Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

https://sport.rozhlas.cz/jake-dopady-ma ... it-8764306
Itchy píše: 09 čer 2022 16:32 Dobře Antoš, dobře....
Zenit

PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

tau píše: 09 čer 2022 14:22Berry....
NE. Starej Berry byl pro své tehdejší spoluhráče z "áčka" Jerry. Na 100%.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

vocas píše: 09 čer 2022 16:00 Mohu poprosit cely rozhovor :pivko: Díky

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nh ... dulov.html
Seběhlo se to rychle. Od bronzového šampionátu ve Finsku uplynul týden a Matěj Blümel se přiblížil splnění dalšího snu. Už během turnaje, který mu skvěle vyšel, se psalo, že zamíří do NHL. V pondělí podepsal s Dallasem. „Svůj potenciál ukázal nejvíc s dobrými hráči jako Červenka a Krejčí. Jeho styl nám vyhovuje,“ prozradil v rozhovoru pro deník Sport a web iSport.cz Jiří Hrdina, evropský skaut Stars.


Původně ho draftoval Edmonton před třemi lety ve čtvrtém kole. Stars sledovali pardubického odchovance Matěje Blümela podrobně dvě sezony. Uzavřeli s ním dvouletý kontrakt za vstupní sazbu 925 tisíc dolarů ročně (asi 21,5 milionu korun). Dvacet procent z toho činí podpisové bonusy. „Ještě jsme neřešili detaily, kam s ním v týmu počítají. Ale ze začátku může hrát v pohodě třetí lajnu s potenciálem postupu do druhé,“ řekl evropský skaut Dallasu Jiří Hrdina.

Matěj Blümel tvrdil, že jste byl první, kdo mu v pondělí volal, že se ozve generální manažer Jim Nill. Odkdy se jeho angažmá začalo rýsovat?
„Upeklo se to víceméně během mistrovství světa. Komunikovali jsme s agenty a Matěje sledovali. Viděl jsem ho hrát poslední dvě sezony, jeho styl nám vyhovuje. Navíc na všech posledních akcích nároďáku si vedl skvěle. Je to takový ten všestranný bojovník, navíc šikovný, má skvělou rychlost, umí dát gól. Podle toho, s kým bude hrát, můžeme využít jeho přednosti. Tam nebylo co řešit. Od agentů navíc víme, že pokud bychom ho nepodepsali my, našlo se několik dalších týmů, které by o něj měly zájem.“

Šampionát mu vyšel výborně. Proč vyčníval víc než poslední sezonu v extralize?
„Záleží, s kým nastupujete v lajně, jak si vyhovíte. Svůj potenciál ukázal nejvíc, když hrál s dobrými hráči jako Červenka a Krejčí. Pak přiletěl David Pastrňák, ale i ve druhém útoku si vedl stejně dobře. V pondělí jsem mluvil s Jimmym (GM Nill), už během mistrovství jsme spolu měli zhruba půlhodinový hovor, kdy jsem Matěje musel trošku i prodat. Líčil jsem ho tak, jak ho vidím.“

Dá se už odhadnout, jakou roli v Dallasu může dostat?
„Neprobírali jsme detaily, kam s ním počítají, nebo ne. Říkal jsem, že ze začátku může úplně v pohodě hrát třetí lajnu s potenciálem postupu do druhé. Tak to vidím já, záležet bude jen na něm. První krok udělal. Podepsal smlouvu, teď se musí snažit. S Matějem jsem taky mluvil, byl nadšený a těší se. Doufejme, že to všechno dobře dopadne.“

Všechno se teprve uvidí, nicméně vnímáte jako výhru, že jste Blümela vyfoukli jiným klubům poté, co Edmonton o práva na něj přišel?
„Určitě jsme spokojení. Radulov u nás asi končí, podobnou roli by mohl hrát Blümel. Samozřejmě, že ne hned od začátku, protože Radulov má tisíckrát víc zkušeností. Ale je podobný, rvavý typ hráče jako on.“

Na druhou stranu, Matěj Stránský strávil na farmě Dallasu čtyři sezony a do NHL se neprosadil…

„Tam panoval názor, že v NHL to neubruslí. To u Matěje prostě není, jsou to dva úplně jiní hráči.“

Sám rovněž tvrdil, že Dallas se mu jevil nejlíp. Byl volbou Stars, nebo si je vybral?
„My jsme ho chtěli, nabídek měl šest nebo možná víc. Po zvážení se rozhodl pro nás, vzhledem ke změnám, které u nás asi nastanou. Čeká se, kdo se stane hlavním koučem, kdo z volných hráčů podepíše a tak dále. Asi si vyhodnotil, že u nás má největší možnost se prosadit.“

Českým hráčům se to často daří později než třeba Švédům a Finům. Je to tím, že už vzhledem k výsledkům nejsou tolik žádaní, nebo zkrátka dozrávají pomaleji?

