Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Borek píše: 04 led 2022 12:27 Mě nejvíc zaujala myšlenka: "Bude to o tom, kdo dá více branek."
Tak snad to řeknou i klukům v kabině...

Obrázek
Cim vic golu dame, tim vic bodu mame. 😀
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

jimmypop píše: 04 led 2022 12:30 To bude dnes mrzeni, ve fans dusich i penezenkach
HK je hratelný, takže bych z toho nedělal něco nepřekonatelného, ale dnes máš pravdu.
Naposledy upravil(a) Jakub82 dne 04 led 2022 12:42, celkem upraveno 1 x.
cam22
Příspěvky: 96
Registrován: 04 led 2022 12:36
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 30 krát

Re: Hokej

Příspěvek od cam22 »

To bude dneska zase veselo,až uvidíte s....u......dvojku bych moc nesázel.......
dtaire
Příspěvky: 542
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 40 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

cam22 píše: 04 led 2022 12:42 To bude dneska zase veselo,až uvidíte s....u......dvojku bych moc nesázel.......
U fortuny investuješ do klubu... :wave:
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

hmmm
Přílohy
received_807302443560999.jpeg
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak podle Zlinského došlo mezi Nakládálem a Heřmanem na fyzický kontakt a kabina to musela sledovat. Jak píše, pokud k tomuhle došlo, tak to už je hodně za hranou. V kabině teď opravdu musí být parádní atmosféra. Někdo by si měl uvědomit, že opravdu jednomu z dřívějších GM nebude sahat ani po kotníky. To už Rohlík si tady chtěl hrát na velkého šéfa a výsledek jsme viděli.
Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

JirkaPCE píše: 04 led 2022 12:51 Tak podle Zlinského došlo mezi Nakládálem a Heřmanem na fyzický kontakt a kabina to musela sledovat. Jak píše, pokud k tomuhle došlo, tak to už je hodně za hranou. V kabině teď opravdu musí být parádní atmosféra. Někdo by si měl uvědomit, že opravdu jednomu z dřívějších GM nebude sahat ani po kotníky. To už Rohlík si tady chtěl hrát na velkého šéfa a výsledek jsme viděli.
Spis jestli se z toho nedela jeste vetsi senzace, nez je. :-)
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Po 1.třetině přišel Heřman do šatny a řval na Kloučka, že je díra, že ho platí atd. Kuba Nakládal udělal to co by z nás udělalo hodně lidí. Já bych mu dal taky do držky.
Heřman je prostě člověk, který si myslí, že je polobůh. Myslím, že k nám nepůjde hodně hráčů, dokud tu bude tento kokot.
Propulse teď s Tebou nesouhlasím. Toto náš tým hodně nalomí a dnes jasná jednička a 1/4 bude strop. Není to poprvé co předvádí letos Heřman silenosti.
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

A Heřmana vyhodí Dědek kdy??
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Jakub82 píše: 04 led 2022 13:04 Po 1.třetině přišel Heřman do šatny a řval na Kloučka, že je díra, že ho platí atd. Kuba Nakládal udělal to co by z nás udělalo hodně lidí. Já bych mu dal taky do držky.
Heřman je prostě člověk, který si myslí, že je polobůh. Myslím, že k nám nepůjde hodně hráčů, dokud tu bude tento kokot.
Propulse teď s Tebou nesouhlasím. Toto náš tým hodně nalomí a dnes jasná jednička a 1/4 bude strop. Není to poprvé co předvádí letos Heřman silenosti.
Heřman je zmrd byl a bude
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

To není žádná senzace, že se kluci občas poperou

Fakt bych chtěl vědět, kdo to asi vyhrál. Kdo dnes nosí sluneční brýle, i když od rána leje jak z konve :)
Tesla
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Můj názor (a také zkušenosti) jsou, že by se důvod sporu a dění okolo měly popsat naprosto otevřeně. Jednou se k tomu vyjádřit a dost. Tím se hodně omezí tvorba pohádek, i když se tomu zcela zabránit nedá. Ale pak jsou zainteresovaní vystavení především "pravdě".
Já si myslím, že taky nešlo vůbec o Budějky. Kdo někdy kolektivní sport dělal, moc dobře ví, že takové zápasy se stávají. Mají naopak očistný charakter, většinou se potom pročistí vzduch. Řešit to takhle natvrdo je hloupost.
Škoda, i když se svět nezboří, samozřejmě.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Propulse píše: 04 led 2022 12:53 Spis jestli se z toho nedela jeste vetsi senzace, nez je. :-)
Nemyslím si. Pokud chtěl Nakládal za každou cenu skončit, tak k tomu měl s velkou pravděpodobností opravdu vážný důvod. Tohle se nedělá z nějakého rozmaru.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

