Hospoda aneb vše mimo hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tau »

Sweník píše: 25 úno 2022 14:21 Gratulace všem našim "krajánkům" v ruských klubech typu Sedlák a další. Takovou soutěž musí být radost hrát. Jejich největší starost je, aby se zvládlo play-off..
Všichni budou říkat, že tomu nerozumí, že jsou spotovci a nechtějí tahat politiku do sportu.... Takový klasický bláboly... A pak budou stát na modrý za zvuku sovětský hymny a hrát po plakátem "Putin je náš prezident".......
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Stars »

Gumid píše: 25 úno 2022 14:08
Já jsem se poblil....uff
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: 25 úno 2022 13:48 Sport toho moc dělat nemůže... Ale co může, je rušit veškerý akce, který se měly v Rusku konat. Tak jako formule zrušila GP v Soči, tak jako UEFA odebrala pořadatelství finále LM v Petrohradu.... Ale ne že rušení budou oddůvodňovat nejistou situací. Musí jasně zaznít, že to a to je zrušeno kvůli agresivní politice Ruska a prezidenta Putina.
Dále sport může rušit účast ruských sportovců na velkých mezinárodních akcích. Jedno že startují pod vlajkou ruskýho olympijskýho výboru...... Ano, kolektivní vina je svinstvo... ale v týhle situaci se na Putinovo jednání musí reagovat .....
Zrušit Rusům účast na turnaji EHT, to může udělat ČSLH... Nestojím o tom, aby se tady ty kurvy producírovali v dresech CCCP, jako to předvedli nedávno.....
No a pak tu máš Jirku Kejvala, kterej trest pro Rusáka nechce skoro žádnej, maximálně symbolickej. Kejval je takový ztělesnění vrcholnýho bafuňáře. Mlaská a už si ani neuvědomuje, že mlaská. Vrcholní bafuňáři napříč různými svazy velmi často a milerádi čerpají různý benefity. Od Rusů, Číňanů nebo Katařanů taky. Čím je poskytovatel benefitů autokratičtější, tím je většinou štědřejší. Je lepší bydlet v hotelu s 5*, vozit si prdel v limuzíně, být na různých akcích obskakovanej hezkými hosteskami, pro zájemce jsou připraveny i "hostesky" na večer. Exkluzivní kvality. Různá sympózia s vybraným žrádlem v luxusních destinacích. Dárečky, aby si manželka bafuňáře přišla na svoje. A to nemluvím o přímých úplatcích, který se samozřejmě v nějaký míře dějí taky.

Rusáci investovali hodně peněz i do bafuňářů typu Kejvala a protihodnotou je to, co vidíme teď. Výroky typu "válka na Ukrajině je sice hrozná, ale..."
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sweník »

tau píše: 25 úno 2022 14:33 Všichni budou říkat, že tomu nerozumí, že jsou spotovci a nechtějí tahat politiku do sportu.... Takový klasický bláboly... A pak budou stát na modrý za zvuku sovětský hymny a hrát po plakátem "Putin je náš prezident".......
Přesně! Tohle kdyby viděl Jarda Holík.. Ten by svoje kluky (myslím vnoučata) hnal odsud snad i klackem.

V každém případě počítám, že případnou klauzuli současní nebo i nově příchozí borci využijí jedině do Švýcarska..
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tau »

Sweník píše: 25 úno 2022 14:51 Přesně! Tohle kdyby viděl Jarda Holík.. Ten by svoje kluky (myslím vnoučata) hnal odsud snad i klackem.

V každém případě počítám, že případnou klauzuli současní nebo i nově příchozí borci využijí jedině do Švýcarska..
Jsem moc zvědavej na Radila.... Sice hraje v lotyšský Rize, ale jestli ta vůbec bude příští sezonu KHL hrát....
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sweník »



Tohle zkrátka nechceš.. :-(
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »



Ženevská úmluva o zajatcích pro rusa neplatí.



Dublinská dohoda o zákazu použití kazetové munice také neplatí. Charkovské letiště.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Dizzy »

Gumid píše: 25 úno 2022 18:47
Polák super, nejvíc me teda zklamal Nemec, kterej už před měsícem branil Estoncům posilat munici Ukr. Plus tedka ta Scholova prizdichcačska negace na SWIFT

A to ješte očekávám, že Turek Bospor neuzavre…
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Naše kontejnery jsou již naloženy. Ještě dnes odjedou.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Stars »

Dizzy píše: 25 úno 2022 19:05 Polák super, nejvíc me teda zklamal Nemec, kterej už před měsícem branil Estoncům posilat munici Ukr. Plus tedka ta Scholova prizdichcačska negace na SWIFT

A to ješte očekávám, že Turek Bospor neuzavre…
Neuzavře už to psali..
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od PL8 »

Dvě hodiny po vpádu CCCP na Ukrajinu měla stát na hranicích napáskovaná vojska Evropy a USA.
Proč žvaní o Putinovi jako o Hitlerovi? Co měli udělat v roce 1938-39 s Hitlerem? Dnes už to přece vědí...
Jo, hoši, asi byste museli jít do uniforem, ale bylo by to pro dobrou věc. Takhle jde zase jen o prachy.
My už se nějak domluvíme...
Srát na ty sráče ruský...
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Dizzy »

Stars píše: 25 úno 2022 19:36 Neuzavře už to psali..
Tak to jsem missnul.

