Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 27 lis 2021 19:04 Dovedl bych si představit, že by je třeba na týden prohodili s Paulovičem. Romana už neřeším, ten má místo jisté a vždy kvůli tomu jednu lajnu ztratíme..

Jinak z Rohlíka roste super hráč, jen si to nesmí pohnojit. A Koffer by taky mohl být kvalitní křídlo. Nejhorší pro ty kluky vždycky je převzít odpovědnost za výsledky. Ze čtvrté řady mohou pouze překvapit, případně pomoct v oslabení. Ale až tlak na jejich produktivitu ukáže skutečnou kvalitu hráče. Třeba takový Blüma po loňské průlomové sezoně letos slušně tápe. Přitom nevisí vše na něm, ti mladší kluci a hráči bez formy dosud měli oporu v Řekovi s Činelem. Snad si uvědomují, že takhle to nemůže fungovat celou sezonu a už je řada na nich..
Já bych taky neviděl jako problém, že ti hráči ve čtvrté lajně zatím zas tolik nebodují. Co se týká toho Blümela souhlasím, to jak nakládá i s opravdu vyloženými šancemi neni zrovna na pochvalu. A co se týká třeba těch střel v přesilovce, já si snad nevybavuju jediný gól, kdy by se z té pozice za tyhle dvě sezóny trefil.
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Já bych dal větší šanci určitě Andělovi. Přijde mi v té čtvrté lajně takovej zabitej. Už to není úplně dvacetiletej zobák. Ale holt asi není takovej oblíbenec trenérů jako Rohlík. Když může hrát ve třech lajnách a přesilovce v dnešní formě Paulovič nebo Roman, tak proč by nemohl zkusit Anděla někde výš..
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adze »

lucas003 píše: 27 lis 2021 20:48 Já bych dal větší šanci určitě Andělovi. Přijde mi v té čtvrté lajně takovej zabitej. Už to není úplně dvacetiletej zobák. Ale holt asi není takovej oblíbenec trenérů jako Rohlík. Když může hrát ve třech lajnách a přesilovce v dnešní formě Paulovič nebo Roman, tak proč by nemohl zkusit Anděla někde výš..
Souhlas.. ja to vidim uplne stejne.
Bohuzel.. Andel pod Kralem hrat vic nebude.. neni domaci a oblibeny. Uz loni nez prislo to jeho zraneni tak hral kazdy zapas lip a lip.. a hlavne taky ho nebude bavit vecne brousit par minut za zapas 4. lajnu kdyz borci co nehraji lip maji icetime 2x vetsi nez on.
Ve Zline by hral 2. lajnu a zlepsoval se.. tady tu sanci nejspis nedostane.. a za me je to velka skoda.. ja v nem vidim neco co nema kazdy hrac.. muze z neho byt jednou velmi dobry tvurce hry.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Adze píše: 27 lis 2021 22:22 Souhlas.. ja to vidim uplne stejne.
Bohuzel.. Andel pod Kralem hrat vic nebude.. neni domaci a oblibeny. Uz loni nez prislo to jeho zraneni tak hral kazdy zapas lip a lip.. a hlavne taky ho nebude bavit vecne brousit par minut za zapas 4. lajnu kdyz borci co nehraji lip maji icetime 2x vetsi nez on.
Ve Zline by hral 2. lajnu a zlepsoval se.. tady tu sanci nejspis nedostane.. a za me je to velka skoda.. ja v nem vidim neco co nema kazdy hrac.. muze z neho byt jednou velmi dobry tvurce hry.
A jsme zase u toho. Žádný Rohlík, ale Roman, Paulovič, Musil, Kousal, Blümel.. Trenéři těžko Anděla posunou na jejich pozici. Je to škoda, protože tam hraje velkou roli i psychologie. Ten kluk dosud spálil snad všechny své "tutovky". Ale kdyby měl na koncovku klid, jinými slovy nemusel by využít svých pět minut na ledě okamžitě na asistenci nebo gól, třeba by získal pohodu i na střelu, kterou Sejček určitě všem vštěpuje do rukou.. ;-)
fansDKnL
Příspěvky: 1674
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Peter Forsberg? :thumbup:

Jo ten kluk je dobrej a zacina byt videt.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Itchy píše: 28 lis 2021 09:44 Peter Forsberg? :thumbup:

Jo ten kluk je dobrej a zacina byt videt.
Akorát nemá smlouvu na příští rok :/
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

