Jo, nějaké krosčeky před brankou padnou, ale ty jsou na obě strany vždycky. Snažím se spíš hrát tvrdě a budu opravdu respektovat, když mě někdo trefí čistě. Tak se má hrát. Jen zákeřnosti nemám rád.“

Od Dlapy to zákeřnost byla, když ulovil Hyku. Nabídnete na souboj váš pohled?
„Jasně, že to zákeřný bylo, navíc Tomáš neměl vůbec puk. Naprosto zbytečná věc. Můžu někoho štvát při zápase, to beru. Ale ať hraje taky tvrdě, jen čistě. Pak se můžeme o něčem bavit.“


Dlapa: stopka na 1 zápas

Za faul na pardubického útočníka Tomáše Hyku v nedělním utkání 48. kola extraligy, po kterém na něj vystartoval v roli mstitele Lukáš Sedlák, dostal karlovarský obránce Ondřej Dlapa (31) jednozápasový trest. „Čelně vedeným zákrokem v nižší nájezdové rychlosti atakoval protihráče, v závěrečné fázi svůj zákrok zintenzivnil pohybem rukou,“ uvedl předseda disciplinární komise Viktor Ujčík. Dlapa inkasoval hned na ledě od rozhodčích trest na pět minut a do konce utkání, navíc obdržel i pětiminutový trest za následnou bitku se Sedlákem.


V play off přijdou ještě vyhrocenější situace, v sériích na čtyři vítězné zápasy se začnou psát vždycky i nějaké osobní příběhy. Těšíte se na ně?
„Těším se na play off. Jen bych řekl, že tam je to už zase něco úplně jiného. V Karlových Varech šlo o jeden zápas, pro mě s ním taky všechno skončilo. Pokud v play off ale zabřednete do osobních potyček, nedělá to dobrotu. Tam vám zápas nekončí sirénou. Soupeře potkáte zítra znovu, Karlovy Vary už třeba v sezoně nepotkáme, pokud se to nesejde nějak tak, že do sebe vrazíme třeba ve čtvrtfinále. Každý hráč by měl v play off přemýšlet jinak.“

Extraligu hrajete první rok. Nepřijde vám, že tady se hlavně hodně přehlížejí všechny možné zákroky hokejkou?
„V NHL si dáváte mnohem větší pozor na sekání, protože se za něj vylučuje daleko víc. Je snaha tam vyhazovat za všechny podobné zákroky. V mezinárodním hokeji je trend, že sekání taky mizí. Samozřejmě, že každý někde sekne, jen toho není tolik. Tady toho je asi trochu víc. V Rusku to bylo stejné, možná i o něco horší. S NHL je to ohromný kontrast.“

Už je jisté, že Pardubice vyhrají základní část, na prvním místě jste trůnili většinu sezony. Je specifické hrát v týmu, který chce každý dohnat?
„Je to velký rozdíl oproti tomu, co jsem zatím poznal. Liší se, jak proti vám soupeři hrají, logicky proti vám nikdo nejde hrát hokej. Většinou čelíme zatažené obraně. No a na nás je, abychom se s ní poprali, zvládli hrát proti bránícímu stylu. Třeba poslední zápas v Karlových Varech byl přesně takový, jak jsme si řekli, že bychom měli hrát. Taky proti nám stáli ve čtyřech ve středním pásmu. Předtím s Vítkovicemi jsme měli hrozně moc ztrát, na což jsme si museli dávat bacha.“

Žádný náznak ani drobné paniky po dvou herně horších zápasech se nekonal?
„Ne, jen jsme si vysvětlili, co je potřeba. Potřebujeme se prostě dostat k soupeři a hrát u něj. A máme mužstvo poskládané tak, že i když si puky nahodíme, vybojujeme je a můžeme hrát v pásmu. Jsme silní, na kotouči se udržíme. Jen je potřeba všechno zvládnout takticky, koordinovat se i sami mezi sebou. Když tam někdo puk nenahodí, v klidu si hned říct, že příště je potřeba to udělat, nejde mít takové ztráty.“

Vyhráváte, což zní idylicky. Je ale i těžké hrát v týmu, kdy se každé menší zadrhnutí řeší?
„S tím jsem sem šel. Tým je výborný, tak je jasné, že tlak tady je. Když prohrajeme, někdo to řeší, jiný se třeba vysměje. Ale je tady víc velmi dobrých mužstev, extraliga není jen o nás. Sparta i Vítkovice vypadají výborně, Liberec s Hradcem začali hrát skvěle, sílu má i Třinec.“

Jen všichni měli v sezoně nějaký výpadek, včetně Sparty. Vy nikdy tak velký. V tom se lišíte?
„Myslím si, že Sparta má hodně podobný tým jak my. Takže na ně a na nás je asi tlak o něco větší. Kluci tady jsou celou sezonu, já teprve od Vánoc, ale ukázali jsme, že se s očekáváním umíme poprat. Výkyvy tam nějaké taky byly a pár taktických věcí jsme nezvládli teď s Vítkovicemi a v posledních dvou zápasech se Spartou. Ale šlo hlavně o to, abychom si podobné detaily srovnali v hlavách a my, hráči, se na plnění taktiky víc soustředili. Nemyslím si, že bychom něco vypustili nebo že bychom nemakali. Jen jsme dělali úplně hloupý věci.“
Obrázek Za Dynamo!
Odpovědět