Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Danik23 píše: 25 lis 2022 19:51 Vyhra dobra, vice mene bez velkych problemu, musim uznat, ze Stara hokejka mel pravdu, mit takove 2 brankare muze byt ve finale kauf, a zatim to tak vypada, oba borci neskutecni.., jeste pred par zapasy to tady byl trochu rudy hadr pro nektere kolegy, ale Cinel je horsi a horsi, ten borec me prijde kompletne vyhorelej a reminiscence na O. Romana sedi, tahne vsechny kolem sebe dolu a neni nic co muze nabidnout, prijde me, ze ho to vubec nebavi, ve finale, na vymenu neni adept Paulo, ale Cinel, za Stastneho bych ho poslal hned:) treba ho to nejak nakopne, druha vec co je podobna s Romanem, at se deje co se deje tak Cincila uplne mimo misu furt na stejnych pozicich, presilovce a duvera trenerskeho stabu...
Jedná věc je, že Cienciala z formy, ale s Romanem bych ho tedy nesrovnával. Hráč v ideálním věku, který má za sebou sezóny kdy včetně playoff udělal víc jak třicet a pak čtyřicet bodů. Tam není žádný důvod, aby nastal trvalý pokles výkonnosti. Já věřím, že letos ještě platný bude. Ono celkově k té produktivitě, nejde čekat, že tady budeme mít lajnu, kde budou hráči mít bod na zápas a další budou mít čtyřicet bodů. Stačí se podívat, jak třeba vypadala produktivita v sezónách, kdy jsme v základní části dominovali zatím podobně jako letos nebo pak v té další, když byla výluka a měli jsme tři hráče na čele produktivity celé ligy.
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 735 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

PL8 píše: 25 lis 2022 20:10 Borje Salming zemřel!
Hmmm, už to tu bylo... po 4 měsících, co mu našli ALS :sadd:
Ten nedávný ceremoniál v Torontu jsem regulerně obrečel...
Přílohy
salming.jpg
Naposledy upravil(a) Rahmed dne 25 lis 2022 20:20, celkem upraveno 1 x.
Život jde dál...
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4335
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Krásný začátek víkendu a navíc moralisti z mechu a kapradí tečou s Plzničkou. To bylo keců na Mandáta a teď mlčí nad angažováním odsouzeného nácka. No co čekat od mešugeeee ? :joy: :party:
No nic jdu si dát do garáže mentolové cígo. :rofl:
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1687
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

pěkně je sereme na více frontách. Skvěle!
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2988
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 652 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

in-spyder píše: 25 lis 2022 20:06 Jj, na konci skandování peníze, peníze. Dříve se to skandovalo v jiném kontextu. Ale povězme si narovinu, tahle pozice nám sedí, hoši se vyřádí na ledě, Dědek na twitteru, sereme všechny a všude.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Přitom už dlouho dobu hrajeme v útoku 9 odchovanců a 3 cizinci.. :nene: Ale je to dobrý, že ostatní sereme :dance: :pivko:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1687
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

tleskám naši sérii. Jen tak dál!
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Pokud tam není u hráče nějaký závažný osobní problém, pak si tak silný a kvalitní tým, jaký máme teď my, může ve svém středu držet nějaký čas hráče, kteří má dobrou minulost a jistý předpoklad být zase v dobré formě... jasně, že záruka nikde, ale tohle prostě silné týmy dělají. Podrží. Ten hráč to může v nejdůležitější části sezony třeba vrátit

Nechci Ciencalu hájit, ale nelíbí se mi, že se na něj plive... kouč a jeho realizační tým nejsou žádné trubky a slepci, tak je nechte v klidu konat. Nemám pochyby, že vědí, co dělají... Nejsme pod tlakem a v křeči, aby se muselo vyšilovat.mozná ho i obchodují...ale nejsme v presu
Nechápu, že si i přesto, jak si teď v lize vedeme, musí stále hledat stále nějaké hnidy... Ty vole, my vyhrajem 12 špílů v řadě a tady musej furt vysírat nejací chytrolíni. Musíte mít fakt smutnej život :ruleta:
Tesla
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 735 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

No, ne že by to pro nás něco řešilo, ale mohli by se Kočičáci vzchopit a udolat rudou chátru :pivko:
Život jde dál...
Matess
Příspěvky: 671
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 170 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

woe píše: 25 lis 2022 20:27 Pokud tam není u hráče nějaký závažný osobní problém, pak si tak silný a kvalitní tým, jaký máme teď my, může ve svém středu držet nějaký čas hráče, kteří má dobrou minulost a jistý předpoklad být zase v dobré formě... jasně, že záruka nikde, ale tohle prostě silné týmy dělají. Podrží. Ten hráč to může v nejdůležitější části sezony třeba vrátit

