Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Ale vidláci z Brna toho Krejčíka hodně těžko koušou. Velkej vezír jim nasliboval zvučné posily a nakonec budou rádi, když ukecá tragického Jordána :))
dáda74
Příspěvky: 238
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

Sweník píše: 23 kvě 2022 21:36 Tak jasné, vyšší smlouvy dává jen Dědek a "kazí" trh.. :-))

Akorát teď v Brně zase brečí, jen si vymysleli historku, že Zábranský nabízel víc a Krejčík pohrdl největším "velkoměstem" bez metra.. :-))

Mně se líbí, že náš klub si na nic nehraje. Oznámí nové hráče a cíle. Jsem na to pyšný.

Všichni ostatní tihle s prominutím přizdisráči typu Sparty nebo Brna jen mediálně brečí, ale následně podepisují skoro stejné smlouvy..

A média jim to žerou... Vrchol je, když jeden ne zrovna moc inteligentní mluvčí propálí kvůli pokutě věřejnosti smlouvu jednoho z jejich top hráčů, jakou u nás vloni neměl nejspíš nikdo, a všichni dělají, že jako nic.. :-))
Řekni jméno, nebuď slušný... :wave: Trochu zdrazime Budvar a mužem vařit Guláš.
dáda74
Příspěvky: 238
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

lucas003 píše: 23 kvě 2022 20:05 Nech toho. Slávista Krejčík tam šel přece z lásky ke klubu :))
Nebo kovany slávista sobotka. Ten smí hrát v čr jen za mužstva začínající na S. Takže mu nic jiného nezbývalo.... Takže naštěstí sparta trh narovnava.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8469
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 492 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1118 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

dáda74 píše: 24 kvě 2022 06:04 Nebo kovany slávista sobotka. Ten smí hrát v čr jen za mužstva začínající na S. Takže mu nic jiného nezbývalo.... Takže naštěstí sparta trh narovnava.
Starobrno
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5340
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 461 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

jimmypop píše: 24 kvě 2022 07:25Starobrno
jó, tak na tenhle mok potřebuješ kuráž.... ;-)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5340
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 461 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Včera krásný body, byť to byla taky trochu z pr*ele klika. Těžko předstírat, že jsme to měli úplně pod kontrolou. Občas to zavánělo pasivitou.

Buď jak buď, je to cenný vítězství. Chápu že se to Pepíkům nepozdává. Ti rádi hrajou pěknej, líbivej hokej. I na Olympiádě jsme měli famózních 8 minut, pak ještě slušnej zbytek první třetiny a šlus. Pak už to bylo bez energie a postupně bez víry.

Tady se zdá, že se furt hledáme v tom systému, nicméně to bylo i za Růžičky ve 2010, než začalo čtvrtfinále.

Já radši vezmu 3 body za bojovnost a taktiku, než úžasnou první třetinu, kdy se pak zápas postupně rozplyne jak pára nad hrncem. Na krásu se nevyhrává. Jó až budeme mít zase světový playery do všech řad, můžeme to nechat na nich.....

Dnes to bude těžkej test.
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Itchy píše: 24 kvě 2022 10:30 Včera krásný body, byť to byla taky trochu z pr*ele klika. Těžko předstírat, že jsme to měli úplně pod kontrolou. Občas to zavánělo pasivitou.

Buď jak buď, je to cenný vítězství. Chápu že se to Pepíkům nepozdává. Ti rádi hrajou pěknej, líbivej hokej. I na Olympiádě jsme měli famózních 8 minut, pak ještě slušnej zbytek první třetiny a šlus. Pak už to bylo bez energie a postupně bez víry.

Tady se zdá, že se furt hledáme v tom systému, nicméně to bylo i za Růžičky ve 2010, než začalo čtvrtfinále.

Já radši vezmu 3 body za bojovnost a taktiku, než úžasnou první třetinu, kdy se pak zápas postupně rozplyne jak pára nad hrncem. Na krásu se nevyhrává. Jó až budeme mít zase světový playery do všech řad, můžeme to nechat na nich.....

