Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
subris
Obdržel "To se mi líbí": 267 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.. Škoda, mohl den ještě vydržet... Trochu se bojím, že to Vítka zejtra může semknout.
.... #zadynamo
WalkingDude
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 612 krát

Příspěvek od WalkingDude »

subris píše: 29 lis 2023 13:26 .. Škoda, mohl den ještě vydržet... Trochu se bojím, že to Vítka zejtra může semknout.
Taky myslim, ze kvuli tomu vyhrajeme jen o 2 goly
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
tau
Dal "To se mi líbí": 150 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Příspěvek od tau »

No tak nebudeme škaredí - taky jsme tady takový mjúlery měli... Takovej Redenbach, Leduc nebo Camara taky zrovna nebyli kdovíjací kamarádi do deště
jimmypop
Dal "To se mi líbí": 401 krát
Obdržel "To se mi líbí": 892 krát

Příspěvek od jimmypop »

nežere maso, nepřežije v Ostravě
Muf
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Příspěvek od Muf »

tau píše: 29 lis 2023 13:56 No tak nebudeme škaredí - taky jsme tady takový mjúlery měli... Takovej Redenbach, Leduc nebo Camara taky zrovna nebyli kdovíjací kamarádi do deště
Přidej si ještě Johnathana Sima - to byl taky dáreček.

Každopádně, každý hráč, kterému se musí "podkuřovat" aby byl spokojený, nemá v týmu, který chce něčeho dosáhnout co dělat. Asi to lze odpustit pokud dělá 2 - 3 body v každém zápase, ale v tomhle třeba Muellerovi už ujel vlak.
JirkaPCE
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 362 krát

Příspěvek od JirkaPCE »

https://www.hokej.cz/kruty-vysledek-ale ... ky/5077555

Tohle utěšování že hráli dobře, jim moc nepomůže. Kromě přesilovek prakticky nic a zápas byl do konce vyrovnaný jenom proto, že nám úplně nevycházela koncovka. Vypovídající byl i poměr střel ve třetí třetině, když prohrávali.
Pcehockeyfan25
Dal "To se mi líbí": 222 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Rossignolek
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Příspěvek od Rossignolek »

Mueller podle twitteru míří do Mechova.
tomaso25
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 725 krát

Příspěvek od tomaso25 »

Rossignolek píše: 29 lis 2023 16:52 Mueller podle twitteru míří do Mechova.
Spíš je to jen fáma.

Ale chatakter do kabiny by to byl... :grinning:
Pcehockeyfan25
Dal "To se mi líbí": 222 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Je to hloupost
Tesla102
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 40 krát

Příspěvek od Tesla102 »

Tam nepůjde, až mechowákům odečtou body za fet, tak budou za Vítkovicemi 😄
tau
Dal "To se mi líbí": 150 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Příspěvek od tau »

Po vyhazovu obviněnýho hochštaplera Drenka šéfuje rozvojovýmu fondu další z Kusého a Šebkovy éry - bývalý marketingový manažer klubu Kratochvíl...
Kula
Dal "To se mi líbí": 560 krát
Obdržel "To se mi líbí": 203 krát

Příspěvek od Kula »

tau píše: 29 lis 2023 18:06 Po vyhazovu obviněnýho hochštaplera Drenka šéfuje rozvojovýmu fondu další z Kusého a Šebkovy éry - bývalý marketingový manažer klubu Kratochvíl...
Tak to už je poslední...
digitalmouse
Administrátor
Dal "To se mi líbí": 313 krát
Obdržel "To se mi líbí": 501 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od digitalmouse »

tau píše: 29 lis 2023 18:06 Po vyhazovu obviněnýho hochštaplera Drenka šéfuje rozvojovýmu fondu další z Kusého a Šebkovy éry - bývalý marketingový manažer klubu Kratochvíl...
A já si říkal kde je...díky němu Dynamo hrálo jednu sezónu v dresech které jsem navrhl. Po něm to vzal víceméně Hrabal a... radši nemluvím.
Obrázek Za Dynamo!
JirkaPCE

Příspěvek od JirkaPCE »

Ten byl taky neskutečně arogantní vůči fanouškům, když si dovolili kritizovat, kam klub jeho nadřízení vedou. Třeba ty jeho kecy jestli mají odehráno tisíc zápasů v NHL, že si dovolí kritizovat.
Emil Havránek
Obdržel "To se mi líbí": 161 krát

Příspěvek od Emil Havránek »

Leda tak zbožné přání některých ze severního předměstí. On chtěl primárně zpět do Brna k Holíkovi. Když už tedy nevyšel Holík do Vítkovic. Jenže tam je odpovědí hradba mlčení. Asi se ani nejedná, jelikož Muellerův agent je pitomec. Zájem má Slovan Bratislava, ale spíše to bude NLA/NLB podle financí nebo IHL. Nebo že by třeba Sparta Praha s ním byla v kontaktu?
Dynamík Jistič
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 443 krát

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Emil Havránek píše: 29 lis 2023 18:38 Nebo že by třeba Sparta Praha s ním byla v kontaktu?
Už to vázne jenom na tom, jestli s hořčicí nebo s kečupem.

