Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

PL8 píše: 10 čer 2022 09:51 Podle mého názoru by se měla akvizicí Chrudimi rozšířit mládežnická základna. JUN "A" v Pardubicích by měla být v podstatě směska A-B kvality (která by jistojistě držela extraligu JUN), v Chrudimi by druholigový "A" tým měl být v podstatě špičkový juniorský tým doplněný o pár o dva tři roky starších hráčů. Chrudim jako taková by dál měla hrát krajskou ligu. A mládež by měla postupem vytvořit týmy, které by byly vždy o něco "napřed". Nejlepší (ve smyslu toho slova) dorostenci by ihned měli hrát za juniorku...atd.
Pak by měla HC Strojní Traktorová Stanice Chrudim význam.
Ale to je můj názor, majitel si to bude dělat, samozřejmě, podle svých představ.
Už by bylo načase, aby v Pardubkách vyskočil ze systému někdo jako Adam Fox (*1998, 180cm) v NYR - (203 utkání v základní části NHL, 24 branek, 139 nahrávek, 163 bodů, +59 +/-). Já vím, že je to bohapusté napodobování, ale já si vždycky říkám: proč to nemít jako svůj "český" cíl a nezkoušet to v našich podmínkách?
OMLUVA - aby bylo jasno, tím druholigovým týmem myslím Chance ligu (druholigovým ve smyslu posloupnosti). Jsem osel...
Tohle neni mozny technicky. Na tohle potrebujes o mnoho vic ledu nez je k dispozici. Muselo by se sahnout do krasa, hobiku, nebo konecne udelat hokejovou skolu a ne jen na oko Bratrance. Deti by museli chodit trenovat i dopoledne misto skoly a skolu mit i odpoledne. Jenze to by narazilo na problem brusleni skol a skolek, ktery vyplnuje led dopoledne. Jen tim, ze prichazi 1 liga do Chrudimi tak se v Chrudimi bude muset hodne menit rozpis ledu pro deti. Jen zapas A sebere 6 hodin ledu. Tohle je obr problem vsude kde hraje A profi soutez a maj jen jednu plochu tak ma mladez velky problem. Protoze se neda udelat pravidelnej rozpis. Coz je pro deti a skolu velky spatny.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

No, jsem zvedavy, koho nakonec vezmeme misto Mateje. Nejaka jmena, minimalne podle koncicich kontraktu na EP, urcite jsou, napr. Hudacek, Jurco, Hrivik, Liska.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Propulse
Příspěvky: 6701
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Pardubak1923 píše: 11 čer 2022 13:27 No, jsem zvedavy, koho nakonec vezmeme misto Mateje. Nejaka jmena, minimalne podle koncicich kontraktu na EP, urcite jsou, napr. Hudacek, Jurco, Hrivik, Liska.
Urcite bych uz nebral hrace jako Hudacek nebo Hrivik. Za me by byl fajn Liska. 22 let, ctyri sezony v KHL..
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pardubak1923 píše: 11 čer 2022 13:27 No, jsem zvedavy, koho nakonec vezmeme misto Mateje. Nejaka jmena, minimalne podle koncicich kontraktu na EP, urcite jsou, napr. Hudacek, Jurco, Hrivik, Liska.
Za mě je škoda, že nechtějí Zohornu, na centra mezi Kousala s Radilem by dobře zapadl, byť chápu, že loni je třeba jednáním naštval, ale všechno se dá urovnat, pokud by on sám o návrat zájem měl. Samozřejmě, pokud ani on sem nechce, tak není co řešit.
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 242 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Štenkovan píše: 11 čer 2022 07:09 Tohle neni mozny technicky. Na tohle potrebujes o mnoho vic ledu nez je k dispozici. Muselo by se sahnout do krasa, hobiku, nebo konecne udelat hokejovou skolu a ne jen na oko Bratrance. Deti by museli chodit trenovat i dopoledne misto skoly a skolu mit i odpoledne. Jenze to by narazilo na problem brusleni skol a skolek, ktery vyplnuje led dopoledne. Jen tim, ze prichazi 1 liga do Chrudimi tak se v Chrudimi bude muset hodne menit rozpis ledu pro deti. Jen zapas A sebere 6 hodin ledu. Tohle je obr problem vsude kde hraje A profi soutez a maj jen jednu plochu tak ma mladez velky problem. Protoze se neda udelat pravidelnej rozpis. Coz je pro deti a skolu velky spatny.
My dva se tady docela dlouhodobě vyjadřujeme obecně k činnosti mládeže v klubech (myslím opravdu obecně - ne jen v Pardubkách). Mám na to trochu jiný názor, než ty. Ale není to nic proti ničemu. Ty ten dětský hokej vidíš ve velkých objemech, já zase ve výběru šikovných a v ne tak intenzívní přípravě. Když máš k dispozici dřeváka, nenaučíš ho špičkový hokej ani kdyby trénoval 24 hodin denně. To si myslím, že je problém našeho hokeje.
Navíc si nejsem jistý, zda trenéři dokáží opravdu učit hlavně detaily herní činnost jednotlivce tak, aby to k něčemu bylo (puk na hokejce, úchop a délka hokejky, atd. Přiznávám, že tady trochu vařím z vody, na zimáku se moc nepohybuji, ale spíše to sleduji v zápasech (ani tam nejsem tak často, jak bych si představoval). Nevidím důvod, proč by děti měly mít víc než dva tréninky týdně na ledě (+ víkendový mač), nevidím důvod, aby musely trénovat ráno v šest nebo dopoledne místo školy... Řekl jsem si, že se začnu letos chodit dívat na tréninky dětí. Když vidím, jak dovedou v plné rychlosti vést kotouč a nahrávat a přijímat přihrávku špičkoví hráči (ano, je to tady zase - v NHL) a jaká je úroveň stejné činnosti v naší extralize, kladu si otázku, jestli ti hráči od dětských let na to kašlali nebo je to trenéři učili blbě...(?), uvědomuji si, že zřejmě to kvantum tréninků není v pořádku, není k ničemu. Kluci by měli hrát dennodenně fotbal, tenis, pinec, basket (co všechno by šlo asi vymyslet...) a jsem přesvědčený, že by v důsledku zlepšili i hokej. Bez rozšíření tréninků na ledě. Takže nevidím důvod, proč by Pardubice a Chrudim neměly zvládnout možný počet družstev a soutěží.
Hudler to říká jasně - 15 třístovek za sebou. Blití. To rozhodně není krosfitový trénink. (Tenhle odstavec je jen "přehnaná eventualita".
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 242 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Pořád stejná jména. Kurvili to a dnes to zachrání. Podle mého - těmhle nasrat.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 45 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

