Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
dtaire
Příspěvky: 540
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

JirkaPCE píše: 20 kvě 2022 15:35 Tak třeba konkrétně v tomhle dílu ohledně posil u nás tam deset nebo kolik minut rozebírá, jak jsme to vlastně udělali zběsilým nakupováním špatně a že je to bez koncepce a hned po nás rozebírá Hradec, který dobře posílil. Brankářem náhradníkem, průměrným a podprůměrným útočníkem. Z toho objektivita přímo čiší.
Vždyť říkal, že nepřichází žádný rozdílový hráč... Podle mě je to spíš o tom očekávání, že od Hradce se čeká jenom průměr :wave: , kdežto Pardubice chtějí vyhrát
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1455
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 316 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

tau píše: 20 kvě 2022 14:38 A přesně to se nám klidně může stát... Samožřejmě nikdo z nás si to nepřeje, nebo nechce ani připustit.... Ale tak to prostě je... Hodně kohoutů na jednom smětišti... bude záležet na tom, jak je vrchní kohout ukočíruje....
Mám strach, že toho vrchního kohouta v kabině nemáme. Třeba budeme dítětem štěstěny, ale...
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4471
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 828 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1017 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

stará hokejka píše: 20 kvě 2022 15:56 Mám strach, že toho vrchního kohouta v kabině nemáme. Třeba budeme dítětem štěstěny, ale...
Jak nemáme ??? Zapomněl jsi na Ondru Heřmana. :joy: :joy: :joy:
mach
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 100 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Sweník píše: 20 kvě 2022 15:29 Navíc asi tam nepodepsal za drobné, takže další klub s nejspíše ještě dražším kádrem, než máme teď my..
Tak pozor tam se chodí z lasky a maximálně za oběd a bydlení jenom tady kurvíme trh 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2053
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3651 krát
Obdržel "To se mi líbí": 488 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

mach píše: 20 kvě 2022 16:32 Tak pozor tam se chodí z lasky a maximálně za oběd a bydlení jenom tady kurvíme trh 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Okamžitě bych v ELH zavedl platový strop, který bych samozřejmě nezveřejnil! :rock:
Sweník
Příspěvky: 13963
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1144 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1113 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

stará hokejka píše: 20 kvě 2022 15:56 Mám strach, že toho vrchního kohouta v kabině nemáme. Třeba budeme dítětem štěstěny, ale...
Tak Zbyněk tehdy musel dotáhnout Dopitu a stejně fungoval až za rok..

Pak se postupně vyprofilovali kluci jako Stresík, Količ, Somík, Količ II.. Zkrátka už delší dobu tvořené jádro si to kočírovalo a Hynek s Lubkou vše hlídali..

2010 byl faktor Hašek, tam možná vznikl ten základ dalšího titulu. Naučil je vyhrávat. V současném kádru to budou umět asi jen Musilové.. No uvidíme..
Emil Havránek
Příspěvky: 897
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Já tu svou obavu o "galacticos" a specifických podmínkách u nás zmínil před několika dny. Ve mně to zkrátka hlodá. Spíše než u hráčů, tak mnohem víc u trenérů. Nechci se v tom nimrat, jen tím opakovaně dávám najevo, že je to podle mého potřeba brát v potaz.
Ať si ostatní posilují, když to nebude na náš úkor, pak nám to může být jedno a stejně s tím s nic nenaděláme. "A teď si vás kúpím všechny" v praxi nefunguje. Jen můžeme nahlas přemýšlet, jestli ty doposud posily u konkurence jsou lepší než ty naše. Já už to zmínil a nejsem sám, letos bude na hráčském trhu dost specifická situace. A ne všichni opravdu kvalitní hráči budou mít od začátku sezóny práci. O těch horších pak už vůbec ani nemluvím.
Sweník
Příspěvky: 13963
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1144 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1113 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Galacticos fakt nejsme, to je příjemné "slovo" pro pisálky a další rádoby odborníky.

Zkrátka odešel Camara a původně top centr Roman. Místo nich došli Sedlák s Hykou. V extralize moc zkušeností nemají, za mne zatím velká (nadějná) neznámá.. :-))

K nim kvalitní pravaso Ráďa, asi jediná konkurence do loňského týmu, to je vše. A to odchází ještě Anděl, aby ve čtvrté řadě uvolnil místo pro naše mladé kluky...

Jako obranu jsme snad posílili, máme top brankáře navíc, ale útok za mne pouze mírně (či hodně?) posílen, vůbec nedokážu odhadnout..