Nechci Ciencalu hájit, ale nelíbí se mi, že se na něj plive... kouč a jeho realizační tým nejsou žádné trubky a slepci, tak je nechte v klidu konat. Nemám pochyby, že vědí, co dělají... Nejsme pod tlakem a v křeči, aby se muselo vyšilovat.mozná ho i obchodují...ale nejsme v presu
Nechápu, že si i přesto, jak si teď v lize vedeme, musí stále hledat stále nějaké hnidy... Ty vole, my vyhrajem 12 špílů v řadě a tady musej furt vysírat nejací chytrolíni. Musíte mít fakt smutnej život :ruleta:
To že jsme vyhráli 12 zápasů v řadě neznamená, že není co zlepšit. Do play-off budem potřebovat co největší sílu a Činel bohužel momentálně tahá dolů každýho s kým hraje. Jestli se nezvedne tak radši půjdu do play-off s někým jiným než s ním. Jestli se zvedne tak fajn pro všechny.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

JirkaPCE píše: 25 lis 2022 20:11 Jedná věc je, že Cienciala z formy, ale s Romanem bych ho tedy nesrovnával. Hráč v ideálním věku, který má za sebou sezóny kdy včetně playoff udělal víc jak třicet a pak čtyřicet bodů. Tam není žádný důvod, aby nastal trvalý pokles výkonnosti. Já věřím, že letos ještě platný bude. Ono celkově k té produktivitě, nejde čekat, že tady budeme mít lajnu, kde budou hráči mít bod na zápas a další budou mít čtyřicet bodů. Stačí se podívat, jak třeba vypadala produktivita v sezónách, kdy jsme v základní části dominovali zatím podobně jako letos nebo pak v té další, když byla výluka a měli jsme tři hráče na čele produktivity celé ligy.
Tak ja nechci nejak kazit vseobecne dobrou naladu:) Samohul nebyl zas tak spatnej jak jsem videl, jsme na vlne atd..:) takze bych to nejak uz moc nerozebiral, abych nebyl n cerne listine:) Roman starsi, Cincila mladsi, vykon temer v pulce sezony shodne spatny, teamy, kde to jede na jednu lajnu ve vetsine pripadu titul nedelaji, je potreba to mit vice vyrovnane, alespon tak to vidim ja, pokud me nevadi, ze centr 2. utoku co ma i presilky je uplne mimo a vyhravame tak je to OK, to je jasne, ale mozna to casem nekde bude chybet a i kdyz bych si to pral, tak se vsim respektem k borcum z 1. lajny, nemyslim si, ze budou dominovat timto zpusobem celou sezunu, zapas od zapasu a v PO take, proste budou tay nekdy potrebovat pomoci.. tot vse, jsme prvni a at to tak dlouho zustane, nejlepe do Kvetna ;)
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

woe píše: 25 lis 2022 20:27 Pokud tam není u hráče nějaký závažný osobní problém, pak si tak silný a kvalitní tým, jaký máme teď my, může ve svém středu držet nějaký čas hráče, kteří má dobrou minulost a jistý předpoklad být zase v dobré formě... jasně, že záruka nikde, ale tohle prostě silné týmy dělají. Podrží. Ten hráč to může v nejdůležitější části sezony třeba vrátit

Nechci Ciencalu hájit, ale nelíbí se mi, že se na něj plive... kouč a jeho realizační tým nejsou žádné trubky a slepci, tak je nechte v klidu konat. Nemám pochyby, že vědí, co dělají... Nejsme pod tlakem a v křeči, aby se muselo vyšilovat.mozná ho i obchodují...ale nejsme v presu
Nechápu, že si i přesto, jak si teď v lize vedeme, musí stále hledat stále nějaké hnidy... Ty vole, my vyhrajem 12 špílů v řadě a tady musej furt vysírat nejací chytrolíni. Musíte mít fakt smutnej život :ruleta:
Nechci to zakriknout, jestli myslis me, tak ja mam zivot velice fajn:), ted je mi ovsem smutno, jak jsi me to nandal, jestli myslis me:) to vis ja se naucil, ze ikdyz se dari a to ve vsem, tak je prostor jit dal a vys:) navic covece plivani si predstavuji jinak...
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Koblasa

Nechyběl trochu i důraz v předbrankovém prostoru? My jsme se neprosadili a sami jsme tam inkasovali.
To je jak jsem říkal, tým mají kvalitní a prakticky všechny beky mají veliké, není to s nimi před bránou jednoduché se tam řezat. Pak je to o štěstí, kam se puk odrazí
Georgre
Příspěvky: 4881
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

30 bodů na záchranu, to už bychom mohli dát i s prstem v nose :-D
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Každej hráč může občas mít v kariéře výpadek "formy". Otázka je zda to vidí i trenér.