Dnes to bude těžkej test.
Problém je v České mentalitě nikdy se takhle nehrálo hráči to úplně nemají v krvi a fanoušci už vůbec ale včera tu taktiku drželi do puntíku... Nicméně když bude medaile tímhle stylem vadit mi to nebude... Jinak nejsem zastáncem téhle hry je nudná ale jak říkáš na krásu se nevyhrává 👍
🔴⚪
dáda74
Příspěvky: 238
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

A, stavba haly se blíží. Co tenhle člověk vše zvládne během 24 hodin co má den, borec....
https://www.idnes.cz/brno/zpravy/volby- ... zpravy_kop
pepa
Příspěvky: 2082
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 434 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Pec92 píše: 24 kvě 2022 10:39 Problém je v České mentalitě nikdy se takhle nehrálo hráči to úplně nemají v krvi a fanoušci už vůbec ale včera tu taktiku drželi do puntíku... Nicméně když bude medaile tímhle stylem vadit mi to nebude... Jinak nejsem zastáncem téhle hry je nudná ale jak říkáš na krásu se nevyhrává 👍
No, možná trochu nudná, ale je tam vidět, že hráči tuší, co hrát, ale hlavně - chtějí to hrát a chtějí vyhrát! To tam poslední dobou fakt nebylo.
PL8
Příspěvky: 2154
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 476 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Ať se snažím, jak se snažím, neobjevil jsem v naší hře zásadní změnu. Spíše řeči kolem. Pokud se tou změnou nemyslí odpovědnost jednotlivce za hru týmu. To jo, ale to mi připadá zcela normální i bez Jalonena. A že by to bylo "trochu nudné"? Nepřipadalo mi to.
Ale je to, samozřejmě, každého pohled na věc.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7696
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 774 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

dáda74 píše: 24 kvě 2022 10:50 A, stavba haly se blíží. Co tenhle člověk vše zvládne během 24 hodin co má den, borec....
https://www.idnes.cz/brno/zpravy/volby- ... zpravy_kop
Už to vidím. Libor Zábranský - náměstek primátorky, podnikatel, majitel a generální manažer Komety, provozovatel Ronda, lobbista, asistent trenéra reprezentace a nejpozději v prosinci hlavní trenér Komety.

Libor nejspíš spí ještě méně než dvojministr Multikarel.
subris
Příspěvky: 3180
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 309 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

tomaso25 píše: 24 kvě 2022 11:34 Už to vidím. Libor Zábranský - náměstek primátorky, podnikatel, majitel a generální manažer Komety, provozovatel Ronda, lobbista, asistent trenéra reprezentace a nejpozději v prosinci hlavní trenér Komety.

Libor nejspíš spí ještě méně než dvojministr Multikarel.
.... kam se na něj hrabe Dušan...
.... #zadynamo
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

dáda74 píše: 24 kvě 2022 10:50 A, stavba haly se blíží. Co tenhle člověk vše zvládne během 24 hodin co má den, borec....
https://www.idnes.cz/brno/zpravy/volby- ... zpravy_kop
termínátor Libor
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

hokejová hala v maďarsku
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5340
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 461 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 24 kvě 2022 11:34 Už to vidím. Libor Zábranský - náměstek primátorky, podnikatel, majitel a generální manažer Komety, provozovatel Ronda, lobbista, asistent trenéra reprezentace a nejpozději v prosinci hlavní trenér Komety.

Libor nejspíš spí ještě méně než dvojministr Multikarel.
Což takhle heslo Pomáhat a chránit?

Ještě je potřeba vycucnout něco ze svazovýho cecíku....ale i to dá....
av69
Příspěvky: 2566
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1477 krát
Obdržel "To se mi líbí": 913 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Nedávno jste tu mluvili o Ondrovi Matýsovi, ten aktuálně pořád tráví čas s hokejkou v ruce, jen bez bruslí. Nutno zmínit, že celkem úspěšně :-) Jen doplním, že jde o druhou nejvyšší soutěž v ČR.
matys.jpg
pepa
Příspěvky: 2082
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 434 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Stars píše: 24 kvě 2022 12:30 hokejová hala v maďarsku
To u nás nepotřebujeme. My máme krásnou halu krátce po nákladné rekonstrukci.... A nemůžeme takovýmhle moderním rádobyuměním prznit Starou dámu.. :roll:
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 578
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Pcehockeyfan25
Příspěvky: 578
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Naposledy jedinou trefou rozhodl úterní duel s USA. Mazácky, sebevědomě. V takových případech je nabíledni, že laso ze zámoří přiletí. Už zasvištělo. „Jsme v kontaktu s Matějovým agentem, odchod je velmi pravděpodobný. Dostane dvoucestnou smlouvu, ale má na to prosadit se. Ukázal, že je opravdu hráč. Navíc je pořád ještě mladý,“ rekapituluje Petr Dědek.
„Je to škoda, ale Matějovi NHL přejeme. Jen ať se v Americe prosadí a pak se jednou vrátí zase zpátky do Pardubic. Podobně to vidíme v případě Tomáše Noska,“ pokračuje majitel Dynama zmínkou o hráči Bruins. Na východ Čech přijde od budoucího zaměstnavatele Matěje Blümela odstupné okolo 6 milionů korun.
Dizzy
Příspěvky: 3551
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 47 krát
Obdržel "To se mi líbí": 109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Tak to je zajimavej setup, jak pro nás, tak pro Finy.

