Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Georgre
Příspěvky: 4880
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Nejlepší by bylo přeci držet hubu, kritizovat je zakázano, nejhorší umístění v historii repre nikoho nezajímá, však za rok jsem tu zas, Jalonen za nic přeci nemůže, to je bůh :-) Jo být tam Růžička, tak může lézt kanálama nebo Lojza kdyby toho docílil....ale Finského stratéga, který vymyslel repre styl zalezte do obrannýho pásma a braňte to, když tam budeme góla nedostaneme....na toho nám nešahejte, však nám přinesl po 10 letech medaili, tak co chcete...zavřete hubu a šoupejte nohama všici...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7440
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 736 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

To si tak jeden majitel napíše tweet ...

Piego
Příspěvky: 15
Registrován: 20 kvě 2021 16:07
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Piego »

Za mě Jalonen by měl dát rezignaci. Minulý šampionát mu zachránili Pasta s Krejčím. Před jejich příjezdem byly výsledky také rozpačité. Letos bohužel tým rozhodily zranění a zároveň divná nominace (Jordán, trio z KV, Tomášek). Neustálá změna v sestavě. Po skončení dvou nejlepších centrů kvůli zdraví náhrada hráči jen pro doplnění týmu. Opomíjení Nestrašila. Vadily mi změny na postu brankářů. Téměř všechny úspěchy, které jsme kdy měli, tak byly odchytány jedničku anebo dvojkou. Trojka byla vždy do počtu pro případ zranění. Je mi jedno jestli bude nový kouč RR (přál bych mu to), ale jsem pro změnu.

PS éra Pešána byla ještě horší. Toho namachrovaného týpka bez jakékoli sebereflexe, neschopnosti komunikovat a bez výsledků nemůže snad nikdo řadit výš.....
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Já s Dědkem souhlasím a chápu že s ním asi cloumaly emoce ale měl to když už udržet na tom Twitteru maximalne a nedávat ten rozhovor všichni ho teď budou zase řešit a vyvíjí i tlak na Dynamo... Na druhou stranu Jalonena se všichni zastávají ale copak se ta hra někomu líbí? Ano to že má trenérské úspěchy jak píše pan dokonalý Míša Birner je pravda ale v loni jsme hráli stejnou tuhu prohra s Rakouskem a nebýt toho že přijel Pastrňák byl Krejča a že bylo ve čtvrtfinále Německo a o bronz hráli USA třetí obranu útočníci protože měli 4 zraněné beky tak by bylo taky hovno spíš opravdu medaile se štěstím ... Nicméně neříkám že je to špatný člověk nebo trenér ale ten styl prostě není účelný momentálně
🔴⚪
Piego
Příspěvky: 15
Registrován: 20 kvě 2021 16:07
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Piego »

Z jakého titulu mu zakazuje se vyjádřit? :D

Gumid píše: 25 kvě 2023 22:02 To si tak jeden majitel napíše tweet ...

Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Možná by bylo dobré si konečně uvědomit, že český hokej je už několik sezón v PRDELI a začít s tím neco dělat, co, výkonný výbore a APK?
Třeba rozšířit extraligu a zvýšit počet cizinců? 🤔
Piego
Příspěvky: 15
Registrován: 20 kvě 2021 16:07
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Piego »

Ja bych zvýšil tabulkovné o inflaci

Sali67 píše: 25 kvě 2023 22:16 Možná by bylo dobré si konečně uvědomit, že český hokej je už několik sezón v PRDELI a začít s tím neco dělat, co, výkonný výbore a APK?
Třeba rozšířit extraligu a zvýšit počet cizinců? 🤔
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

A proc by se Dedek nemohl vyjadrit?

Matros je stejnej a zadnej zazrak neprijde. Fajn/

Ale hlasky ala Kuchar, tak to se fakt smeju.

Svet je nemocnej, a nase hokejovy prostredi taky….
FOGLIK
Příspěvky: 5143
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 343 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Piego píše: 25 kvě 2023 22:10 Z jakého titulu mu zakazuje se vyjádřit? :D
Proč by to pan Dědek nekomentoval to nemá právo k tomu něco říct? A tenhle Kuchařu slintal zítra může vyblít jakýkoliv účelový článek?
Za mě co bylo přes čáru , tak Záhuba při rozhovoru s Jalonenem, když mu v podstatě nepřímo naznačil, jestli by nebylo lepší rezignovat a z odpovědi Jalonena jsem vycítil , že ta možnost tu je. Řeší se tu hráči. Ono se to hraje těžko , když v podstatě dva nejdůležitější centři vypadnou. Pak je ale zajímavé, kolik Lotyšů hraje extraligu a dokáží nasazením vyřadit Švédy? Zajímalo by mě co se dělo v týmu, protože ty rozhodně jsme neměli horší hráče než Lotyši nebo Němci, ale to pojetí a nasazení bylo diametrálně odlišné.
FOGLIK
Příspěvky: 5143
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 343 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Koukám, že Němcům jsem věřil jen já s Mufem a Lotyšům se Starou hokejkou :) Ale zbylé dva zápasy jsem prodrbal :)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7657
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Před víc než dvaceti lety chytří mužové tvrdili, že českej hokej potká úpadek, protože bude produkovat málo kvalitních hráčů. Už tenkrát šlo jen o to, jak moc bude úpadek hlubokej. Šlo to postupně, ale jistě.

