Hospoda aneb vše mimo hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tau »

Dalších devět skandinávců vypovědělo smlouvy v rusákově....
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3279
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Napsal jsem na svůj Twitter svůj názor na Putina v souvislostí s Ovečkinem a Capitals a dostal jsem ban 🤦🙆🤷😁

Zajímavé je, že to samé jsem napsal na adresu Kremlu a Ministerstva Zahraničí Ruska a to je v pořádku.
Obrázek Za Dynamo!
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sweník »

Nějak nám naše média o opatřeních Capitals mlčí. Nebo ty fotky někdo retušoval? Jako pokud kvůli Rusům v týmu zakázali brát na stadion ukrajinské (a klidně i ruské, to bych pochopil spíš) vlajky, tak to je ostuda západu jako hrom..
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sali67 »

Můj kolega vždycky říkal - "Američani jsou umytý Rusáci."
Takže asi tak......
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Autobusák »

Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Stars »

teď čtu, jak němci dodali ukrajině nějaké střely, je to šrot, rezavé a nepoužitelné.....to je masakr, němci to je neskutečná svoloč bych blil, a to poroučí celé evropě......
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od frysta »

tau píše: 04 bře 2022 21:24 Dalších devět skandinávců vypovědělo smlouvy v rusákově....
Tam příští sezónu budou jen RUS, BLR, KAZ...ostatním cizincům nebudou chtít zaplatit, bo budou ukřivdění. Je jen otázka času, kdy spustí řeči, že hráli beztak hovno a bez nich bude liga lepší, čistší.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Nová hala asik nebude. :(

K 24. 2. 2022 měl Kraj Vysočina na účtech u Sberbank 3,996 mld. Kč. V tento den začal kraj převádět prostřednictvím elektronických a následně i fyzických příkazů finanční prostředky. V tom samém čase vypověděl i termínovaný vklad. Částku 1,630 mld. korun se podařilo převést na účet u ČNB. Převody zbylých částek již bohužel nebyly bankou provedeny a kraji se zatím nepodařilo získat informace, zda banka tyto příkazy realizovala.

https://www.obcasnik.eu/kraj-vysocina-m ... ntokorent/

https://www.obcasnik.eu/prispevkove-org ... -sberbank/
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tau »

frysta píše: 06 bře 2022 15:12 Tam příští sezónu budou jen RUS, BLR, KAZ...ostatním cizincům nebudou chtít zaplatit, bo budou ukřivdění. Je jen otázka času, kdy spustí řeči, že hráli beztak hovno a bez nich bude liga lepší, čistší.
ty řeči už jedou....když odešli první hráči, tak hned rusáci rozjeli že he stejně nepotřebují, ať si jdou, že si do khl přišli jen pro peníze... o těch penězích je to samozřejmě pravda, protože jenom peníze přilákají Švéda nebo Kanďana do prdelí jako Nižněkamsk, Podolsk nebo Novosibirsk.....
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sweník »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nh ... ocili.html

Heuréka! Konečně si všimli. Ale hezky pomalu a opatrně. A hlavně poté, co nařízení Capitals změnili. Takže za mne média stejně palec dolů. :thumbdown:
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Muf »

https://www.sport.cz/clanek/tenis-parad ... .seznam.cz

Jsem zvědav, jaká bude reakce srbských soukmenovců (výrazně proputinovských) vůči gestu Djokoviče.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Zde jedna z nejobávanějších ukrajinských speciálních jednotek, spolu s jedou z mnoha kořistí..



Jinak Němec nepřestane nakupovat plyn a ropu od Rusa. Evropa tam posílá každý den miliardu dolarů. to se nám to válčí, když nám to ještě zaplatí.
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Dizzy »

Gumid píše: 07 bře 2022 18:50 Zde jedna z nejobávanějších ukrajinských speciálních jednotek, spolu s jedou z mnoha kořistí..



Jinak Němec nepřestane nakupovat plyn a ropu od Rusa. Evropa tam posílá každý den miliardu dolarů. to se nám to válčí, když nám to ještě zaplatí.

Největší kolaborant toho všeho je suverene Nemec a hned v závěsu Orbánovec. Žid tam na tajňacku, taky svinacky prihral polívčičku.

Největší sympatak toho všech je logicky solidarní Polák, i když váhá s Migama. Sobecky uvažuje taky “Pobalťan”, kterej má s Moldavanem nejvíc staženou prdel.

Nemec pragmatickej kolaborant, dává na jasne najevo, že ho Ukroš vubec nezajímá. Vsadil bych si, že Merkel by se chytla za nos a začala by ladit jiný zdroje plynu. Tenhle hodnej strejda Schol to je teda mazec.

V rečneni zaslouží pochvalu Pavlasek z Británie. Makarónka z Francie na me působí, že jeho emotivní vyjednávací styl je globálně vzato, úplně k hovnu.