V nove knizce je napsany, co nyni dela Mandat, jak to vsechno ted je a otevrene o vsem mluvi.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Teď se na trhu objevilo zajímavé jméno!
https://www.eliteprospects.com/player/4 ... hell-heard


lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Sweník píše: 28 lis 2021 00:04 A jsme zase u toho. Žádný Rohlík, ale Roman, Paulovič, Musil, Kousal, Blümel.. Trenéři těžko Anděla posunou na jejich pozici. Je to škoda, protože tam hraje velkou roli i psychologie. Ten kluk dosud spálil snad všechny své "tutovky". Ale kdyby měl na koncovku klid, jinými slovy nemusel by využít svých pět minut na ledě okamžitě na asistenci nebo gól, třeba by získal pohodu i na střelu, kterou Sejček určitě všem vštěpuje do rukou.. ;-)
No Rohlík tu šanci výš dostane, když někdo chybí. A objektivně ač hraje v té čtvrté lajně dobře a určitě má budoucnost, tak na to aby hrál na přesilovce nebo v lajně s Říčkou a Ciencialou zatím nemá. Anděl by na to třeba měl, kdyby tu šanci dostal a neplácal furt dokola pár minut za zápas jak nějaký junior.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Pcehockeyfan25 píše: 28 lis 2021 12:36 Teď se na trhu objevilo zajímavé jméno!
https://www.eliteprospects.com/player/4 ... hell-heard


Promin, ale to bych uplne nerekl.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Pcehockeyfan25 píše: 28 lis 2021 12:36 Teď se na trhu objevilo zajímavé jméno!
https://www.eliteprospects.com/player/4 ... hell-heard


Za me je zajimave jmeno treba toto:

https://www.eliteprospects.com/player/1 ... n-palushaj
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Neshánějte už konečně tyhle plejery (viz tipy Eliteprospect), soustřeďme se na výchovu NAŠICH (pardubických) juniorů.
Pětileté děti mají povinnost chodit do školky, která je připravuje na školní režim. Není to tak složité. Ať se takhle chová náš juniorský hokej. A tím mám na mysli, samozřejmě, pardubický juniorský hokej. Bez ohledu na akademické noty, které svaz vyžaduje - jsou totiž k ničemu. To se ukazuje zhruba deset let. Tak proč pořád dělat něco, co nikam nevede?
Věřte mi, že to opravdu není tak složité, záleží ale na tom, KDO (a CO) to dělá. Nevěřím, že v Pardubicích nejsou mladí hráči, kteří mohou dosáhnout potřebné úrovně. Někdo dřív, někdo později.
-----------------------------------------------------------
Viděli jste třeba Macháče a Lehečku v Davis Cupu? To je cesta - myslím, že se nemusíme bát budoucnosti (alespoň té nejbližší).
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

PL8 píše: 28 lis 2021 14:23 Neshánějte už konečně tyhle plejery (viz tipy Eliteprospect), soustřeďme se na výchovu NAŠICH (pardubických) juniorů.
Pětileté děti mají povinnost chodit do školky, která je připravuje na školní režim. Není to tak složité. Ať se takhle chová náš juniorský hokej. A tím mám na mysli, samozřejmě, pardubický juniorský hokej. Bez ohledu na akademické noty, které svaz vyžaduje - jsou totiž k ničemu. To se ukazuje zhruba deset let. Tak proč pořád dělat něco, co nikam nevede?
Věřte mi, že to opravdu není tak složité, záleží ale na tom, KDO (a CO) to dělá. Nevěřím, že v Pardubicích nejsou mladí hráči, kteří mohou dosáhnout potřebné úrovně. Někdo dřív, někdo později.
-----------------------------------------------------------
Viděli jste třeba Macháče a Lehečku v Davis Cupu? To je cesta - myslím, že se nemusíme bát budoucnosti (alespoň té nejbližší).
Jenže to chce, nejdříve vymýtit korupci a klientelismus. Ale zatím to vypádá, že ty co se tam točí ,že jim to vyhovuje.(mluvím v globále)
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

Propulse píše: 28 lis 2021 13:02 Promin, ale to bych uplne nerekl.
Toho Palushaje jsem sem minule dával ještě se dvouma
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