„Záleží, jak který a v jakém týmu. Tohle je naprosto individuální věc, nedá se paušalizovat, že Švéd jde hrát hned a Čech musí čekat jenom proto, že je Čech. S výjimkou letošního roku, kdy na Slovensku hrají ti kluci v týmech zcela stěžejní role, dostanou Švédové a Finové šanci už takhle mladí a to je připraví tak, že potom můžou naskočit rovnou do NHL. Jim Nill razí filozofii, aby mladí odehráli třeba sezonu na farmě. Jason Robertson je dneska téměř superstar a taky si to tam vykousal a nenastoupil hned.“

Zrovna on čeká na smlouvu, ale nejspíš zůstane. Kontrakt skončil Vladislavu Naměstnikovovi, odejít může Michael Raffl. Skulinky by se najít mohly…

„Tohle všechno agenti vědí. Takže si vyhodnotí, co by pro Matěje mohlo být nejlepší. Navíc on sám, jak jsem s ním mluvil, byl nadšený. Dallas se mu vždycky líbil, taky tam už byl.“

Proč myslíte, že ho nevyužil Edmonton? Netrefil se do správné doby? Měli hodně hráčů z prvního kola draftu?
„Jeho vzali ve čtvrtém, na rok odešel do Ameriky, byl na škole, pokud si vzpomínám. Pak se vrátil, hrál tři sezony extraligu. Pomohlo mu to.“

Sám Blümel tohle připomíná taky. Přitom se dost razila skandinávská cesta, David Pastrňák nebo Jakub Vrána se prosadili do zámoří přes Švédsko. Časy se mění?
„Musím říct, že česká liga se taky zvedá. Není to úplně špatná soutěž. Byl jsem taky na Slovensku, hodně sledoval tamní ligu. Zápasy špičkových týmů jako Nitra, Slovan, Poprad byly super. Pomohl jim taky příchod dobrých Kanaďanů. Tak to je. Bojovnost, nic nevypustit, v zápase ani na tréninku. Mladí kluci, když to vidí, taky se snaží víc. Záleží, jakou kdo dostane šanci.“

V Dallasu žije Aleš Hemský. Využijí ho Stars třeba ve vztahu k Blümelovi?
„Detaily neznám, Jimmymu jsem na Matěje v pondělí posílal číslo, mluvil s ním až po mně. Ale je tam Radek Faksa, který mu pomůže přímo v týmu. A když tam rok byl, anglicky nemá vůbec problém. O nic jiného nejde.“

Taky musí co nejlíp využít šanci, kterou dostane…
„Jak říkám, to už záleží na něm. A on to ví. Jak jsem s ním mluvil, je to inteligentní, chytrý kluk. Pokorný, připravený pracovat a plnit úkoly, které dostane. Znám ho až z poslední doby, i když jsem znal jeho ročník, když šli do draftu. Jenže to je čtyři roky zpátky. Hráči se mění, sezonu byl v Americe, kde jsem ho neviděl vůbec. Sledoval jsem ho až tady v lize a v národním týmu. A tam se jevil výborně.“
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Mueller:

A pozor, nechybělo zas tak moc a bombarďák z Bloomingtonu v Minnesotě se upsal Dědkovým Pardubicím. Interesantní návrh dohody od Dynama dostal před začátkem play off, souběžně měl nástřelovou nabídku z Komety. „Dávali jsme pro a proti u obou týmů,“ přiznal Krejčí.
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2067
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3690 krát
Obdržel "To se mi líbí": 491 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

😍 Díky, Stračeno! 😈
Přílohy
3933378C-9FB1-4BF3-A09A-380259146BA9.jpeg
Naposledy upravil(a) Holly833 dne 09 čer 2022 18:37, celkem upraveno 1 x.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Pcehockeyfan25 píše: 09 čer 2022 17:33 Mueller:

A pozor, nechybělo zas tak moc a bombarďák z Bloomingtonu v Minnesotě se upsal Dědkovým Pardubicím. Interesantní návrh dohody od Dynama dostal před začátkem play off, souběžně měl nástřelovou nabídku z Komety. „Dávali jsme pro a proti u obou týmů,“ přiznal Krejčí.
On ve finále zase tak drahý Mueller nebyl. Pokud Vítkovice přistoupily na poslední nabídku Kometě - 700 na sedm měsíců (tu Zábranský odmítl), ale spíše to bude ještě za míň. Takže to není zase až taková rána do rozpočtu. Se pan agent řádně přepočítal. Původně chtěl 1,4 mio na 12 měsíců a hrozil NLA. Kometa nabídla 1,2 na sedm. Tu agent (hráč) neakceptoval. Pokud jsme ji dorovnali, tak ... Abychom věděli, kde se pohybujeme. Já předpokládám, že v těchto intencích se se nově podepsaná první lajna, tedy její podstatná část, rozhodně nachází.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 09 čer 2022 18:36 On ve finále zase tak drahý Mueller nebyl. Pokud Vítkovice přistoupily na poslední nabídku Kometě - 700 na sedm měsíců (tu Zábranský odmítl), ale spíše to bude ještě za míň. Takže to není zase až taková rána do rozpočtu. Se pan agent řádně přepočítal. Původně chtěl 1,4 mio na 12 měsíců a hrozil NLA. Kometa nabídla 1,2 na sedm. Tu agent (hráč) neakceptoval. Pokud jsme ji dorovnali, tak ... Abychom věděli, kde se pohybujeme. Já předpokládám, že v těchto intencích se se nově podepsaná první lajna, tedy její podstatná část, rozhodně nachází.
Tak je to první lajna (tedy její většina) bronzového klubu KHL. Dělali tam skoro bod na zápas včetně play-off a to většinou nastupovali proti nejlepším hráčům soupeře. Cca mega měsíčně je za mne adekvátní ohodnocení, pokud budou stejně hrát i tady. Mueller by tedy byl ještě o něco dražší hráč.. ;-)

Ovšem 700k ve Vítkovicích by mi přišlo dost úsměvné. Možná jako základ bez osobních bonusů. Ale on Pavlík určitě tuší, že aspoň ten milion měsíčně investovat bude.. ;-)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Nedávno estébák Král kritizoval hadamczika, že na post předsedy svazu nemá dostatečné vzdělání... jo, to Guma má... asi nějakou litvínovskou sorbónu..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: 09 čer 2022 19:18 Nedávno estébák Král kritizoval hadamczika, že na post předsedy svazu nemá dostatečné vzdělání... jo, to Guma má... asi nějakou litvínovskou sorbónu..
Guma je absolventem Vysoké školy života. Vystudoval obory sportovní management, mediální studia a politologie. Všem těmto oborům se s obrovským úspěchem věnuje.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

https://www.eliteprospects.com/team/356 ... /2022-2023

Jsem zvědavý jak se soupiska ještě zaplní určitě o hráče co se nedostanou do A ale pořád se bude asi muset koupit někdo i do B týmu 😃
🔴⚪
Mech
Příspěvky: 163
Registrován: 02 úno 2019 13:32
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Mech »

Pec92 píše: 09 čer 2022 19:44 https://www.eliteprospects.com/team/356 ... /2022-2023

Jsem zvědavý jak se soupiska ještě zaplní určitě o hráče co se nedostanou do A ale pořád se bude asi muset koupit někdo i do B týmu 😃
On třeba Nedbal a Tomáš Kaut jsou taky hráči Dynama ne?
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Trochu odbočím. Jestli se FK povede za Cadua získat na přestup Míšu Hlavatého, to by byla pro klub pecka..
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Mech píše: 09 čer 2022 20:25 On třeba Nedbal a Tomáš Kaut jsou taky hráči Dynama ne?
Řekl bych, že ano
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Pec92 píše:https://www.eliteprospects.com/team/356 ... /2022-2023

Jsem zvědavý jak se soupiska ještě zaplní určitě o hráče co se nedostanou do A ale pořád se bude asi muset koupit někdo i do B týmu Obrázek
To nebude problém, do becka by měli jít i nějací hraci Vrchlabí, pze narovinu na ne ve Vrchlabí pro druhou náruč nebudou mít peníze, naopak tam půjdou hráči ze Dvora, takový škatulata hejbejte se, hráči budou, což o to, jen ekonomicky jsem na to zvědavý, na první náruč kolik je potřeba? Nevíte někdo? 20mio? Bude to klub bez mládeže, čili jen “a” tým.