V roce 2010 se bilo na poplach, ale reálných kroků bylo minimum a výsledkem byly tak akorát naprostý zmatky v mládeži.

Rokem 2020 se to nalomilo do už hodně velkých problémů. Představa jednotlivce, kterej to napraví, je vtip. Jeden z domácích zdrojů odešel úplně zostuzenej. Druhej z cizích zdrojů taky zázraky nezajistil. Už vidím, jak se tam žene někdo další. Riziko neúspěchu při stále velkých očekáváních je maximální.
Naposledy upravil(a) tomaso25 dne 25 kvě 2023 22:58, celkem upraveno 1 x.
frysta
Příspěvky: 3344
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 239 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

av69 píše: 25 kvě 2023 21:12 Zato třeba Čech Pešán byl vyloženě jackpot. Nebo to holt je složitější a s národností to nemá co dělat, že?

Dědek si před zápasem pouštěl Orlíka a jednou pro vždy skoncuje se všemi nečeskými experimenty (na twitteru)...to je pořád samej Polák, Němec, Žid, bývalý Rom. :)

Dělal jsem si nedávno srandu, že brzy to svoje pravidlo o cizincích navrhne aplikovat i v rámci repre kádru a on už není až tak daleko. Jak je pravidlo o rozhodčích, tak na repre po vypadnutí, tedy po čtvrtfinále, bych dal taky týden ticha. Každý rok stejná píseň a jedinou výjimku za posledních 10 let udělal Jalonen, že?

Přeju Rulíkovi, aby příležitost správně vyhodnotil a náležitě monetizoval. :)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7440
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 736 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Ale přiznejme si, Dědka je třeba milovat nebo nenávidět. Který jiný člověk z hokeje vyvolá cca 400 reakcí a čtvrt mio views na Twitteru, který jiný člověk vyvolá reakci novináře, že co si to dovoluje něco komentovat, kdo jiný vyvolal reakci Pasty na twitteru (jasný, že se znají). Plus navíc 90% reakcí je na to, že český trenér není zárukou medaile, tak tam jen já bych dodal, že než medaile, bych se rád podíval na hezčí hokej.

A vlastně jestli ten "problém" nelze hledat třeba právě v těch reakcích. Dědek trošku více tvrdošíjně a zjednodušeně bojuje za to, že mají hrát češi, v kontextu toho, trénovat češi. Na jeho twitteru to aktuálně vypadá, že by bylo nejlepší, kdyby se zavedl limit cizinců v národním týmu. Ve výsledku on to řekl v tom rozhovoru, kde se teď jede hejt, že Dědek do Sportu sám celé odpoledne volal. Na MS chyběli mladí, mladí chyběli protože je nemáme, nemáme je také i proto, že celá plejáda týmů raději do extraligy dá polovinu kádru cizinců. Jasný, my těch mladých také moc nemáme, ale tak zase máme ty čechy, tuto sezónu jsme do nároďáku poslali kolik, 9 hráčů?
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Zápasy semifinále jsou již v tipovačce, tak tipujte.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Celkově ale to ms je prostě divný. Každý rok mi to přijde horší a horší. Když jsem včera viděl i ten "zájem" těch diváků. To bylo strašný. Čtvrtfinále mistrovství světa. A atmosféra horší, jak někde v druhý lize u nás. Přijde mi, že ty lepší státy ani nemají motivaci se tam nějak přetrhnout. Oni vědí, že když bude potřeba, přivezou top hráče a s prstem v nose si to uhraji. Tak tam z povinné účastí pošlou nějaký tým a ono to nějak dopadne a když ne, tak za rok je to znova.
Olympiáda a NHL nejde dohromady, takže ten nejlepší hokej na mezinárodní úrovni vůbec není. Takže je to v podstatě takový turnaj, který už dávno ztratil prestiž. Absence Rusáků (bez jakékoliv mimo sportovní souvislosti) to jenom dorazila.
Kdyby to bylo jednou za dva roky v době, kdy už se nehraje žádná klubová soutěž, nebo by se prostě na tři týdny v tom roce ty soutěže zastavily, bylo by to úplně o něčem jiném. Ale to se bohužel nestane.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2649
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 566 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tomu Jandovi že Sportu Dědek vojel starou nebo proč je z něj úplně hystericky nepříčetnej? 🤔😁😁
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5784
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 816 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Viděl jsem všeho všudy dva zápasy českýho týmu. Takže si netroufám hodnotit jednotlivý hráče... z nejen zdejších reakcí to ale nevypadá, že by se po MS o Kaulyho měly prát švýcarský nebo švédský kluby, natož pak zámořský?
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tau píše: 26 kvě 2023 09:43 Viděl jsem všeho všudy dva zápasy českýho týmu. Takže si netroufám hodnotit jednotlivý hráče... z nejen zdejších reakcí to ale nevypadá, že by se po MS o Kaulyho měly prát švýcarský nebo švédský kluby, natož pak zámořský?
Tak na to ti dám razítko.

