Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Pcehockeyfan25 píše: 04 srp 2022 15:58 O Letních hokejových hrách hovořil....
Mně se moc líbil Memoriál ZK.... to byla jedna s mála dobrých myšlenek, který tady v dobách temna vznikly...
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

tau píše: 04 srp 2022 16:18 Mně se moc líbil Memoriál ZK.... to byla jedna s mála dobrých myšlenek, který tady v dobách temna vznikly...
Presne letni turnaj v pripravnem obdobi byl hezka myslenka. A za par let to mohla byt tradicni udalost. Nehlede na to, ze Dynamo na tyhle turnaje stejne nekam jezdi. Takhle by jsme si my fanousci uzili doma.
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: 04 srp 2022 16:18 Mně se moc líbil Memoriál ZK.... to byla jedna s mála dobrých myšlenek, který tady v dobách temna vznikly...
Skoro bych si tipnul, že u dvou ročníků zůstane. Všechny okolnosti šly proti tomu. Covidová pauza, možná i to, že to vymyslelo totálně neúspěšný vedení. A odhadl bych, že taky peníze. Nemluvě o práci, kterou tomu musí někdo věnovat. Laicky bych odhadoval, že vyjet někam do Alp je výhodnější.

Navíc dostat do Čech švýcarský nebo německý kluby je těžký. O severských ani nemluvě.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Tak jim to otevření zrekonstruované haly hezky osladíme 😃👍 https://hokej.cz/uz-se-to-blizi-rytiri- ... mu/5067147
🔴⚪
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pec92 píše: 04 srp 2022 18:18 Tak jim to otevření zrekonstruované haly hezky osladíme 😃👍 https://hokej.cz/uz-se-to-blizi-rytiri- ... mu/5067147
https://kladenskyzimak.cz/
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Gumid píše: 04 srp 2022 20:08
To není ofiko Twitter Krakenů.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

digitalmouse píše: 04 srp 2022 20:16 To není ofiko Twitter Krakenů.
Ok, koukal jsem na soupisku Krakenů a nenašel jej. :grin:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

To jsem celkem překvapený. Výmluvy na stálé zvyšování ceny materiálu? To zjistil teď? Před třemi měsíci, kdy proběhla prezentace, to nebylo o nic jiné... zbytečné divadlo... dá se to pochopit, opravdu lepší vůbec, než postavit nedodělaný pomník

Asi mu to někdo rozumně dopočítal, včetně nesmyslu z tzv kongresovým centrem... já opravdu jen čekám, kdy ho přestane ten hokej bavit, za mě je to dost nestálý člověk.. a budu rád, když se budu plést...
Tesla
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

woe píše: 04 srp 2022 20:23 To jsem celkem překvapený. Výmluvy na stálé zvyšování ceny materiálu? To zjistil teď? Před třemi měsíci, kdy proběhla prezentace, to nebylo o nic jiné... zbytečné divadlo... dá se to pochopit, opravdu lepší vůbec, než postavit nedodělaný pomník

Asi mu to někdo rozumně dopočítal, včetně nesmyslu z tzv kongresovým centrem... já opravdu jen čekám, kdy ho přestane ten hokej bavit, za mě je to dost nestálý člověk.. a budu rád, když se budu plést...
Za mě rozumný, že to pozastavil, ale čekal jsem, kdy si opět kopneš....to už je takový tvůj osobní příběh......
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

woe píše: 04 srp 2022 20:23 já opravdu jen čekám, kdy ho přestane ten hokej bavit, za mě je to dost nestálý člověk.. a budu rád, když se budu plést...
Tohle je přání většiny konkurentů nebo zakomplexovaných fanoušků typu Kometa a hlavně MHK. Kdyby ses k nim nějak registroval, měl bys mraky nových "kámošů". :-)

