Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tau píše: 01 črc 2022 07:48 Část pardubických politiků už to říká bez obalu, další se tváří, že stále doufají. Nicméně v této chvíli velkolepý projekt Dukla sportovní jde z valné části k ledu. Na akci za dvě miliardy nejsou peníze. Jistotu má zatím jen oprava stávající basketbalové haly za 127 milionů a příprava projektu nové haly pro míčové sporty za zhruba 750 milionů korun.

a já dodávám, že týpci v čele s primátorem počítají, že opravu stávající haly a novou halu z větší části pokryjí z dotací... asi stejný dotace jako na fočusovej stadion...
Když se na to podívám trochu z nadhledu a selským rozumem, tak výstavba zcela nové haly pro míčové sporty za 750 milionů..... :think:

Proč se nevydat cestou využití současné haly a podpořit soukromého investora ve výstavbě nové haly pro hokej a další akce.

Na rovinu říkám, že tomu vůbec nerozumím, ale investovat polovinu uvedených prostředků do současné haly, tak máme jednoznačně nejlepší halu pro míčové sporty v ČR - možná.

A napadla mne i taková "kravina" - bylo by možné halu "rozdělit" na dvě části dejme tomu v poměru 2:1 a mít tak možnost rozšířit zázemí např. pro regeneraci, trénink a současně udržet zajímavou kapacitu pro diváky. - Vše pod jednou střechou :think:

Ale chápu každý chce do nového a do "svého".
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Je legrační, jak to tady někteří staví do pozice, že jsou hráči vlastně chudáci, kteří by si v Evropě nevydělali ani na nájem a proto v podstatě musí jít hrát do Ruska. Zvláštní je, že většina hráčů to tak nevnímá, viz například i naše posily, které by určitě v krvavých rublech dostaly lepší smlouvu. Je to prostě volba každého hráče. Pokud se někdo v roce 1939 rozhodne stát se dobrovolnou součástí válečné propagandy a vydělávat krvavé říšské marky, tak prosím, klidně ho obhajujte a kupte si jeho dres, za mě takový hráč nezaslouží nic jiného než opovržení.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

av69 píše: 01 črc 2022 08:13 Je legrační, jak to tady někteří staví do pozice, že jsou hráči vlastně chudáci, kteří by si v Evropě nevydělali ani na nájem a proto v podstatě musí jít hrát do Ruska. Zvláštní je, že většina hráčů to tak nevnímá, viz například i naše posily, které by určitě v krvavých rublech dostaly lepší smlouvu. Je to prostě volba každého hráče. Pokud se někdo v roce 1939 rozhodne stát se dobrovolnou součástí válečné propagandy a vydělávat krvavé říšské marky, tak prosím, klidně ho obhajujte a kupte si jeho dres, za mě takový hráč nezaslouží nic jiného než opovržení.
<av69>, nech toho s tím vzýváním třicátých let. Nechci to směřovat k roku 2000 (vypiš neamerické hráče v NHL). V té spravedlnosti nesmíš být tak úzkoprsý.
Prosím, netahejte do toho Hitlera, já nebudu "budit" Sullu.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Muf píše: 01 črc 2022 08:05 Když se na to podívám trochu z nadhledu a selským rozumem, tak výstavba zcela nové haly pro míčové sporty za 750 milionů..... :think:

Proč se nevydat cestou využití současné haly a podpořit soukromého investora ve výstavbě nové haly pro hokej a další akce.

Na rovinu říkám, že tomu vůbec nerozumím, ale investovat polovinu uvedených prostředků do současné haly, tak máme jednoznačně nejlepší halu pro míčové sporty v ČR - možná.

A napadla mne i taková "kravina" - bylo by možné halu "rozdělit" na dvě části dejme tomu v poměru 2:1 a mít tak možnost rozšířit zázemí např. pro regeneraci, trénink a současně udržet zajímavou kapacitu pro diváky. - Vše pod jednou střechou :think:

Ale chápu každý chce do nového a do "svého".
Nejsem si jistý, jestli ti rozumím, ale současnou "halou" myslíš náš starý zimák?
Pokud jo, souhlasím v podstatě s tebou.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

PL8 píše: 01 črc 2022 08:35 Nejsem si jistý, jestli ti rozumím, ale současnou "halou" myslíš náš starý zimák?
Pokud jo, souhlasím v podstatě s tebou.
Ano myslím, ale jen tak ze zájmu jsem koukal na parametry a požadavky velikosti hřišť a hlediště pro jednotlivé sporty v rámci mezinárodních požadavků.