Turek tvl, to je teda NATO spojenec..
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Když všechno, tak všechno. :)



Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Muf »

Gumid píše: 25 úno 2022 20:15 Když všechno, tak všechno. :)



Tak z toho jim určitě jebne :)
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Stars »

Ihned Ovechkina vyhostit, kokota jednoho....všem ruským sportovcům zakázat mezinárodní akce, nasrat jim do krku
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »





Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Že by to skrčkovi nevycházelo tak, jak úplně čekal?

Co tak čtu napříč (dnešní hokej mě vlastně ani nezajímal), tak Rusáci na Ukrajině docela krvácí. Nejspíš to čekali jednodušší. Odpor Ukrrajinců je hrdinnej. Ten největší respekt k nim.

NATO dělá, taky se to dalo čekat, víc, než oficiálně přiznává.

Rusáci přecházejí do slušný hysterie. Viz výhrůžky vojenskou akcí proti Finsku a Švédsku.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tomaso25 »

av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 953 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od av69 »

Nikdy bych nečekal, že největší pochvalu z významných světových politiků zaslouží zrovna Boris. Největším zklamáním je naopak Německo. Asi se mnou nebude každý souhlasit, ale v tuhle chvíli je hrozná škoda, že už ho nevede Merkel, ta by v krizi ukázala větší odvahu, jsem o tom přesvědčený.
Kdo zatím ukazuje neuvěřitelnou odvahu a odhodlání jsou samotní Ukrajinci, internet je plný jednotlivých hrdinských příběhů. S pomocí britských Javelinů zatím vzdorují mnohem lépe, než ten sráč z Kremlu čekal. Kéž by tohle mělo nějaký dobrý konec a ten zakrslý mongoloidní zmrd dostal, co si zaslouží.
Слава Україні! Героям слава!
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sweník »

PL8 píše: 25 úno 2022 19:40 Dvě hodiny po vpádu CCCP na Ukrajinu měla stát na hranicích napáskovaná vojska Evropy a USA.
Proč žvaní o Putinovi jako o Hitlerovi? Co měli udělat v roce 1938-39 s Hitlerem? Dnes už to přece vědí...
Jo, hoši, asi byste museli jít do uniforem, ale bylo by to pro dobrou věc. Takhle jde zase jen o prachy.
My už se nějak domluvíme...
Srát na ty sráče ruský...
V podstatě souhlas.. Ale to se to píše a povídá, když člověk do války nemusí. Kdyby verbovali tvoje vnoučky s koloběžkami, asi bys nebyl tak vyhraněný. Zkrátka nepsané pravidlo je udělat si v jakémkoliv profilu ukrajinskou vlaječku. Tím všichni "bojujeme" za Ukrajinu. Jinými slovy, svět nechce válku, tak se musíme smířit s jejich okupací. Slabý kus, tohle známe.. :-( A není nám z toho moc dobře..

Edit: Hokej s prominutím kašlu, vůbec mě nezajímá. Třetí nebo páté místo? Na to sere pes, tak třeba vyletíme. Aspoň Dědek uvidí, že kádr na titul se teprve tvoří. Jen doufám, že to nevyhraje ten hnusný slepenec od vedle. To by byla urážka celé extraligy a obrovský flusanec do její tváře k tomu..
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od woe »

Stars píše: 25 úno 2022 20:27 Ihned Ovechkina vyhostit, kokota jednoho....všem ruským sportovcům zakázat mezinárodní akce, nasrat jim do krku
Včera hrál WSH s NYR ... Na Ovečku nikdo ani nepískl...a Šesťorkina v NY milují. On třeba Panarin zase Putina vůbec nemusí :)

Pro Amíky se děje cosi v Evropě...to je daleko, proč se zbytečně plašit..spousta jich to možná ani neví...jinej svět

PL8 .. chlapácké, ale mimo realitu. Vyhrůžky bys měl prezentovat pouze tehdy, když jsi je ochoten splnit. A co si budem. Mimo Ukrajiny zatím určitě nechce nikdo konflikt s Rusem. A UA nemá na výběr. Jasně, takhle začínaly celosvětové války. Za té poslední nebyly zbraně, které jsou teď. Třetí světová by byl konec lidstva, tomu věřím. A již jsem se vyjádřil, ten debil v Moskvě může mít už dávno místo mozku lečo a je schopen odpálit cokoliv. Je to špatný, hoši. Svět je ochoten UA obětovat. Ale tam se bolševici nezastaví.
Tesla
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Rusák nemá co žrát.



Odpovědět