Obrázek
Naposledy upravil(a) Dynamík Jistič dne 29 lis 2023 18:50, celkem upraveno 3 x.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Stars
Dal "To se mi líbí": 878 krát
Obdržel "To se mi líbí": 564 krát

Příspěvek od Stars »

Emil Havránek píše: 29 lis 2023 18:38 Leda tak zbožné přání některých ze severního předměstí. On chtěl primárně zpět do Brna k Holíkovi. Když už tedy nevyšel Holík do Vítkovic. Jenže tam je odpovědí hradba mlčení. Asi se ani nejedná, jelikož Muellerův agent je pitomec. Zájem má Slovan Bratislava, ale spíše to bude NLA/NLB podle financí nebo IHL. Nebo že by třeba Sparta Praha s ním byla v kontaktu?
já tipuji Slovan.....
frysta
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Příspěvek od frysta »

Orosená_desítka píše: 29 lis 2023 13:21 ... Já si myslím, že Mueller skončí již mimo ČR. (Švýcarsko ??)
Ať je paní Muellerová spokojená s místem k žití. Je trošku vybíravá asi... :whistle: :whistle:

Asi mi uniká pointa s jeho ženou nebo nečtu bulvár.

Každopádně se jedná o jednoho z nejlepších, spíš nejlepšího cizince v extralize za posledních tak 10 let. Evidentně mu to sedlo, vydržel 5-6 sezón, má přes bod na zápas, Kometu dostal na absolutní špičku a není labil jako Camara např. :)
Podle mě už ale není hladový a čekal jsem konec už hned po odchodu z Komety, ale ještě to dal velice slušně.
JirkaPCE

Příspěvek od JirkaPCE »

frysta píše: 29 lis 2023 19:00 Asi mi uniká pointa s jeho ženou nebo nečtu bulvár.

Každopádně se jedná o jednoho z nejlepších, spíš nejlepšího cizince v extralize za posledních tak 10 let. Evidentně mu to sedlo, vydržel 5-6 sezón, má přes bod na zápas, Kometu dostal na absolutní špičku a není labil jako Camara např. :)
Podle mě už ale není hladový a čekal jsem konec už hned po odchodu z Komety, ale ještě to dal velice slušně.
Kometa měla ty dva tituly, ještě než tam přišel. S ním už pak nic nevyhráli, tím netvrdím, že to byla jeho vina.
Emil Havránek
Obdržel "To se mi líbí": 161 krát

Příspěvek od Emil Havránek »

frysta píše: 29 lis 2023 19:00 Asi mi uniká pointa s jeho ženou nebo nečtu bulvár.

Pointa je v tom, že kde budou za aktivní kariéry Muellerovi žít rozhoduje především jeho paní. S ohledem na děti. Dostupnost kvalitního vzdělávání v angličtině, kvalitu života a tak. Jeho vyjednávání se Zábranským se táhnou již od loňského podzimu. I když to všichni popírali, zejména ve Vítkovicích. Rodině se zkrátka v Ostravě nelíbilo a chtěli pryč. Zhruba po měsíci angažmá. Pro Zábranu není problém jeho plat, hrál by i za míň, navíc peníze v Brně opravdu nejsou problém, stejně jako u nás. Povaha hráče pak už více.
frysta

Příspěvek od frysta »

JirkaPCE píše: 29 lis 2023 19:16 Kometa měla ty dva tituly, ještě než tam přišel. S ním už pak nic nevyhráli, tím netvrdím, že to byla jeho vina.
S tituly máš pravdu. Měl jsem napsat táhnul na vrchol, protože v postErat období byl v Brně dominantním hráčem. Svým způsobem mi v lize bude chybět, ale do našeho týmu bych ho taky nechtěl. :)
frysta

Příspěvek od frysta »

Emil Havránek píše: 29 lis 2023 19:18 Pointa je v tom, že kde budou za aktivní kariéry Muellerovi žít rozhoduje především jeho paní. S ohledem na děti. Dostupnost kvalitního vzdělávání v angličtině, kvalitu života a tak. Jeho vyjednávání se Zábranským se táhnou již od loňského podzimu. I když to všichni popírali, zejména ve Vítkovicích. Rodině se zkrátka v Ostravě nelíbilo a chtěli pryč. Zhruba po měsíci angažmá. Pro Zábranu není problém jeho plat, hrál by i za míň, navíc peníze v Brně opravdu nejsou problém, stejně jako u nás. Povaha hráče pak už více.
Ok, ale tak by rozhodovala snad každá normální rodina, pokud má na vybranou. Kdo by chtěl žít v Ostravě? Už Brno je na hraně. :)
subris
Obdržel "To se mi líbí": 267 krát

Příspěvek od subris »

... výsledkově poměrně úspěšný den. Junci tři body z Přerova - výhra 4:3. Bengo dva body ze Sokolova. Gratulace...
.... #zadynamo
Sali67
Dal "To se mi líbí": 246 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Příspěvek od Sali67 »

Rákos dneska výborně 👍
Odpovědět