Vyhraješ jdeš na Kanadu. Prohraješ jdeš na Fricky.

;))) tvl to je zase fraška…
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2737
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 610 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tak odchod Blumy se dal čekat. Budget na adekvátní náhradu též nebude u nás problém. Teď jen sehnat tu skutečně adekvátní náhradu.....to dost možná problém reálně bude...🤔
in-spyder
Příspěvky: 1741
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Dizzy píše:Tak to je zajimavej setup, jak pro nás, tak pro Finy.

Vyhraješ jdeš na Kanadu. Prohraješ jdeš na Fricky.

;))) tvl to je zase fraška…
A teď všude uslyšíme jak vyhrát se musí každý zápas …


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3084
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 709 krát
Obdržel "To se mi líbí": 394 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Dizzy píše: 24 kvě 2022 15:54 Tak to je zajimavej setup, jak pro nás, tak pro Finy.

Vyhraješ jdeš na Kanadu. Prohraješ jdeš na Fricky.

;))) tvl to je zase fraška…
Ano, Finové by nejspíš dostali jako to vypadá slováky.. Zajímavá situace..To je výhodné pro oba.. A utřel by nejvíc uplakanej tým, který by dostal Kanadu, která začíná hrát až v play-off
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5340
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 461 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Dizzy píše: 24 kvě 2022 15:54 Tak to je zajimavej setup, jak pro nás, tak pro Finy.

Vyhraješ jdeš na Kanadu. Prohraješ jdeš na Fricky.

;))) tvl to je zase fraška…
Tak on skopčák už taky není co bejval, ale kanadýr to ještě není :-)
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3084
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 709 krát
Obdržel "To se mi líbí": 394 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Pcehockeyfan25 píše: 24 kvě 2022 14:50 Naposledy jedinou trefou rozhodl úterní duel s USA. Mazácky, sebevědomě. V takových případech je nabíledni, že laso ze zámoří přiletí. Už zasvištělo. „Jsme v kontaktu s Matějovým agentem, odchod je velmi pravděpodobný. Dostane dvoucestnou smlouvu, ale má na to prosadit se. Ukázal, že je opravdu hráč. Navíc je pořád ještě mladý,“ rekapituluje Petr Dědek.
„Je to škoda, ale Matějovi NHL přejeme. Jen ať se v Americe prosadí a pak se jednou vrátí zase zpátky do Pardubic. Podobně to vidíme v případě Tomáše Noska,“ pokračuje majitel Dynama zmínkou o hráči Bruins. Na východ Čech přijde od budoucího zaměstnavatele Matěje Blümela odstupné okolo 6 milionů korun.
Jak jedno rozhodnutí ovlivní osud hráče.. po nominaci Blímy po sezoně do nároďáku, každý pochyboval, i my tady, já jsem tedy pochyboval a nelíbilo se mi to, za jaké výkony je nominován, a že si zase neodpočne a nenastoupí s čistou hlavou v září a kdo ví, zda se tam nezraní..... na OH si ani nezahrál(faktor Pešán) Mohlo to být úplně jinak, mnozí mluvili o Vrchlabí...ale v nároďáku postupně ožil a je tam teď nejvíc.. Trochu mě akorát mrzí, že nejvíc na tom tratíme my, kvůli OH a teď MS ale úspěch mu samozřejmě přeju.. To by bylo zpátečnické myšlení...Musíme holt přivést někoho jiného..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Zamčeno