Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3248
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 336 krát
Obdržel "To se mi líbí": 550 krát
Kontaktovat uživatele:

Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Z důvodu přehlednosti a optimalizace databáze fóra založeno nové vlákno "Hokej".
Původní vlákno přesunuto do archivu a uzamčeno.
Návod k nové tipovačce: viewtopic.php?p=204837#p204837
Obrázek Za Dynamo!
zdendik
Příspěvky: 139
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/spor ... .seznam.cz

Dynamo smlouvu dosud nepodepsalo, všechny ostatní kluby ano, již před rokem. Pardubice už se připravily o podpisový bonus čtyři miliony korun. Pokud se klub bude chtít účastnit sezony 2023/24, měl by splnit licenční podmínky pro účast v nejvyšší hokejové soutěži a respektovat řády, které platí pro všechny kluby,“ říká Obermajerová. :crazy:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5764
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 152 krát
Obdržel "To se mi líbí": 794 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

zparchantělá BPA diktuje podmínky kdo bude hrát ligu a kdo ne... Budějovice se dohodly se sázkovkou a zažádaly o výjimku... později přišlo Brno že chce výjimku taky... a bude se mezi nimi losovat... proč neplatí kdo dřív přijde, ten dřív mele? Protože Zábranský.... Všechno je to tam prolezlý kamarádšofty, vzájemnými kšeftíky, ruka ruku myje...svaz, extraliga, bpa... všechno jedna prdel...
Nechceš smlouvu s BPA. ok, nemusíš ji podepisovat...ale nedostaneš peníze od partnerů, který bpa zajistila... jak jednoduchý... a baba obrmajerjka bude vyhrožovat....
kedar
Příspěvky: 2015
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

tau píše: 13 zář 2022 08:21 zparchantělá BPA diktuje podmínky kdo bude hrát ligu a kdo ne... Budějovice se dohodly se sázkovkou a zažádaly o výjimku... později přišlo Brno že chce výjimku taky... a bude se mezi nimi losovat... proč neplatí kdo dřív přijde, ten dřív mele? Protože Zábranský.... Všechno je to tam prolezlý kamarádšofty, vzájemnými kšeftíky, ruka ruku myje...svaz, extraliga, bpa... všechno jedna prdel...
Nechceš smlouvu s BPA. ok, nemusíš ji podepisovat...ale nedostaneš peníze od partnerů, který bpa zajistila... jak jednoduchý... a baba obrmajerjka bude vyhrožovat....
A když by došlo k tomu hlasování,tak vítěz je předem jasný, přesně " protože Zábranský"
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7637
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 734 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

V Českých Budějovicích asi tuší, že minci, se kterou se bude losovat, si přiveze Libor z Brna... :laughing:

Ale celá situace jen a jen potvrzuje, jak vypadá situace s marketingovými právy v extralize. Co kdysi založil Charouz, je funkční dodnes. Klientelistický zákulisní bahínko. Akorát si to dnes řídí Tipsport, kterej si v hokeji zabetonoval pozici. To je přece paráda, pak se nemusí ani nijak zvlášť snažit a soustředí se na fotbal, kde to funguje jinak a můžou si podepisovat smlouvy s jednotlivými kluby, jak se jim zlíbí. Systém výjimek, kterej vytlačuje konkurenci a o nichž fakt nerozhoduje teta Obermajerová, je pro Tipsport skvělej. Systém, kterej ze svý podstaty sice tvoří potenciální právní spory, ale většina nakonec radši skloní hlavu, protože do nepřímýho sporu se silnějším psem jít nechce. Viz právě i Motor, kterej není v grupě vyvolených, kterým se vychází vstříc. O tom, že některý kluby dostávají poněkud jiný peníze, než je oficiálně určeno, se taky šušká od časů Tondy Charouze. Třeba, že někdo bokem dostane trochu lepší podpisovej bonus a tak.
Sweník
Příspěvky: 13862
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1074 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1045 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Teď si můžou někteří chytráci drbat hlavy a přemýšlet nad svou hloupostí, že podepsali s BPA tak nevýhodnou smlouvu. :-)
Ani bych se nedivil, kdyby se najednou k rebelujícímu Dědkovi někdo přidal. Protože tohle je fakt neskutečná prasárna..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7637
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 734 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Sweník píše: 13 zář 2022 10:53 Teď si můžou někteří chytráci drbat hlavy a přemýšlet nad svou hloupostí, že podepsali s BPA tak nevýhodnou smlouvu. :-)
Ani bych se nedivil, kdyby se najednou k rebelujícímu Dědkovi někdo přidal. Protože tohle je fakt neskutečná prasárna..
Ale kde že. Nepřidá se nikdo.

