Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Terkel
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 6 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Terkel »

Tesla102 píše: 24 kvě 2024 06:43 Na fejsbůku se rozjela diskuze o tom, že má jít Radil do Sparty.
Nejdřív takticky Spartu oslabíme Hykou a teď by jsme ji měli posílit jedním z našich nejlepších útočníků - nechápu.
Snad to je jen fáma a spekulace......
Totální blbost…lidi se už zbláznili.

Pro lepší a klidnější den doporučuji nebýt na Facebooku členem skupiny Fanoušci HC Dynamo Pardubice.
jimmypop
Dal "To se mi líbí": 577 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1363 krát

Příspěvek od jimmypop »

tydle fejsbůky. Bych to zakázal
tau
Dal "To se mi líbí": 202 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1035 krát

Příspěvek od tau »

Tyhle všechny spekulace a bláboly plynou z toho, že klub mlčí... Samozřejmě není úkolem klubu vyvracet každou facebookovou píčovinu, to vůbec ne... Ale jak už jsem psal včera - klub by měl fanoušky informovat o svých cílech, představách a záměrech pro tuto sezonu...
Gumid
Dal "To se mi líbí": 658 krát
Obdržel "To se mi líbí": 868 krát

Příspěvek od Gumid »

Kely
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Příspěvek od Kely »

tau píše: 24 kvě 2024 08:02 Tyhle všechny spekulace a bláboly plynou z toho, že klub mlčí... Samozřejmě není úkolem klubu vyvracet každou facebookovou píčovinu, to vůbec ne... Ale jak už jsem psal včera - klub by měl fanoušky informovat o svých cílech, představách a záměrech pro tuto sezonu...
Kdyby měl klub reagovat na každý blabol ,neděla nic jiného .
Ja jsem v klidu,na tiskovce klub oznamí posily a bude zase dobře. :thumbup:

,,Momentum ,, bude na naší straně.
denyip
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Příspěvek od denyip »

Terkel píše: 24 kvě 2024 07:43 Totální blbost…lidi se už zbláznili.

Pro lepší a klidnější den doporučuji nebýt na Facebooku členem skupiny Fanoušci HC Dynamo Pardubice.
A ty samozrejme , vsechny informace cerpaji odtud ... pan Kula si tady udelal legraci s Radilem (jiny zdroj toho nesmyslu, nez jeho debilni prispevek neni) a siri se to dal .. doufam, ze pan Kula se dobre bavi
Skrivy395
Dal "To se mi líbí": 1156 krát
Obdržel "To se mi líbí": 93 krát

Příspěvek od Skrivy395 »

denyip píše: 24 kvě 2024 09:03 A ty samozrejme , vsechny informace cerpaji odtud ... pan Kula si tady udelal legraci s Radilem (jiny zdroj toho nesmyslu, nez jeho debilni prispevek neni) a siri se to dal .. doufam, ze pan Kula se dobre bavi
Budu teď trochu za ďáblova advokáta, ale myslím že ten blábol skutečně vznikl na té Facebookové žumpě a Kula si z toho tady udělal legraci. Ale můžu se mílit. Každopádně souhlasím s tím co tady někdo psal - ta skupina je strašnej odpad
Společně proti všem!
kedar
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Příspěvek od kedar »

Nic to nemění na tom, že by klub mohl a měl oznámit plán na příští sezonu..
Forbit
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 76 krát

Příspěvek od Forbit »

A nebo taky toho je rozjednaného víc a podle toho, kdo dopadne, tak nechají někoho jít nebo ne. Takže ještě nic neoznamují, protože kolikrát ta jednání ještě nemusí být dokončená..
tau

Příspěvek od tau »

Kely píše: 24 kvě 2024 08:43 Kdyby měl klub reagovat na každý blabol ,neděla nic jiného .
Ja jsem v klidu,na tiskovce klub oznamí posily a bude zase dobře. :thumbup:

,,Momentum ,, bude na naší straně.
Však píšu, že je blbost aby klub reagoval na kdejakou facebookou slátaninu...
Pick
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 729 krát

Příspěvek od Pick »

kedar píše: 24 kvě 2024 09:31 Nic to nemění na tom, že by klub mohl a měl oznámit plán na příští sezonu..
Taky bych to tak nějak viděl.... že by třebas PD aspoň neformálně pohovořil v klubovým podcastu a alespoň naznačil kudy budeme kozy hnát 😁 Tenhle "rádiový klid" je docela peklo, i když jako důvody i chápu 🤷
woe
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 328 krát

Příspěvek od woe »

Cením si, že můj klub zachovává status quo a nesnaží se ve třetí dekádě května, v době
konání MS, strhávat pozornost na sebe.

Teď je čas nároďáku.

Klub má dostatek zdravého sebevědomí a respekt k tomu, že teď se skoro celý národ upíná na repre.