PL8 píše: 28 lis 2021 14:23 Neshánějte už konečně tyhle plejery (viz tipy Eliteprospect), soustřeďme se na výchovu NAŠICH (pardubických) juniorů.
Pětileté děti mají povinnost chodit do školky, která je připravuje na školní režim. Není to tak složité. Ať se takhle chová náš juniorský hokej. A tím mám na mysli, samozřejmě, pardubický juniorský hokej. Bez ohledu na akademické noty, které svaz vyžaduje - jsou totiž k ničemu. To se ukazuje zhruba deset let. Tak proč pořád dělat něco, co nikam nevede?
Věřte mi, že to opravdu není tak složité, záleží ale na tom, KDO (a CO) to dělá. Nevěřím, že v Pardubicích nejsou mladí hráči, kteří mohou dosáhnout potřebné úrovně. Někdo dřív, někdo později.
-----------------------------------------------------------
Viděli jste třeba Macháče a Lehečku v Davis Cupu? To je cesta - myslím, že se nemusíme bát budoucnosti (alespoň té nejbližší).
Vim co tim myslis a kam tim miris, ale to ti mladi hraci musi dosahovat urcite kvality. Za posledni dobu to je kdo? Blumel, Rohlik, Koffer? I tak ctvrty utok. Dobu se tady hral Machac a Pochobradsky a oni maji jen tak tak na Chance ligu. Kdyby se tady hralo okolo 10tyho mista, tak ok, at tihle hraji. Ale ambice jsou a budou rok co rok hrat o titul a to hrat to jen s nasima mladyma proste nejde.

Je dobre, ze mame Vrchlabi. Tam by ti nejlepsi z dorostu ci juniroky meli dostat potrebny prostor, aby se obouchali a vyhrali v dospele soutezi na 2-3 sezony aby ve 20-21 letech byli pripraveni hrat Extraligu. I mne by se libilo mit vetsinu kadru z nasich odchovancu. I tak muzem rict, ze tady ta kostra je z pardubaku.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

FOGLIK píše: 28 lis 2021 14:34 Jenže to chce, nejdříve vymýtit korupci a klientelismus. Ale zatím to vypádá, že ty co se tam točí ,že jim to vyhovuje.(mluvím v globále)
...já vím, ale mám pocit, že se musí objevit někdo někde, kdo to začne měnit. A protože se tady zpívá písnička Dědek, který se postavil hokeji, tak jsem si myslel, že podle těchto not se pojede v klubu, i když mu právě juniorka nepatří...
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Propulse píše: 28 lis 2021 16:01 Vim co tim myslis a kam tim miris, ale to ti mladi hraci musi dosahovat urcite kvality. Za posledni dobu to je kdo? Blumel, Rohlik, Koffer? I tak ctvrty utok. Dobu se tady hral Machac a Pochobradsky a oni maji jen tak tak na Chance ligu. Kdyby se tady hralo okolo 10tyho mista, tak ok, at tihle hraji. Ale ambice jsou a budou rok co rok hrat o titul a to hrat to jen s nasima mladyma proste nejde.

Je dobre, ze mame Vrchlabi. Tam by ti nejlepsi z dorostu ci juniroky meli dostat potrebny prostor, aby se obouchali a vyhrali v dospele soutezi na 2-3 sezony aby ve 20-21 letech byli pripraveni hrat Extraligu. I mne by se libilo mit vetsinu kadru z nasich odchovancu. I tak muzem rict, ze tady ta kostra je z pardubaku.
Nemám, co bych k tomu dodal, ale zase - kolik je to už sezón, ta "poslední doba"? A výsledky? Sáhlo se po Formánkovi, kde je? To mi bude někdo vysvětlovat, že na to zatím nemá? Nebo že se musí srovnat sám se sebou? Snad ho někdo vede, snad ho někdo drží v rukách... Nebo ne? Jsou nějaké problémy?
A co Pavlata, Kloz, Paleček? A co třeba Jelínek na horách? Musím se zase jet někdy na hory podívat, nechce se mi věřit, že už ve dvaceti stagnuje...
Souhlasím s tím oboucháním, ale jen do určité míry. Buď na to ti kluci mají a hned se k tomu tak postaví, nebo potom nejde o obouchání, ale o trvalé zařazení na úroveň "B"... Možná je to tvrdé, ale moje zkušenosti ukazují, že pokud na to mladý hráč má, musí hrát nejvyšší soutěž, musí se mu věřit, musí dostat dostatek prostoru a on to dokáže. Pokud ne, nepatří tam a holt...
Ale ty to vlastně říkáš ve svém prvním odstavci...
Já si jenom myslím, že výchova v pardubické juniorce stagnuje. Necítím změnu k lepšímu. Už jen to, že vlastně doteď hrála o život...
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

PL8 píše: 28 lis 2021 16:19
Souhlasím s tím oboucháním, ale jen do určité míry. Buď na to ti kluci mají a hned se k tomu tak postaví, nebo potom nejde o obouchání, ale o trvalé zařazení na úroveň "B"...
Tohle jsi napsal naprosto presne. Neverim, ze hraci jako Pochobradsky, Machac budou nekdy pravidelne hrat extraligu. Matys v Chance lize ukazuje, ze kvalitu urcitou ma.

