Hospoda aneb vše mimo hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Stars píše: 16 bře 2022 19:02 podpora lidí, myslíš ty kluky co stojí na barikádě, obyčejný lidi co shánějí jídlo, ty babičky co jim rozbombardovali domy....nějaký Fiala zajímá, ano jsou v tom sami.....já když ho viděl u toho stolu, a před ním ty mapy.....hrdina jeden :crazy: Putin je megakokot, proč nenaplnili ten vlak jídlem, jel v něm sám....aspoň by tam něco přivezl
Respektuju, že to takhle vidíš, respektive že to takhle vidět prostě chceš. K politice chováš hlubokej despekt, částečně jistě oprávněnej.

Ale ať se ti to líbí nebo ne, i politická gesta jsou důležitá. Možná ne pro ty, kteří brání svoje města s puškou v ruce. Ale pro ty, kteří je řídí, určitě ano. Pocit, že v tom nejseš sám, je dobrej. Je to booster. A zrovna gesto těch, kteří do Kyjeva jeli, nebylo jen tak. Jet do města, na který padají rakety, to chce nějakou odvahu, ne, že ne. I když je tvoje bezpečnost zajištěna v maximální možný míře. Jsem rád, že součanej českej premiér ji ukázal. Není to samozřejmý. Jiní hrdinové, i když dělají ramena, se před jedním blbým vajíčkem utíkají schovat za těžkooděnce do cukrárny.

Sami v tom Ukrajinci jsou. Ale ne tak docela. Stačí se mrknout třeba na ten novej balíček, co tam posílají Američani. Rusáci ho hodně pocítí. Ukrajina se už tři týdny skvěle brání i kvůli tomu, že se má čím bránit. To není zase tak málo.

Jen podotýkám, že hromadu informací a pomoci (ať už humanitární nebo vojenský) jednoduše nevíme, takový informace se nesdělují na tiskovkách. Nebo jen jejich část.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od PL8 »

Put in
Put off
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od FOGLIK »

digitalmouse píše: 16 bře 2022 21:21 Osobně si myslím, že se jen čeká až se letošní sezóna KHL dohraje. Pak se všichni zahraniční hráči rozjedou v klidu domů, dál už tam nepojedou a IIHF je pošle do prdele. Ale je to jen moje domněnka.

Kdyby se teď chtěli všichni sbalit a jet domů, bylo by to s velkými problémy.
Aby ty problémy neměli i po tom s odjezdem. Tam asi nikdo neví.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Zajímavý rozhovor s panem Šinkorou. myslím si , že hezky shrnuté dva roky od covidu po Ukrajinu.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Stars »

https://www.sport.cz/clanek/hokej-euro- ... .seznam.cz

Uvědomují si vůbec, co provedli, co provádějí.....a proč se tak děje, vulgární už nebudu....
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Mezinárodní výzva k zásahu na Ukrajině

https://www.wemustact.eu/
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Stars »

Gumid píše: 17 bře 2022 17:38 Mezinárodní výzva k zásahu na Ukrajině

https://www.wemustact.eu/
jen pro upozornění, nebyli to ruské tanky, ale sovětské, a v okupačních vojsk, byli i ukrajinci....to co se děje, je strašný, v 21. století, za mě bych tohle prostě nečekal, ani nikomu nevěřil....ale jak se do toho zapojí západ aktivně vojensky (NATO), je to hra s pandořinou skříňkou, a není cesty zpět........
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1093 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sweník »

Jak píšeš, za dvě hodiny by bylo po civilizaci... A teď stresuj toho blázna. To by ani Kouky nedal..
dtaire
Příspěvky: 524
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 37 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od dtaire »

Stars píše: 17 bře 2022 21:13 jen pro upozornění, nebyli to ruské tanky, ale sovětské, a v okupačních vojsk, byli i ukrajinci....to co se děje, je strašný, v 21. století, za mě bych tohle prostě nečekal, ani nikomu nevěřil....ale jak se do toho zapojí západ aktivně vojensky (NATO), je to hra s pandořinou skříňkou, a není cesty zpět........
To vysvětli Putinovi :sadd: Stačí, když se podvolí rozsudku
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Stars píše: 17 bře 2022 21:13 jen pro upozornění, nebyli to ruské tanky, ale sovětské, a v okupačních vojsk, byli i ukrajinci....to co se děje, je strašný, v 21. století, za mě bych tohle prostě nečekal, ani nikomu nevěřil....ale jak se do toho zapojí západ aktivně vojensky (NATO), je to hra s pandořinou skříňkou, a není cesty zpět........
Jaderná nebude, Čína mu to nedovolí. Ovšem použití chemických zbraní vyloučeno není. Mnoho dohadů se vede, kam létá vládní letka a proč.