Pokud svět bude spoléhat na mediatorske schopnosti Číňana bo Izraelce, tak to je v zásadě strašná situace….
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Polák s Migem moc neváhá, Amík s F16 otálí.

Za mne, vykašlat se na nějaké V4, Němce i Frantíky, držet se Anglánů a Poláků, pokud to Ukrajina přežije, tak přibrat i je.
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Dizzy »

Gumid píše: 07 bře 2022 19:43 Polák s Migem moc neváhá, Amík s F16 otálí.

Za mne, vykašlat se na nějaké V4, Němce i Frantíky, držet se Anglánů a Poláků, pokud to Ukrajina přežije, tak přibrat i je.
Tak tam je problém v tom, že Ukroš neumí s ničím jiným než s Migem….
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Stars »

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... .seznam.cz

asi tak, tohle vládne evropě a diktuje všem....
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Stars »

Dizzy píše: 07 bře 2022 19:55 Tak tam je problém v tom, že Ukroš neumí s ničím jiným než s Migem….
jj přesně to takhle je, a nikdo, kdo je má, jim je nedá....jenom sladké kecy, ale v podstatě, hodí ukrajinu přes palubu
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Polák dá Mig 29, pokud dostane F16. Amík prohlašuje, a pak se cuká. Amíkova F16 není to samé, co F16 exportní verze.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Pick »

Ty MiGy by Ukrům asi stejně moc nepomohly. Problém spočívá v tom, že by z těch Migů museli nejdřív vybrakovat prakticky veškerou "NATO" avioniku, což ovšem ve výsledku bude znamenat, že jim v tom zbyde prakticky jen křížkovej zaměřovač pro 30mm kanón...... Navíc Ukrajinský letectvo není nijak zdecimovaný, ale z nějakýho důvodu se jim nechce moc lítat....ale Rusákovi též ne. Divné :think:
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Pick píše: 07 bře 2022 20:47 Ty MiGy by Ukrům asi stejně moc nepomohly. Problém spočívá v tom, že by z těch Migů museli nejdřív vybrakovat prakticky veškerou "NATO" avioniku, což ovšem ve výsledku bude znamenat, že jim v tom zbyde prakticky jen křížkovej zaměřovač pro 30mm kanón...... Navíc Ukrajinský letectvo není nijak zdecimovaný, ale z nějakýho důvodu se jim nechce moc lítat....ale Rusákovi též ne. Divné :think:
Nejsou na to prachy. Létat je drahý. Jinak sledujeme konec Evropy v přímém přenosu. Unie taky ukázala, že je marná. Bojím se, že když napadnou členský stát ,tak ho klidně obětují.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Muf »

FOGLIK píše: 07 bře 2022 21:05 Nejsou na to prachy. Létat je drahý. Jinak sledujeme konec Evropy v přímém přenosu. Unie taky ukázala, že je marná. Bojím se, že když napadnou členský stát ,tak ho klidně obětují.
Pokud to bude stát 2. nebo 3. kategorie, tak zcela určitě. :thumbdown:

Tak jsme mimochodem byli nazýváni docela nedávno při jednání zakládajících členů EU, na téma dvourychlostní Evropy. :crazy:

Jinak znám se dvěma piloty Gripenu. Ervinem M., který dělá instruktora, bydlí v Bohdanči, tam občas jdeme hrát florbal. A potom ještě s jedním, ten bydlí kousek ode mne a máme děti společně ve školce.

Na otázku, jak jsou připraveni na případné bojové nasazení, jen pozvednou oči.

Paradoxně nejvíce mají nalétáno v Pobaltí, kde pravidelně dochází k provokacím a narušení z Ruska.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sali67 »

Dizzy píše: 07 bře 2022 19:29 Největší kolaborant toho všeho je suverene Nemec a hned v závěsu Orbánovec. Žid tam na tajňacku, taky svinacky prihral polívčičku.

Největší sympatak toho všech je logicky solidarní Polák, i když váhá s Migama. Sobecky uvažuje taky “Pobalťan”, kterej má s Moldavanem nejvíc staženou prdel.

Nemec pragmatickej kolaborant, dává na jasne najevo, že ho Ukroš vubec nezajímá. Vsadil bych si, že Merkel by se chytla za nos a začala by ladit jiný zdroje plynu. Tenhle hodnej strejda Schol to je teda mazec.

V rečneni zaslouží pochvalu Pavlasek z Británie. Makarónka z Francie na me působí, že jeho emotivní vyjednávací styl je globálně vzato, úplně k hovnu.

Pokud svět bude spoléhat na mediatorske schopnosti Číňana bo Izraelce, tak to je v zásadě strašná situace….
Polákům se není co divit, po jejich zkušenostech s Rusem. :thumbup:
Odpovědět