Hospoda aneb vše mimo hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Valda »

KHL je ted fakt hruza! Nechtel bych byt v kuzi hokejistu ...to se preci neda vubec hrat v tyhle atmosfere umely.

Jalonen super! Asistenti velke rozpaky!! Fakt nevim proc se porad delaji tyhle polovicaty kroky, aspon me to tak pripada. Gross bylo dobre jmeno, u Horavy jsem si umel prestavit jinou alternativu. No uvidime.

Jakou davate snaci nasim junkum? Daji play-off? Zacatek silenej, ted celkem jedou ...
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Jirka. »

tau píše: 10 bře 2022 14:20 Já tomu teda detailně nerozumím.... Ale spíš mně připadá, že Rusko je i v tomhle směru spíš taková Potěmkinova vesnice. Na přehlídkach a já nevím kde ještě ukazují moderní tanky, moderní výzbroj atd.... Ale ve skutečnosti to pak tlačí hlavně lidskou kvantitou....Alespoň mně to teda teď připadá z toho..... Teď jsem někde četl, že miliardy dolarů na modernizaci armády tam úspěšně rozkradli.....
To je určitě do velké míry pravda.. Například nejmodernějších tanků T-14 Armata s bezobslužnou věží, kvalitním pancířem a propracovaným systémem automatické protiraketové ochrany mají jen necleou stovku.. Přitom podle původního plánu přezbrojení jich letos měli mít zhruba už 2300. V jiných oblastech to bude podobné..Loni měli dokončovat velké desetileté přezbrojení.. Evidentně to museli rozkrást, jak píšeš... Pořád si ale myslím že na Ukrajinu by měli stačit..a že nepoužili to lepší co mají.. Zatím(bohudík) nestačí! To vychází ze špatné zprávy rozvědky FSB že ukrajinské civilní obyvatelstvo se podvolí velmi rychle a i ze špatného hodnocení morálky jejich vojska.. Dále pak z nedostatečného úvodního bombardování strategických cílů(první den) kdy toto zančně podcenili. Irák je asi menší než Ukrajina a USA ho bombardovali před útokem několikanásobně více.. To podcenění ze strany rozvědky vedlo k návazným chybám.. Po nedostatečném bombardování, předpokládali rychlý blitzkrieg bez velkých ztrát a to i na straně ukrajinské infrastrukury.. Podle mě neměli plán B ani C jak tvrdí Putin, a ťed to dělají za chodu.. Další věc je že podcenili množství a stálý přísun západních protiletadlových a protitankových zbraní.. Z toho teď mají velký respekt. Vycházeli z toho že budou úspěšní jako v Sýrii, kde velmi brzy ovládli nebe.. Tady je vidět že ty jejich Suchoje jsou zranitelné a o generaci pozadu za americkými letadly.. Ztrát letadel se bojí nejvíce, takže obětují tankové kolony přesně podle hesla nás mnogo, jak píšeš...Po odmítnutí ultimáta ze strany UA zřejmě přejdou k další vlně tentokrát kobercového bombardování.. Útoky typu nás mnogo budou ukrajinci ještě nějakou dobu úspěšně odrážet..ale nakonec to asi dopadne tak jako ve Finsku v roce 1940.. Za cenu strašlivých ztrát získají spálený kus země.. Jestli to bude pro ně výhra nevím... Každopádně neříkám nic nového.. Doufám, že to tak ale samozřejmě nebude... Mimochodem tím znárodňováním zahraničních firem se připravují na transformaci do typu státu Severní Korea...To bude mít na budoucnost ruska nesmírné důsledky...:-/

Mě by zajímalo, co naši zbývající odchovanci v Rusku a vůbec všichni cizinci...těm nezávidim co mají dělat, jak se chovat, jak se dostat domů.. tady nejsem vůbec v obraze co se tam odehrává a zda už jsou něktěří doma..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Smlouvy počítají s variantou, že hokejisté z Ruska zmizí předčasně. Pokud by k tomu došlo, klub hráčům nevyplatí zbývající peníze a ještě po nich může vymáhat smluvní pokutu odpovídající dvěma třetinám úhrnné sumy, kterou jim smlouva na zbývající období garantovala.

„Řada těch Finů, co odjela, měla smlouvy jen do konce sezony, takže jim tohle mohlo být skoro jedno. Ale všichni čeští kluci mají kontrakty ještě na jednu, dvě, někdo dokonce i na tři sezony. A to by byla strašná raketa, kdyby tu pokutu měli Rusům vyplatit,“ nechali se slyšet agenti mimo záznam. Kromě toho mohou ruské kluby požadovat po Mezinárodní hokejové federaci, aby zběhlé hokejisty suspendovala na 18 měsíců. Je otázkou, jak by se k tomu šéfové světového hokeje stavěli.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Černá za Bory

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Autobusák »

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Rusko požádalo Čínu o vojenskou pomoc při invazi na Ukrajinu.

Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Muf »

Gumid píše: 13 bře 2022 21:16 Rusko požádalo Čínu o vojenskou pomoc při invazi na Ukrajinu.
To vyjde Rusa asi draho, otázka je, co je ochoten Putin "darovat". Rusové jednou dopadnou jak Ujgurové a Čína se bude smát :think:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Jirka. »

Gumid píše: 13 bře 2022 21:16 Rusko požádalo Čínu o vojenskou pomoc při invazi na Ukrajinu.


I kdyby to tak bylo, což nepopírám, tak Čína se jim na to vysere, Russia jim nemůže slíbit nic, co by překonalo strašlivé sankce.. I když by to byly sankce typu dvojsečná zbraň.. Ale fajn žes to sem dal.. Možná nás nečeká opravdu nic dobrého :modlitba:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od av69 »

Číňan není hlupák, z vojenské pomoci by kromě problémů nic neměl. V klidu si dál počká opodál a pak si prostě celé Rusko ve slevě koupí.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

(Reuters) - Prioritou Číny je zabránit tomu, aby se napjatá situace na Ukrajině vymkla kontrole, uvedlo v neděli její velvyslanectví ve Spojených státech v reakci na zprávy médií, které Moskva požádala Peking o vojenské vybavení od zahájení invaze.

Z těchto sankcí budour rusy pěkně bolet zuby.

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tau »

Z twitteru:
V IKEMU postupně Burešovi zprůchodňují střevo. Už mu z prdele vytáhli Nachera a Schillerovou, zbává ještě Jermanová, Vildumetzová, Havlíček a Kolovratník.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Premiér, co má koule.

Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Muf »

Gumid píše: 15 bře 2022 08:54 Premiér, co má koule.

Jeho postoj od začátku války je mi velmi sympatický. Jsem rád, že se za svého premiéra nemusím stydět.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Muf píše: 15 bře 2022 14:50 Jeho postoj od začátku války je mi velmi sympatický. Jsem rád, že se za svého premiéra nemusím stydět.
Jako Fialu jsem nemusel . Možná tím, že mám docela na lidi z Brna averzi. Strávil jsem tam 7 let. Ale už před vánoci ukázal , že to může být opravdu státník. Klidná síla. Jediné co nechápu, že oni tam jedou a ví se to dopředu v novinách, což mi přijde z bezpečnostního pohledu zvláštní.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Stars »

FOGLIK píše: 16 bře 2022 07:32 Jako Fialu jsem nemusel . Možná tím, že mám docela na lidi z Brna averzi. Strávil jsem tam 7 let. Ale už před vánoci ukázal , že to může být opravdu státník. Klidná síla. Jediné co nechápu, že oni tam jedou a ví se to dopředu v novinách, což mi přijde z bezpečnostního pohledu zvláštní.
Teď jsem byl dát v NH Caru auto na servis, servisní technik ukrajinec, co mi řekl, to by jste všichni koukali....ve zkratce, kdyby to bylo opačně ukrajinci by nehli ani brvou.., a Fialu nechápe ......docela jsem na něho čuměl, mají tam telku, tak mi okomentoval jeho návštěvu na Ukrajině....další věci ani nechci psát....
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Muf »

Stars píše: 16 bře 2022 08:42 Teď jsem byl dát v NH Caru auto na servis, servisní technik ukrajinec, co mi řekl, to by jste všichni koukali....ve zkratce, kdyby to bylo opačně ukrajinci by nehli ani brvou.., a Fialu nechápe ......docela jsem na něho čuměl, mají tam telku, tak mi okomentoval jeho návštěvu na Ukrajině....další věci ani nechci psát....
Můj bývalý dlouholetý kolega má na starosti cca. 10 Uk. zaměstnanců, všechno chlapi do 40 let, v pondělí jsme se o tomto bavili, žádný z nich prý ani na moment neuvažoval o tom, že by se na Ukrajinu nyní vracel, a část z nich prý připustí, že je překvapuje zájem v Evropě vůbec situaci na Ukrajině řešit - respektive to vypadá, že jim je to jedno.

Za mne je tohle důkaz toho, že Ukrajina v podstatě již dávno ztratila svojí identitu. Asi řeknu blbost, ale jim ta válka pomůže v tom získat zpátky pocit, že existuje místo odkud pocházejí a kam historicky patří. Možná :think:
dtaire
Příspěvky: 524
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 37 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od dtaire »