PL8 píše: 04 led 2022 13:08 Můj názor (a také zkušenosti) jsou, že by se důvod sporu a dění okolo měly popsat naprosto otevřeně. Jednou se k tomu vyjádřit a dost. Tím se hodně omezí tvorba pohádek, i když se tomu zcela zabránit nedá. Ale pak jsou zainteresovaní vystavení především "pravdě".
Já si myslím, že taky nešlo vůbec o Budějky. Kdo někdy kolektivní sport dělal, moc dobře ví, že takové zápasy se stávají. Mají naopak očistný charakter, většinou se potom pročistí vzduch. Řešit to takhle natvrdo je hloupost.
Škoda, i když se svět nezboří, samozřejmě.
Tady jde o to, že Ondřej Heřman si velmi rád dokazuje, že je někdo. A víš sám, že sportovní kolektiv je celkem křehká záležitost.Měl to nechat jen na hráčích, to je někdy mnohem lepší, ale Ondja chtěl dělat zase pana důležitého.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Myslím, že se to moc řeší.... Holt dva kohouti si vjeli do vlasů, jeden je kvůli tomu z klubu pryč.... No a co....? Stalo se.... Nejsme první ani poslední klub, kde se něco podobnýho odehrálo...
Takový ty úvahy jestli to tým pozamená a když jo tak jak moc... No bóže.... všichni ti novinoví pisálci, twittroví a facebookoví "odborníci", lidi, kteří vedí úplný nic..... Najednou se zase vyjadřuje každej, kdo má do prdele díru.....
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tau píše: 04 led 2022 13:13 Myslím, že se to moc řeší.... Holt dva kohouti si vjeli do vlasů, jeden je kvůli tomu z klubu pryč.... No a co....? Stalo se.... Nejsme první ani poslední klub, kde se něco podobnýho odehrálo...
Takový ty úvahy jestli to tým pozamená a když jo tak jak moc... No bóže.... všichni ti novinoví pisálci, twittroví a facebookoví "odborníci", lidi, kteří vedí úplný nic..... Najednou se zase vyjadřuje každej, kdo má do prdele díru.....
Konecne to tady muzu podepsat.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Nevím, jak co bylo....ale kdyby Nakly chtěl zůstat tak zůstal, že se někdo pohádá, strčí do sebe to je kolektiv....chválit někoho, za hovno....to ať si hráči šáhnou do svědomí....Kloudy není prvni zápas, kdy to měl všelijak....viz. třeba zápas se Vsetínem...tam se opravdu nepřetrhl.....nikdo nic neví, a každý je chytrý, a majitel má na kritiku právo...když Mirek ze severu dělal průvan, vsichni drželi hubu a krok.....
Jav
Příspěvky: 40
Registrován: 16 říj 2017 18:54
Dal "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jav »

dtaire píše: 04 led 2022 12:50 U fortuny investuješ do klubu... :wave:
Jj,dnes bude nejslabší sestava v letošní sezóně,tak aspoň vyleze před zápasem kurz. :dance:
A Robertek bude mít další chytrý téma... :crazy:
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