A osobnost se v útoku bude teprve hledat, v té roli nemáme zatím fakt nikoho. Poula ten konec nezvládl, Kousy sám přiznal, že na tohle není, Řeka je taky spíše kluk do kolektivu, navíc úplně odjinud. A bek tohle nemůže ovlivnit, byť bude třeba i nejproduktivnější.. Ovšem v tomhle měl Koreis pravdu už dávno, když kritizoval, že Dědek údajně nasypal Naklymu, který z pozice beka tým táhnout nedokáže.. Mimochodem Koreis tehdy kritizoval, že Nakly dostal vysokou smlouvu, on by to prý obránci nedal, viz výše.. :-)) Zajímalo by mne, o kolik měl Nakly údajně víc než osobnosti z Komety, Třince nebo Sparty.. :-) Tipuji spíše méně...
Emil Havránek
Příspěvky: 897
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Sweníku, když jsi opravdová persona s respektem, tak kabinu zvládneš klidně i jako brankař. Což jsem záměrně přehnal, ale věřím, že třeba Hašan takový byl. Z hrajících hráčů si vypomůžu si Kovářem ve Vítkovicích. PO hrál i se zlomenou nohou. Ale skončil. Doporučuji přečíst si jeho povídání v projektu Bez frází, jak hledal motivaci. Dále třeba i to od ligou napříč nenáviděného Leoše Čermáka. Stojí to za to. Vyprofilovali se ve vůdce svou přirozenou autoritou.
Mohl to být i Nakly, jenže v něm ten červíček pochybností hlodal moc a spíše převažovala vize skončit. Navíc třeba není takový extrovert, aby tu roli zvládl. Třeba jim není ani Tomáš Zohorna, na ledě ano, leč mimo led jej já vůbec neznám. A ani jsem nějak nezaznamenal, že by se k takové roli kdy hlásil.
Suma sumárum, po mém soudu zatím takového vůdce kabiny nemáme, a zapotřebí by rozhodně byl, jenže na trhu takoví hráči nejsou.
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

Jestli se Spartě povede Frk tak v útoku jsou za mě silnější než mi. Bude záležet co přivedou do obrany....
JirkaPCE
Příspěvky: 3583
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 20 kvě 2022 20:20 Galacticos fakt nejsme, to je příjemné "slovo" pro pisálky a další rádoby odborníky.

Zkrátka odešel Camara a původně top centr Roman. Místo nich došli Sedlák s Hykou. V extralize moc zkušeností nemají, za mne zatím velká (nadějná) neznámá.. :-))

K nim kvalitní pravaso Ráďa, asi jediná konkurence do loňského týmu, to je vše. A to odchází ještě Anděl, aby ve čtvrté řadě uvolnil místo pro naše mladé kluky...

Jako obranu jsme snad posílili, máme top brankáře navíc, ale útok za mne pouze mírně (či hodně?) posílen, vůbec nedokážu odhadnout..