Buď ať ho na chvíli posadí, nebo ať má důvěru...to je prostě na trenérovi.

Je ale fakt že bych čekal větší přínos všech lajn, nejen první. Toto se musí na play-off vypilovat.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jo a za mě vhodně doplnit, ale trejdy ne.
Obrázek Za Dynamo!
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

digitalmouse píše: 25 lis 2022 20:56 Jo a za mě vhodně doplnit, ale trejdy ne.
Hyčus a Mandy....budou znát
fansDKnL
Příspěvky: 1673
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

woe píše: 25 lis 2022 20:27 Pokud tam není u hráče nějaký závažný osobní problém, pak si tak silný a kvalitní tým, jaký máme teď my, může ve svém středu držet nějaký čas hráče, kteří má dobrou minulost a jistý předpoklad být zase v dobré formě... jasně, že záruka nikde, ale tohle prostě silné týmy dělají. Podrží. Ten hráč to může v nejdůležitější části sezony třeba vrátit

Nechci Ciencalu hájit, ale nelíbí se mi, že se na něj plive... kouč a jeho realizační tým nejsou žádné trubky a slepci, tak je nechte v klidu konat. Nemám pochyby, že vědí, co dělají... Nejsme pod tlakem a v křeči, aby se muselo vyšilovat.mozná ho i obchodují...ale nejsme v presu
Nechápu, že si i přesto, jak si teď v lize vedeme, musí stále hledat stále nějaké hnidy... Ty vole, my vyhrajem 12 špílů v řadě a tady musej furt vysírat nejací chytrolíni. Musíte mít fakt smutnej život :ruleta:
Ano trenéři nejsou žádný hlupáci, proto se pracuje na tom Cinela někam udat. Ale on ho nikdo nechce
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

fansDKnL píše: 25 lis 2022 21:02 Ano trenéři nejsou žádný hlupáci, proto se pracuje na tom Cinela někam udat. Ale on ho nikdo nechce
Tak koukam Ty na tom v osobnim zivote taky nejses nejak moc slavne vid? :)) Asi jako ja..ha ha ha
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

junci dnes důležitá výhra nad Libercem...ty jejich výsledky to je houpačka
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2651
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 568 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Danik23 píše: 25 lis 2022 21:05 Tak koukam Ty na tom v osobnim zivote taky nejses nejak moc slavne vid? :)) Asi jako ja..ha ha ha
Už jdi do hajzlu, ty zmrde namistrovanej 🖕
Anry
Příspěvky: 167
Registrován: 23 říj 2015 22:32
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Anry »

Dotaz pro sledující naše zápasy na tipsportu. Jakou máte kvalitu přenosu? Já letos hrůzostrašnou. Už jsem vyzkoušel několik zařízení a stále stejná bída,fakt už nevím co s tím.
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 735 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

fansDKnL píše: 25 lis 2022 21:02 Ano trenéři nejsou žádný hlupáci, proto se pracuje na tom Cinela někam udat. Ale on ho nikdo nechce
OK, to jsem si myslel...
Danik23 píše: 25 lis 2022 21:05 Tak koukam Ty na tom v osobnim zivote taky nejses nejak moc slavne vid? :)) Asi jako ja..ha ha ha
No, naštěstí tu máme ignore list a nemusím reagovat víc než takto...
Život jde dál...
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Pick píše: 25 lis 2022 21:12 Už jdi do hajzlu, ty zmrde namistrovanej 🖕
Diky :)
fansDKnL
Příspěvky: 1673
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Danik23 píše: 25 lis 2022 21:05 Tak koukam Ty na tom v osobnim zivote taky nejses nejak moc slavne vid? :)) Asi jako ja..ha ha ha
Hele mě k životu stačí málo, v úterý jsem si zajel do Vitek, ve středu na béčko, včera na dorost, teď jedu z Varů, zítra do Zlína a v neděli na Kometu a jsem spokojen
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4335
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Anry píše: 25 lis 2022 21:13 Dotaz pro sledující naše zápasy na tipsportu. Jakou máte kvalitu přenosu? Já letos hrůzostrašnou. Už jsem vyzkoušel několik zařízení a stále stejná bída,fakt už nevím co s tím.
Co bys chtěl od tipsportu ? Pokaždé mám problémy. Dnes to docela šlapalo, ale jak skončil náš zápas, tak už se to začalo srát a ostatní zápasy jsem už neviděl. Neměl jsem na to sekání nervy a raději jsem to vypnul.
Odpovědět