Jediný, co může trochu situací pohnout, je výrok soudu. Jinak to zůstane, jak to je. Pak se vytvoří hned několik dalších problémů. Třebaže na tři "výjimky" ohledně sázkovek bude nejméně pět zájemců. Výjimky se dávají, jestli tomu rozumím správně, vždy jen na jednu sezonu bez ohledu na platnost smlouvy. Nebo se to tak aspoň oficiálně tváří. Takže máš třeba tříletou smlouvu s generálním partnerem, ale o výjimku žádáš třikrát. Pak někde pozdě klikneš nebo zvolíš pannu na minci, na který je ale z obou stran orel a smlouvu s generálním partnerem vlastně nemáš. Ale teta Obermajerová pošle dva miliony a bude se divit, že nejseš spokojenej a bude plácat něco o tom, že taková už jsou holt pravidla.
pepa
Příspěvky: 2024
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 395 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Nevím, jaké podmínky nabízel Dědek v konkurenční sponzorské smlouvě, kterou nakonec všichni odmítli. Konec konců, momentálně je to jejich boj, mohli něco udělat pro změnu, no, nechtělo se jim. Tak ať si pan Bednařík sežene peníze na Gulaše, kde chce.

Jsem slepej nebo blbej? Pro na stránkách nikde nevidím žádný odkaz na dnešní tiskovou konferenci? Bude?
av69
Příspěvky: 2519
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1370 krát
Obdržel "To se mi líbí": 843 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Je každopádně potěšující vědět, že má hokej takový nadbytek peněz, že si může v klidu dovolit odmítat sponzorské miliony. Tahle "oborová exkluzivita" je jen další střípek do mozaiky totální svazové žumpy.
Sweník
Příspěvky: 13862
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1074 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1045 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

pepa píše: 13 zář 2022 11:32 Nevím, jaké podmínky nabízel Dědek v konkurenční sponzorské smlouvě, kterou nakonec všichni odmítli. Konec konců, momentálně je to jejich boj, mohli něco udělat pro změnu, no, nechtělo se jim. Tak ať si pan Bednařík sežene peníze na Gulaše, kde chce.

Jsem slepej nebo blbej? Pro na stránkách nikde nevidím žádný odkaz na dnešní tiskovou konferenci? Bude?
Běží na onlajnech. Ze strany klubu zvláštní..
in-spyder
Příspěvky: 1699
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 310 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

tomaso25 píše: 13 zář 2022 11:21 Ale kde že. Nepřidá se nikdo.

Jediný, co může trochu situací pohnout, je výrok soudu. Jinak to zůstane, jak to je. Pak se vytvoří hned několik dalších problémů. Třebaže na tři "výjimky" ohledně sázkovek bude nejméně pět zájemců. Výjimky se dávají, jestli tomu rozumím správně, vždy jen na jednu sezonu bez ohledu na platnost smlouvy. Nebo se to tak aspoň oficiálně tváří. Takže máš třeba tříletou smlouvu s generálním partnerem, ale o výjimku žádáš třikrát. Pak někde pozdě klikneš nebo zvolíš pannu na minci, na který je ale z obou stran orel a smlouvu s generálním partnerem vlastně nemáš. Ale teta Obermajerová pošle dva miliony a bude se divit, že nejseš spokojenej a bude plácat něco o tom, že taková už jsou holt pravidla.
Přesně tak, protože reálně sílu vyjednat si lepší podmínky samostatně má jen málo klubů. Ty výjimky chápu, Tipsport dává peníze a chce mít titulární partnerství většiny a ne jen části. Problém je v tom, že ta smlouva bude jako celek vždy extrémně nevýhodná, nicméně výhodná pro kluby, který se nesnaží. Marketingová síla Sparty, Pardubic a Komety je velká. Tyhle kluby dovedou si vyjednat podmínky samostatně lepší než rozdělené od BPA. A nově se k tomu přidává Liberec (dlouhodobě nahoře, hezká hala), Motor (fanouškovský zájem, atraktivita příběhu) a je mne záhadou proč z toho nedovede více vytřískat Třinec, ale tam asi majitel nemá problém s tím tam cpát peníze svoje. Nicméně ty kluby se nepřidají do té doby, dokud jim někdo neřekne nic nebo vše. A tady už to začíná hodem kostkou.

