Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
subris
Obdržel "To se mi líbí": 319 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

...co se týče příchodu, někdo tu psal, že se to začne objevovat po MS, že teď je na prvním místě repre a až pak extraliga. Nemám s tím problém, věřím, že se v pondělí dočkáme. Pokud to budou hráči repre, tak chápu, že je s tím lepší počkat po MS, než během turnaje rozproudit šílenství (hysterii) některých novinářů... Nemám info jako Propulse aspol, ale kdyby vyšla ta tři jména, o kterých sem slyšel, byl bych spokojený...
.... #zadynamo
Kajin22
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Příspěvek od Kajin22 »

Čonka s těma financema dělat umí a i když předpokládám, že to se to užšímu vedení moc nelíbilo, prosadil si svoji :) Stejně jako ceny při PO.
pepa
Dal "To se mi líbí": 473 krát
Obdržel "To se mi líbí": 292 krát

Příspěvek od pepa »

Mne se změna sektoru nedotkla. S každoročním zdražením počítám. Ale změnit kategorii místa bez toho, že bych provedl nějaké úpravy, které by to opodstatnily, je prasárna. Aby se pan Dědek opravdu neprepocital. Ti, kdo mu tam budou chodit za ty peníze, které vytasil má play-off a kteří se radují z vystoupení toho trotla z Ameriky, mu hockeytown nevytvoří a chraň ho pánbůh, aby se mu při této skladbě diváků nepovedla jedna sezóna.el by si uvědomit, že všude vykládá, že prisel do klubu proto, že viděl, že je tu 8 tisíc lidí na zápas klubu, který je na sestup. Ti návštěvníci, které se teď snaží dostat do haly, by mu má takový zápas určitě nepřišli.aby brzo nesplakal nad výdělkem. Co takhle místo odrbavani fanoušků přivést silného partnera - sponzora? Po svém příchodu to vyhlašoval jako prioritu. Je tam někdo takový krom jeho firem? Nevšiml jsem si. Jestli je to nápad pana Čonky, tak ať si ho pan Dědek srovná a pošle ho sehnat sponzora.
Skrivy395
Dal "To se mi líbí": 1156 krát
Obdržel "To se mi líbí": 93 krát

Příspěvek od Skrivy395 »

pepa píše: 24 kvě 2024 23:49 Mne se změna sektoru nedotkla. S každoročním zdražením počítám. Ale změnit kategorii místa bez toho, že bych provedl nějaké úpravy, které by to opodstatnily, je prasárna. Aby se pan Dědek opravdu neprepocital. Ti, kdo mu tam budou chodit za ty peníze, které vytasil má play-off a kteří se radují z vystoupení toho trotla z Ameriky, mu hockeytown nevytvoří a chraň ho pánbůh, aby se mu při této skladbě diváků nepovedla jedna sezóna.el by si uvědomit, že všude vykládá, že prisel do klubu proto, že viděl, že je tu 8 tisíc lidí na zápas klubu, který je na sestup. Ti návštěvníci, které se teď snaží dostat do haly, by mu má takový zápas určitě nepřišli.aby brzo nesplakal nad výdělkem. Co takhle místo odrbavani fanoušků přivést silného partnera - sponzora? Po svém příchodu to vyhlašoval jako prioritu. Je tam někdo takový krom jeho firem? Nevšiml jsem si. Jestli je to nápad pana Čonky, tak ať si ho pan Dědek srovná a pošle ho sehnat sponzora.
Zavolám do Betana ať si dají do loga nějakou výraznější barvu než oranžovou, když ho někteří i tak mají problém vidět. (Betano dává ještě více peněz než dávala Fortuna) Toho trotla z ameriky si tady zaplatila Komerčka, klub k tomu přišel jak slepý k houslím. A nakonec by mě zajímalo kde jsi vzal tu jistotu, že si zdražení vymyslel Dědek. Ještě něco tam máš nebo to bylo všechno?
Společně proti všem!
tau
Dal "To se mi líbí": 202 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1035 krát

Příspěvek od tau »

Ještě by to chtělo podepsat někoho s opravdu ryzím charakterem, napadá mě třeba Jurčo, a bude to fakt povedený jaro...
Caesar
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 98 krát

Příspěvek od Caesar »

Kdo dovali? Bluma,Zadina?
Vždy jen Dynamo!
Pcehockeyfan25
Dal "To se mi líbí": 229 krát
Obdržel "To se mi líbí": 140 krát

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Caesar píše: 25 kvě 2024 07:48 Kdo dovali? Bluma,Zadina?
Bluma ne, blbost
Muf
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 609 krát

Příspěvek od Muf »

U těchto dvou nevidím důvod. Oba s přehledem získají místo v NHL.
Orosená_desítka
Dal "To se mi líbí": 1297 krát
Obdržel "To se mi líbí": 445 krát

Příspěvek od Orosená_desítka »