Sent from my iPhone using Tapatalk
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Asi se to brzo dovíme, ale předpokládám, že mládež zůstane Chrudimská s tohle "B" jen zapadne do hierarchie Dynama. Tudíž na vrcholu to nebude junioři, "A" tým, ale junioři, "B" tým, "A" tým. Aby "béčko" mělo vyloženě vlastní mládežnickou základnu se mi nezdá.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Z toho Vrchlabí asi připadá v úvahu Chrtek, Urban a Kaut.... A v obraně Nedbal ... Jsem zvědavý co s Bučkem pochybuju že bude chtít hrát první ligu ale v A týmu pro něj moc místo nevidím
🔴⚪
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Podle mého názoru by se měla akvizicí Chrudimi rozšířit mládežnická základna. JUN "A" v Pardubicích by měla být v podstatě směska A-B kvality (která by jistojistě držela extraligu JUN), v Chrudimi by druholigový "A" tým měl být v podstatě špičkový juniorský tým doplněný o pár o dva tři roky starších hráčů. Chrudim jako taková by dál měla hrát krajskou ligu. A mládež by měla postupem vytvořit týmy, které by byly vždy o něco "napřed". Nejlepší (ve smyslu toho slova) dorostenci by ihned měli hrát za juniorku...atd.
Pak by měla HC Strojní Traktorová Stanice Chrudim význam.
Ale to je můj názor, majitel si to bude dělat, samozřejmě, podle svých představ.
Už by bylo načase, aby v Pardubkách vyskočil ze systému někdo jako Adam Fox (*1998, 180cm) v NYR - (203 utkání v základní části NHL, 24 branek, 139 nahrávek, 163 bodů, +59 +/-). Já vím, že je to bohapusté napodobování, ale já si vždycky říkám: proč to nemít jako svůj "český" cíl a nezkoušet to v našich podmínkách?
OMLUVA - aby bylo jasno, tím druholigovým týmem myslím Chance ligu (druholigovým ve smyslu posloupnosti). Jsem osel...
Naposledy upravil(a) PL8 dne 10 čer 2022 10:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Koštuřík ze Sportu vytěžuje "kauzu Mueller" maximálně. Třeba bude ještě samostatnej článek o zájmu Pardubic. Pár lidí by na to jistě kliklo...
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Ma nekdo prosim premium s Muellerem? Dekuji
Davejar
Příspěvky: 197
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Číslu 88 už chystají ve Vítkovicích dres. Peter Mueller (34) nečekal, že bude někdy stát v extralize proti Kometě – navíc s velkou touhou ji porazit. Nebyla to jeho vize. Vnitřní nastavení však musel náhle změnit. Organizace, jejíž hlavní hráčskou tváří byl po čtyři sezony, se vydala jinudy. „Sledoval jsem, jak klub podepisuje hráče, a došlo mi, že tohle je konec mého působení v Brně,“ prohlásil útočník v exkluzivním rozhovoru pro deník Sport a web iSport.cz z dovolené ve Státech.


Brno často označoval jako svůj druhý domov. V moravské metropoli si Peter Mueller zvykl, i jeho rodina dlouhodobý pobyt v cizině zvládala. Když po vyřazení v předkole play off s Libercem odlétal americký snajpr do zámoří, měl za to, že se na sklonku léta zase vrátí a rozjede pátý ročník v barvách Komety. Omyl. Zájem klubu ochladl, původní nabídka smlouvy přestala mít platnost. Extraligovou hvězdu to mrzí.