Zpětně to je přesně ono, co kritizuje Dědek. BPA nedovede vytřískat z produktu tolik, aby to nikdo nemusel řešit.
av69
Příspěvky: 2519
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1370 krát
Obdržel "To se mi líbí": 843 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Jinak tiskovka za mě od klubu zklamání. Když už není stream, čemuž teda nerozumím, tak by se slušelo ve chvíli zveřejnění dresu na tiskovce mít okamžitě připravený příspěvek s novými dresy na sociální sítě. V téhle oblasti je pořád hodně na čem pracovat.
av69
Příspěvky: 2519
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1370 krát
Obdržel "To se mi líbí": 843 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Invence 0. Při příležitosti jubilejní sezony jsem, naivně, doufal, že i na poli dresů se trochu odvážeme.
pepa
Příspěvky: 2024
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 395 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

A na webu stále nic...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7397
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 547 krát
Obdržel "To se mi líbí": 717 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

av69 píše: 13 zář 2022 12:06 Invence 0. Při příležitosti jubilejní sezony jsem, naivně, doufal, že i na poli dresů se trochu odvážeme.
Stars
Příspěvky: 6663
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 881 krát
Obdržel "To se mi líbí": 581 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Za trenéra R. Rulíka jsem čím dál víc rád, že je u nás, uvidíme na ledě, jak to půjde, ale má jasnou představu co chce...a je realista
in-spyder
Příspěvky: 1699
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 310 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Kdyby tam nebyl zelený límeček, ani nepoznám že je nový. Ale tak přiznejme si narovinu, že na tomhle poli jsme v Pardubicích nemohli čekat něco lepšího, čili vlastně mne to ani neurazilo, nečekal jsem totiž vlastně nic.
pepa
Příspěvky: 2024
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 395 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Hele, on na těch dresech není nikde ani ten emblém s tou stovkou?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7637
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 734 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Zvolil se úplnej minimalismus. Žádný zbytečný fígle, který možná vpadají na papíře, ale v reálu při množství reklam stejně vyzní někam do ztracena.

Docela vítám, že ramena nemají jinou barvu.

306274237_174528445117615_3311981381292914330_n.jpg
Naposledy upravil(a) tomaso25 dne 13 zář 2022 12:20, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7397
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 547 krát
Obdržel "To se mi líbí": 717 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

av69
Příspěvky: 2519
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1370 krát
Obdržel "To se mi líbí": 843 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

in-spyder píše: 13 zář 2022 12:18 Kdyby tam nebyl zelený límeček, ani nepoznám že je nový. Ale tak přiznejme si narovinu, že na tomhle poli jsme v Pardubicích nemohli čekat něco lepšího, čili vlastně mne to ani neurazilo, nečekal jsem totiž vlastně nic.
Já starý naiva jsem si říkal "je to 100 let, marketingově se zlepšili, výroční logo a grafika na sockách super, určitě nepodcení ani design dresů...". No, tak nic. Velká škoda, promarněná šance. Hokej na tom samozřejmě nestojí, ale doufal jsem, že výroční dres bude originální kousek, který si třeba rád koupím a bude mi unikátní sezonu připomínat.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3248
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 336 krát
Obdržel "To se mi líbí": 550 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Ať to nepíšu dvakrát...

Obrázek Za Dynamo!
Pec92
Příspěvky: 2230
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 238 krát
Obdržel "To se mi líbí": 394 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Tak dresy velké zklamání už jenom znak je moc dole kvůli sponzorům... Opět žádný nápad v tom nevidím nevím kdo nám dresy navrhuje ale hned bych ho vyrazil 😃 i když je to těžké udělat hezký dres kvůli sponzorům ale určitě by se našel někdo kdo by je udělal lépe ... Důležitý bude dění na ledě ale dresy se nepovedly
🔴⚪
Matess
Příspěvky: 670
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 170 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Sorry tohle je fakt grc. Totální nuda. Vzali bílej dres, mrdli na něj logo, reklamy a jeden červenej pruh. Nad tím se nikdo ani nezamyslel. Totální lenost. Fakt jsem zklamanej
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7397
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 547 krát
Obdržel "To se mi líbí": 717 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Pec92 píše: 13 zář 2022 12:25 Tak dresy velké zklamání už jenom znak je moc dole kvůli sponzorům... Opět žádný nápad v tom nevidím nevím kdo nám dresy navrhuje ale hned bych ho vyrazil 😃 i když je to těžké udělat hezký dres kvůli sponzorům ale určitě by se našel někdo kdo by je udělal lépe ... Důležitý bude dění na ledě ale dresy se nepovedly
Obávám se, že grafik s tím nemá nic společného. Za mne spíše klasická Heřmanovina.
Odpovědět