Moje myšlenka by šla aplikovat na následující vybrané sporty i v rámci mezinárodních soutěží a turnajů:

Basketbal (pro zajímavost : pro mezinárodní zápasy 3500 diváků, 32x19 metrů prostor pro hřiště + tedy rozšířené zázemí....)
Házená
Volejbal
Florbal
Tenis
Malá kopaná

Smůlu by měl např.

Inline hokej a hokejbal - tady by už velikost herní plochy chyběla. Lední hokej samozřejmě již jen v malé hale.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Muf píše: 01 črc 2022 09:20 Ano myslím, ale jen tak ze zájmu jsem koukal na parametry a požadavky velikosti hřišť a hlediště pro jednotlivé sporty v rámci mezinárodních požadavků.

Moje myšlenka by šla aplikovat na následující vybrané sporty i v rámci mezinárodních soutěží a turnajů:

Basketbal (pro zajímavost : pro mezinárodní zápasy 3500 diváků, 32x19 metrů prostor pro hřiště + tedy rozšířené zázemí....)
Házená
Volejbal
Florbal
Tenis
Malá kopaná

Smůlu by měl např.

Inline hokej a hokejbal - tady by už velikost herní plochy chyběla. Lední hokej samozřejmě již jen v malé hale.
Souhlas bez výhrad.
Osobně jsem se snažil dlouhé roky vysvětlit hokejbalu, že udělal velkou chybu, když odešel z hřiště 40x20 (4 hráči) na hokejové hřiště 52x26. Znal jsem se dobře s jejich dlouholetým předsedou Vítem Řezáčem, zval mě na hokejbalové konference (třeba na MS v Písku) a přibližoval jsem jim "myšlenku" hokejbalu jako vyloženě dovednostní (nikoli atletické) hry. V té době se český hokejbal hrál obrněný v kompletní hokejové výstroji, hráči se učili tvrdým čekům... a proti nim na MS vystupovali Kanaďané v trenkách, v chráničích kolen a v rukavicích...
Český hokejbal podlehl zejména americkým podmínkám, kdy se tam hokejbal hrál na hokejových hřištích. Škoda a promiň za moje další extempore. Máš pravdu a představ si třeba nádherné zimní mezinárodní fotbalové turnaje na umělé trávě. Na to se vždycky rád dívám, když vidím frajery, kteří místo odkopů vymýšlí technické finesy...
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

PL8 píše: 01 črc 2022 10:12 Souhlas bez výhrad.
Osobně jsem se snažil dlouhé roky vysvětlit hokejbalu, že udělal velkou chybu, když odešel z hřiště 40x20 (4 hráči) na hokejové hřiště 52x26. Znal jsem se dobře s jejich dlouholetým předsedou Vítem Řezáčem, zval mě na hokejbalové konference (třeba na MS v Písku) a přibližoval jsem jim "myšlenku" hokejbalu jako vyloženě dovednostní (nikoli atletické) hry. V té době se český hokejbal hrál obrněný v kompletní hokejové výstroji, hráči se učili tvrdým čekům... a proti nim na MS vystupovali Kanaďané v trenkách, v chráničích kolen a v rukavicích...
Český hokejbal podlehl zejména americkým podmínkám, kdy se tam hokejbal hrál na hokejových hřištích. Škoda a promiň za moje další extempore. Máš pravdu a představ si třeba nádherné zimní mezinárodní fotbalové turnaje na umělé trávě. Na to se vždycky rád dívám, když vidím frajery, kteří místo odkopů vymýšlí technické finesy...
Hokejbal jsem si zahrál, a souhlasím, že pro naprostou většinu se jedná o "atletickou" disciplínu a technika je až na druhé koleji.

Fotbal v hale na umělé trávě a menším hřišti je super podívaná, ale já nepohrdnu ani extrémem v podobě klasického bandy hokeje - ty dlouhé přihrávky a všichni se ženou za něčím, co není ani vidět. Tam být brankářem je za trest. :wave:

Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Trochu odlehčím atmosféru prázdninovou příhodou: Úterní poledne na ostrově Zakynthos, vedro jak v pekle a ploužíme se se ženou od majáku Skinari. Proti nám přichází kluk s tátou v kšiltovce a taťka česky vysvětluje synovi, co je to maják. Jsme rádi, že slyšíme češtinu a tak se pozdravíme. Žena do mě šťouchá a říká, abych se podíval na čepici. A vida - Dynamo! Tak říkám - jedině Dynamo. A taťka odpoví - Jsem rád, že tady taky někdo trpí za Dynamo. Tak se teda pochlubím - Jasně, už 35 let! Pak se ještě pozdravime s maminkou s kočárkem a v hlavě se rozjíždī vyhledávač - toho člověka jsem už přece někde viděl? Žena jen tak prohodí (a to na hokej nechodí) - nejspíš nějaký hokejista, ne? Vyhledávač se rozjede na plné obrátky a za 10 minut máme výsledek - Ty kašpare, hlavně se chlub, že chodíš 35 let na hokej a přitom nepoznáš nejvetšího srdcaře a kapitána poslední doby #60!!! Hrozná příhoda, stydím se ještě teď..... :ruleta:
To jen tak na okraj, jak blbě někdy zareaguje člověk v situaci, na kterou je sice připraven, ale ne v Řecku.
Vakr
Příspěvky: 60
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 12 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

PL8 píše: 01 črc 2022 08:28 <av69>, nech toho s tím vzýváním třicátých let. Nechci to směřovat k roku 2000 (vypiš neamerické hráče v NHL). V té spravedlnosti nesmíš být tak úzkoprsý.
Prosím, netahejte do toho Hitlera, já nebudu "budit" Sullu.
To podstatne ale ignorujes, "av69" psal, s čím souhlasím že to není postavené tak že by ti hráči jinde umřeli hlady. Oni se prostě za slíbených 20% smíří s tím, že budou jejich ksichty součástí politiky-válečné propagandy.
Ale jestli myslíš vážně že moralni dilema řešíš peacemakerem, tak asi dost riskuji, že s tebou diskutuji.
Já to prostě jenom nechápu, že do toho ti hráči jdou.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Jo, v pohodě. Detail: přehlédli jste ten rok 2000 (přesněji mělo být 1999), to je zcela srovnatelná situace. A nikomu nevadilo, že v Bělehradě umírají nevinní lidé a hráči podepisovali do NHL.
Nebo je v tom rozdíl?
Ale už je to všechno pryč, zapomenuto.
Peacemaker je jen "přidaná" hodnota na "odlehčení". Jestli ti to vadí, omlouvám se...
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Muf píše: 01 črc 2022 10:24 Hokejbal jsem si zahrál, a souhlasím, že pro naprostou většinu se jedná o "atletickou" disciplínu a technika je až na druhé koleji.

Fotbal v hale na umělé trávě a menším hřišti je super podívaná, ale já nepohrdnu ani extrémem v podobě klasického bandy hokeje - ty dlouhé přihrávky a všichni se ženou za něčím, co není ani vidět. Tam být brankářem je za trest. :wave:

Vynikající!
Ono se u nás vždycky říkalo, že jak Rusáci, tak Švédi mají ten svůj skluz z bandy. Když to frajer rozpálil, tak na konci osmdesátimetrové "rovinky" jel padesát, šedesát...
Díky za ukázku, skvělé oživení...
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Chlapi, neperte se, každý je svého štěstí strojvůdcem - to platí pro nás i pro hokejisty.....
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

PL8 píše: 01 črc 2022 11:28 Jo, v pohodě. Detail: přehlédli jste ten rok 2000 (přesněji mělo být 1999), to je zcela srovnatelná situace. A nikomu nevadilo, že v Bělehradě umírají nevinní lidé a hráči podepisovali do NHL.
Nebo je v tom rozdíl?
Ale už je to všechno pryč, zapomenuto.
Peacemaker je jen "přidaná" hodnota na "odlehčení". Jestli ti to vadí, omlouvám se...
NATO......přesně, souhlas....bombardovali Bělehrad, Němci, jak ovládají Evropu, ale Rusa také potřebují.....svoloč Rus nebo Němec úplně jedno
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

PL8 píše:Jo, v pohodě. Detail: přehlédli jste ten rok 2000 (přesněji mělo být 1999), to je zcela srovnatelná situace. A nikomu nevadilo, že v Bělehradě umírají nevinní lidé a hráči podepisovali do NHL.
Nebo je v tom rozdíl?
Ale už je to všechno pryč, zapomenuto.
Peacemaker je jen "přidaná" hodnota na "odlehčení". Jestli ti to vadí, omlouvám se...
Achjo, štve mě, že se posouváme takhle daleko od hokeje, ale na takové pokroucení reality prostě reagovat musím, všem se předem omlouvám.

