Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Gonzales277 píše: V tomto souhlasím, jsou tací šéfové, i já jsem pod takovým pár let dělal. Měl přirozenou autoritu, zašel na pivo, poradil a co řekl, tak to platilo. Uměl si prostě vybrat lidi a ti za ním šli. U Sýkory mi zatím vadí ta věc, že z klubu který vede, stále vázne komunikace směrem k fanouškům. Měl by si v tomto směru zjednat brzskou nápravu!
Je fakt, že tohle je strašně individuální. Respekt není o tykání nebo vykání. Pokud ho někdo má, tak ho neztratí tykáním. Pokud nemá, tak ho ani vykáním nezíská.

Považuju za trochu problém, když twitterovej účet ředitele supluje oficiální informační kanály klubu. Může to být fajn doplnění, ale ne náhrada. I když teda teď z toho soustředění se cosi zjevuje i na klubových sociálních sítích nebo v podobě rozhovoru se Zdráhalem i na hlavním webu. Ale trvalo to. První týdny přípravy proběhly úplně bez pozornosti redakce klubovýho webu.

Ono nepůsobí úplně nejlíp, že včera v osm večer vyjde na hokej.cz článek s částí rozhovoru s novým generálním ředitelem a přímo v textu odkazuje na web dynamo.cz. A tam když se člověk podívá, tak tam nic takovýho není. Je možný, že je tam nějaká dohoda o exkluzivitě, že to vydá jinej web jako první, občas to tak bývá, ale nějakých patnáct hodin už je docela dost.
Naposledy upravil(a) tomaso25 dne 20 čer 2019 13:12, celkem upraveno 1 x.
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Gonzales277 píše: V tomto souhlasím, jsou tací šéfové, i já jsem pod takovým pár let dělal. Měl přirozenou autoritu, zašel na pivo, poradil a co řekl, tak to platilo. Uměl si prostě vybrat lidi a ti za ním šli. U Sýkory mi zatím vadí ta věc, že z klubu který vede, stále vázne komunikace směrem k fanouškům. Měl by si v tomto směru zjednat brzskou nápravu!
Tady se pridam se souhlasem. Hodne zalezi jakou ma sef prirozenou autoritu a jak jsou zamestnanci motivani na uspechu cele organizace. Ve sportu myslim dost dulezity, ale varovani je spis u kamaradicku a trafik. To pak ztraci podrizeni motivaci a i relativne dobre poskladany tym hraje baraz.
Proto se spis obavam aby penize na posily nebyly vnimany i jako "koblihy" nebo "hry a vino" pro luzu. Takze Sykora si musi udelat poradek nejen mezi hraci (vi o co hraji a ma podporu trenera i sportovniho managera), ale i v kanclech (tam to bude asi hodne na nem).
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

tomaso25 píše: Je fakt, že tohle je strašně individuální. Respekt není o tykání nebo vykání.

Považuju za trochu problém, když twitterovej účet ředitele supluje oficiální informační kanály klubu. Může to být fajn doplnění, ale ne náhrada. I když teda teď z toho soustředění se cosi zjevuje i na klubových sociálních sítích nebo v podobě rozhovoru se Zdráhalem i na hlavním webu. Ale trvalo to. První týdny přípravy proběhly úplně bez pozornosti redakce klubovýho webu.

Ono nepůsobí úplně nejlíp, že včera v osm večer vyjde na hokej.cz článek s částí rozhovoru s novým generálním ředitelem a přímo v textu odkazuje na web dynamo.cz. A tam když se člověk podívá, tak tam nic takovýho není. Je možný, že je tam nějaká dohoda o exkluzivitě, že to vydá jinej web jako první, občas to tak bývá, ale nějakých patnáct hodin už je docela dost.
Naprosty souhlas, toto si musi Sykora zorganizovat a zaridit!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8190
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 442 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tomaso25 píše: Je fakt, že tohle je strašně individuální. Respekt není o tykání nebo vykání. Pokud ho někdo má, tak ho neztratí tykáním. Pokud nemá, tak ho ani vykáním nezíská.

