Hospoda aneb vše mimo hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3279
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Nechtěl jsem se k tématu Covidu vyjadřovat, ale asi tak učiním. Ale až zítra.Jsem na pivku a než bych to celé na mobilu napsal, tak bude zavíračka.

Jinak si tu klidně si tu diskutujte jak chcete. Jediný ale, co si přeju, aby nás Covid a naše názory nerozdělovaly.

Jak jsem se tu na fóru zmínil, po 25 letech co o ní nikdo nic nevěděl, se mi vrátila domů moje máma. Nepopírá ten vir, ale odmítá očkování. Co na to říct? Myslím si svý a to je asi tak vše. Stojí to za ty hádky a rozdělování rodin, společnosti? Sere mě to, ale co nadělám. Bohužel tihle odpůrci mají dopad na všechny, to vidíme sami...

Atd. atd.

Víc zítra.
Obrázek Za Dynamo!
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od av69 »

digitalmouse píše: 26 lis 2021 18:41 Jak jsem se tu na fóru zmínil, po 25 letech co o ní nikdo nic nevěděl, se mi vrátila domů moje máma.
Tohle je úplně neuvěřitelný příběh, absolutně si to nedovedu představit. Je jasný, že po takový době odloučení je covid asi to poslední téma, který chcete probírat :pivko:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3279
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od digitalmouse »

av69 píše: 26 lis 2021 18:45 Tohle je úplně neuvěřitelný příběh, absolutně si to nedovedu představit. Je jasný, že po takový době odloučení je covid asi to poslední téma, který chcete probírat :pivko:
Ten den co přijela (přesně týden před volbama), to byl mazec, co ti budu povídat. To i moje babička - její máma, to dala asi líp než já...
Obrázek Za Dynamo!
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Danik23 »

av69 píše: 26 lis 2021 18:24 Ty sem nahodíš blábol propagující odčervovadlo pro koně z bizarních Parlamentních listů a po rozcupování toho blábolu místo pokory a omluvy přijdeš s urážením do svazáků? Kvalitní argumentace vskutku.



Protože Delta s výrazně vyšší nakažlivostí v podstatě vykompenzovala proočkovanost.



Nejedná se o politickou otázku, ale o otázku odbornou. Takže nemusíš věřit žádné vládě, natož té Babišově, zkus věřit odborníkům. A ti jsou zcela drtivou většinou ve shodě. Všechny vědecké studie v nejprestižnějších časopisech jako Nature nebo Lancet hovoří jednoznačně ve prospěch vakcinace a žádná neprokázala účinnost Ivermektinu, Isoprinosinu nebo jiného léku.

Mimochodem pořád věříš spiknutí o Velkém resetu jako před rokem? Pořád to celé řídí Gates? :-)

Borci konim nedavat, ja mluvil o prasatech a prezvykavcich :) dik
Je potreba mluvit a diskutovat, ne se napadat a urazet pokud nekdo veri necemu jinemu a ma jiny nazor..
Lidi co ridi zemi maji moznost tyto veci resit a meli by.. Neni nic noveho, ze napr. zdravotnici musi byt povinne ockovani proti hepatitis a nikdo se nad tim nepozastavuje atd..
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od av69 »

Danik23 píše: 26 lis 2021 18:57 Borci konim nedavat, ja mluvil o prasatech a prezvykavcich :) dik
Vždyť to má koníka i na obalu a píšou, že je to pro něj :-)
iver.jpg
iver.jpg (35.14 KiB) Zobrazeno 6862 x
Jinak s povinným očkováním máš samozřejmě pravdu, ale obávám se, že pokud by internet přišel o pár dekád dříve, tak by byl problém i s očkováními, která dnes považujeme za běžná a vůbec je neřešíme.
Naposledy upravil(a) av69 dne 26 lis 2021 19:15, celkem upraveno 1 x.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Danik23 »

av69 píše: 26 lis 2021 19:12iver.jpg
:)
pastu asi jo, ja myslel spis injekci, to by nemuselo byt uplne optimalni..
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od av69 »

Danik23 píše: 26 lis 2021 19:14 :)
pastu asi jo, ja myslel spis injekci, to by nemuselo byt uplne optimalni..
Až si pořídím koně, tak na to budu myslet, dík :-)) Na sobě asi testovat nebudu, bez ohledu na formu :-)
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Danik23 »

av69 píše: 26 lis 2021 19:15 Až si pořídím koně, tak na to budu myslet :-))
Az si poridis prase, nebo prasata tak dej vedet, budu se Ti one starat :thumbup:
samozhrejme leciva za nakladku...
To je moje specializace :)
Jinak myslim, ze se zname od Svagerku, kdyz se resily billbordy.. :wave:
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od PL8 »

av69 píše: 26 lis 2021 18:24 Ty sem nahodíš blábol propagující odčervovadlo pro koně z bizarních Parlamentních listů a po rozcupování toho blábolu místo pokory a omluvy přijdeš s urážením do svazáků? Kvalitní argumentace vskutku.