Zadina a Kondelík a ........ ?
Georgre
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 259 krát

Příspěvek od Georgre »

Orosená_desítka píše: 25 kvě 2024 09:05 Zadina a Kondelík a ........ ?
Vidím bych to brácha na bráchu, můj brácha má prima brachu..můj tip
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Pce_lukas
Dal "To se mi líbí": 149 krát
Obdržel "To se mi líbí": 181 krát

Příspěvek od Pce_lukas »

Když se tady bavíme o hráčích, tak bych se chtěl zeptat na asistenta. Je něco pravdy na Holaňovi nebo Pospíšilovi?
tau
Dal "To se mi líbí": 202 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1035 krát

Příspěvek od tau »

Pce_lukas píše: 25 kvě 2024 09:44 Když se tady bavíme o hráčích, tak bych se chtěl zeptat na asistenta. Je něco pravdy na Holaňovi nebo Pospíšilovi?
O Kluboffce se mluví jako o skautovi...
Kuba23
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Příspěvek od Kuba23 »

Pce_lukas píše: 25 kvě 2024 09:44 Když se tady bavíme o hráčích, tak bych se chtěl zeptat na asistenta. Je něco pravdy na Holaňovi nebo Pospíšilovi?
Holaně bych bral, ale nevím jestli by vzal místo jako asistent Zadiny nebo by byly jako dva na stejné úrovni? 🤔

Uvidíme po mistrovství co nám klub připraví za překvapení s trenéry, hráči a jaké cíle budou v příští sezoně, i když na ty je asi ještě čas, když před chvílí skončila minulá, to čekám až se začátkem té nové.
Štenkovan
Obdržel "To se mi líbí": 170 krát

Příspěvek od Štenkovan »

pepa píše: 24 kvě 2024 23:49 Mne se změna sektoru nedotkla. S každoročním zdražením počítám. Ale změnit kategorii místa bez toho, že bych provedl nějaké úpravy, které by to opodstatnily, je prasárna. Aby se pan Dědek opravdu neprepocital. Ti, kdo mu tam budou chodit za ty peníze, které vytasil má play-off a kteří se radují z vystoupení toho trotla z Ameriky, mu hockeytown nevytvoří a chraň ho pánbůh, aby se mu při této skladbě diváků nepovedla jedna sezóna.el by si uvědomit, že všude vykládá, že prisel do klubu proto, že viděl, že je tu 8 tisíc lidí na zápas klubu, který je na sestup. Ti návštěvníci, které se teď snaží dostat do haly, by mu má takový zápas určitě nepřišli.aby brzo nesplakal nad výdělkem. Co takhle místo odrbavani fanoušků přivést silného partnera - sponzora? Po svém příchodu to vyhlašoval jako prioritu. Je tam někdo takový krom jeho firem? Nevšiml jsem si. Jestli je to nápad pana Čonky, tak ať si ho pan Dědek srovná a pošle ho sehnat sponzora.
Na ceně permic se hlavně dost významně podílel nezájem o LM. Nyní jsme ji při předpokládaném prodeji permic zvedli návštěvnost o cca 1500-2000 návštěvníků. Což je docela zábavné jak si zvednout návštevnost na produkt co netáhne a ještě to prodat jako výhodu a benefit. Tohle je dobrá práce ze strany klubu. Jen to zaplatí fanoušek s permicí. Na co se ohledně cen těším jak bude vypadat play off. Protože ekonomická situace v Pce se radikálně nezmění a pokud bude procentuální nárůst cen vstupenek v play off stejný tak to bude už pro hodně lidí dost náročné. Samozřejmě, že se vyrojí vždycky plno komentářů nemáš nechoď. Ale jde o to, že se hodně změní skladba lidí na stadionu. A za druhé je zvláštní, že Sparta klub s podobným rozpočtem s prodává lístky obdoby naší kategorie A i s play off o 2000 levněji. Samozřejmě je to dáno tím, že si mohou říct o víc za reklamu, ale na druhou stranu se u nás dostává platící fanoušek do situace, že už není tak bezvýznamným sponzorem klubu jak nám je neustále prezentováno. A jelikož už na hokej chodím pár let. Tak čím déle se v minulosti hrálo déle nahoře tím vic se pomalu snižoval počet lidí na stadionu. A byli i titulové sezóny, že jsme nevyprodali první kolo play off. Bude zajímavé sledovat jaký to všechno nabere směr. Osobně jsem rád, že na tohle téma můžu jen plkat a nemusím to řešit a nést za to zodpovědnost.
Orosená_desítka
Dal "To se mi líbí": 1297 krát
Obdržel "To se mi líbí": 445 krát

Příspěvek od Orosená_desítka »

Kuba23 píše: 25 kvě 2024 10:24 Holaně bych bral, ale nevím jestli by vzal místo jako asistent Zadiny nebo by byly jako dva na stejné úrovni? 🤔

