Hospoda aneb vše mimo hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sali67 »

Sali67 píše: 22 led 2023 22:38 Pro mě byl vzdycky největší žumpa Miroslav Sládek.
AB ho překonal o několik délek....🤮🤮🤮
Vlastně hloubek.....
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od av69 »

Radši půjdu v dresu Smoleňáka fandit do kotle Hradci, než abych volil tohohle makaka, který by se v klidu vysral na naše spojence v NATO.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 821 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tau »

Ptal jsem se HoH, toho času náměstka primátora, zda se mu to, co předvádí ANO prezidentský kandidát líbí.... neodpovídá, dělá mrtvého brouka, takže se mu to zřejmě líbí.... škoda, asi jedinej, koho jsem z tý babišovy sebranky trochu respektoval....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: 23 led 2023 14:01 Ptal jsem se HoH, toho času náměstka primátora, zda se mu to, co předvádí ANO prezidentský kandidát líbí.... neodpovídá, dělá mrtvého brouka, takže se mu to zřejmě líbí.... škoda, asi jedinej, koho jsem z tý babišovy sebranky trochu respektoval....
Řekl bych, že Hrabal mlčí, protože pro víceméně řadový členy je mlčení maximální forma protestu, pokud tedy nechtějí, aby jejich kariéra v hnutí skončila. Zdůrazňuju, že to není nějaký alibi a už vůbec omluva pro Hrabala, jehož některý občanský postoje mi vůbec nevadí, ale konstatování, že stranická nebo v tomhle případě firemní disciplína často vyhrává. Ona taky může po sobotě nastat čistka mezi "zrádci".
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 821 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tau »

Voras...

Koukal sem na prezidentskou debatu.prosím vás lidi,kdo pracoval s nebo pro takového mentalniho zoldaka jako je tenhle dobytek,tak vás prosim nechci s vami nikdy nic mít společného.opravdu strašně trapné
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1093 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1077 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sweník »

tau píše: 25 led 2023 19:56 Voras...

Koukal sem na prezidentskou debatu.prosím vás lidi,kdo pracoval s nebo pro takového mentalniho zoldaka jako je tenhle dobytek,tak vás prosim nechci s vami nikdy nic mít společného.opravdu strašně trapné
To je přesně důvod, proč přímá volba byla největší hovadina, co prošla..

Hádky, nenávist a podobné komentáře. Společnost totálně rozdělená, každý si myslí, že jeho volba je ta nejlepší (nebo aspoň nejmenší zlo) a musí o tom samozřejmě přes všechny sítě dát vědět, nejlépe ještě všechny lidi s jiným názorem urazit a ponížit..
V demokratické zemi.. :thumbdown: :clap:

Edit: Než budu napaden, Babiše jsem nevolil.. :-))) Akorát respektuji, že ho může volit někdo jiný (já ho kvůli tomu nezabiju, jen se mu budu snažit vysvětlit svůj odlišný názor). Snad i proto demokratické volby jsou..
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od av69 »

Tímhle si tu třeba Koreis získá pár fanoušků, u mě má za tuhle smeč určitě plusový bodík :-)
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od av69 »

Marťasovo sázkařské okénko.
kolovrat.jpg
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1093 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1077 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sweník »

Omlouvám se, nechtěl jsem moc zabředávat do politiky. Jen mne zkrátka mrzí, kolik lidí to poslední dobou zase zbytečně rozhádalo. A opravdu zbytečně, stejně si každý volí, koho chce..
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od in-spyder »

Sweník píše: 26 led 2023 00:22 Omlouvám se, nechtěl jsem moc zabředávat do politiky. Jen mne zkrátka mrzí, kolik lidí to poslední dobou zase zbytečně rozhádalo. A opravdu zbytečně, stejně si každý volí, koho chce..
Máš v tom naprostou pravdu, nicméně toto je prostě důsledek marketingu, chtěl bych možná správněji napsat určité formy propagandy, protože to vlastně nic jiného než propaganda není. Když to člověk sleduje a má trochu kritického myšlení, které prostě moc lidí nemá (to není výtka těm lidem, to je naprosto normální), tak vidí, že lež, zkreslování, obarvování všech možných výroků jen pro jeden jediný cíl, je součástí každého vyjádření. O to více nerozumím lidem jako je Hrabal, Charvát a podotýkám, že mnoho dalších. Bohužel stále je zde 2mio lidí, kteří ten hlas dali. Počet hlasů ve druhém kole už neberu v potaz, protože to je přelévání mezi kandidáty.