Vás, co MS nezajímá a musíte tu skoro denně alespoň něco napsat, chápu. Na MS nekoukáte a mimo NHL už se nikde nehraje.
Tesla
zdendik
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Příspěvek od zdendik »

Vážený fanoušku / Vážená fanynko,

dovolte nám Vás upozornit na úpravy týkající se změn kategorií míst k sezení v rámci enteria areny. Úpravy se dotkly také místa, které jste v minulé sezoně držel jakožto majitel permanentní vstupenky. Zatímco v minulé sezoně spadala Vaše sedačka do cenové kategorie B, v ročníku nadcházejícím bude nově spadat do cenové kategorie A.

:crazy: :crazy: to jako vážně?přišlo to někomu také?
FOGLIK
Dal "To se mi líbí": 927 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Příspěvek od FOGLIK »

zdendik píše: 24 kvě 2024 13:10 Vážený fanoušku / Vážená fanynko,

dovolte nám Vás upozornit na úpravy týkající se změn kategorií míst k sezení v rámci enteria areny. Úpravy se dotkly také místa, které jste v minulé sezoně držel jakožto majitel permanentní vstupenky. Zatímco v minulé sezoně spadala Vaše sedačka do cenové kategorie B, v ročníku nadcházejícím bude nově spadat do cenové kategorie A.

Ne nepřišlo, ale to jen asi proto, že už to tam máme :)
MARFI
Dal "To se mi líbí": 14 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Příspěvek od MARFI »

zdendik píše: 24 kvě 2024 13:10 Vážený fanoušku / Vážená fanynko,

Přišlo mě to samý....To už je dost
Dr.Dutošvarc
Dal "To se mi líbí": 96 krát
Obdržel "To se mi líbí": 29 krát

Příspěvek od Dr.Dutošvarc »

Takže kategorie "omezená" budou nové jen ty dvě místa za každou střídačkou za skládkou hokejek?🤣
Celá jižní tribuna je červená a je bílá,
celá jižní tribuna křičí Dynamo!
av69
Dal "To se mi líbí": 1665 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1024 krát

Příspěvek od av69 »

Dr.Dutošvarc píše: 24 kvě 2024 14:59 Takže kategorie "omezená" budou nové jen ty dvě místa za každou střídačkou za skládkou hokejek?🤣
To bude kategorie A+, protože jsi přímo vtažen do dění, blízko hráčů a navíc si můžeš zblízka prohlédnout nejnovější nabídku hokejek předních světových výrobců!
Rokytnice
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Příspěvek od Rokytnice »

Z 8100 na 12500 za stejné místo. Já vím, že kšeft je kseft, ale vzalo mi to náladu, ne že ne. Trochu si vzhledem k ostatním kategoriím připadám jako debil.
Kula
Dal "To se mi líbí": 928 krát
Obdržel "To se mi líbí": 296 krát

Příspěvek od Kula »

denyip píše: 24 kvě 2024 09:03 A ty samozrejme , vsechny informace cerpaji odtud ... pan Kula si tady udelal legraci s Radilem (jiny zdroj toho nesmyslu, nez jeho debilni prispevek neni) a siri se to dal .. doufam, ze pan Kula se dobre bavi
Ty jo, že bych měltakovej dosah?
tau

Příspěvek od tau »

Řekl bych, že přešaltrování míst B na místa A klub hodně přeposral...
petr22
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Příspěvek od petr22 »

tau píše: 24 kvě 2024 17:18 Řekl bych, že přešaltrování míst B na místa A klub hodně přeposral...
To je hrozná prasárna ty vole,nějak tomu přestávám rozumnět, dělají z nás dojné krávy a vlastně bez jakýchkoliv oficiálních vysvětlení.Poslat email s touhle sračkou je vrchol arogance.
pepa
Dal "To se mi líbí": 473 krát
Obdržel "To se mi líbí": 292 krát

Příspěvek od pepa »

Ony v aréně proběhly nějaké stavební úpravy, které to odůvodňují? Kolika se to týká míst?
petan12314
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 31 krát

Příspěvek od petan12314 »

na kategorii C se to nevztahuje, zaplať pánbůh.
tau

Příspěvek od tau »

Moc by mě zajímalo o kolik může jít míst. Vydělat na jedný přešaltrovaný permici 4400 korun... Jeslti jde dejme tomu o 200 míst, to je necelých 900 tisíc korun... Opravdu tohle stojí klubu za to dělat z lidí blbce a dojný krávy?
Rokytnice
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Příspěvek od Rokytnice »

Vydělají asi víc. Protože já se jim na to asi vyseru. Takže to moje místo prodají dráž. Když jsem na to čuměl asi před hodinou, byl jsem z toho rozpačitý. Ale protože Mám Teslu rád, snažil jsem se sebe sama přemluvit. Teď poté hodině jsem už fest nasranej. Primárně mně vadilo to finanční navýšení, ale to jsem přechroustal. Říkal jsem si, je to nejlepší klub v republice, to něco stojí. Teď jsem vyloženě nasranej na ten způsob jednání. Přijdu si osejlovanej jak turista na tureckým tržišti. A to je pocit, který jsem zažil a který bytostně nesnáším, ba dokonce nenávidím.
Odpovědět