Bombardování Jugoslávie bylo důsledkem politiky Miloševiće, který páchal zvěrstva na Albáncích. Zmiňuješ následek, nezmiňuješ příčinu, nečekaně. Milošević měl celou řadu příležitostí s tím přestat, ale nedokázalo ho zastavit nic, až bombardování Bělehradu. Naprosto odlišná situace od té dnešní, kdy si jeden stát prostě řekl, že si uloupne část území jiného. Tehdy bylo cílem zastavit genocidu Albánců, žádné územní zisky, nic takového.

Dále nechápu argument s podpisy v NHL. Bombardování Jugoslávie nebyla akce USA, ale celého NATO a proběhla i s naším posvěcením, kdy za ČR schválil Zeman. Tvou logikou by tedy hráči tehdy neměli podepisovat ani tady, ani v žádné jiné zemi NATO.

Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Možnost volby je dobrá věc. Pokud to je těm amorálním fuk a jdou si za svým, tak si prostě víc vydělají. Morální vydělají méně, ale nemohli by k bolševikovi jít z vyššího principu mravního

Ti amorální vědí, že budou ostuzeni, ale budou s tím v pohodě. Každý má nastavenou morálku jinak. A stejnak jim časem většina lidí odpustí..

Důležité pro nás je hlavně to, že si šíbři mysleli, jaký bude výběr top hráčů a za málo..
A najednou prý nejsou a prý teď budou za hodně

Navíc hráči utíkali od bolševika z úleku, ale mají tam platné smlouvy (někteří)... uvidíme, zda se tam nezačnou vracet ti, kteří řekli, že nikdy. Kariéra je krátká...
Tesla
Vakr
Příspěvky: 60
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 12 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

woe píše: 01 črc 2022 12:09 Důležité pro nás je hlavně to, že si šíbři mysleli, jaký bude výběr top hráčů a za málo..
A najednou prý nejsou a prý teď budou za hodně
Aktuální stav je takový, že kvalita extraligy bude rozhodně vyšší, nebo ne? Je to jenom dojmologie z moji strany, ale příští sezóna bude fajn.
A jestli píšeš, že hrozí, že se do Ruska budou muset další hráči vrátit. Tak je stejně možné, že se po pár týdnech naopak vrátí i ti co se do Ruska vydali.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

av69 píše: 01 črc 2022 11:47 Achjo, štve mě, že se posouváme takhle daleko od hokeje, ale na takové pokroucení reality prostě reagovat musím, všem se předem omlouvám.

Bombardování Jugoslávie bylo důsledkem politiky Miloševiće, který páchal zvěrstva na Albáncích. Zmiňuješ následek, nezmiňuješ příčinu, nečekaně. Milošević měl celou řadu příležitostí s tím přestat, ale nedokázalo ho zastavit nic, až bombardování Bělehradu. Naprosto odlišná situace od té dnešní, kdy si jeden stát prostě řekl, že si uloupne část území jiného. Tehdy bylo cílem zastavit genocidu Albánců, žádné územní zisky, nic takového.

Dále nechápu argument s podpisy v NHL. Bombardování Jugoslávie nebyla akce USA, ale celého NATO a proběhla i s naším posvěcením, kdy za ČR schválil Zeman. Tvou logikou by tedy hráči tehdy neměli podepisovat ani tady, ani v žádné jiné zemi NATO.
To je opravdu posun hodně daleko od hokeje, ale rozhodně nejde o pokroucení reality. Ty máš jen jiné učebnice dějepisu. Líbí se mi tvoje svazácké chápání věci.
Argument: Příčina -> zbraně HN a terorismus v Iráku. Důsledek -> napadení Iráku USA bez souhlasu OSN -> 600.000 mrtvých, ten člověk v Pentagonu, který to "potvrdil", si nakonec hodil mašli. A mimochodem - balkánský konflikt vyvrcholil právě díky těm územním požadavkům -> Kosovo. Myslíš, že spravedlivě? Nebo budeš říkat že Albánci bránili svoje území?
Navrhuji už tohle neřešit. Hráči, kteří chtějí, ať jdou do KHL. Důvody můžou být všem ukradené. Je to jejich volba. Já bych tam nešel - už ze strachu.
Ale o jedno tě prosím, už to na mě nezkoušej ani s NATO ani se Zemanem (a Havlem). Nakonec - Zeman se za to Srbům omluvil.
Howgh.
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

