Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
killer46
Příspěvky: 87
Registrován: 14 lis 2018 15:31
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od killer46 »

Sali67 píše: 21 bře 2023 23:12 Přijel do Olmíku taky Rákos? Že by to zítra trochu oživil. 😀
Dneska seděl na tribuně v hloučku se Sejčkem, Mroviecem, Votkem, Růžičkou a Mockem
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Herčík si ten Třinec pěkně namazal na chleba..
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tvl, Količ těsně po půlce zápasu, stav 4:2 pro Olmik, co on tam zase uhasil.. Neskutečné!!! Za mne neuvěřitelné.. Takového obránce nemá letos fakt nikdo. A to možná i rozhodne.. ;-)
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 664 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Sweník píše: 22 bře 2023 01:17 Tvl, Količ těsně po půlce zápasu, stav 4:2 pro Olmik, co on tam zase uhasil.. Neskutečné!!! Za mne neuvěřitelné.. Takového obránce nemá letos fakt nikdo. A to možná i rozhodne.. ;-)
Jeste cca 30min domu a taky premyslim, ze si to zpetne pustim. Spat po takovych emocich jen tak nepujde :) zitra dotahnout.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Propulse píše: 22 bře 2023 01:20 Jeste cca 30min domu a taky premyslim, ze si to zpetne pustim. Spat po takovych emocich jen tak nepujde :) zitra dotahnout.
No na tohle se fakt koukni.. I když teď vidím, že to byl asi Dvořák, takže se všem omlouvám. Za mne možná klíčový okamžik zapasu. Těsně po inkasování branky na 4:2. Málem bylo po zápase..

Ale víme všichni, že i Jenda tohle umí. Zřejmě už mladší kluky na tyhle situace školí.. :-)
zeno
Příspěvky: 766
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Ja tu uz psal nekdy v prubehu zakladni casti,ze pohled na tu Kolicovu nenapadnou hru plnou prehledu,klidu a elegantniho reseni je uzasnej a ze je to pan hokejovej profesor.moh by to vyucovat mlady (ostatne treba Vala vedle nej neskutecne vyrost)
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Paulo skvělá klidná síla, navíc strašně silná..
Jsem rád za jeho podpis.

Od sousedů nic lepšího nikdy nevzešlo. Teď by po něm nejspíš slintali ještě víc než dřív..

Edit: Zítra určitě bez Radila, tam bude jeden zápas od Kudličky právem.. :think:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Vondráček ten výraz, když viděl puk v bráně.. K nezaplacení.. :-)

Dobrou noc. :clap:

Další zápas makat jako dosud. A dáme to.. ;-)
Lík37
Příspěvky: 325
Registrován: 13 říj 2014 00:44
Dal "To se mi líbí": 34 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Lík37 »

Krutá pravda! „Já ho obdivuju, jdou po něm všichni. Vyloženě po něm. Probíhá to celou sezonu, nikdo to neřeší. Mám strach, aby to nedopadlo tragicky,“ kroutil hlavou Rulík.

Zdroj: https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/pl ... _hokej_ivt
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Na Sedla předtím dva jasný fauly... Šli po něm i v prvních dvou zápasech...Pokud sudí neumí nebo nechtějí tyhle tvořivý hokejisty chránit, tito hráči nám z extraligy odejdou, protože je takový sumo hokej logicky přestane bavit... a my se tady pak budeme dívat na nehokejisty typu Švrčka, Šticha nebo Marcela....
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Sedlák umí rozdat i přijmout, ale ten nepoměr je obrovský a určitě nejde jen o včerejší zápas.

Extraliga dostala klenot a měla by si ho hýčkat, ale tady vítězí zcela jiný trend. :think:

Problém je i to, že vlastně není možnost jak případné ataky na Sedláka po "chlapsku" vyřešit. Následoval by především v našem případě neadekvátní trest.

Moc by mne zajímalo, jak by reagovala např. Sparta, kdyby téměř každé střídání musel Tomášek nebo Řepík čelit podobným situacím :think:
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 664 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Nedivil bych se, kdyby dnes bez Musila, Sedláka a Radila…. Sedlo faul, bez debat. Nevim, jestli na 5DKU. Kazdopadne to, co na nej hrajou je hnus. Rozhodci tohle musi trestat a toho hrace chranit. Pak je prave otazka casu, kdy se neco semele. Dneska ukoncit at je klid a regenerace. Olmiku dochazi sily. Opet treti tretina od nich slaba. Nejdou jim nohy.
Pida11
Příspěvky: 607
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 128 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Propulse píše: 22 bře 2023 07:14 Nedivil bych se, kdyby dnes bez Musila, Sedláka a Radila…. Sedlo faul, bez debat. Nevim, jestli na 5DKU. Kazdopadne to, co na nej hrajou je hnus. Rozhodci tohle musi trestat a toho hrace chranit. Pak je prave otazka casu, kdy se neco semele. Dneska ukoncit at je klid a regenerace. Olmiku dochazi sily. Opet treti tretina od nich slaba. Nejdou jim nohy.
Vidim to podobne...
Čekám 1 zápas pro Sedla, možná Radila a tak 2-3 zápasy pro Musila, kde se bude psát, že je to recidivista...
Pokud to tak dopadne, tak aspoň bude jistota, že nám Sedla nezraní na semifinále a s tím týmem by je měli porazit i bez těchto hráčů. Jen doufám, že kudlička rozhodne dřív než hodinu před zápasem jak je u něj zvykem....
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... dobře Rulik:

Probíhá to celou sezónu a nikdo to neřeší. Mám strach, aby to nedopadlo tragicky. Celou sezónu se s tím potýká a musím říct, že ho obdivuju. Všichni po něm jdou. Chápu, že je to náš klíčový hráč, ale je důležité, aby ty zákroky byly čisté.

... sem zvědav, co fanoušci soupeřů budou dělat, až bude v květnu MS a Sedlák by se z mistrovství musel omluvit... Proč nejede nejlepší český centr mimo NHL..
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Já nevím teda. Mě fakt nepřijde, že by ten Sedlův zákrok byl na nějakou dodatečnou stopku. Chtěl ho dohrát. Nejdřív dohrál tělo a až pak dostal do Orsava hlavy. Za mě v zápase max 2+10 za úder do oblasti hlavy a krku. Žádnej úmysl na hlavu tam nebyl. Na rozdíl od jiných jasných loktů v ksichtě například.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Tak kolik rozdá Kudlicka trestů Sedlo, Musil? Radil? Kolik si jich Furst vybrečí? Rozjede se kolotoč slepých úhlů?🤣🤣
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Pida11 píše: 22 bře 2023 07:23 Vidim to podobne...
Čekám 1 zápas pro Sedla, možná Radila a tak 2-3 zápasy pro Musila, kde se bude psát, že je to recidivista...
Pokud to tak dopadne, tak aspoň bude jistota, že nám Sedla nezraní na semifinále a s tím týmem by je měli porazit i bez těchto hráčů. Jen doufám, že kudlička rozhodne dřív než hodinu před zápasem jak je u něj zvykem....
... mělo by to rozseknout do 12 hodin. Hlavně, aby to Viki nerozhodl až zítra a dnešní zápas poté zkontumoval :D
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

“Uděláme cokoliv, abychom sérii prodloužili,“ vzkázal Tomajko… Jj, to už ti burani vylízaní předvádějí
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Pokud se budou rozdavat stopky, tak ji musi dostat i Skurek.

Sedlak respekt. A tym to da. O tom nijak nepochybuju.
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Rysavy to napsal dobre. Ale nejspis to zas s nikym nepohne.

Proto kdyby bylo po mym, tak mam v tymu jeste jednoho reznika. Musilove nebo i treba Dvorka by to dali, ale potrebujeme je na lede.

Dedek musi uvazovat, jak ochranit svoje investice, kdyz na to system sere.

Hollneg byl extrem, ale kdyz vyjel na led, puk nikdo drzet nechtel.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Propulse píše: 22 bře 2023 07:14 Nedivil bych se, kdyby dnes bez Musila, Sedláka a Radila…. Sedlo faul, bez debat. Nevim, jestli na 5DKU. Kazdopadne to, co na nej hrajou je hnus. Rozhodci tohle musi trestat a toho hrace chranit. Pak je prave otazka casu, kdy se neco semele. Dneska ukoncit at je klid a regenerace. Olmiku dochazi sily. Opet treti tretina od nich slaba. Nejdou jim nohy.
Vidím to s případnými stopkami podobně. U Musila by se mohlo jednat i o více zápasů, přeci jen je to recidivista, imho tabulku "recidivistů" jsem zde cca. 3 týdny zpět dával.

Jsme v klidu, proti týmu jakým je aktuálně Olomouc bychom měli další utkání zvládnout i bez těchto opor. Předpokládám, že opět s Willem v bráně.
Naposledy upravil(a) Muf dne 22 bře 2023 08:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Borek píše: 21 bře 2023 22:52 Tak zebrám to dlouho nevydrželo, komentátoři jak v soutěži o debila roku a ten dobytek olomouckej škoda slov. Přesto jsme to zvládli, klobouk. Poula v prodlužku nejlepší na ledě.
Poula jezdil jak svina celou treti. Nebo co jsme zacali tocit 3 centry. Je cim dal vetsi borec. Takovej Rolas style. Bodu treba moc neda, ale co on odmaka
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Odpovědět