Ale naštěstí tuším, jak to myslíš. Už s OD jsi takhle psal, "varovný prst", ten nikdy není na škodu. Akorát ti méně znalí jedinci se takových příspěvků hned chytí a považují to za hotovou věc. Zkrátka přání otcem myšlenky.. Ale nakonec asi budou klasicky za blbečky, protože Dědek ten klub fakt nekoupil na tři roky.. Potíž asi bude to "béčko", ačkoliv za mne další plus spolupráce se Žďárem.. ;-)
havlitom
Příspěvky: 610
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

woe píše: 04 srp 2022 20:23 To jsem celkem překvapený. Výmluvy na stálé zvyšování ceny materiálu? To zjistil teď? Před třemi měsíci, kdy proběhla prezentace, to nebylo o nic jiné... zbytečné divadlo... dá se to pochopit, opravdu lepší vůbec, než postavit nedodělaný pomník

Asi mu to někdo rozumně dopočítal, včetně nesmyslu z tzv kongresovým centrem... já opravdu jen čekám, kdy ho přestane ten hokej bavit, za mě je to dost nestálý člověk.. a budu rád, když se budu plést...
Tobě snad zkazí život i to hnusný počasí teďka, v létě teplo, v zimě zima...
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Sweník píše: 04 srp 2022 21:23 Tohle je přání většiny konkurentů nebo zakomplexovaných fanoušků typu Kometa a hlavně MHK. Kdyby ses k nim nějak registroval, měl bys mraky nových "kámošů". :-)

Ale naštěstí tuším, jak to myslíš. Už s OD jsi takhle psal, "varovný prst", ten nikdy není na škodu. Akorát ti méně znalí jedinci se takových příspěvků hned chytí a považují to za hotovou věc. Zkrátka přání otcem myšlenky.. Ale nakonec asi budou klasicky za blbečky, protože Dědek ten klub fakt nekoupil na tři roky.. Potíž asi bude to "béčko", ačkoliv za mne další plus spolupráce se Žďárem.. ;-)
Já si opravdu ze srdce přeji, abych se v něm zmýlil. Nejsem schopen stoprocentně uvěřit, že je to tak ideální člověk, za kterého ho někteří fans mají
Prostě mi prijde nestálý a na to, jak je movitý, mi přijde někdy zbytečně zbrklý v prezentaci a názorech. Po třech měsících takový veletoč? Divočina....

Jasně, u nás je bůh, protože je náš...jinde je za grázla, protože není jejich... prostě zkratky... krásně vidím, kdyby se misto k nám vydal na misi do Mechau. U nás by včera bylo tisíc hate na Opu, že se vytahoval a že houbelec..,ale je náš, takže soucitně chápeme :]

No nic, třeba to zas prehodnotí, trochu pokrátí nároky na tu stavbu a třeba k něčemu dojde... škoda, že to opravdu vypadalo, že za tím tvrdě půjde. Vzdal to myslím dost snadno...vstupy se během tří měsíců se myslím nezměnili až tak, aby to úplně zaříznul
Navíc to hezky nahrává koňákům, kteří místo toho, aby s tím areálem něco udělali, budou akorát mávat praporem, že Opu porazili

Pro Opu zbytečná "poražka", opravdu mě ten zářez haly prekvapil. Takového haló kvůli - ničemu
Tesla
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 205 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

V tomto případě chápu p.Dědka, ale i woe má pravdu. Před X měsíci (cena materiálu už byla na absurdních cenách) byla dvouhodinové představení nové haly a teď jen prozatímní odpískání? Já s tím nemám vůbec problém a i toto rozhodnutí chápu, ale nemůžu si pomoct nad chováním miliardáře, který je jinak velmi úspěšný.
Bojím se, aby to tak neskončilo i s hokejem samotným. A nevidím jediný důvod proč by to nemohl woe napsat. Ani jednou ho neurážel a já mám podobný názor. Nejde o to, že se nebude stavět, ale o ty vyjádření.
Jinak samozřejmě náš milovaný klub zachránil a pomalu nás dostává (spíše poměrně rychle) tam kam ho všichni chceme mít a za to mu každý fanoušek musí být vděčný.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Co se tyce vystavby nove haly tak cerpat info na zaklade jednoho clanku je trosku predcasne. Ono to taky muze byt soucasti strategie, aby se nejitrili emoce pred volbama. Zadnej politik pred volbama nechce moc resit tema kde by ho nekdo mohl tlacit k jednoznacnemu prohlaseni. To muze znamenat odliv hlasu. Timhle se trosku sejme tlak, ze vsech zucastnenejch a po volbach az se rozdaj karty se muze zacit jednat znovu a uz bez moznosti manipulace verejneho mineni. Protoze dalsi volby jsou tak daleko, ze je to neovlivni. A i v clanku je naznaceno, ze rozhodnuti teprve padne po zvazeni vsech eventualit. Coz vlastne znamena, ze nikdo nechce rict jak to planuje.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