Protože Delta s výrazně vyšší nakažlivostí v podstatě vykompenzovala proočkovanost.



Nejedná se o politickou otázku, ale o otázku odbornou. Takže nemusíš věřit žádné vládě, natož té Babišově, zkus věřit odborníkům. A ti jsou zcela drtivou většinou ve shodě. Všechny vědecké studie v nejprestižnějších časopisech jako Nature nebo Lancet hovoří jednoznačně ve prospěch vakcinace a žádná neprokázala účinnost Ivermektinu, Isoprinosinu nebo jiného léku.

Mimochodem pořád věříš spiknutí o Velkém resetu jako před rokem? Pořád to celé řídí Gates? :-)
Není to jen odčervovadlo pro koně, a nevěřím na to, ale vzhledem k podobným alternativám - jak mě správně navedl <Dani23> Isoprinosine, který podle prof. Berana v případě jeho rodiny zafungoval. Nebylo by to přece poprvé, kdy by lék fungoval i na něco jiného, než byl původně určen... viz třeba Boris Cvek a "jeho" antabus - <https://vesmir.cz/cz/casopis/archiv-cas ... abusu.html> a já si říkám, jak to asi ve skutečnosti j?.
Snažíš se být strašně sebevědomý (viz - bizarní PL, rozcupování blábolu, Velký reset, Gates), ale máš to marné. Já jsem dalek té tvé primitivní víry, ať se týká čehokoli, já se snažím nacházet důvody k diskuzi. A nikdy (ani v hokeji) si nejsem jistý, že mám pravdu. Čekám, že mě někdo přinese nové pohledy na staré věci a že si řeknu: proč ne? S Nature to taky není tak jednoduché - opravdu se ukazuje, že nikdo z velkých nechce nic zkoušet. Chápu to, mají svoji cestu, za kterou dostanou nehorázné peníze, zatímco kdyby použili něco, co už existuje, dostanou jen velmi málo... A já si říkám, jestli náhodou v případě Covidu nejde právě o tohle...
Hele, už to zase ukončíme. Sháněj raději střelce pro Dynamo a lepší sestavení lajn. To se taky nejedná o politickou otázku, ale o otázku odbornou. A to nám přece sluší víc...
Ahoj, PL8
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Moderní design, jo? :crazy: Kdo by toho šel?

Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Autobusák »

Tohle spíchnou Pakistánci doma na dvorku. Hnus fialovej. :joy:
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od PL8 »

av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od av69 »

PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od PL8 »

On v tom článku nebyl uvedený jako vynálezce vakcín typu "MRNA". Ale to je tak všechno, co se proti němu dá říct. Jinak je to člověk v oboru funkční... Netvrdím, že má pravdu, ale fakt je, že postupně všichni mění názory - to je taky trochu zvláštní... I s tím "Omikronem"...
V Izraeli, kde je všechno o parník vpředu, už připravují 4. vakcinaci...
Dík za odkazy...
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od av69 »

PL8 píše: 23 pro 2021 17:51 On v tom článku nebyl uvedený jako vynálezce vakcín typu "MRNA". Ale to je tak všechno, co se proti němu dá říct. Jinak je to člověk v oboru funkční... Netvrdím, že má pravdu, ale fakt je, že postupně všichni mění názory - to je taky trochu zvláštní... I s tím "Omikronem"...
V Izraeli, kde je všechno o parník vpředu, už připravují 4. vakcinaci...
Dík za odkazy...
Na měnících se názorech nemusí být nutně nic špatného. Každý měsíc získáváme nové poznatky, přicházejí nové mutace, situace je prostě turbulentní a neustále se měnící. Naopak by bylo hloupé tvrdošíjně si stát za svým názorem, který se ještě před půl rokem ukazoval jako platný, když ho nové poznatky vyvrátily. Osobně v celém covidu jako jedinou jistotu vidím jen to, že vlastně žádná jistota není, pořád toho víme málo a situace se každou chvíli mění. Různé země zkoušejí různé strategie s různou úspěšností. Je prostě potřeba se smířit s tím, že doba je nejistá a konec může být pořád v nedohlednu. Nebo je třeba za rohem. Může to celé vyřešit třeba nová mutace, která bude ještě více nakažlivá a výrazně méně nebezpečná. Je to poměrně častá vlastnost virů, že mutují do větší nakažlivosti a menší nebezpečnosti. Do té doby nezbývá, než se řídit nejnovějším vědeckým poznáním, studovat info z relevantních zdrojů a držet vědcům palce, že nás, jako v minulosti už tolikrát, dostanou i z téhle šlamastyky. Víc ze své pozice udělat nemůžeme. Mimochodem přeju hezké svátky a snad už brzy budeme zase řešit jen hokej a ve vláknu "hospoda" příznačně různé druhy mysl osvěžujících nápojů :-)
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od PL8 »