Váš přestup do Vítkovic je pro celé hokejové Česko velké překvapení. Proč jste si vybral tento klub?
„Ano, je to překvapení…(úsměv) Je příjemné vědět, že vás někde chtějí. Mluvil jsem s trenérem, sportovním ředitelem i majitelem klubu a zaujalo mě, jakým směrem chtějí s týmem jít a co plánují. Proto jsme se domluvili.“

Kolik spoluhráčů z Komety vědělo o vašem záměru?
„Žádný o tom neměl ani tušení.“

Jak si pamatujete ostravský tým ze vzájemných zápasů v extralize?
„Pokaždé když jsem nastoupil proti Vítkovicím, byla to výzva. Klub po poslední sezoně přivedl nějaké nové hráče a podle slov vedení je odhodlaný vyhrávat. To mě zajímá.“
2
Dvouletý kontrakt byl podmínkou amerického útočníka Petera Muellera. Vítkovice mu ji rády splnily.

Na čem ztroskotala dohoda s Brnem?
„Žádná nebyla, i když nabídku jsem měl.“

Ústně jste před vaším návratem do zámoří podmínky nové smlouvy předjednali a podle klubového šéfa Libora Zábranského jste měl zůstat. Cítil jste tedy, že Kometa postupně ztrácí o vaše služby zájem?
„Bohužel ano. Jakmile skončila sezona, komunikace ustala a už jsem necítil zájem o můj návrat. Sledoval jsem, jak klub podepisuje hráče, a došlo mi, že tohle je konec mého působení v Brně.“

Jaké to bude, až vyjedete na led „Ronda“ v dresu soupeře?
„Do Brna se těším. Není žádné tajemství, co si myslím o fanoušcích a vůbec lidech ve městě. Díky nim jsem se tam cítil jako doma.“

Měl jste víc možností, kam jít?
„Ano. Stály o mě i kluby mimo Česko. Ale nebyla to ta správná místa a ligy, kde bych chtěl hrát.“

Je pravda, že jste nehodlal podepsat kontrakt jen na jednu sezonu?
„Ano. Chtěl jsem dvouletou smlouvu.“

Nosil jste v hlavě i myšlenku na ukončení kariéry kvůli bezpečnostní situaci ve světě, kterou vnímáte velmi citlivě?
„Samozřejmě že situace je složitá, ale pořád si myslím, že mám hokeji hodně co dát. Ve své mysli mám góly, které jsem ještě nevstřelil a chtěl bych si za nimi dál jít.“

Kdy se připojíte k novému mužstvu?
„Ještě nevím přesně, ale věřím, že na začátku srpna. Nevím, jestli to bude moje poslední angažmá. Chci hrát, co nejdéle to půjde.“
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Na toho Mjůlera jsem ve Vítkách fakt zvědav.....kdybych si měl tipnout, tak bych řekl, že to dopadne hodně podobně jako onehdá náš Pája Brendlů s legendární igelitkou plnou peněz.... :whistle: Ale třeba se mýlím a Mjůler mě hodně překvapí :shifty:
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Pick píše: 10 čer 2022 16:46 Na toho Mjůlera jsem ve Vítkách fakt zvědav.....kdybych si měl tipnout, tak bych řekl, že to dopadne hodně podobně jako onehdá náš Pája Brendlů s legendární igelitkou plnou peněz.... :whistle: Ale třeba se mýlím a Mjůler mě hodně překvapí :shifty:
Co by. Bude si hrát svých 25 minut čistého času a dělat bod a víc na zápas. Holaň mu nechá naprostou volnost. Navíc nemusí hledat druhé pravé křídlo, tu roli on on obstará taky.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Na Facebooku jsem cetl ze Sedlak taky pravdepodobne NHL, vi nekdo neco vic?
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Pardubak1923 píše: 10 čer 2022 18:04 Na Facebooku jsem cetl ze Sedlak taky pravdepodobne NHL, vi nekdo neco vic?
Ma nabidku delsi dobu. Ale dvoucestna pro nej nema smysl. Aby mlatil farmu nebo ctvrty utok a 6min na zapas.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Propulse píše: 10 čer 2022 19:09 Ma nabidku delsi dobu. Ale dvoucestna pro nej nema smysl. Aby mlatil farmu nebo ctvrty utok a 6min na zapas.
No prave proto mi to nedava smysl, navic v tom rozhovoru pro bezfraze z toho taky neznel uplne nadseny, ja verim ze tady zustane. Penize na extraligu luxusni, dostane velkou roli, ambiciozni tym.
Zamčeno