Stars píše: 16 bře 2022 08:42 Teď jsem byl dát v NH Caru auto na servis, servisní technik ukrajinec, co mi řekl, to by jste všichni koukali....ve zkratce, kdyby to bylo opačně ukrajinci by nehli ani brvou.., a Fialu nechápe ......docela jsem na něho čuměl, mají tam telku, tak mi okomentoval jeho návštěvu na Ukrajině....další věci ani nechci psát....
Upřímně to jsme si mohli myslet ještě před měsícem i my tady o Česku a jeho ochotě pomáhat, takže tomu nelze přisuzovat žádný význam. Ukrajinci v takové pozici zatím nejsou a mají určitě mnoho různých smíšených pocitů. Gesto Fialy a dalších premiérů je super
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Stars »

dtaire píše: 16 bře 2022 09:33 Upřímně to jsme si mohli myslet ještě před měsícem i my tady o Česku a jeho ochotě pomáhat, takže tomu nelze přisuzovat žádný význam. Ukrajinci v takové pozici zatím nejsou a mají určitě mnoho různých smíšených pocitů. Gesto Fialy a dalších premiérů je super
To nemáš pravdu, češi vždycky pomohli pokud se na něco vybíralo, ať už je to advent, jižní morava tornádo...a další, já jenom napsal pohled rodilého ukrajince, co pracuje v NH Caru.....Fiala, že byl na Ukrajině, proto pro mě není hrdina....za mě jsou hrdinové obyčejní lidé, ty babičky, kluci co to tam brání, naši lidé, kteří pomáhají, ale z politiků mi je na blití.....
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Nikdy nebude 100% jednota národa. Vždy je nějaké procento proti obecným náladám. Na jednu stranu tam bojují ženy a na druhou stranu některé borce ani nenapadne jít bránit vlast. To nehejtuji, to je obecný fakt ve všech zemích.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Stars píše: 16 bře 2022 10:50 To nemáš pravdu, češi vždycky pomohli pokud se na něco vybíralo, ať už je to advent, jižní morava tornádo...a další, já jenom napsal pohled rodilého ukrajince, co pracuje v NH Caru.....Fiala, že byl na Ukrajině, proto pro mě není hrdina....za mě jsou hrdinové obyčejní lidé, ty babičky, kluci co to tam brání, naši lidé, kteří pomáhají, ale z politiků mi je na blití.....
Za mě , že tam jeli, to byla psychologická podpora lidí, že v tom nejsou sami. Jediný co mě teda děsí, že to všichni vytroubí dopředu. To je z bezpečnostního hlediska hrozný.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Stars »

FOGLIK píše: 16 bře 2022 17:19 Za mě , že tam jeli, to byla psychologická podpora lidí, že v tom nejsou sami. Jediný co mě teda děsí, že to všichni vytroubí dopředu. To je z bezpečnostního hlediska hrozný.
podpora lidí, myslíš ty kluky co stojí na barikádě, obyčejný lidi co shánějí jídlo, ty babičky co jim rozbombardovali domy....nějaký Fiala zajímá, ano jsou v tom sami.....já když ho viděl u toho stolu, a před ním ty mapy.....hrdina jeden :crazy: Putin je megakokot, proč nenaplnili ten vlak jídlem, jel v něm sám....aspoň by tam něco přivezl
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Stars píše: 16 bře 2022 19:02 podpora lidí, myslíš ty kluky co stojí na barikádě, obyčejný lidi co shánějí jídlo, ty babičky co jim rozbombardovali domy....nějaký Fiala zajímá, ano jsou v tom sami.....já když ho viděl u toho stolu, a před ním ty mapy.....hrdina jeden :crazy: Putin je megakokot, proč nenaplnili ten vlak jídlem, jel v něm sám....aspoň by tam něco přivezl
Máš informace, co ve vlaku bylo a co nebylo?
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 123 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Mne by hodne zajimalo proc hokejky jeste hrajou KHL, protoze podle me ted hraji zbytek sezony za 10 000 dolaru. A jestli neprevedli prachy ze zacatku sezony do neruske banky tak maj celou seznu za 10 000 dolaru. Protoze z Ruska ae ted a asi jeste dlouho neda odvezt vetsi obnost v hotovosti a preves bankovnim prevodem taky ne. Nakoupit diamanty ci zlato je ted v Rusku taky nerealny. Takze by me fakt zajimalo jakej maj hokejky plan jak dostanou penize domu.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3277
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Osobně si myslím, že se jen čeká až se letošní sezóna KHL dohraje. Pak se všichni zahraniční hráči rozjedou v klidu domů, dál už tam nepojedou a IIHF je pošle do prdele. Ale je to jen moje domněnka.

Kdyby se teď chtěli všichni sbalit a jet domů, bylo by to s velkými problémy.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Itchy »

Muf píše: 15 bře 2022 14:50 Jeho postoj od začátku války je mi velmi sympatický. Jsem rád, že se za svého premiéra nemusím stydět.
¨
Mně doslova vystřelil z trenek. A to nikdy můj oblíbenec nebyl.

Pro některý ta akce může vypadat snadno. Ale chtěla sakra velkou dávku kuráže s nejistým výsledkem.

Co stydět. Natrhli prdel všem těm líbivým makronkám a línýmu "západu".

A postoj poláků je pro mně největším překvapením. Respekt!
Odpovědět