Považuju za trochu problém, když twitterovej účet ředitele supluje oficiální informační kanály klubu. Může to být fajn doplnění, ale ne náhrada. I když teda teď z toho soustředění se cosi zjevuje i na klubových sociálních sítích nebo v podobě rozhovoru se Zdráhalem i na hlavním webu. Ale trvalo to. První týdny přípravy proběhly úplně bez pozornosti redakce klubovýho webu.

Ono nepůsobí úplně nejlíp, že včera v osm večer vyjde na hokej.cz článek s částí rozhovoru s novým generálním ředitelem a přímo v textu odkazuje na web dynamo.cz. A tam když se člověk podívá, tak tam nic takovýho není. Je možný, že je tam nějaká dohoda o exkluzivitě, že to vydá jinej web jako první, občas to tak bývá, ale nějakých patnáct hodin už je docela dost.
Jenik zije v jinym casovym pasmu. Asi Brazilie +/-. Takze budme shovivavi k tomu chlapci
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Říha nejdříve brečí na tiskovce, že nesplnil úkol a pak se diví, že nikdo nepřemýšlí, že by mu smlouvu prodloužili. Říha. On nebaví. Jeho časy jsou dávno pryč. Ať nevyhrožuje, aby ho totiž za kecy nevyrazili už teď

V klubu koukám nic noveho zajímavého. Nuda šeď.
Tesla
Robinzon
Příspěvky: 478
Registrován: 01 srp 2014 13:20
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Robinzon »

tomaso25 píše: Říha se vždy uměl politovat. Je to dobrej trenér, avšak i ta teatrálnost a citlivost na nespravedlnost (když se cítí její obětí) je taky jeho součástí.

To, že svazu loni zbyl, ví moc dobře od začátku. Myslím, že to do rozhovorů říkal už někdy v září. Možná si myslel, že povedenej šampionát něco změnil. Nezměnil.

Chápu, že ho to sere, ale pak ať to prostě položí a odejde středem.
Presne tak. Riha je neskutecnej egocentrik a proziva se a dela opet tyatr. Viz jeho sebedojeti po MS. Ma to casove omezeny, no a co? Ma moznost jeste jednou neco predvyst, tak at nebreci a nevyhrozuje. Za me je jeho projev cim dal min sympatickej, zadnej genialni trener to neni, trochu pokory by mu fakt neskodilo.

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Děkuji Woemu a Ronbinzonu za názor k Říhovi - 100% souhlas.

Již při jeho posledním návratu jsem říkal, že jeho "kouzlo" již dávno vyprchalo.

Šmidberský mu nabízel lukrativní post v klubu, ale on tu zodpovědnost na sebe vzít nechtěl (tehdy mne docela zklamal), a tak to on měl vždycky.

Tomuto trenérovi do ideálu chybí hodně.
Cavalera
Příspěvky: 2334
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Muf píše:Děkuji Woemu a Ronbinzonu za názor k Říhovi - 100% souhlas.

Již při jeho posledním návratu jsem říkal, že jeho "kouzlo" již dávno vyprchalo.

Šmidberský mu nabízel lukrativní post v klubu, ale on tu zodpovědnost na sebe vzít nechtěl (tehdy mne docela zklamal), a tak to on měl vždycky.

Tomuto trenérovi do ideálu chybí hodně.
A dalším výsměchem je,ze dotáhne do repre celoplosnika
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Cavalera píše: A dalším výsměchem je,ze dotáhne do repre celoplosnika
Jenze to je jen proto, aby mu otevrel silne privrene dvere do Extraligy. To je ovsem hodne smutne.
frysta
Příspěvky: 3346
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

TW...Haas:
1/7 Menšinoví akcionáři Dušan Salfický a Petr Čáslava se v posledních 2 letech "bili v prsa" o tom, jak za HC Dynamo Pardubice dýchají. A ejhle, oni mezitím "tajně opouštějí loď" - bez jakéhokoliv férového informování města pověřili advokátní kancelář prodejem jejich podílů...☹️.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