tau píše: 04 led 2022 13:13 Myslím, že se to moc řeší.... Holt dva kohouti si vjeli do vlasů, jeden je kvůli tomu z klubu pryč.... No a co....? Stalo se.... Nejsme první ani poslední klub, kde se něco podobnýho odehrálo...
Takový ty úvahy jestli to tým pozamená a když jo tak jak moc... No bóže.... všichni ti novinoví pisálci, twittroví a facebookoví "odborníci", lidi, kteří vedí úplný nic..... Najednou se zase vyjadřuje každej, kdo má do prdele díru.....
Proč bych se k tomu nemohl vyjádřit co si o tom myslím. Proč by to nemohl udělat Milan? Tu munici dává klub, ne já ani nikdo jiný.
Tímto Dědek popřel vše na čem si zakládal. Odchovanci, srdcaři atd.
Samozřejmě se dějí horší věci, ale toto je prostě "průšvih". Za pár týdnů se na to zapomene, ale je vidět, že není všechno takové jaké by mělo mít. Každá firma má mít jasně strukturované vedení kde má každý svoje místo.
Ptám se znovu co dělal ten kokot v šatně?
To, že Kuba utekl je věc jiná a moc to taky nechápu.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Propulse píše: 04 led 2022 12:53 Spis jestli se z toho nedela jeste vetsi senzace, nez je. :-)
Tak hoši, kdo se ještě neporval tady s Ondrou, udělá krok vpřed :))
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Jakub82 píše: 04 led 2022 13:24 Proč bych se k tomu nemohl vyjádřit co si o tom myslím. Proč by to nemohl udělat Milan? Tu munici dává klub, ne já ani nikdo jiný.
Tímto Dědek popřel vše na čem si zakládal. Odchovanci, srdcaři atd.
Samozřejmě se dějí horší věci, ale toto je prostě "průšvih". Za pár týdnů se na to zapomene, ale je vidět, že není všechno takové jaké by mělo mít. Každá firma má mít jasně strukturované vedení kde má každý svoje místo.
Ptám se znovu co dělal ten kokot v šatně?
To, že Kuba utekl je věc jiná a moc to taky nechápu.
Protože víme hovno co se ve skutečnosti v kabině odehrálo....
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Jakub82 píše: 04 led 2022 13:24
Ptám se znovu co dělal ten kokot v šatně?
Asi jim šel pokazit nu dvojitou narozeninovou oslavu ... :roll:

Upřímně, krom vítězství v Litvajzu ten tým už chvilku hraje tužku. Heřman ten hokej taky hrál a ne špatně, takže asi viděl to boží dopuštění, co se v prvních 15 minutách zápasu událo. Jako nejvyšší výkonná osoba v klubu bych tam šel asi taky.... Jinými slovy, nechci.li mít šéfa za prdelí, dělám tak, aby tam nemusel stát...
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

tau píše: 04 led 2022 13:31 Protože víme hovno co se ve skutečnosti v kabině odehrálo....
Přesně tak ... Už bych to nehrotil prostě se stalo tečka... Časem se to stejně celé dozvíme Pardubice jsou malé město... Teď už se soustředit na dnešní zápas a konečně je porazit 👍
🔴⚪
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

PL8 píše: 04 led 2022 13:08 Můj názor (a také zkušenosti) jsou, že by se důvod sporu a dění okolo měly popsat naprosto otevřeně. Jednou se k tomu vyjádřit a dost. Tím se hodně omezí tvorba pohádek, i když se tomu zcela zabránit nedá. Ale pak jsou zainteresovaní vystavení především "pravdě".
Já si myslím, že taky nešlo vůbec o Budějky. Kdo někdy kolektivní sport dělal, moc dobře ví, že takové zápasy se stávají. Mají naopak očistný charakter, většinou se potom pročistí vzduch. Řešit to takhle natvrdo je hloupost.
Škoda, i když se svět nezboří, samozřejmě.
Ano, takto to vidim i ja, kdyz se jasne napise co se stalo a proc (ikdyz vhodne zvolenym jazykem..) tak se proste zamezi temto diskuzim, vse ostatni presne zivi ty komentatory, glosatory a diskutujici, tak to je, nic lepsiho nez otevrena komunikace, dle meho nazoru neni..
Jinak, jestli hrac chytne pod krkem nekoho z managementu (ikdyz obrazne) pred celou kabinou, nevim, ale na me to ani v kolektivnich sportech kde se nejde pro ranu daleko o nicem moc dobrem a bagatelnim nesvedci...:) tak se uvidi jak to bude vypadat na lede..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Nemám rád postelový historky, kromě jinýho proto, že si jejich tvůrci a vypravěči hodně často přibarvují, vymýšlí nebo dokonce lžou. a s příhodami z kabiny to je tak nějak podobně. Co je za dveřmi kabiny, mělo by tam i zůstat.

Jenže bohužel tady se uraženě roztrhala smlouva a už to žije svým životem.
Zamčeno