Formankovi je porad pouze 17 let, nespechal bych na to. Ono to pak muze mit opacny efekt. Ted pomaha juniorce, protoze byla v prde*i ( !!!!! ) Formanek - 19z 14b

Podivej se brnensky Šalé. 16 let 20 zapasu 20+28 48b a i tak nedostane v acku Komete nebo v Chance lize sanci. Pokud ten hrac, co v 16ti si dela v juniorce co chce by mel jit o stupinek vis, tohle je pak celkem o nicem hlavne pro nej.

Stejne tak Formanek ale i Urban by meli hrat ve Vrchlabi. Dostat prostor, hodne minut. Presilovku a davat jim prostor a duveru. Tihle dva za dva roky muzou hrat v acku. Ale musi hrat, dobre se s nima pracovat. Konkretne pro tyhle dva bude lepsi, kdyz budou hrat zapas co zapas ve Vrchlabi 15-18 minut, nez v acku 3-4.

Ale i tak je dobry dat temhle hracu. 2-3 zapasy v acku. Aby si zkusili jaky je to rozdil, kde musi pridat a meli motivaci.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Propulse píše: 28 lis 2021 17:43 Tohle jsi napsal naprosto presne. Neverim, ze hraci jako Pochobradsky, Machac budou nekdy pravidelne hrat extraligu. Matys v Chance lize ukazuje, ze kvalitu urcitou ma.

Formankovi je porad pouze 17 let, nespechal bych na to. Ono to pak muze mit opacny efekt. Ted pomaha juniorce, protoze byla v prde*i ( !!!!! ) Formanek - 19z 14b

Podivej se brnensky Šalé. 16 let 20 zapasu 20+28 48b a i tak nedostane v acku Komete nebo v Chance lize sanci. Pokud ten hrac, co v 16ti si dela v juniorce co chce by mel jit o stupinek vis, tohle je pak celkem o nicem hlavne pro nej.

Stejne tak Formanek ale i Urban by meli hrat ve Vrchlabi. Dostat prostor, hodne minut. Presilovku a davat jim prostor a duveru. Tihle dva za dva roky muzou hrat v acku. Ale musi hrat, dobre se s nima pracovat. Konkretne pro tyhle dva bude lepsi, kdyz budou hrat zapas co zapas ve Vrchlabi 15-18 minut, nez v acku 3-4.

Ale i tak je dobry dat temhle hracu. 2-3 zapasy v acku. Aby si zkusili jaky je to rozdil, kde musi pridat a meli motivaci.
Za mě by talentovaný mladý měli dostat čuchnout k A týmu co nejdříve. Už kvůli motivaci a hlavně aby si uvědomili , že je před nimi ještě daleká cesta.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

FOGLIK píše: 28 lis 2021 17:48 Za mě by talentovaný mladý měli dostat čuchnout k A týmu co nejdříve. Už kvůli motivaci a hlavně aby si uvědomili , že je před nimi ještě daleká cesta.
Tak nejak jsem to myslel. Ale pokud vidis, ze ten hrac absolutne nestaci ( rychlost, sila ) je lepsi ho netrapit a dat ho do Vrchlabi. Za dalsich 10z ho vytahnout zas na zapas dva. Pokud ten hrac neni uplne blbej a chce se zivit hokejem tak prave na zaklade tohoto zrcadla na sebe bude makat aby tu extraligu hral co nejdrive pravidelne :-)
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Nepřispěju ničím novým, ale chci říct, že plně souhlasím s Propulsem, PL8 i FOGLIKem, vlastně říkáte všichni tři to samé a máte dle mého absolutní pravdu. Doufám, že se v klubu kromě áčka začnou pořádně zabývat právě i mládeží. Osobně jako největší problém vidím léty zažraný klientelismus, korupci a kamarádíčkování, těch různých historek o protěžování někoho jsem už slyšel tolik, že to asi nebudou jen výmysly. Až se podaří prostředí vyčistit a narovnat, aby rozhodovaly jen a pouze schopnosti hráčů, tak to půjde.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Trinec pred nami o 19 bodu, to je masakr. Na to, ze to je rozdil dvou tymu ze spicky.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Propulse píše: 28 lis 2021 18:38 Trinec pred nami o 19 bodu, to je masakr. Na to, ze to je rozdil dvou tymu ze spicky.
V tom právě vidím zákeřnost letošní tabulky. My jsme pro změnu jen nějakých deset bodů nad suterénem. Je potřeba, aby se tým zase probral a udělal šňůru aspoň čtyř výher..
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... copak, že nehrál Krejčí za Olmik? Zranění?? Uvidíme, zda v utery nastoupí, ikdyz jeden hráč nic nezmůže, na nás to však někdy stačí. Mám z toho úterka trochu obavy, aby první třetinu kluci nebyli ještě v Mohelnici
.... #zadynamo
Zamčeno