JirkaPCE píše: 11 čer 2022 15:22 Za mě je škoda, že nechtějí Zohornu, na centra mezi Kousala s Radilem by dobře zapadl, byť chápu, že loni je třeba jednáním naštval, ale všechno se dá urovnat, pokud by on sám o návrat zájem měl. Samozřejmě, pokud ani on sem nechce, tak není co řešit.
A když ne Tomáš, tak alespoň Radim, ale ten by se mně osobně líbil na levé křídlo k Hykovi se Sedlákem. V tom Pittsburgu jen zabíjí čas.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

lucas003 píše: 11 čer 2022 11:45 Viky kudlička :))

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-do ... mskou.html
Béda Ščerban by se na prezidenta svazu taky docela hodil... Manažer jak víno.
Davejar
Příspěvky: 197
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Kluci trochu off, ale určitě je tu někdo, kdo má lupeny na ten Winter Hockey Game co měl bejt ve Špindlu...máte někdo nějaký info??? Já nikde nic nenašel...hlavně teda jestli nebude nějaká změna a aby tam Dynamo vůbec hrálo...díky
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše: 11 čer 2022 19:30 Béda Ščerban by se na prezidenta svazu taky docela hodil... Manažer jak víno.
Nechci obhajovat Ščerbana nebo Ujčíka, ale myslím si, že tam proběhlo něco "víc". Možná kvůli Ukrajině, přestupu Žukova do Vsetína, nevím.. Zkrátka takové jednání mi přijde až příliš absurdní. Obzvláště když Jaroš má skvělé jméno, co se trénování brankářů týká..
dtaire
Příspěvky: 541
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Davejar píše: 11 čer 2022 19:43 Kluci trochu off, ale určitě je tu někdo, kdo má lupeny na ten Winter Hockey Game co měl bejt ve Špindlu...máte někdo nějaký info??? Já nikde nic nenašel...hlavně teda jestli nebude nějaká změna a aby tam Dynamo vůbec hrálo...díky
Info bys našel asi na jejich facebooku, nicméně Dědek to podle nedávného rozhovoru v Puk pak pivo chtěl sponzorovat jen ve Špindlu, takže po přesunu do Prahy to spíše bude bez účasti Pce
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Pardubak1923 píše: 11 čer 2022 13:27 No, jsem zvedavy, koho nakonec vezmeme misto Mateje. Nejaka jmena, minimalne podle koncicich kontraktu na EP, urcite jsou, napr. Hudacek, Jurco, Hrivik, Liska.
Mě by se líbil Buček ale nejspíš NHL ... Jinak ten Liška jak říká Propulse za mě asi taky nejlepší volba... Hudáček prý nic moc do kabiny a Hrivik to už by asi byl velký luxus ... Pokud teda zůstane Sedlák
🔴⚪
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Davejar píše: 11 čer 2022 19:43 Kluci trochu off, ale určitě je tu někdo, kdo má lupeny na ten Winter Hockey Game co měl bejt ve Špindlu...máte někdo nějaký info??? Já nikde nic nenašel...hlavně teda jestli nebude nějaká změna a aby tam Dynamo vůbec hrálo...díky
Ja po nich chtel vratit penize, protože predpokladam, ze tam Dynamo priste jiz nebude. Uz pul roku me tahaji za nos. Pry se nejdriv musi vyresit, zda dostanou nejakou kompenzaci od statu... Vratit to proste nechteji. Jsem zvedav, jak po lidech budou chtit, sby sli na Kla vs Spa. Jak jsem tu jiz psal, koupil jsem listky na Beatles a cpou mi Modern Talking.
Dan605
Příspěvky: 112
Registrován: 27 lis 2018 22:57
Dal "To se mi líbí": 17 krát
Obdržel "To se mi líbí": 6 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dan605 »

