Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Propulse píše: 31 led 2023 15:20 Tak kdo vsechno jede v nedeli? :-)
Mělník 3 ks
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Myslím že nás tam v neděli bude opravdu hodně... 👏
🔴⚪
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

My taky 3 ks.
Ale na ČT nám to nikdy moc nešlo....🤔
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Peknej rozhovor s Ruzou na R zurnalu Sport nekdy po ctvrt na ctyri.

..s Wildou jsou jedni z nejlepsich kamaradu

.. pry az si rozbali tu mechovskou vystroj tak budou asi reci… Tak to si kur@a pis.. :face_with_hand_over_mouth:

Samozrejmne vitej :-)
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Stars píše: 31 led 2023 14:14 Jarůšek Vítkovice
To se hodí vysírku ke konkurenci potřebujeme 🤣🤣
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Gumid píše: 31 led 2023 12:40 Však ti Robert nabídl adekvátní náhradu, atraktivní duel Litvínov - Karlovy Vary v Nedělu. A cyklokros má v naší kotlině nemalé zastoupení fanoušků. Již se těším na budoucnost, ČT jako veřejnoprávní služba divákům nabídne přenos z mezinárodního turnaje v kuličkách Belize vs Pakistán. Po skončení tohoto dech beroucího utkání nabídne přímý přenos finálové jízdy volného plachtění kategorie B4. Pokud nebude foukat vítr, bude se vysílat Krajský přebor akvabel.
Však on Robert potom vyleze s people metry a jejich daty, jak ten cyklokros byl lepší o mnoho než hokej, o to nemám strach. A komedie vrácení do programu, rozumějme komentovaný přenos Hokejka.tv, je parodie na druhou, tím nám všem zavřel huby. Těším se, až se to bude kousat.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Itchy píše: 31 led 2023 15:56 Peknej rozhovor s Ruzou na R zurnalu Sport nekdy po ctvrt na ctyri.

..s Wildou jsou jedni z nejlepsich kamaradu

.. pry az si rozbali tu mechovskou vystroj tak budou asi reci… Tak to si kur@a pis.. :face_with_hand_over_mouth:

Samozrejmne vitej :-)

Dá se k tomu dostat někde zpětně?
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jednou stranou chápu že je ČT v prdeli, protože se několik let nezvedly koncesionářské poplatky a náklady se hodně zvedly. Na druhou stranu bych chtěl vidět víc do jejich hospodaření.

Mám takový pocit že Záruba někde na Twitteru řekl že výroba jednoho přenosu z TELH stojí dost přes 100k. Zajímalo by mě co konkrétně je na tom tak drahé. A on sám za pár drobných taky asi nedělá.
Obrázek Za Dynamo!
Bajule95
Příspěvky: 87
Registrován: 07 zář 2016 11:58
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bajule95 »

Pcehockeyfan25 píše:

Dá se k tomu dostat někde zpětně?
https://program.rozhlas.cz/zaznamy#/radiozurnal-sport

Program v 15:05, rozhovor je zhruba kolem 15:20 Obrázek

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Dluzno dodat, ze Boro se ptal s nadhledem, tentokrat
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Wau

Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Rosťa nakonec projde snad všemi týmy 😀
https://www.hokej.cz/chysta-se-trejd-ma ... ka/5071306
🔴⚪
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

S Růžickou se sichrujeme, nemám nic proti.

Obecně z obchodů s Mechem v průběhu sezony vycházíme solidně. Jak v dávným trejdu před třiceti lety, tak i v poslední dekádě. Kacetl nám služby odvedl, stejně tak je odvádí Paulo. Námi poskytnutá protihodnota se v Mechu neuchytila.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

digitalmouse píše: 31 led 2023 16:51 Jednou stranou chápu že je ČT v prdeli, protože se několik let nezvedly koncesionářské poplatky a náklady se hodně zvedly. Na druhou stranu bych chtěl vidět víc do jejich hospodaření.

Mám takový pocit že Záruba někde na Twitteru řekl že výroba jednoho přenosu z TELH stojí dost přes 100k. Zajímalo by mě co konkrétně je na tom tak drahé. A on sám za pár drobných taky asi nedělá.


„Nejde o práva, ale o technické zabezpečení. Česká televize neměla štáb, který by přenos zabezpečoval. Aby se však zápas dostal k co nejširšímu publiku, tak jsme se domluvili, že převezmou signál a dosadí své komentátory,
“ vysvětlil vedoucí hokejového oddělení BPA Petr Nitsche.

Dokáže to někdo rozklíčovat?
Přenosový vůz ujel do Hoogerheide na cyklokros?
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše: 31 led 2023 17:56 S Růžickou se sichrujeme, nemám nic proti.

Obecně z obchodů s Mechem v průběhu sezony vycházíme solidně. Jak v dávným trejdu před třiceti lety, tak i v poslední dekádě. Kacetl nám služby odvedl, stejně tak je odvádí Paulo. Námi poskytnutá protihodnota se v Mechu neuchytila.
V MHK mu to zkrátka nevyšlo. Nelze okamžitě čekat zázraky ani u nás.

Ale k nim přicházel jako mladý (25 let) velmi talentovaný brankář s čerstvými zkušenostmi z reprezentace A týmu. To asi nebyla náhoda, i přes jeho celkem velkou smůlu na zranění. Změna prostředí pro něj určitě dává smysl. Třeba mu tady pomůže boleslavská klika v týmu. Willda ho stoprocentně podpoří, Hyčmen na něj může po tréninku vypustit pár jedovatých střel, ti kluci by si měli rozumět. Cítím to opět jako promyšlený zásah do týmu, kdy Růžička nebude brán jako nějaký cizák. Jak už bylo napsáno, chytat určitě umí, vše je o hlavě. Kacetlovi po příchodu do Třince taky nikdo moc nevěřil, šel tam jako trojka Komety a ten příběh pak už známe..