PL8 píše: 01 črc 2022 12:40 To je opravdu posun hodně daleko od hokeje, ale rozhodně nejde o pokroucení reality. Ty máš jen jiné učebnice dějepisu. Líbí se mi tvoje svazácké chápání věci.
Argument: Příčina -> zbraně HN a terorismus v Iráku. Důsledek -> napadení Iráku USA bez souhlasu OSN -> 600.000 mrtvých, ten člověk v Pentagonu, který to "potvrdil", si nakonec hodil mašli. A mimochodem - balkánský konflikt vyvrcholil právě díky těm územním požadavkům -> Kosovo. Myslíš, že spravedlivě? Nebo budeš říkat že Albánci bránili svoje území?
Navrhuji už tohle neřešit. Hráči, kteří chtějí, ať jdou do KHL. Důvody můžou být všem ukradené. Je to jejich volba. Já bych tam nešel - už ze strachu.
Ale o jedno tě prosím, už to na mě nezkoušej ani s NATO ani se Zemanem (a Havlem). Nakonec - Zeman se za to Srbům omluvil.
Howgh.
Stranou schválené učebnice dějepisu jsi měl ty, já už naštěstí ne. Přednesl jsem ti strohá fakta, abych tvoje porovnání uvedl do kontextu, protože jsi jaksi zapomněl zmínit, co onomu bombardování předcházelo. Irák s tématem nijak nesouvisí. Havel bombardování ze své pozice ovlivnit nemohl, za ČR oficiálně schválil Zeman, opět holý fakt, následná omluva na tom nic nemění. Reagovat už nemusíš, ale kdyby náhodou, tak to zkus alespoň jedinkrát bez osobních invektiv typu "svazácký pohled na svět...", taky nepoužívám "proruskou propagandou vymytý pohled na svět...", abych měl berličku při absenci argumentů.
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adze »

Nechcete si to resit mimo sekci hokej?
Rad si tady obcas poctu ale ted jsem vlezu a vypada to tady jak v diskuzi pod clankem na seznamu..
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Adze píše: 01 črc 2022 13:22 Nechcete si to resit mimo sekci hokej?
Rad si tady obcas poctu ale ted jsem vlezu a vypada to tady jak v diskuzi pod clankem na seznamu..
Máš samozřejmě pravdu a omlouvám se tobě i ostatním, zkusím zapracovat na sebekázni a přejít to příště ignorací. Ještě jednou omluva všem.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 743 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Adze píše: 01 črc 2022 13:22 Nechcete si to resit mimo sekci hokej?
Rad si tady obcas poctu ale ted jsem vlezu a vypada to tady jak v diskuzi pod clankem na seznamu..
Nechci "si to řešit" mimo sekci hokej. Podstata této věci je hokej. Diskuzi na seznamu, zřejmě na rozdíl od tebe, nečtu. Takže nevím...
Ale už je konec - zase na nějakou dobu.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Mirek Dušín hadr.. žije ten pán v realitě, ať se rozhlédne kolem sebe... společnost ať už je to na západ nebo na východ je úplně morálně rozjebaná....expert na všechno....ale dik za článek, nikdy to nebyl můj oblíbenec....chytrolín
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

av69 píše: 01 črc 2022 13:12 Stranou schválené učebnice dějepisu jsi měl ty, já už naštěstí ne. Přednesl jsem ti strohá fakta, abych tvoje porovnání uvedl do kontextu, protože jsi jaksi zapomněl zmínit, co onomu bombardování předcházelo. Irák s tématem nijak nesouvisí. Havel bombardování ze své pozice ovlivnit nemohl, za ČR oficiálně schválil Zeman, opět holý fakt, následná omluva na tom nic nemění. Reagovat už nemusíš, ale kdyby náhodou, tak to zkus alespoň jedinkrát bez osobních invektiv typu "svazácký pohled na svět...", taky nepoužívám "proruskou propagandou vymytý pohled na svět...", abych měl berličku při absenci argumentů.
Já už nechci, ale zase: Jak Irák s tím nesouvisí? Souvisí - zcela stejně principiálně. Havla zmíním okrajově - měl potřebu to bombardování pojmenovat. Jestli tady má někdo vymytý pohled na svět - jsi to ty. Právě díky mým, stranou schválených učebnic dějepisu. Ty na to přijdeš později (jako já). Bombardování Jugošky ovlivnit nemohl nikdo. Tak to prostě vyplynulo z něčích potřeb. Zemanova omluva na tom mění hodně, právě v souvislostí s morálkou. To je součást fakt.
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Adze píše: 01 črc 2022 13:22 Nechcete si to resit mimo sekci hokej?
Rad si tady obcas poctu ale ted jsem vlezu a vypada to tady jak v diskuzi pod clankem na seznamu..
To nemůžeš srovnávat :) Diskuze na Seznamu to je opravdový úlet :)
Zamčeno