Bob1900 píše: 11 čer 2022 21:52 Ja po nich chtel vratit penize, protože predpokladam, ze tam Dynamo priste jiz nebude. Uz pul roku me tahaji za nos. Pry se nejdriv musi vyresit, zda dostanou nejakou kompenzaci od statu... Vratit to proste nechteji. Jsem zvedav, jak po lidech budou chtit, sby sli na Kla vs Spa. Jak jsem tu jiz psal, koupil jsem listky na Beatles a cpou mi Modern Talking.
Zkus jim napsat teďka já jim psal nějak 27.5. a do týdne mě vrátili peníze.
Čekali až dostanou kompenzaci od státu.
Jinak jak psali výše Dynamo na WHG už nebude .
Dan605
Příspěvky: 112
Registrován: 27 lis 2018 22:57
Dal "To se mi líbí": 17 krát
Obdržel "To se mi líbí": 6 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dan605 »

Davejar píše: 11 čer 2022 19:43 Kluci trochu off, ale určitě je tu někdo, kdo má lupeny na ten Winter Hockey Game co měl bejt ve Špindlu...máte někdo nějaký info??? Já nikde nic nenašel...hlavně teda jestli nebude nějaká změna a aby tam Dynamo vůbec hrálo...díky
Ahoj,
Dynamo tam hrát nebude to už několikrát Dědek říkal.
Teď nedávno v Puk pak pivo povídal že jako sponzor i jako značka Dynamo s němi už nic mít nechtějí.
Prvně čekali na rozlosování ligy a teď dávají do kupy program mělo by to být jiný tak se uvidí.
Jinak vstupenky už se dají vrátit peníze jsem měl do týdne na účtu.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Dan605 píše: 11 čer 2022 22:57 Zkus jim napsat teďka já jim psal nějak 27.5. a do týdne mě vrátili peníze.
Čekali až dostanou kompenzaci od státu.
Jinak jak psali výše Dynamo na WHG už nebude .
Dekuji moc!
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

https://hokej.cz/top-10-prestupu-v-tips ... -1/5066274

Dělat letos takový žebříček, to musí být za trest.. :-))
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Sweník píše: 12 čer 2022 16:09 https://hokej.cz/top-10-prestupu-v-tips ... -1/5066274

Dělat letos takový žebříček, to musí být za trest.. :-))
Ono se to bude ještě mnohokrát přepisovat. Takové články mají svou čtenost. Přestupový trh je letos nebývale plný zajímavých jmen. A jen tiše předpokládám, že ani my jsme neřekli poslední slovo. Nemusí to být žádná bomba, ale prověřená kvalita určitě. Času je dost.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 12 čer 2022 18:57 Ono se to bude ještě mnohokrát přepisovat. Takové články mají svou čtenost. Přestupový trh je letos nebývale plný zajímavých jmen. A jen tiše předpokládám, že ani my jsme neřekli poslední slovo. Nemusí to být žádná bomba, ale prověřená kvalita určitě. Času je dost.
Tak mně spíše přišlo vtipné, že redaktor by tam musel dát cca polovinu z kluků, co jdou k nám, moc dobře to tušil, tak udělal výčet hráčů u Hyky, ke kterému nenapsal vlastně nic. :-))

Ale souhlas, čekám ještě hlavně na tahy Třince, Komety a Sparty, kde teda hráči nechtějí moc peněz, když stále vyčkávají na jejich nejnižší nabídky, protože tam se přece chodí z důvodu nepokřivit trh. ;-)
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Sweník píše: 12 čer 2022 20:11 Tak mně spíše přišlo vtipné, že redaktor by tam musel dát cca polovinu z kluků, co jdou k nám, moc dobře to tušil, tak udělal výčet hráčů u Hyky, ke kterému nenapsal vlastně nic. :-))

Ale souhlas, čekám ještě hlavně na tahy Třince, Komety a Sparty, kde teda hráči nechtějí moc peněz, když stále vyčkávají na jejich nejnižší nabídky, protože tam se přece chodí z důvodu nepokřivit trh. ;-)
Ono se to tak nějak tuší - Sparta má hotovo - ledaže by další brankař byl na trhu, jinak se rozhlíží podobně jako my. U Komety se ohlížejí po obráncích, po prvním pravém křídle a mentorovi zároveň, jména jsou vcelku jasná, leč vyjednávání u konce rozhodně není. Všeobecné spekulace mají v odhadech chybu, jeden obránce nikde smlouvu nepodepíše - půjde pod kudlu a jednat bude posléze. A velkou neznámou je Třinec. O jejich vyjednáváních se neví takřka nic. Buďto nejsou aktivní nebo si vyhradili absolutní mlčenlivost.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Jen si tu odložím pro jednoho myslitele. Zajdi do knihovny, nech si vyhledat Řecký slovník a pokud to zvládneš, najdi slovo dynamis. :innocent:
Zamčeno