To co tam zahrál by zvládl třeba Poula s přehledem a to se ho nechci nijak dotknout, jen jsem si ho vybral jako hráče s úplně jinými ambicemi.
Dizzy
Příspěvky: 3533
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

tau píše: 26 kvě 2023 09:43 Viděl jsem všeho všudy dva zápasy českýho týmu. Takže si netroufám hodnotit jednotlivý hráče... z nejen zdejších reakcí to ale nevypadá, že by se po MS o Kaulyho měly prát švýcarský nebo švédský kluby, natož pak zámořský?
Úplná těžkopádná tragédie, co pohyb to chyba nebo neohrabanost.

Kauly by to mel vzít od píky a znova od začátku…
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Dizzy píše: 26 kvě 2023 10:01 Úplná těžkopádná tragédie, co pohyb to chyba nebo neohrabanost.

Kauly by to mel vzít od píky a znova od začátku…
Tak to si musí vyhodnotit sám. Určitě má možnost získat angažmá po celé Evropě, NHL a jednocestné smlouvě, která by mu dávala smysl nevěřím.

Aby to ale dávalo smysl Dynamu, tak by ta smlouva musela být pevně alespoň na dva roky.
Pokud se nakonec objeví tady, tak ho nebudu považovat za velkou posilu, ale jako mladého a dobře fyzicky vybaveného hráče do 3. pětky, který má potenciál se zlepšit. :think:

Každopádně už teď je jasné, že v posledním ročníku více ztratil než získal.

To Špaček by byl pro ten český rybníček jiná kategorie :think:
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

U Kauta je to podle mě o hlavě. S ním někdo zapracovat a rozjede se. Ale brát takového hráče z formy na MS to je věc druhá...
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Muf píše: 26 kvě 2023 10:07 Tak to si musí vyhodnotit sám. Určitě má možnost získat angažmá po celé Evropě, NHL a jednocestné smlouvě, která by mu dávala smysl nevěřím.

Aby to ale dávalo smysl Dynamu, tak by ta smlouva musela být pevně alespoň na dva roky.
Pokud se nakonec objeví tady, tak ho nebudu považovat za velkou posilu, ale jako mladého a dobře fyzicky vybaveného hráče do 3. pětky, který má potenciál se zlepšit. :think:

Každopádně už teď je jasné, že v posledním ročníku více ztratil než získal.

To Špaček by byl pro ten český rybníček jiná kategorie :think:
S Kautem souhlas. Možná že do systému VV by se hodil víc vež pod RR, ale než z něj dělat hvězdu a platit mu ranec, tak bych hledal někoho mladšího s větším potenciálem.

Špaček je na klubový úrovni hvězda, v podstatě všude kde byl. Je ale zajímavý, že v repre v posledních dvou letech je taky bídnej. 18z, 1+2, a -8 je slabota.
FOGLIK
Příspěvky: 5143
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 343 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Itchy píše: 26 kvě 2023 10:33 S Kautem souhlas. Možná že do systému VV by se hodil víc vež pod RR, ale než z něj dělat hvězdu a platit mu ranec, tak bych hledal někoho mladšího s větším potenciálem.

Špaček je na klubový úrovni hvězda, v podstatě všude kde byl. Je ale zajímavý, že v repre v posledních dvou letech je taky bídnej. 18z, 1+2, a -8 je slabota.
Za mě evidentně Špačkovi nesedí styl Jalonen, to samé Tomášek, ale byl bez formy už v playoff.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Dědek si musí jen libovat. Frkne jeden twítek a celá komunita se z toho zesere. Fanoušci, experti, experti expertů, pisálci, Birnerové, ledaři v Horní Dolní. Možná i domácí mazlíčci expertů mají horší spaní.....

Přijde mně to fakt neuvěřitelný. Musí se v tom zájmu jenom rochnit a oni ho v tom jenom posiluju.

Funnily enough, celá tahle slavná komunita, především fans drtila repre velkou kritikou a hejty v posledním týdnu....
Odpovědět