woe píše: 04 srp 2022 20:23 To jsem celkem překvapený. Výmluvy na stálé zvyšování ceny materiálu? To zjistil teď? Před třemi měsíci, kdy proběhla prezentace, to nebylo o nic jiné... zbytečné divadlo... dá se to pochopit, opravdu lepší vůbec, než postavit nedodělaný pomník

Asi mu to někdo rozumně dopočítal, včetně nesmyslu z tzv kongresovým centrem... já opravdu jen čekám, kdy ho přestane ten hokej bavit, za mě je to dost nestálý člověk.. a budu rád, když se budu plést...
V něčem je asi nestálej, v něčem je naopak stálej a řekněme zaťatej docela dost. Jeho excentričnost dráždí a vstup do hokeje mu dal celorepublikovou publicitu, kterou si umí i užít. Tak to je.

Že kohokoli něco přestane bavit nebo odejde, takový riziko je vždycky Život moc jistot nenabízí, no ne? Je dobrý si to uvědomovat, ale už o dost méně dobrý je, když se z téhle obavy stane leitmotiv. To pak nemá člověk radost vlastně z ničeho nebo tu radost má něčím zkalenou, což je docela škoda.

Pro stavbu haly se prostě vybrala blbá doba. Plány, do kterých se vložilo dost času, se odkládají nelehko. Investic do nákladnější sportovní infrastruktury bude minimum a kliku mají ti, kteří rozestavěli do fáze, že už to nejde zabalit nebo dokončují. Jágrovi ta někdy až nedůstojná prostituce s nechutnými figurami vyšla. Účel to nakonec splnilo, takže dobrý a Kladnu opravenej zimák přeju, třeba se ten klub vyhrabe z toho přežívání, ve kterým 20 let funguje. Kliku mají fotbalový kluby u nás a v Hradci. V obou případech to konečný rozhodnutí přišlo za minutu dvanáct a bylo dost ovlivněno emocemi. Ale oba stadiony stát budou. Erár se prohne a dalších 50 let takovou investici nezopakuje.

A kde se doteď nekoplo do země, tam se letos nebo příští rok do země nejspíš nekopne. Bohužel.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Možná, že Dědkovy dosavadní úspěchy jsou právě ve strategii útoku a ústupu. Jak vidíme, má to vliv i na nás.
Byla by škoda, kdyby se tahle aréna nakonec nepostavila (i za cenu toho, že to bude "o rok" později).
Nemám rád dnešní obvyklý systém "cizáckých" týmů, kdy ve městě nehrají žádní (anebo doslova minimum) odchovanci. Zvykl jsem si na to, že fandům to moc nevadí, protože to je průvodní zjev současného profesionálního vrcholového sportu. To je fakt. Ale musím se současnému menežmentu Tesly omluvit, protože našich hráčů máme na soupisce dost. To je povzbudivé i pro juniorku a béčko a asi i pro český hokej.
Tu halu bych v Pardubkách fakt rád viděl. Ale takovou, jaká byla při prezentaci. Neosekanou. Doufejme, že fotbalisti budou mít také pěkný stadionek, v Hradci to vypadá víc než hezky. Region by poskočil vpřed...
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