Nejsmutnější na tom je, že volba prezidenta je tak mainstreamová věc, že nejde v různých hovorech mezi kolegy, známými, rodinou tohle "neřešit", a já mám vždy problém v tom, že nevím co je na druhé straně za člověka, s jakými preferencemi. S kolegy v práci se mne stalo, že jsem vlezl do kanceláře, na jednoho kolegu, kamaráda prohodil nějaký bonmot na AB a od ostatních jsem schytal takovou opovrhující bídu. Pak mne kolega říkal, že u nich v kanclu je vše SPD, Babiš a spol. Mladí a produktivní lidé mezi 25-50 lety. Bohužel argumentačně by tam člověk byl naprosto mimo, oni jsou přesvědčeni, že současný svět a společnost je zlo, chtějí nás načipovat, ovládat a já nevím co a "já jsem ten, který jim to žeru". Na to prostě proti argument není, není žádný.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2328
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Grimley »

Přesně tak, všichni jste ofce a PP hned první den v Úřadu rozjede mobilizaci a chlapům povolávák na 2 letou vojnu...a pozor!!!!!!... dokonce i zpetně !!!!!!! Čtěte než to smažou...... taky mám bohužel ve svém okolí (i v tom dost blízkém) podobný fištróny, co se u podobnejch nesmyslů ještě tvářej, jako když já jsem hlupák a oni maj doktorát z jaderný fyziky .... ostatne jak řekl Werich, lepší je bavit se s někým chytrým o hloupostech, než s hlupákem o něčem chytrém.... tímto je vždycky odpálkuju a změním téma třeba na počasí
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Pick »

... a tohle je přesně důvod proč tvrdím, že ruský sportovci by neměli soutěžit nikde ( i když tahle konkrétní partička jsou fans Djokoviče včetně jeho tatínka :sick: )
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 729
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 256 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Borek »

Sweník píše: 26 led 2023 00:22 Omlouvám se, nechtěl jsem moc zabředávat do politiky. Jen mne zkrátka mrzí, kolik lidí to poslední dobou zase zbytečně rozhádalo. A opravdu zbytečně, stejně si každý volí, koho chce..
Rozdělená společnost není nic neobvyklýho, nenormální je jaký to u nás před deseti rokama nabralo rozměry. A nejen prezidentský, ale každý další volby to jen a jen přiživujou. Novinkou těch letošních je, že nemusíš volit jednoho, aby ses stal terčem nenávisti druhejch, dneska už stačí když řekneš, že nevolíš. Nejen Kocáb by moh' vyprávět.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Stars »

Borek píše: 26 led 2023 13:26 Rozdělená společnost není nic neobvyklýho, nenormální je jaký to u nás před deseti rokama nabralo rozměry. A nejen prezidentský, ale každý další volby to jen a jen přiživujou. Novinkou těch letošních je, že nemusíš volit jednoho, aby ses stal terčem nenávisti druhejch, dneska už stačí když řekneš, že nevolíš. Nejen Kocáb by moh' vyprávět.
Kocáb velmi dobře...za to mu tleskám, má svůj názor
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Zajímalo by mně co na tohle zákon...

Obrázek Za Dynamo!
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Georgre »

Pick píše: 26 led 2023 11:44 ... a tohle je přesně důvod proč tvrdím, že ruský sportovci by neměli soutěžit nikde ( i když tahle konkrétní partička jsou fans Djokoviče včetně jeho tatínka :sick: )
Už i za todle přeju titul Tsipískovi, je to za mě budoucí number 1, když nepočítám Jirku Lehečku....Nole je stroj, ale je mi prostě nesympatickej, a věřím, že ač všichni to vidí jasně 3:0 na sety, že ho rozseká jako dneska Paula, tak že Tsipísek vyhraje
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sali67 »

Stars píše: 26 led 2023 14:00 Kocáb velmi dobře...za to mu tleskám, má svůj názor
Omlouvám se, ale co řekl Kocáb?
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od car »

Sali67 píše: 28 led 2023 12:34 Omlouvám se, ale co řekl Kocáb?
Stručně: alespoň prezidentský úřad by měl být ušetřen toho, aby ho zastával komunista a on sám volit nepůjde. Viz např.
https://plus.rozhlas.cz/prezident-s-kom ... ho-8913489
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sali67 »

car píše: 28 led 2023 13:41 Stručně: alespoň prezidentský úřad by měl být ušetřen toho, aby ho zastával komunista a on sám volit nepůjde. Viz např.
https://plus.rozhlas.cz/prezident-s-kom ... ho-8913489
Díky, proti oběma pánům nic nemám, ale dovolím si svůj malý komentář.
Pan Kocáb byl blizkým spolupracovníkem pana Havla a poslancem Federálního shromáždění za OF. Proč tenkrát nedošlo k důsledné dekomunizaci společnosti (něco jako denacifikace Německa po valce)? Proč zvítězilo heslo "Nejsme jako oni?". Tím chci říct, že nechápu ten údiv pana Kocába. Tohle je, podle mě, ta příčina. A komunisti jsou, bohužel, stále legální politickou stranou přes to, že se nikdy za nic neomluvili.
A protože nejsme jako oni, tak odmítám někoho kádrovat za to, jestli byl před 33 lety v KSČ nebo ne, důležitější je opravdu to, co dělal od té doby. A pokud někomu vyjádří podporu bývalí chartisté pan Hutka nebo paní Šabatová, tak to je pro mě dostatečný argument.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sali67 »

"Až to bude nejblbější, tak najedou se to začne obracet k lepšímu."

Václav Havel, říjen 2011
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sali67 »

To všichni důvěrně známe, že? 😁
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od fido »

HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Chaot zase dosáhl famózního výsledku a zase prohrál.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sali67 »

Gumid píše: 28 led 2023 16:35 Chaot zase dosáhl famózního výsledku a zase prohrál.
Před 1.kolem jsem kandidoval za Andreje Babiše a teď jsem kandidoval za ANO :crazy:
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sali67 »

No.nic, jdeme se připravovat na Béčko 😀✌️
Odpovědět