A osobnost se v útoku bude teprve hledat, v té roli nemáme zatím fakt nikoho. Poula ten konec nezvládl, Kousy sám přiznal, že na tohle není, Řeka je taky spíše kluk do kolektivu, navíc úplně odjinud. A bek tohle nemůže ovlivnit, byť bude třeba i nejproduktivnější.. Ovšem v tomhle měl Koreis pravdu už dávno, když kritizoval, že Dědek údajně nasypal Naklymu, který z pozice beka tým táhnout nedokáže.. Mimochodem Koreis tehdy kritizoval, že Nakly dostal vysokou smlouvu, on by to prý obránci nedal, viz výše.. :-)) Zajímalo by mne, o kolik měl Nakly údajně víc než osobnosti z Komety, Třince nebo Sparty.. :-) Tipuji spíše méně...
Za mě útok v současném složení když budu počítat i Blümela pokud zůstane, hodně posílen. U něj bych se před několika lety vůbec nedivil, pokud by chtěl za každou pryč, vzhledem k tomu jak to tady vypadalo, ale pokud půjde před letošní sezónou, tak to moc chápat nebudu. Ten rok mu tady v ničem neuškodí, naopak si výkony vedle kvalitních spoluhráčů může říct o lepší vyjednávací pozici, protože předpokládám, že kluby v NHL nesledují jenom výkony v několika zápasech reprezentace ale i dlouhodobé v klubu během sezóny.
Sweník
Příspěvky: 13963
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1144 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1113 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 20 kvě 2022 20:42 Sweníku, když jsi opravdová persona s respektem, tak kabinu zvládneš klidně i jako brankař. Což jsem záměrně přehnal, ale věřím, že třeba Hašan takový byl. Z hrajících hráčů si vypomůžu si Kovářem ve Vítkovicích. PO hrál i se zlomenou nohou. Ale skončil. Doporučuji přečíst si jeho povídání v projektu Bez frází, jak hledal motivaci. Dále třeba i to od ligou napříč nenáviděného Leoše Čermáka. Stojí to za to. Vyprofilovali se ve vůdce svou přirozenou autoritou.
Mohl to být i Nakly, jenže v něm ten červíček pochybností hlodal moc a spíše převažovala vize skončit. Navíc třeba není takový extrovert, aby tu roli zvládl. Třeba jim není ani Tomáš Zohorna, na ledě ano, leč mimo led jej já vůbec neznám. A ani jsem nějak nezaznamenal, že by se k takové roli kdy hlásil.
Suma sumárum, po mém soudu zatím takového vůdce kabiny nemáme, a zapotřebí by rozhodně byl, jenže na trhu takoví hráči nejsou.
Myslel jsi asi Poláka, ale souhlas, nemáme. Jinak ovšem ty posty jsou klíčové. Hašek byl X faktor, mimo veškeré dimenze, takovou osobnost neměl v lize tehdy nikdo.. Že by jiní brankáři rovnali kabinu, o tom jsem moc neslyšel.. Většinou mají svůj svět, i Hašan nebyl za mlada jiný, viz příhoda s lovečákem.. :-)))

Já doufám, že by se u nás mohlo pár kluků spojit. Poula, Koště, Količ, Řeka, možná Činel.. Jinak většinou noví borci nebo nevýrazné šedivé myšky, "pasažéři", ale také umí rozhodnout zápas. No uvidíme. Tvou obavu cítím stejně..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7703
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 777 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Emil Havránek píše: 20 kvě 2022 20:42 Sweníku, když jsi opravdová persona s respektem, tak kabinu zvládneš klidně i jako brankař. Což jsem záměrně přehnal, ale věřím, že třeba Hašan takový byl. Z hrajících hráčů si vypomůžu si Kovářem ve Vítkovicích. PO hrál i se zlomenou nohou. Ale skončil. Doporučuji přečíst si jeho povídání v projektu Bez frází, jak hledal motivaci. Dále třeba i to od ligou napříč nenáviděného Leoše Čermáka. Stojí to za to. Vyprofilovali se ve vůdce svou přirozenou autoritou.
Mohl to být i Nakly, jenže v něm ten červíček pochybností hlodal moc a spíše převažovala vize skončit. Navíc třeba není takový extrovert, aby tu roli zvládl. Třeba jim není ani Tomáš Zohorna, na ledě ano, leč mimo led jej já vůbec neznám. A ani jsem nějak nezaznamenal, že by se k takové roli kdy hlásil.
Suma sumárum, po mém soudu zatím takového vůdce kabiny nemáme, a zapotřebí by rozhodně byl, jenže na trhu takoví hráči nejsou.
Nepřipadá mi jako úplně klíčový, jestli je lídr extrovert. Z hlavy dám hned několik historicky nezpochybnitelných lídrů, kteří byli spíš introverti a svoje mužstvo táhli především příkladem a k nějakým důraznějším verbálním projevům leadershipu přistupovali pomálu, ale o to líp to pak vyznělo. Typickým představitelem takovýho lídra byl v hokeji Yzerman. V mým oblíbeným italským fotbalu to byli Baresi, Maldini, později třeba Pirlo.

Taky je docela fajn se podívat na pojem Galácticos, kterej už dnes vzbuzuje vyloženě negativní asociace. A tahle zkratka už to dotáhla do takový směšnosti, že se jí dokonce nálepkoval třeba fotbalovej Jablonec, kterej měl ke Galácticos hodně daleko. Ono je docela zajímavý, že Perézův původní projekt nebyl vůbec tak neúspěšnej, kam ho historická zkratka zařadila. V prvních třech letech hvězdná sestava vyhrávala trofeje. Úpadek přišel s výměnou trenéra a přivedením hráčů, u kterých byl marketing hlavním důvodem jejich pořízení nebo i fakt, že se Realu nechtělo dobře platit defenzivní hráče. Šlo "pouze" o to, aby se to udrželo v určitých mezích. I mužstvo, který dominovalo před pár lety (čtyřikrát vyhraná LM v pěti sezonách) bylo občas označovaný za další pokračování Galácticos.