Uvidíme po mistrovství co nám klub připraví za překvapení s trenéry, hráči a jaké cíle budou v příští sezoně, i když na ty je asi ještě čas, když před chvílí skončila minulá, to čekám až se začátkem té nové.
Cíle ? Odpovím ti na tuto otazku : titul. Nic víc nic míň. No a samozrejme postoupit dál v lize mistrů... než v sezoně ukončené 🏒
Georgre

Příspěvek od Georgre »

subris píše: 24 kvě 2024 23:22 ...co se týče příchodu, někdo tu psal, že se to začne objevovat po MS, že teď je na prvním místě repre a až pak extraliga. Nemám s tím problém, věřím, že se v pondělí dočkáme. Pokud to budou hráči repre, tak chápu, že je s tím lepší počkat po MS, než během turnaje rozproudit šílenství (hysterii) některých novinářů... Nemám info jako Propulse aspol, ale kdyby vyšla ta tři jména, o kterých sem slyšel, byl bych spokojený...
Tak dřív zo nemá cenu zveřejnit, navíc, když naší budou hrát o medaile..věřím, že Švédy vyřadí, Radim vymysli taktiku..a Pasta rozhodně..

Přestupy by se v tom boomu ztratili..já si počkám, propulse říkal, že to bude lepší, věřím mu
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre

Příspěvek od Georgre »

Kuba23 píše: 25 kvě 2024 10:24 Holaně bych bral, ale nevím jestli by vzal místo jako asistent Zadiny nebo by byly jako dva na stejné úrovni? 🤔

Já věřím, že by to bylo jako Gross, Horava...Mára by se od něj mohl co učit..Miloš má hodně zkušenosti.. a někdo zkušený by se hodil..a věřím, že by to fungovalo..
JirkaPCE
Dal "To se mi líbí": 99 krát
Obdržel "To se mi líbí": 507 krát

Příspěvek od JirkaPCE »

Chápu rozhořčení nad změnou sektorů, ale nevím, proč někteří potřebujete hned tak nutně posily, když se blíží teprve konec května. Navíc když kvalitní hráči na které patrně cílíme, nemají důvod s podpisem nijak spěchat.
snorry
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 20 krát

Příspěvek od snorry »

Čus chtěl jsem se optat dal by někdo o prázdninách bendy hokej? preferovaná lokace Pardubice nebo Praha pokud by se našlo dost lidí mohla by to být zábava aspoň na jednu sobotu
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno
stará hokejka
Obdržel "To se mi líbí": 366 krát

Příspěvek od stará hokejka »

Osobně se mě to netýká, ale že se dožiju toho, že tady budeme mít jako klub dražší vstupné, než v O2 aréně, kde je úroveň všeho lepší, jsem si nepomyslel a je mi z toho za fanouška smutno :(

A z toho, že naše základní vstupné je dokonce vyšší, než vstupné do O2 arény včetně playoffs bych zvracel.

https://www.hcsparta.cz/zobraz.asp?t=sezonni-karty
Sali67
Dal "To se mi líbí": 375 krát
Obdržel "To se mi líbí": 347 krát

Příspěvek od Sali67 »

Když hokej, tak jedině s expertem
Screenshot_20240525-141458_Gallery.jpg
Holly833
Dal "To se mi líbí": 3923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 550 krát

Příspěvek od Holly833 »

Sali67 píše: 25 kvě 2024 14:16 Když hokej, tak jedině s expertem
Screenshot_20240525-141458_Gallery.jpg
:grin: :thumbsup:
jimmypop
Dal "To se mi líbí": 577 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1363 krát

Příspěvek od jimmypop »

elitní útok skvostná bilance
Gumid
Dal "To se mi líbí": 658 krát
Obdržel "To se mi líbí": 868 krát

Příspěvek od Gumid »

Krejčík to brání jak proti Kladnu.
Štenkovan
Obdržel "To se mi líbí": 170 krát

Příspěvek od Štenkovan »

stará hokejka píše: 25 kvě 2024 14:08 Osobně se mě to netýká, ale že se dožiju toho, že tady budeme mít jako klub dražší vstupné, než v O2 aréně, kde je úroveň všeho lepší, jsem si nepomyslel a je mi z toho za fanouška smutno :(

A z toho, že naše základní vstupné je dokonce vyšší, než vstupné do O2 arény včetně playoffs bych zvracel.

https://www.hcsparta.cz/zobraz.asp?t=sezonni-karty
Jo je to zajímavá abnormalita. Kvalita týmu stejná. Kvalita stadionu nesrovnatelná. Rozdíl ve vstupném včetně play off při případném finále bude za sezonu v průměru 7000 při naší průměrné návštěvě udělá více jak 60 000 000 což opravdu není málo. A je legitimní otázka co lepšího než Sparta za to dostaneme. Teda kromě titulu to je jasné.
Odpovědět