av69 píše: 23 pro 2021 18:15 Na měnících se názorech nemusí být nutně nic špatného. Každý měsíc získáváme nové poznatky, přicházejí nové mutace, situace je prostě turbulentní a neustále se měnící. Naopak by bylo hloupé tvrdošíjně si stát za svým názorem, který se ještě před půl rokem ukazoval jako platný, když ho nové poznatky vyvrátily. Osobně v celém covidu jako jedinou jistotu vidím jen to, že vlastně žádná jistota není, pořád toho víme málo a situace se každou chvíli mění. Různé země zkoušejí různé strategie s různou úspěšností. Je prostě potřeba se smířit s tím, že doba je nejistá a konec může být pořád v nedohlednu. Nebo je třeba za rohem. Může to celé vyřešit třeba nová mutace, která bude ještě více nakažlivá a výrazně méně nebezpečná. Je to poměrně častá vlastnost virů, že mutují do větší nakažlivosti a menší nebezpečnosti. Do té doby nezbývá, než se řídit nejnovějším vědeckým poznáním, studovat info z relevantních zdrojů a držet vědcům palce, že nás, jako v minulosti už tolikrát, dostanou i z téhle šlamastyky. Víc ze své pozice udělat nemůžeme. Mimochodem přeju hezké svátky a snad už brzy budeme zase řešit jen hokej a ve vláknu "hospoda" příznačně různé druhy mysl osvěžujících nápojů :-)
Děkuji ti za přání a tobě taky příjemné svátky. Ať se ti a tvým blízkým splní všechno, co si přejete.
Měnit názory je v pořádku. Ale co mi na tom vadí, že "jejich" názory jsou vždycky stoprocentně správné. To je to, proč komentuji jejich změny. Vezmi si jen historii omikronu - místy hysterie.
Jinak: absolutně nejsem odmítač - už jsem třikrát očkovaný - vždy v nejkratším termínu...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Autobusák »

av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od av69 »

Ještě před měsícem přednášel v Pardubicích v rámci cestovatelského festivalu, skutečná legenda a velká osobnost.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Muf »

av69 píše: 30 pro 2021 11:16 Ještě před měsícem přednášel v Pardubicích v rámci cestovatelského festivalu, skutečná legenda a velká osobnost.
Měl jsem možnost jej v roce 2002 poznat osobně ve Frenštátu, mimochodem na náměstí měl i svůj stánek se slivovicí :wave:

A asi jako všichni v mé generaci jsme tu jeho Tatru měli jako model na poličce. Potom jsem měl možnost na vojně kočírovat 8x8 a vždy jsem si na něj při kondičních jízdách v terénu tak trochu hrál :thumbup:

Smutná zpráva, čest jeho památce.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) off ice
Jen tip, případné diskuze vedle, prosím...

https://odysee.com/@FrontlineCovid19Cri ... CUT_H264:e
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Pak v pátek na silvestra nám zaslali v 18 hodin oznámení, že máme pět dnů na vyjádření k jejich postoji. To je před víkendem hodně zvláštní a působí to dojmem, že někdo chtěl, abychom to nestihli,“

Když chceš 100 mio, musíš makat, ty nastrčená ANOnulo.

Zdroj: https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/d ... zpravy_mvo
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Gumid píše: 08 led 2022 18:09 Pak v pátek na silvestra nám zaslali v 18 hodin oznámení, že máme pět dnů na vyjádření k jejich postoji. To je před víkendem hodně zvláštní a působí to dojmem, že někdo chtěl, abychom to nestihli,“

Když chceš 100 mio, musíš makat, ty nastrčená ANOnulo.

Zdroj: https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/d ... zpravy_mvo
Ono je to celý absurdní. Ta agentura je taky špatnej vtip.

Každopádně je to těžká porážka radnice a je kouzelný s jakou hranou bohorovností to Charvát bere. Sto milionů sem, sto milionů tam. Přitom je to jeho projekt, jeho primátorskej pomník. Město už od samýho počátku v tomhle kupí chybu za chybou. Každej si s ním vytřel prdel. Ti, kterým se to staví, se slavnostně fotí u zahájení stavby, klepají na základní stavební kámen, přitom sami do toho nedají ani halíř.

Není bez zajímavosti , že konkrétně v tomhle případě Fanouš Brendl drží hubu.
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od av69 »

Hlavně zisk dotace z NSA byl jedním z hlavních argumentů při prosazování rekonstrukce. Celá ta rekonstrukce je od A do Z provedením klasická ANO práce.
Odpovědět