Takže Honzovi přeji hodně štěstí. Stále je ve věku, kdy se s ním musí pracovat. A když se to uchopí správně, třeba tu kariéru posune pro něj ideálním směrem ještě letos, byť to zatím nevypadá.. :think:
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

digitalmouse píše: 31 led 2023 16:51 Jednou stranou chápu že je ČT v prdeli, protože se několik let nezvedly koncesionářské poplatky a náklady se hodně zvedly. Na druhou stranu bych chtěl vidět víc do jejich hospodaření.

Mám takový pocit že Záruba někde na Twitteru řekl že výroba jednoho přenosu z TELH stojí dost přes 100k. Zajímalo by mě co konkrétně je na tom tak drahé. A on sám za pár drobných taky asi nedělá.
Tady bych nesouhlasil. ČT vybere na poplatcích 7 miliard Kč. To nemá žádná jiná TV ani náhodou, takže nouzí rozhodně netrpí.
Jenom by se muselo hospodařit normálně. Nepochopím, že jako jediná příspěvková organizace není kontrolovaná NKÚ. To si prolobovali naprosto nesmyslně. Až se NKÚ podívá na jejich hospodaření a až se useknou pijavice typu Bison&Rose, tak budou mít peněz, že nebudou vědět co s nimi.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

PCE.MAN píše: Tady bych nesouhlasil. ČT vybere na poplatcích 7 miliard Kč. To nemá žádná jiná TV ani náhodou, takže nouzí rozhodně netrpí.
Jenom by se muselo hospodařit normálně. Nepochopím, že jako jediná příspěvková organizace není kontrolovaná NKÚ. To si prolobovali naprosto nesmyslně. Až se NKÚ podívá na jejich hospodaření a až se useknou pijavice typu Bison&Rose, tak budou mít peněz, že nebudou vědět co s nimi.
Navíc muže operovat s reklamou, ale oni se často odkazují na veřejnoprávní vysílání, nicméně sport není veřejnoprávního vysíláním. Když se podívám na ceník reklamy, tak na ten počet a exkluzivitu (není těch reklam moc) je docela levný, ale na druhou stranu nezanedbatelný. Jen by se museli snažit ji prodávat, tak jako komerční televize

https://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/r ... i-reklama/


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 262 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Hodně dlouho tomu, co jsem si zápasy neužíval v takovým až prapodivně klidným rozpoložení jako teď, když chytá Will. A už jsem si na to zvyk. A bo jsem si nervů s hokejem v posledních letech užil habaděj - neříkám, že jen kvůli gólmanům - nehodlám si jen tak odvykat. Takže klidně přiveďte koho chcete, ale v kisně chci vidět jen Willa. Těch 9+12 už dá jak nic. A kdyby ho to přece vyšťavilo, tak ho po posledním špílu z ledu odnesu. Klidně až na Perštýňák.
Naposledy upravil(a) Borek dne 31 led 2023 20:00, celkem upraveno 1 x.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No, že by Will působil třeba proti Plzni nějak superjiste, to se říct nedá. :) Nicméně samozřejmě je to extra golman a myslím, že skupina Will, Frodl, Klouček, Růžička je něco, co jinde určitě co do kvality nemají.

Na Spartu jedeme 4. 💪
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

jenže ČT ze zákona musí natáčet i pořady vyloženě nekomerční, na který se reklama prodat nedá...Reklama se na ČT může vysílat jen na dvojce a sportu a to hlavně při sportovních přenosech a v omezeném množství (max 7 minut denně)....Výnosy z reklamy odvysílané na dvojce televize odvádí do Státního fondu kultury... takže z toho nemá nic... penize z reklamy na čt4 televize používá k výrobě sportovních přenosů a nákupu vysílacích práv sportovních akcí....
na koncesi CT nevybere 7 miliard.... letos to bude 5,69 miliardy... reálná hodnota těchto příjmů je ale vzhledem k inflaci "jen" 2,4 miliardy....
Naposledy upravil(a) tau dne 31 led 2023 20:15, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Sralťanská severská posila zadních řad se zatím ukazuje, to nemohu říci:)
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

My plné dvě auta z Orlických hor. Tzn. deset lidí. Sektor 119 5 řada
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Koukam na Spartu a ten novej svedskej bek jim tam hori , jak papir. .. 8min odehral -2 , pomaly .. jeden gol vyslovene jeho … trochu jsem litoval , ze jsme neposilovali uz me to preslo
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Gumid píše: 25 led 2023 20:10 No, a mluvil jsi s klukama, nebo se pouze domníváš? Já ano, a tvůj dojem je zcela lichý.
Tak oni prý pak mohou hrát i za Znojmo. Tak to pak samozřejmě celou situaci radikálně mění :))
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

denyip píše: 31 led 2023 20:11 Koukam na Spartu a ten novej svedskej bek jim tam hori , jak papir. .. 8min odehral -2 , pomaly .. jeden gol vyslovene jeho … trochu jsem litoval , ze jsme neposilovali uz me to preslo
Kohout si z něho udělal kuželku a pak když narval Redlicha tak se zranil. Takže asi pro Spartu dobře
Odpovědět