No, pokud to lempl Salfický opravdu někomu udá, tak pak už nebude vůbec žádný důvod, aby se v klubu flákal na blíže nespecifikovaný manažerský pozici, ne? Nebude akcionář, tím pádem by mělo být zbytečný, aby seděl v představenstvu a tím pádem by měl přijít i flákačskou pozici "manažera".... Resp. přesněji napsáno zůstane jedinej důvod, proč tam bude v klubu dál trpěn - šmejdskej kamarádíček Charvát ho tam bude držet stůj co stůj.....
Naposledy upravil(a) tau dne 20 čer 2019 19:19, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7442
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

frysta píše:TW...Haas:
1/7 Menšinoví akcionáři Dušan Salfický a Petr Čáslava se v posledních 2 letech "bili v prsa" o tom, jak za HC Dynamo Pardubice dýchají. A ejhle, oni mezitím "tajně opouštějí loď" - bez jakéhokoliv férového informování města pověřili advokátní kancelář prodejem jejich podílů...☹️.
Nestihl jsem to celé.

Salfický


Haas
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Salfický zvažuje, že by "třeba" z hokeje odešel... Tak na nic nečekejte, pane Salfický a ať už to je.
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

tomaso25 píše:Salfický zvažuje, že by "třeba" z hokeje odešel... Tak na nic nečekejte, pane Salfický a ať už to je.
u Salfického už včera bylo pozdě ať táhne
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Gumid píše: Nestihl jsem to celé.

Salfický


Haas
to je neskutečnej hajzl....

A Haas přiznal uměle vytvořená místa pro Salfického a Čáslavu.... A nikomu ze zastupitelů to nevadí, že jsou v klubu dvě zbytečná a určitě velice dobře placená místa.... To je takovej bordel, že to není možný.... Sýkora úplně k hovnu, nastrčenej panák. Prej ředitel, ve skutečnosti podle mě minimální pravomoci a zásadních rozhodnutích.... Resp. musí skákat podle toho, jak budou Charvát a Salfický a asi i ten estébák v čele DR pískat......

Seru na tenhle klub.... Seru, seru, seru....
Uživatelský avatar
PARDUBICKEJ.MANIAK
Příspěvky: 553
Registrován: 03 říj 2016 22:12

Re: Hokej

Příspěvek od PARDUBICKEJ.MANIAK »

Haas borec, konečně to někdo řekl, tak jak to je. :thumbup:
Moc erudovaný člověk v tom šlendriánu.

Bohužel ani to v dnešní době nestačí na ty šváby z krásného hnutí řepkového krále.

A Salfo táhni, jestli chceš, tak ti sbalím věci a bouchnu tě dveřma do prd..
Lubina v ZČ
18/19 - 28 zápasů - 15 bodů - 52:99
19/20 - 7 zápasů - 3 body - 12:22
Bělohlav v ZČ
19 zápasů - 24 bodů - 46:62
Razým v ZČ
18 zápasů - 18 bodů - 40:60
Gonzales277
Příspěvky: 1159
Registrován: 17 dub 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od Gonzales277 »

Tomu ulhanému šaškovi Salfickému nevěřím ani slovo... Co taky čekat od nevzdělanýho nymanda :whistle: Už ať je v peeerdeli, dement.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7442
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

tady je jedno kdo je z Ano, Ods, nebo jiné partaje, jeden velký bordel, všichni na tom mají stejný díl viny, i pan Haas
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

:goodpost: :clap:
Stars píše:tady je jedno kdo je z Ano, Ods, nebo jiné partaje, jeden velký bordel, všichni na tom mají stejný díl viny, i pan Haas
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Stars píše:tady je jedno kdo je z Ano, Ods, nebo jiné partaje, jeden velký bordel, všichni na tom mají stejný díl viny, i pan Haas
Nebuďme tak rovnostářští... On na tom mě někdo podíl větší a někdo menší. To lze akceptovat.