Rusko v pasti Mezinárodního soudního dvora
https://hvylya.net/analytics/249166-ros ... o-suda-oon
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tau »

tohle je zajímavý....

Evropské i americké sankce izolují Rusko od okolního světa, ale i samotné Rusko se čím dál víc uzavírá samo do sebe. V posledních dnech nečekaně velkou rychlostí. Projevuje se to v manifestacích na podporu „speciální operace“, na slovníku Kremlu, ale také v nově přijatých zákonech a nařízeních.

Změna legislativy skoro úplně zlikvidovala opoziční média a značně omezila svobodu slova. Další legislativní novinky se ale týkají například Rusů v zahraničí. Pro ty, kteří mají dvojí občanství, trvalý pobyt či nemovitosti v zemích ze seznamu „nepřátelských zemí“, do kterého spadá i Česko, bude podle nových nařízení obtížnější jakékoliv nakládání s majetkem v Rusku. O nákupu, prodej i nebo darování nemovitostí bude rozhodovat speciální vládní komise na základě zatím neznámých kritérií.

Každýmu je samozřejmě jasný že tato změna legislativy nebude mít žádný dopad třeba na putina pohůnka ovečkina, kterej sice určitě vlastní nemovistosti jak v Rusku, tak v USA... ale je to kamarád....
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Renault obnovuje výrobu v Moskvě. Nevydržely ani do konce války.

Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Stars »

Gumid píše: 21 bře 2022 21:52 Renault obnovuje výrobu v Moskvě. Nevydržely ani do konce války.

Těch firem bude víc, po krymu byli sankce, a nejvíc elektroniky tam vyvážel německý siemens, přes turecko....
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od PL8 »

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Okrajina a Estonsko mají smůlu, Izrael řekl ne.

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Pick »

Do Evropy dnes z USA přelétnul Boeing E-4 Advanced Airborne Command Post zvaný Nightwatch. Letadlo soudného dne. Létající velitelské stanoviště v případě jaderné války.....
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od av69 »

Možná jste zaznamenali, že dneska byl pravomocně odsouzen Mynářův šéf lánské obory Balák. Současně s ním ale byla odsouzena i právnická osoba, která má jistou personální spojitost s hokejem.
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 252
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 175 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Ahoj, obracím se na zdejší komunitu s prosbou. Máme v domě tři maminy z Kyjeva. A dcerka jedné z nich, 5letá Miroslava mi dneska říkala, že dostala k narozeninám kolo a chtěla se vesnoj (na jaře) naučit na něm jezdit. A protože ten pračurák z Kremlu to zařídil tak, že je v Pardubkách a kolo možná někde v Kyjevě, prosím vás, pokud byste měl někdo na půjčení pro malou holku kolo, aby se s mámou naučila na něm drandit, budu vám moc vděčný. Jestli by ho někdo na čas mohl postrádat, děkuji, když se mi ozvete.
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Rokytnice píše: 29 bře 2022 22:43 Ahoj, obracím se na zdejší komunitu s prosbou. Máme v domě tři maminy z Kyjeva. A dcerka jedné z nich, 5letá Miroslava mi dneska říkala, že dostala k narozeninám kolo a chtěla se vesnoj (na jaře) naučit na něm jezdit. A protože ten pračurák z Kremlu to zařídil tak, že je v Pardubkách a kolo možná někde v Kyjevě, prosím vás, pokud byste měl někdo na půjčení pro malou holku kolo, aby se s mámou naučila na něm drandit, budu vám moc vděčný. Jestli by ho někdo na čas mohl postrádat, děkuji, když se mi ozvete.
Ahoj, máme po klukovi kolo, ale asi by ji bylo malé. Kolik měří?
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 252
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 175 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Rokytnice »

děkuju, já ji neměřil. Takovej hubenej cvrček, malej. První kolo. Ona na mě drmolí bez milosti rychle rusky , tak ji stíhám co každé druhé slovo, ale jestli jsem rukama nohama pochopil, tak teď zvládla kolo s kolečkama a chce postouit o level výš :-)
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Rokytnice píše: 29 bře 2022 23:22 děkuju, já ji neměřil. Takovej hubenej cvrček, malej. První kolo. Ona na mě drmolí bez milosti rychle rusky , tak ji stíhám co každé druhé slovo, ale jestli jsem rukama nohama pochopil, tak teď zvládla kolo s kolečkama a chce postouit o level výš :-)
Zítra se zeptám partnerky a dám vědět.
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 252
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 175 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Diky moc
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Rokytnice píše: 30 bře 2022 12:33Diky moc
Ahoj, tak by to šlo příští týden poslat.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Stars »

Odpovědět