Zároveň mi přijde, že ta nálepka je strašně laciná a ještě bych ji nějak bral, kdyby se sem kupovali reprezentanti na hranu třetí a čtvrtý lajny, což se naštěstí neděje. O tom, že soupiska je silná a rozhodně ne levná a musí být ambiciózní, však samozřejmě není pochyb.

Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2053
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3651 krát
Obdržel "To se mi líbí": 488 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Ladíme formu před večerním zápasem s Norskem v Tampere. Naším průvodcem novou halou je legenda finského hokeje Timo Jutila.
fido
Příspěvky: 3336
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 83 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

OT.

Nejdepresivnější klub PL Sunderland konečně dnes postoupil ze 3 ligy do 2 druhé.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5349
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 468 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Holly833 píše: 21 kvě 2022 14:42 Ladíme formu před večerním zápasem s Norskem v Tampere. Naším průvodcem novou halou je legenda finského hokeje Timo Jutila.
Hlavne at mu nerika co si o finech mysli. Marna slava, kamaradi mu ubyvaj ;-))
PL8
Příspěvky: 2154
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 477 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Sledujte hru Bluemela, a pak "mi" napište, jestli by nakonec opravdu nebylo lepší, aby hrál s Krejčím a s Pastrňákem.
Koneckonců Červenka už body nepotřebuje, už nemá co dokazovat hokejovému světu. Je mi Bluemela líto. Může se stát, že tam nasype pytel gólů, tak budu za blba...
JirkaPCE
Příspěvky: 3583
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

PL8 píše: 21 kvě 2022 19:36 Sledujte hru Bluemela, a pak "mi" napište, jestli by nakonec opravdu nebylo lepší, aby hrál s Krejčím a s Pastrňákem.
Koneckonců Červenka už body nepotřebuje, už nemá co dokazovat hokejovému světu. Je mi Bluemela líto. Může se stát, že tam nasype pytel gólů, tak budu za blba...
Myslím, že by to lepší nebylo, trenéři chtějí mít co nejsilnější první lajnu, tak tam hraje Červenka.
Sweník
Příspěvky: 13963
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1144 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1113 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

PL8 píše: 21 kvě 2022 19:36 Sledujte hru Bluemela, a pak "mi" napište, jestli by nakonec opravdu nebylo lepší, aby hrál s Krejčím a s Pastrňákem.
Koneckonců Červenka už body nepotřebuje, už nemá co dokazovat hokejovému světu. Je mi Bluemela líto. Může se stát, že tam nasype pytel gólů, tak budu za blba...
Já naopak souhlasím. Kdyby udělal hromadu bodů, budou s ním zájemci počítat časem možná do druhé až třetí lajny, pokud půjde třeba do Detroitu.. Takhle dostane smlouvu, že dopadne jako Kautík, sice "two way" útočník, ale to byl bohužel i Nosek, a skončí dlouho na farmě..


Mimochodem zatím odvrátil teorii, že jeho dělají spoluhráči. Na MS teď on "dělá" je, pardon kolego Štenkovane.. Ale já taky souhlasil s tím pěkným příspěvkem. Třeba se fakt mýlíme.. ;-)

Edit: Pokud Blüma fakt zkusí NHL už teď, dočasný návrat Kautíka by pro mne byl adekvátním nahrazením.. ;-)
Stars
Příspěvky: 6741
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 623 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

fido píše: 21 kvě 2022 18:08 OT.

Nejdepresivnější klub PL Sunderland konečně dnes postoupil ze 3 ligy do 2 druhé.
tak jim to přeji, konečně se fans dočkali :clap: :clap: :clap: :clap:
Georgre
Příspěvky: 4928
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 105 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Snad bude v poradku Matej
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8610
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 510 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1197 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Georgre píše: 21 kvě 2022 21:19 Snad bude v poradku Matej
Hokej z nasi strany na hovno a jeste toto. Jestli nebude mit otres mozku tak zazrak
Kula
Příspěvky: 2158
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 835 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Tvl ten Hubáček je taky vypravěč...
Stars
Příspěvky: 6741
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 623 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Kula píše: 21 kvě 2022 21:43 Tvl ten Hubáček je taky vypravěč...
a asistent v Prostějově od nové sezóny
lucas003
Příspěvky: 2772
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 435 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Zamčeno