Ale konkrétně třeba panu Salfickému pan Haas (když už ho zmiňuješ jako jednoho 39 zastupitelů) veřejně nespecifikovanou pozici v manažerský struktuře klubu, nevyrobil... To je/byl nápad někoho jinýho.

Je vážně k smíchu a pláči zároveň sledovat pana Salfického, jak ze sebe ještě dělá oběť...
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

tomaso25 píše: Nebuďme tak rovnostářští... On na tom mě někdo podíl větší a někdo menší. To lze akceptovat.

Ale konkrétně třeba panu Salfickému pan Haas (když už ho zmiňuješ jako jednoho 39 zastupitelů) veřejně nespecifikovanou pozici v manažerský struktuře klubu, nevyrobil... To je/byl nápad někoho jinýho.

Je vážně k smíchu a pláči zároveň sledovat pana Salfického, jak ze sebe ještě dělá oběť...
kdyby radši, někdo přišel s návrhem snížení nájmu haly, a dalších věcí, co jsou pro klub důležité, nikdo to neudělal....a nikdo se k tomu ani nemá

pana Haase jsem zmínil, je jeden z celého zastupitelstva, ne, že on za to může, ale že má stejný díl, jako ostatní

tyhle žabomysí války, klub strašně poškozují
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Lejhanec to tetce svačinářce dobře napálil.....
Vyky
Příspěvky: 680
Registrován: 14 kvě 2018 21:00
Dal "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vyky »

tau píše: to je neskutečnej hajzl....

A Haas přiznal uměle vytvořená místa pro Salfického a Čáslavu.... A nikomu ze zastupitelů to nevadí, že jsou v klubu dvě zbytečná a určitě velice dobře placená místa.... To je takovej bordel, že to není možný.... Sýkora úplně k hovnu, nastrčenej panák. Prej ředitel, ve skutečnosti podle mě minimální pravomoci a zásadních rozhodnutích.... Resp. musí skákat podle toho, jak budou Charvát a Salfický a asi i ten estébák v čele DR pískat......

Seru na tenhle klub.... Seru, seru, seru....
Hugo Haas ať jde do prdele!!!!!! Až bude pro pardubickej hokej dělat aspoň desetinu toho co dělá Čáslava, tak potom ať žvaní blbeček
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Ja jsem obcas hodne horka hlava ...ale obcas me hodne veci mrzi. Jak pise tau, sere me spousta veci okolo pardubickyho hokeje, nejde pouzit jiny vyraz. Stejne tak me ale je lito, ze se kolem toho tahaji jmena jako Caslava a svym zpusobem i Salficky. Proc me to mrzi, protoze mi to strhava klapky z oci ...Protoze sice neni nic v zivote cernobily, ale ja bych si proste primarne pral, aby Caslava (a to klobouk dolu pred nim) ale i Salfa (naposledy na dlouhou dobu opet pouziju tento termin) se chovali, nebo se mohli chovat jinak. Je to tak u mnoha lidi ...chteji neco videt, neco pozitivniho a doufaji a doufaji, roky leti, ale realita je jinde.
Takze pokud me neco sere, tak realny veci, ktery tu kritizujem, ale i celkove pocit, kam se hokej v Pardubicich dostal.
A bohuzel, Dusane, ted jsou to jen a jen slova ...
Viz to povrchni jednani s nami (myslim tim klub, ale to jsi mohl jako GM si spoustu lidi srovnat) jako fanousky, vysledky na lede, toceni hracu ze i ted hledat ve fotkach z pripravy zname tvare (ano, ne na strankach klubu, ale jinde - budiz varovanim i pro Sykoru) a videt odchovance v jinych klubech, proste ...pozde bycha honit, jak by rekla babicka. Je mi z klubu smutno a je pred nami dlouha cesta, a pro me jen sportovni uspech nestaci. I za Kuseho, ktery tu byl hodne adorovan ale i kritizovan, jsme se tak snazili abychom pochopili proc jsou tam lide jako Herman, v tomto neusnout na vavrinech. Uuuuuuuuffff, tohle je sileny ...
Zamčeno