PL8 píše: 05 srp 2022 09:22 Doufejme, že fotbalisti budou mít také pěkný stadionek, v Hradci to vypadá víc než hezky. Region by poskočil vpřed...
jezdím kolem něj celkem často a bude to bohužel holobyt, klasické pardubické polovičaté řešení.. zato hradecký stadion bude výborný, tribuny kolem dokola, dvojnásobná kapacita, možnost zápasů reprezentace atd. - nejhorší na tom je, že cenově už se od sebe tolik neliší
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

mechanik píše: 05 srp 2022 10:53 jezdím kolem něj celkem často a bude to bohužel holobyt, klasické pardubické polovičaté řešení.. zato hradecký stadion bude výborný, tribuny kolem dokola, dvojnásobná kapacita, možnost zápasů reprezentace atd. - nejhorší na tom je, že cenově už se od sebe tolik neliší
To: ...holobyt, klasické pardubické polovičaté řešení... <mechanik> říká naprosto přesně. Ono to totiž bylo i s naší současnou halou. Proto jsem psal: "neosekaná"...
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

https://www.eliteprospects.com/player/3 ... olai-meyer

Dobra posila pro Plzen. Letosni sezona bude zajimava. Hodne kvalitnich hracu se vratilo. Tesim se ;)
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

mechanik píše: 05 srp 2022 10:53 jezdím kolem něj celkem často a bude to bohužel holobyt, klasické pardubické polovičaté řešení.. zato hradecký stadion bude výborný, tribuny kolem dokola, dvojnásobná kapacita, možnost zápasů reprezentace atd. - nejhorší na tom je, že cenově už se od sebe tolik neliší
Chodím kolem něj několikrát týdně a vidím to stejně, promarněná příležitost, ohromně smíšené pocity. Mám radost, že tu budeme mít stadion splňující parametry pro hraní nejvyšší soutěže, ale tím bohužel výčet pozitiv musím skončit. Stadion v HK je úplně jinde, krásná moderní sportovní stavba. My máme takový lepší tréninkový stadion, bohužel...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

mechanik píše: 05 srp 2022 10:53 jezdím kolem něj celkem často a bude to bohužel holobyt, klasické pardubické polovičaté řešení.. zato hradecký stadion bude výborný, tribuny kolem dokola, dvojnásobná kapacita, možnost zápasů reprezentace atd. - nejhorší na tom je, že cenově už se od sebe tolik neliší
Přesně tak....Řečem že "tribuny jsou koncipované tak, že nebude problém v budoucnu přistavět a zvýšit kapacitu" nevěřím.... Resp. věřím tomu, že tribuny tak koncipovaný jsou... Nevěřím ovšem tomu, že se někdy v budoucnu bude dostavovat a zvyšovat kapacita... Prostě to zůstane jak je.. provinční stadionek, který plní jen ty nejnutnější minimální prvoligový požadavky. Nic víc, nic míň....
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Propulse píše: 05 srp 2022 11:06 https://www.eliteprospects.com/player/3 ... olai-meyer

Dobra posila pro Plzen. Letosni sezona bude zajimava. Hodne kvalitnich hracu se vratilo. Tesim se ;)
Plzeň jde taky hodně cestou přes cizince, ale potenciál na 30-35 bodů má určitě
🔴⚪
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tau píše: 05 srp 2022 11:39 Přesně tak....Řečem že "tribuny jsou koncipované tak, že nebude problém v budoucnu přistavět a zvýšit kapacitu" nevěřím.... Resp. věřím tomu, že tribuny tak koncipovaný jsou... Nevěřím ovšem tomu, že se někdy v budoucnu bude dostavovat a zvyšovat kapacita... Prostě to zůstane jak je.. provinční stadionek, který plní jen ty nejnutnější minimální prvoligový požadavky. Nic víc, nic míň....
Za mne adept na nejhorší stadión v 1.lize (předpokládám, že Bohemka se nového dočká)

Předražená stavba na nevhodném místě v centru města......

Nerad do toho tahám politiku, ale tady můžeme ODS hořce poděkovat, původní koncept se mi líbil mnohem více a mohl být tak 5 let zpátky hotový a za zřejmě lepších podmínek.

Na podmínky 2.ligy bude dostačující...

Naopak Hradci tleskám, super stadión za slušné peníze a na dobrém místě. Ten naopak bude patřit k TOP v 1.lize.
Zamčeno